یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
به مدت یک هفته هر کس در هر لحظه ای از روز که به یاد آرزوهای فرد منتخب و براش دعا میکنیم که به اونها برسه
هر پنجشنبه قرارمون توی این تاپیک برای قرعه کشی
شاد و غنی باشید

اطاعت امر میشه از امشب به بعد برای دوست عزیزمون دعا می کنیم و هر شب ساعت 10.30 تو حلقه شکر می نشینم ممنون از طرح بسیار جالبت sayah archi
;):gol:;)

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی دوستان در کل بگم منکه دعا کردم و می کنم ولی فک کنم سجاد رو اشتباهی مهسا خوندن نمی دونم باز هرچی درسته تصمیم بگیرید :biggrin::biggrin:
نه آقا سجاد... خيلي شيطونياااا :D تورو قول ميدم چندبار اسمتو توي ليستم بيارم :D

واییییی اینجا چه خبره؟؟؟؟؟جریان قرعه کشی چیه؟؟؟؟
من کامپیوترم مشکل داره نمی تونم مرتب بیام.....یعنی من جا موندم؟؟؟:cry::cry::cry:
وایییییییییی چقدر دلم سوختتتتتتتتتتتت...اصلا نمیدونم جریان چیه.....

سلام سارا جون... خوش اومدي عزيزم
نه اصلا يادمون نرفت... من توي ليستم دارمت... حواسم از اول بهت بود عزيزم... نگران نباش، از هيچي عقب نيفتادي ..... درسته كامپوترت مشكل داشت... اما خدا حواسش بهت بود... :gol:

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
واییییی اینجا چه خبره؟؟؟؟؟جریان قرعه کشی چیه؟؟؟؟
من کامپیوترم مشکل داره نمی تونم مرتب بیام.....یعنی من جا موندم؟؟؟:cry::cry::cry:
وایییییییییی چقدر دلم سوختتتتتتتتتتتت...اصلا نمیدونم جریان چیه.....
نه عزیزم کی میگه جا موندی الان خودم اسمتو وارد لیست میکنم
مهسا انتخاب شد
قراره براش انرژی پست کنیم:biggrin:
اصلا اساس این کار اینه که همه برای هم دعا کنیم
پس بچه ها قربون همتون برم خواهش میکنم کسی خودشو ناراحت نکنه
مطمئن باشید که در بهترین شرایط اسمتون در میاد
این محیط پر از انرژیه پس ازش استفاده کنید
برای همتون دعا میکنم
فراموشم نکنید
التماس دعا
خدایا چقدر امشب شب قشنگیه

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطاعت امر میشه از امشب به بعد برای دوست عزیزمون دعا می کنیم و هر شب ساعت 10.30 تو حلقه شکر می نشینم ممنون از طرح بسیار جالبت sayah archi;):gol:;)
دوستای گلم واسه همتون توی این شبه قشنگ دعا می کنم که به تمامه آرزوهای قشنگتون که به صلاحتونه برسید!:gol::gol::gol:;)

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا به خاطر سارا جونم یه بار دیگه لیستو میذارم هر بار کسی که انتخاب شده آبیش میکنم
1alisharapova
2.aminbeiranvand
3.anis
4.end_of_extreme
5.f11691gh
6.feshfeshe
7.m2002k
8.maral22
9.ne_sh67
10.rabin_huood
11sara23
12.sajad_had
13.sadafff
14.sayah archi
15.sheyda_star
16.sima_eng
17saraaa

