کالاهای صدا و سیما(شما هم تکمیل کنید)

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صرفه جويي در برق و گاز اثر معكوس داره يعني براي دولت بهتر هم هست. چون همين برق وگاز كه داريم استفاده ميكنيم تو نيمروز افغانستان هم استفاده ميشه و هم عراق . منتهاش اونا تخفيف مخصوص ارسال تبريك دارند و كم هزينه است براشون. هر چقدر كمتر مصرف كنيم يك غير ايراني , لوستر بيشتري روشن ميكنه. و ميشينه ماهوارش رو هم نگاه ميكنه. بگذريم كه با اومدن تابستون بايد جور اونها رو در هر صورت بايد بكشيم و خاموشي ها ر تحمل كنيم.
و لي مخابرات و صدا سيما فكر عالي ييه
از ترشي اروم آدا گرفته تا چي توز (به دو علت) بايد مشمول اين حركت بشه.

spow

اخراجی موقت
صرفه جويي در برق و گاز اثر معكوس داره يعني براي دولت بهتر هم هست. چون همين برق وگاز كه داريم استفاده ميكنيم تو نيمروز افغانستان هم استفاده ميشه و هم عراق . منتهاش اونا تخفيف مخصوص ارسال تبريك دارند و كم هزينه است براشون. هر چقدر كمتر مصرف كنيم يك غير ايراني , لوستر بيشتري روشن ميكنه. و ميشينه ماهوارش رو هم نگاه ميكنه. بگذريم كه با اومدن تابستون بايد جور اونها رو در هر صورت بايد بكشيم و خاموشي ها ر تحمل كنيم.
و لي مخابرات و صدا سيما فكر عالي ييه
از ترشي اروم آدا گرفته تا چي توز (به دو علت) بايد مشمول اين حركت بشه.

خب دوست عزیز فرمایشتان کاملا متین
ولی ترشیهای فروشگاه Lord & Spow مشمول هیچ تحریمی در هیچ جای دنیا نمشوند:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب دوست عزیز فرمایشتان کاملا متین
ولی ترشیهای فروشگاه Lord & Spow مشمول هیچ تحریمی در هیچ جای دنیا نمشوند:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

اگه تبليغي شده باشه ميشند

اگر بازي با احساسات كرديد ميشند
--------

من نميدونم در مورد چه ماركي حرف ميزنيد ولي . هر چي داريد از قبل-ghebal- اين مردمه

• Like
واکنش ها: spow

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگه تبليغي شده باشه ميشند

اگر بازي با احساسات كرديد ميشند
--------

من نميدونم در مورد چه ماركي حرف ميزنيد ولي . هر چي داريد از قبل-ghebal- اين مردمه

حاجی ما برکت پولمون از دعای این دختراست که ما سرنوشتشون رو بهبود بخشیدیمکار مارو زیر سوال نبرهمین آقای اسپا، یه کار بزرگ کرد و فاطمه رجبی و الهام رو به هم رسوند اینا کم نیست

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوام سالاد درست کنم:D(یادتونه:d)
میخوام سالاد درست کنم
سالاد چی چی
:D
قضیه تلوزیونم این شده هی برامون سالادای مختلف درست میکنه:D
حالا هی ما بگیم بابا اینو نمیخوایم میره سالاد شیرازی درست میکنه میگم اینم نه سالاد ماکارونی :D
یه نیست بگه سس دلپذیر بزن خوشمزه تر میشه(سس دلپذیر استعاره از صدای تاجیک خواننده محبوب در فیلم احمدی:D)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تلوزیونه خیلی نازکه سامسونگ یادتون نره:D
دومین خودروی ملی رو که دیگه نگو نوند:D

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه تا حالا نماز جمعه هم میرفتی؟!! :D

آقاي لرد, جمعه ها كه همه ميريم نماز جمعه, اينجا تنها ميمونه و كسي نيست كه ديگه قربون صدقش بره. واسه همينه كه ميخواد همين رو هم ,ازمون بگيره.

اختیار دارید، من تو این 30 سال بعد از انقلاب یه نماز جمعه رو هم از دست ندادم :biggrin::biggrin:
قبلش چي؟!

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آقاي لرد, جمعه ها كه همه ميريم نماز جمعه, اينجا تنها ميمونه و كسي نيست كه ديگه قربون صدقش بره. واسه همينه كه ميخواد همين رو هم ,ازمون بگيره.!

