کلکسیون فیلم های چارلی چاپلین + هدیه ویژه

sara__joon

عضو جدید
سلام

بالاخره بعد از مدتی کار دانلود این مجموعه به پایان رسید. امیدوارم که مورد توجه علاقه مندان به این بازیگر بزرگ سینما قرار بگیره.
اگه یه نگاهی توی سایت IMDb بندازیم.(اینجا) می بینیم که چارلی چاپلین در 87 فیلم بازی کرده است. از این تعداد فیلم من 77 فیلم را تونستم از منابع مختلف جمع آوری کنم.(در مورد فرمت هر فیلم توضیح میدم.)

علاوه بر این 77 فیلم، 2 فیلم مستند/بیوگرافی هم تهیه کردم که در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

اما جزئیات بیشتر درباره این مجموعه. این مجموعه از این بخش ها تشکیل شده است :

1. از بین 77 فیلم، 55 فیلم در مجموعه 55 Digitally Remastered Charlie Chaplin Movies قرار دارد. این مجموعه شامل 55 فیلم از فیلم های چارلی چاپلین می باشد. این مجموعه به صورت DVD در 6 دیسک قرار دارد.
اطلاعات بیشتر درباره این مجموعه : اینجا

2. از بین 22 فیلم دیگر، 6 فیلم با پسوند MPG هستند.این فیلم ها :
کد:
Gentlemen of Nerve
His Prehistoric Past
His Trysting Place
Mabel's Busy Day
The Landlady's Pet
Tillie's Punctured Romance
16 فیلم دیگر با پسوند AVI هستند که نسبت به 6 فیلم قبلی کیفیت بهتری دارند. این فیلم ها :
کد:
A Countess from Hong Kong
A Dogs Life
A Jitney Elopement
A King in New York
A Woman of Paris
The Pilgrim
Circus
City Lights
Great Dictator
Kids Auto Races In Venice
Limelight
Modern Times
Monsieur Verdoux
The Idle Class
The Gold Rush
Pay Day
این 22 فیلم در 3 دیسک قرار دارد.

3. دو فیلم مستند/ بیوگرافی درباره چارلی چاپلین که هر دو فیلم به صورت DVD هستند.این دو فیلم :
Chaplin
Charlie: The Life and Art of Charles Chaplin

اما میرسیم به یک نکته مهم :
زمانی که داشتم فیلم ها را جمه آوری می کردم، یکی از فیلم ها لینک رپید نداشت و مجبور شدم که از تورنت دانلود کنم. بعد از دانلود شدن، گفتم یه نگاه بندازم ببینم چیه. کمی که از فیلم گذشت دیدم داستانش آشنا میزنه، تا اینکه فیلم را به طور کامل دیدم و متوجه شدم که این فیلم مشابه فیلمی هست که چند سال پیش توی ایران ساخته شده. در حقیقت این فیلم ایرانی از روی این فیلم ساخته شده است. چون این فیلم محصول سال 1923 هست.
تمامی داستان این فیلم ایرانی از این فیلم برداشته شده. متهمی که لباس روحانی می پوشه، سوار قطار میشه، توی شهر مقصد فکر می کنن این همون شخصی هست که قرار بود بیاد، با مادر و دختری آشنا میشه و ... . قطعا میتونید اسم این فیلم را حدس بزنید.

هدایای ویژه برای خریداران این مجموعه :
1. مستند مرد درختی : حتما درباره مرد درختی شنیده اید. مردی که دست و پایش بر اثر بیماری به تدریج به چیزی شبیه درخت تبدیل شده و هر ماه 4 میلیمتر رشد می کند. این مستند درباره این شخص و دکتری که برای تحقیق جهت معالجه این فرد به اندونزی سفر می کند، می باشد.

2. فیلم آگراندیسمان : یکی از آثار زیبای میکل آنجلو آنتونیونی که نامزد 2 جایزه اسکار نیز شده است.

هزینه و شرایط :
کل موارد بالا در 11 دیسک و قیمت در نظر گرفته شده برای آن 12000 تومان می باشد. دوستانی که مایل به تهیه این مجموعه می باشند می توانند از طریق ایمیل سفارش بدهند. این ایمیل من هست:
کد:
film_va_mostanad@yahoo.com
موفق باشید.

آخرین ویرایش:
بالا