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دوستاي عزيز، بازم خيلييييي خيلييييييي ازتون ممنونم....
ممنون كه برام دعا كرديد و ميكنيد....
چيزي نمونده امشب تموم بشه... ميخوام با ليستم برم سراغ خدا :D (البته منظورم ليست اسامي بود... امشب رو ميخوام فقط براي شماها دعا كنم... البته اگه آخرش انرژي بمونه برام براي خودمم دعا ميكنم :D)
با اجازتون از حضور همه مرخص بشم..... البته باز ميام به تاپيك سر ميزنم....
موفق باشيد... مطمئن هم باشيد كه اين هفته‌اي كه در پيش داريد واسه همتون هفته‌ي خيلييييي بزرگيه.... اتفاقاي خيلي خوب واسه همتون ميفته.....
دعاي سفارشي هم براي ne_sh67 , sajad_had و alisharapova يادم نميره.... :gol:
البته گفتم براي همه دعا ميكنم، اين عزيزان سفارشي تر...:gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با تمام وجود برای مهسای عزیزم دعا میکنم که به خواسته اش برسه!!!
ممنونم عزيزم... اميدوارم شماها خيليي زودتر از من برسيد....
برات سر نماز هم خيلي دعا كردم... هيچ كدومتون يادم نميريد....
ليست اسامي رو توي جانمازم ميذارم :D تا يادم بمونه...
ببخشيد دوستاي گلم، كليد تشكرم ديگه فعال نيس كه تشكر كنم ازتون.... نميدونم براي همه اينطوره يا من از بس امشب تشكر كردم اينطور شد... به صورت نامحسوس ميتشكرم ازتون :D

راستي آقا سجاد ، از بس شيطونيااا، اسم هر كيو مياوردم ميپريدي باز نفر بعدي :D:biggrin: خلاصه سفارشي‌تر از اون چيزي كه فكر ميكردم شد :D

علي آقا هم كه يادم نرفت... اولين اسم بود... خيلي برات دعا كردم برادر عزيزم :gol:
مطمئنم كه فردا امتحان برات عين آب خوردن راحته....

آخرین ویرایش:

*anis*

عضو جدید
مهسا جوووووووووووووووووووون تبریک میگم .
:w23::w33::w32::w30::w36::w40::w42::w14::w14:منم از ته دل هم واسه تو و هم واسه دوستای دیگم دعا میکنم . مطمئنم هفته دیگه میای و میگی که به اون قسمت از خواستت که خواستی رسیدی . اینو باور دارم . خیلی خوشحالم که بین شماهام همگی خوش باشین و موفق

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونت برم عزيزم...
منم مطمئنم كه همتون به خواسته‌هاتون نزديكتر ميشيد... اونايي هم كه خواستشون طي زمان كوتاه دست يافتنيه حتما ميرسن.... اين يه هفته فقط مال من نيس... باور كنيد كه همتون كنارم هستيد... :gol:

*afsane*

عضو جدید
اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو،چه خبره اینجااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا،چقد انرژییییییییییییییییییییییییییییییییییی،بابا همتون ای ولله دارین.مهسا جون تبریییییییییییییییییییییک. منم واست دعا میکنم با اینکه توی لیست نیستم.ایشالله به آرزوهای قشنگت برسی.دلم روشنه واست.بچه ها منم میخوام بیام تو لیست.البته جوری که شماره 7 مهسا جون خراب نشه.همتون خیلی گلین.شاد و سربلند باشین;);)

sajad_had

عضو جدید
ممنونم عزيزم... اميدوارم شماها خيليي زودتر از من برسيد....
برات سر نماز هم خيلي دعا كردم... هيچ كدومتون يادم نميريد....
ليست اسامي رو توي جانمازم ميذارم :D تا يادم بمونه...
ببخشيد دوستاي گلم، كليد تشكرم ديگه فعال نيس كه تشكر كنم ازتون.... نميدونم براي همه اينطوره يا من از بس امشب تشكر كردم اينطور شد... به صورت نامحسوس ميتشكرم ازتون :D

راستي آقا سجاد ، از بس شيطونيااا، اسم هر كيو مياوردم ميپريدي باز نفر بعدي :D:biggrin: خلاصه سفارشي‌تر از اون چيزي كه فكر ميكردم شد :D

علي آقا هم كه يادم نرفت... اولين اسم بود... خيلي برات دعا كردم برادر عزيزم :gol:
مطمئنم كه فردا امتحان برات عين آب خوردن راحته....
مهسا خانم باورتون نمیشه امشب دوستی که 5 ماه بود بهم دیگه زنگ نمیزد زنگ زدش و 1ساعتی شد با هم حرف زدیم ممنونتم به خاطر دعا ها ولی بازم میگه فک کنم اسم من در اومده بودا :D:biggrin:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو،چه خبره اینجااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا،چقد انرژییییییییییییییییییییییییییییییییییی،بابا همتون ای ولله دارین.مهسا جون تبریییییییییییییییییییییک. منم واست دعا میکنم با اینکه توی لیست نیستم.ایشالله به آرزوهای قشنگت برسی.دلم روشنه واست.بچه ها منم میخوام بیام تو لیست.البته جوری که شماره 7 مهسا جون خراب نشه.همتون خیلی گلین.شاد و سربلند باشین;);)
سلام گلم... مرسي عزيزم از لطفت... حتما فاطمه جون اضافه‌ات ميكنه...
به ليست من كه اضافه شديييي :gol:

