یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
این هم از لیست عزیزانم که در این کار واقعا پر از خیر و برکت شرکت کردن به ترتیب حروف الفباست لطفا عددتون رو به یاد بسپرید که با عدداتون از این به بعد کار داریم
1alisharapova
2.aminbeiranvand
3.anis
4.end_of_extreme
5.f11691gh
6.feshfeshe
7.m2002k
8.maral22
9.ne_sh67
10.rabin_huood

11sara23
12.sajad_had
13.sadafff
14.sayah archi
15.sheyda_star
16.sima_eng

خب اگر کسی از لیست جا افتاده بهم لطفا خبر بده
شاد و غنی مانید

آخرین ویرایش:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااي فاطمه جان واقعا شكه شدم من!!! :surprised:
7 برام عدد خيليييييي قشنگ و مقدسيه... هر كسي فك كنم يه عددي داره.... عدد من هميشه 7 بوده و هست!! عدد روز تولدم هم هست....
مرسيييييييي :gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار اینجا همه بخندیمو انرژی بگیریم دیگه :biggrin::smile: نه اینکه چشمامون اینجوری باشه :cry: پس بیا بخندیم تا کائنات بهمون بخنده و بیا بگیم که نفر اول تو قرعه کشی من هستم :D ( چه خودخواهانه حرف زدم :lol:) پس امید رسیدن شب آرزو های قشنگتون فعلا خدا نگهدار

راستی یه چیزم بگم از وقتی که توسط یکی از دوستان به این تاپیک دعوت شدم خیلی خوشحالم و دائما سرشار از انرژی هستم از همتون ممنونم .:gol:
با تشکر سجاد:gol:

درود بر شما دوست گرامی
با حرف شما کاملا موافقم میخوام یه قانونی بزاریم از امروز هرکدوم از دوستان که بطور ثابت به تاپیکمون سرمیزنن حرفی، شکلکی، ذهنیتی منفی داشته باشن جریمه میشن برای دوستانی که دست رسی به فیلم راز ندارن فیلم رو با هزینه خودشون تهیه و براشون ارسال میکن همین الان با دادن امتیاز تصویب میکنیم. در ضمن از هفته ی آینده هفته ای دوبار اجبارا فیلم راز دیده میشه.

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااي فاطمه جان واقعا شكه شدم من!!! :surprised:
7 برام عدد خيليييييي قشنگ و مقدسيه... هر كسي فك كنم يه عددي داره.... عدد من هميشه 7 بوده و هست!! عدد روز تولدم هم هست....
مرسيييييييي :gol:
دستت درد نکنه لابد عدد منم سیزدهه دیگه:crying2::crying2::crying2:
شوخی کردم :w15:
همینه دیگه اینم شانس منه چی کارش کنم:w15:
خب فشفشه خان مشغول شو ببینیم کدوم انسان خوشبختی برنده ی انرژیهای گرانبهای ما میشه
تا بهش تبریک بگیم:w23:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب فشفشه خان مشغول شو ببینیم کدوم انسان خوشبختی برنده ی انرژیهای گرانبهای ما میشه
وای چقدر هیجان دارههههههههههه!!!!!!!!!یعنی الان می خواین قرعه کشی کنید!:smile:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب اگر کسی از لیست جا افتاده بهم لطفا خبر بده
شاد و غنی مانید
راستي سارا (saraaa) صدف و اميد (omm!d) و سيما (sima.eng) نميخواستن شركت كنن؟ يه چند تا از بچه هاي قديم هم اسمشون يادم نيس... اونارم بي زحمت اضافه كن....
البته ببخشيد فقط اينا يادم بود...

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااي اينطوري نگو!!!!
سيزده به نظر من خيلي عدد قشنگيه!!!
روز ميلاد علي (ع).... 13 رجب.... چون روز ميلاد علي (ع) هست، پس 13 نميتونه عدد نحس و بدي باشه!!! برعكس عدد مقدس و خوش يمني هست.... :gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
هميشه ميام اينجا سعي ميكنم تا جايي كه در توانم هست به همه انرژي بدم...