فعلا که اینجا یا دارن پشت ما حرف میزنن، یا گزارش پستامون رو میدن، یا چوب لا چرخ کاسبیمون میکنن، چرا من یادم نمیاد کسی قربون صدقم رفته باشه؟؟ :surprised:

میخوای سن واقعیم رو بفهمی؟؟

مدیر جان اختیار دارید:hate:
برادر lord الان 30 ساله میره نماز جمعه:biggrin:
من شاهدم:surprised:
اما هر هفته که میره به اون میگن دیر رسیدی برو شنبه بیا:whistle::whistle::whistle:

نه خیر، من با تک تک ائمه جمعه (ع) عکس یادگاری هم گرفتم...
حرفام سند داره، خودت میدونی اسنادش کجاست دیگه!!

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه خیر، من با تک تک ائمه جمعه (ع) عکس یادگاری هم گرفتم...
حرفام سند داره، خودت میدونی اسنادش کجاست دیگه!!

اوه یادم نبود:surprised::surprised::surprised:

عکس ها رو داده بودی به من تا تو اون گاوداری بابام نگه که بخوای از اولش بری تا اخرش به اندازه فارق شدن یک گاو طول میکشه(منظور وسعت و بزرگی):whistle::whistle::whistle:

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اوه یادم نبود:surprised::surprised::surprised:

عکس ها رو داده بودی به من تا تو اون گاوداری بابام نگه که بخوای از اولش بری تا اخرش به اندازه فارق شدن یک گاو طول میکشه(منظور وسعت و بزرگی):whistle::whistle::whistle:

عکسها به اون قداست رو میزنی تو گاوداری بابات؟؟

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میخوای سن واقعیم رو بفهمی؟؟

مطمئن باش از من جوون تري گل پسر! من همسن آواتارم هستم.

گذشته از همه اين مسائل, گرچه مزاح كردن تو تايپيك ها يكي از عوامل بازدارنده قفل شدن و حذف تايپيك هست, تو رو خدا هدف اصلي فراموش نشه.
كافيه همه با هم باشيم

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مطمئن باش از من جوون تري گل پسر! من همسن آواتارم هستم.

گذشته از همه اين مسائل, گرچه مزاح كردن تو تايپيك ها يكي از عوامل بازدارنده قفل شدن و حذف تايپيك هست, تو رو خدا هدف اصلي فراموش نشه.
كافيه همه با هم باشيم

راستش بعید میدونم 75 سالت باشه... (توصیه میکنم از این حرفا جلوی اسپا نزن، ازت یه ترشی درست میکنه در حد ترشی پیرجو!)

هرجا بحث جدی بود جدی شرکت میکنیم، فعلا که میبینی اینجا به چه روزی افتاده!

'چه کسی می خواهد من و تو ما نشویم؟...خانه اش ویران باد

• Like
واکنش ها: bmd

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم با پيامك قهر كرده اند
به گزارش پایگاه خبررسانی عبرت با گذشت 48 ساعت از برقراری سرویس پیام کوتاه مخابرات ، سرویسی که بناگاه در ایام انتخابات قطع شد ! استفاده کنندگان کمتر تمایل به استفاده از آن دارند
گویی قهر مدنی جامعه با برخی برخورهای ناگوار از پیامک آغاز شده است و این موضوع ضمن آنکه تبعات ناگوار اجتماعی داشته بلکه میتواند به ضرر اقتصادی بخش مهمی از در امندهای دولت منتهی شود
در همین رابطه مریم که خانمی خانه دار است در نامه ای به عبرت می نویسد : از روزی که پیامک وصل شده اصلا رغبت به استفاده از ان را ندارم و گاهی که ناچار هم می شوم بیشتر به سراغ تلفن منزل می روم ، ممکن است هزینه ای بیشتر بپردازم ولی نمی دانم که چرا دست و دلم اجازه نمی دهد
به گزارش خبرنگار عبرت بررسی ها در محیط شهر و پرس و جو از مردم نیز گواه همین نکته است و موبایلی که کمتر در گوشه و کنار وسیله دست همه افراد بود برای ارسال جوک و پیام ، این روزها کمتر مرود استفاده قرار می گیرد
یک دانشجوی تهرانی به خبرنگار ما گفت: من بشدت می ترسم که اس ام اس برای دوستانم بفرستم ، چون شایعه شده که کنترل می شود و دوست ندارم حرفهایی خصوصی را دیگران مطالعه کنند
بر آرودها نشان می دهد تعطیلی پیامک ضرر هنگفتی به مخابرات وارد کرده و اگر چنین رویه ای از سوی مردم ادامه پیدا کند معلوم نیست چه وضعی پیش خواهد آمد ، به هر شکل این مسئله را میتوان نوعی وسواس تلقی کرد و ادامه آن عواقب روانشناختی نیز خواهد داشت

• Like
واکنش ها: bmd
بالا