اميدوارم تو هم به تمام آرزوهاي قشنگت برسي...
به خدا اين پستاي انرژي دهندتون رو كه ميخونم انرژيم هي اضافه تر ميشه... :gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهسا خانم باورتون نمیشه امشب دوستی که 5 ماه بود بهم دیگه زنگ نمیزد زنگ زدش و 1ساعتی شد با هم حرف زدیم ممنونتم به خاطر دعا ها ولی بازم میگه فک کنم اسم من در اومده بودا :D:biggrin:
خيليييييييييي خوشحالم آقا سجاد شيطون :D آره نيس مهسا و سجاد خيلي شبيه هم هستش!! :D واسه همين انقد مصممي :D:biggrin:
ديديد گفتم فقط من نميرسم... همتون از لحظه‌‌ي قرعه كشي سهيم شديد... حتي كسايي كه بعدا ميان وارد ليست بشن!!!
افسانه‌ي عزيز هم با اينكه ديرتر اومد ، اونم الان شريك هستش... اونم به خواسته‌هاي قشنگش حتما ميرسه....

*afsane*

عضو جدید
اصالت زندگی زمانی در وجود شما سیلان خواهد یافت و سرازیر خواهد شد که شما عمیقا به این مساله واقف باشید که من یقین دارم که نیروی ضمیر من که این خواست را در من برانگیخت هم اکنون آن را برایم انجام خواهد داد.همین ایمان راهگشای تمام مشکلات زندگی شما خواهد گشت.اگر وجدان آگاه خود را از امید و خوش بینی سرشار سازید ضمیر باطن و نا آگاه وفادارانه به افکار شما پاسخ مثبت خواهد داد.اما اگر با اندیشه هایتان امکان بدهید تا در پشت موانع و مشکلات درجا بزنند ضمیرتان نیز ناچار از آن تبعیت خواهد کرد و در نتیجه خودتان را محبوس و محصور در افکار سیاه و نابارور و عقیم خود خواهید کرد.;)

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هم اضافه شدید دوست گلم
1alisharapova
2.aminbeiranvand
3.anis
4.end_of_extreme
5.f11691gh
6.feshfeshe
7.m2002k
8.maral22
9.ne_sh67
10.rabin_huood
11sara23
12.sajad_had
13.sadafff
14.sayah archi
15.sheyda_star
16.sima_eng
17saraaa
18afsane

*afsane*

عضو جدید
شما هم اضافه شدید دوست گلم
1alisharapova
2.aminbeiranvand
3.anis
4.end_of_extreme
5.f11691gh
6.feshfeshe
7.m2002k
8.maral22
9.ne_sh67
10.rabin_huood
11sara23
12.sajad_had
13.sadafff
14.sayah archi
15.sheyda_star
16.sima_eng
17saraaa
18afsane
ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووون.ایشالله دستت خیر باشه:D

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من ديشب تا صب نتونستم از دست شماها درست بخوابم :D
هي بيدار ميشدم، توي خواب و بيداري براتون دعا ميكردم :biggrin: اصلا حال خودم رو نميفهميدم :D
صب كه بيدار شدم تازه فهميدم و كلي هم خنديدم :biggrin:
خلاصه خواب رو ازم گرفتيناااا :D
براي علي آقا هم كه كنكور داشت امروز خيلي دعا كردم، اميدوارم امتحانشو عالي داده باشه...

راستي همچنان من نميتونم امتياز بدم، فعلا شرمنده همتون..... بعدا كه از محروميت در اومدم، از خجالت همه در ميام :D
آهان داشت يادم ميرفت... ديشبي زمينه‌هاي اون خواسته‌ اصليم يه چيزاييش روشن شد!! :surprised: ساعت 1 اينطورا بود تقريبا.... البته اون اتفاقي كه ميخوام اين هفته بيفته هنوز نيفتاده... اگر بخواد بيفته دوشنبه يا سه‌شنبه ميفته.... من كه نااميد نبودم، انرژيهاي شما هم انرژيمو چندين برابر كرد... با كمك شماها حتما ميرسم...:gol:
دعا كنيد كه خيلي زود و راحت اتفاق بيفته...
ممنونم دوستاي عزيز :gol:

" غضنفر خان "

عضو جدید
من که فکر نمی کنم اسمم تو این قرعه کشی باشه ...
البته حق هم دارین چون من اگه بیام همه باید برن کنار...;)

ولی پیشنهاد می کنم قبل از شروع قرعه کشی در ساعت 10 همه با هم خدا را شکر کذار باشم.
"شکر نعمت نعمتت افزون کند."

"خدایا به خاطر همه نعمتهایی که به من عطا فرمودی تو را شاکرم "

(راس ساعت 22 همه با هم)

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گلم از همتون ممنونم
دیشب یکی از بهترین شبهای زندگیم شد از همتون به خاطر انرژیهای بی نهایتتون سپاسگزارم
دیشب مطمئن شدم که تک تکمون به همه ی آرزوهامون میرسیم
بدون اغراق میگم
از داشتن دوستای خوبی مثل شما به خودم میبالم
هر پنجشنبه لیست تکمیل شده رو میذارم توی تاپیک
اگر افراد جدیدی تمایل دارن توی لیست انرژی وارد بشن یه پیغام برام بذارن
شاد و ثروتمند باشید

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که فکر نمی کنم اسمم تو این قرعه کشی باشه ...
البته حق هم دارین چون من اگه بیام همه باید برن کنار...;)

ولی پیشنهاد می کنم قبل از شروع قرعه کشی در ساعت 10 همه با هم خدا را شکر کذار باشم.
"شکر نعمت نعمتت افزون کند."

"خدایا به خاطر همه نعمتهایی که به من عطا فرمودی تو را شاکرم "

(راس ساعت 22 همه با هم)
باز این غضنفر خان یهو پرید اینجا
نمیای نمیای یهو میای یه چی میگی در میری
یه ذره پستای نا قابل ما رو هم نگاه کن گفتیم هر شب 10:30 حلقه آرزو داریم
عصبانیم نکنی دیگه ها
شوخی کردم
شما راحت باش

" غضنفر خان "

عضو جدید
باز این غضنفر خان یهو پرید اینجا

نمیای نمیای یهو میای یه چی میگی در میری
یه ذره پستای نا قابل ما رو هم نگاه کن گفتیم هر شب 10:30 حلقه آرزو داریم
عصبانیم نکنی دیگه ها
شوخی کردم
شما راحت باش

شما ساعت 10:30 آرزو کن ...

من ساعت 10 شکرگذاری می کنم .

خیلی چاکریم

sajad_had

عضو جدید
سلام
من ديشب تا صب نتونستم از دست شماها درست بخوابم :D
هي بيدار ميشدم، توي خواب و بيداري براتون دعا ميكردم :biggrin: اصلا حال خودم رو نميفهميدم :D
صب كه بيدار شدم تازه فهميدم و كلي هم خنديدم :biggrin:
خلاصه خواب رو ازم گرفتيناااا :D
براي علي آقا هم كه كنكور داشت امروز خيلي دعا كردم، اميدوارم امتحانشو عالي داده باشه...

راستي همچنان من نميتونم امتياز بدم، فعلا شرمنده همتون..... بعدا كه از محروميت در اومدم، از خجالت همه در ميام :D
آهان داشت يادم ميرفت... ديشبي زمينه‌هاي اون خواسته‌ اصليم يه چيزاييش روشن شد!! :surprised: ساعت 1 اينطورا بود تقريبا.... البته اون اتفاقي كه ميخوام اين هفته بيفته هنوز نيفتاده... اگر بخواد بيفته دوشنبه يا سه‌شنبه ميفته.... من كه نااميد نبودم، انرژيهاي شما هم انرژيمو چندين برابر كرد... با كمك شماها حتما ميرسم...:gol:
دعا كنيد كه خيلي زود و راحت اتفاق بيفته...
ممنونم دوستاي عزيز :gol:

یعنی به فکر من نبودی دیگه ؟:question: باشه مهسا خانم دارم برات حالا :w45::whistle:
حالا به موقش میام تو آرزوهات و به زور حقمو ازت میگیرم :biggrin:
:w25:می نویسند سجاد می خوانند مهسا:w25:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی به فکر من نبودی دیگه ؟:question: باشه مهسا خانم دارم برات حالا :w45::whistle:
حالا به موقش میام تو آرزوهات و به زور حقمو ازت میگیرم :biggrin:
:w25:می نویسند سجاد می خوانند مهسا:w25:
بدجمس!!!!
من گفتم كه براي همتون دعا كردم!!!
گفتم كه تو از بس خودت شيطوني، اسمتم توي ليستم شيطوني ميكرد :D از اون بالا كه شروع كردم خوندن اسمها و تك تك براتون دعا ميكردم، هي ميپريدي نفر بعدي!!! هر چي پرتت كردم بري سرجات وايسي :D فايده نداشت!!! خلاصه حق همه رو خوردياااااا :D:biggrin: يه چند شب نبايد اصلا برات دعا كنم تا عدالت برقرار بشه :D

end_of_extreme

عضو جدید
این جهان کوه است و فعل ما ندا

سوی ما آید نداها را صدا

این تک بیت کل راز زندگی است! هیچ رازی بزرگتر از این وجود ندارد.

بگذارید هر کلمه اش رو عمیقا بچشیم ، با هم مزه اش کرده و لمسش کنیم تا مگر حقیقت بزرگی که در اعماقش نهفته آشکار شود!

به قول حافظ:

زین قصه هفت گنبد افلاک پر صداست

کوته نظر بین که سخن مختصر گرفت

.

حضرت مولانا می گوید:

زندگی به کوهی می ماند ، که هر چه گویی، از خیر و شر، ناگزیر از کوه همان طنین را خواهی شنید.

این محال است اگر گمان کنی که تو خوب گفتی ، اما کوه، زشت جواب داد!

بلبلی که در کوه آواز بخواند ، پاسخش هرگز بانگ کلاغ نخواهد بود!

بلکه پاسخی پرطنین ، از جنس همان آواز را خواهد شنید.

هیچ دینی و مذهبی در جهان پا نگرفته و هیچ پیامبری نازل نشده ، مگر این که می خواسته همین نکته را به ما بگوید!

دین می گوید که اگر طالب هر جنسی هستی ، از معنویات گرفته تا مادیات ، مخازن عظیم و راه دستیابی به گنجینه پایان ناپذیر ان ، از این سوست!!

دغدغه ی دین ، تنها زینت بخشیدن به آخرت تو نیست. بلکه قصد آراستگی دنیای تو را نیز دارد.

موفقیت در عرصه ی دین و دنیا ، معلول دریافت روشنی از این معنی و از همین نکته است.

مفهموم مذهب چه می تواند باشد الا این که: " بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را"

خداوند با زبانی ساده و آشکارا می فرماید: ای بندگان من! رویاهای شما ، به ان میوه های رنگارنگی می ماند که درختش نزد من است! پس در راه کسب آن چه می خواهید ، کورکورانه راهی سفر نشوید، بلکه با چشمانی کاملا باز و در مسیری روشن گام بگذارید.

به تعبیر مولانا مذهب دعوتی است که: "بیا! آخر تا کی سرگردانی و تشویش؟! تا چند بیگانگی؟!"

آدمی بایست بیدار شود، بیداری از نوعی دیگر! نه با طلوع آفتاب! چرا که آدمی ، نه تنها در دل شب که حتی در طول روز هم در خواب است! و رویای باغ را می بیند!! رویای ثروت، شهرت، انسان کامل شدن، رویای آرامش، لذت بردن و ...

اما اگر تمامی این ها امکان پذیر نبود، در ذهن من و تو هم ، هرگز چنین رویاهایی شکل نمی گرفت.

وجود چنین رویاهایی به خودی خود دلیل آن است که می توانی به آنها دست یابی!

رویاهایت را باور کن!

بپذیر که زمانی نه چندان دور و در آغاز تولد ، کیمیایی با تو بوده که حالا گمش کرده ای!

کیمیایی که همچون مغناطیسی عظیم جاذب هر چه خوبی در جهان است ، بوده!

تو بی شک زمانی رازی ، گنجی و کلیدی داشته ای که حالا از دست داده ای! نمی دانی کجا گمش کرده ای اما حالا نبودش را با تمام وجود حس می کنی.

به قول ابو سعید ابوالخیر:

" این همه جست و جو، این همه گفت و گو و این همه تلاش ، نشانه ی آن است که جایی چیزی هست!

اگر نبود، نمی گفتند

و اگر نمی یافتند ، نمی جستند!"

فراموش نکن که این سخن تمامی عارفان جهان است که:

"باید به تولدی دوباره دست یابی!"

اما به خاطر بسپار که در این تولد دوباره تو به چیزی تازه دست نمی یابی!

بلکه به همان چیزی می رسی که در تولد اول داشته و حالا گمش کرده ای!

به آن دعوت حضرت مولانا دوباره گوش کن که فرمود: "بیا! آخر تا چند بیگانگی در میان نشویش ها و سوداها؟!

دست از سرگردانی بردار و باور کن که دین ، چیزی نیست الا طریقه تحقق رویاهای تو در بیداری!

سفرت را دوباره و با آگاهی کامل آغاز کن .

قرآن را بخوان:

" و اگر نیکی کنید ، ان نیکی به خود کرده اید و اگر بدی کنید به شما باز خواهد گشت "

.

کسی که گرد خانه ی خود گلستانی بکارد ، یقینا هر باری که نظر کند ، جز گل نخواهد دید. و دایما در بهشت خواهد بود.

هر اندیشه ای که از خیر و شر در وجود ما شکل گیرد همگی به سمت ما بازخواهد گشت.

در اندیشه ی مولانا ، دین برای دیندار کردن انسانها و نشاندار کردن آنها نازل نشده!

نیامده تا مسلمان را از مسیحی و مسیحی را از یهودی جدا کند!

بلکه آمده تا راه رسیدن به رویاها را آشکار کند!

طریقه جذب تمامی خوبیهای جهان را از معنویات گرفته تا مادیات به ما بیاموزد!

قانون جذب!

حقیقت انکارناپذیری است که در بطن دین و دینداری نهفته.

مگر در سوره ی نور نمی خوانیم که:

"الطیبات لطیبین...و الخبیثات للخبیثین..."

مولانا چنان شکافی به این آیه بخشیده که حتی نام قانون جذب هم در آن آشکار شده:

خوب خوبی را کند جذب این بدان

طیبات و طیبین بر وی بخوان

در جهان هر چیز، چیزی جذب کرد

گرم،گرمی را کشید و سرد، سرد

تلخ با تلخان یقین ملحق شود

کی دم باطل قرین حق شود

او جمیل است و محب لجمال

کی جوان نو گزیند پیره زال؟!

ناریان ، مر ناریان را جاذیند

نوریان مر نوریان را طالبند

.

.

خدا در هر لحظه و در همه حال به دستاویز روح و رویاهای پاکش ما را به سمت خود و خزاین پایان ناپذیرش دعوت می کند، با هدایا و گنجینه های عظیمی از آرامش ، لذت، ثروت، شادی، عرفان و ...

و در این دعوت ، هیچ محدودیت و هیچ تبعیضی برای کسی قایل نیست

فقط کافی است تا خود را لایق این دعوت کنیم:

او چو می خواند مرا، من بنگرم

لایق جذبم؟! و یا بد پیکرم؟!

.

به هر حال خیال هر چیز، آدمی را به سمت آن چیز می کشاند!

خیال باغ به باغمان می برد، خیال خانه به خانه کسی که تمامی اندیشه اش را خیر و نیکی پر کرده باشد

اتصال او به خداوند و اجابتش از طریق او، حتمی، قریب الوقوع و انکارناپذیر خواهد بود

ای برادر تو همان اندیشه ای

مابقی را استخوان و ریشه ای

گر گل است اندیشه ات در گلشنی

ور همه خاری، تو هیمه گلخنی