ولي اشكال نداره... امشب سعي ميكنم همه چيزايي كه ميخوام رو به كمك و لطف خدا بدست بيارم.... هيچ چيزي نشد نداره... فقط دعاي شماها هم تاثير خودش رو داره و بيشتر و زودتر كمكم ميكنه.....

درود برشما دوست عزیز
برات آنقدر دعا میکنم که خودت حس کنی
خدای بزرگ خدای رحمان خدای کریم همیشه از خودت خواستیم الانم از خودت میخوایم تنها زمانی که از داشتن نیاز نه شرمنده میشیم نه خجالت زده تنها زمانی که از دست دراز کردن احساس شادی میکنیم تنها....
خدا جون ما چندتا جونیم خواسته هایی داریم هممون ، همه یه روزایی انرژِیامون کمتر از حد مجاز میشه خداجون ازت میخوام بخاطر همه ی بزرگیت به ما مثله همیشه نظر کنی مخصوصا دوست عزیزمون m2002k.

خدای بزرگ آمین:gol:

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي سارا (saraaa) صدف و اميد (omm!d) و سيما (sima.eng) نميخواستم شركت كنن؟ يه چند تا از بچه هاي قديم هم اسمشون يادم نيس... اونارم بي زحمت اضافه كن....
البته ببخشيد فقط اينا يادم بود...
عزیزم هر کس که خودش اعلام کرده اسمشو نوشتم اگر شما میدونی که میخوان به روی چشمم :)راستی سیما رو که نوشتم:surprised:
آخ جون خودم هم از سیزده در اومدم:D

alisharapova

عضو جدید
فاطمه جان شما sadafff رو حتما اضافه کن من بهش خبر میدم.
فقط مثل انتخابات ریاست جمهوری نشه ها؟

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااي اينطوري نگو!!!!
سيزده به نظر من خيلي عدد قشنگيه!!!
روز ميلاد علي (ع).... 13 رجب.... چون روز ميلاد علي (ع) هست، پس 13 نميتونه عدد نحس و بدي باشه!!! برعكس عدد مقدس و خوش يمني هست.... :gol:
شوخی کردم:redface:
از اون جایی که قشنگه تا الان تهدید هم شدم:biggrin: که ازم گرفتنش:(

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينم بگم، من ميدونم به خواستم ميرسم... منتها برام روزش مهم شده... خيليييي مهم... اينه كه الان يكمي بهم
به هر حال من كه اونقدرها لايق نيستم.... اما واسه همتون دعا كردم :gol:

درود و دو صد بدرود بر شما دوست گرامی
امیدوارم خدای قبول کنه ازتون
بچه جدا میگم قدر دلای پاکتون رو بدونید همیشه تو حلقه دعا یاد کنید همه دیگه رو .
دوست عزیز من دیشب یه هوا داشتم سبک میکردم خودمو هر موقع دلم میگره و زمان سبک کردنم هست مینویسم علتشم این بود آخه دلم رو یه عزیزی شکست ;):gol:;)

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
فاطمه جان شما sadafff رو حتمل اضافه کن من بهش خبر میدم.

اضافه کردم
خیالتون راحت
من گوش به فرمانم
هر کیو بگید وارد میکنم
بعدا هم اگر شکایتی شد به مقامات بالا ارجاع میدیم تا بهش رسیدگی بشه :biggrin:
تازه وقت هم میدیم تا اعتراض کنن
چقدر ما قانونی عمل میکنیم :eek:
تازه این آقا سجاد هم میخواد نمایندشو بفرسته :w15:
دیگه خیلی ما قانون مندیم
مثل....

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود برشما دوست عزیز
برات آنقدر دعا میکنم که خودت حس کنی
خدای بزرگ خدای رحمان خدای کریم همیشه از خودت خواستیم الانم از خودت میخوایم تنها زمانی که از داشتن نیاز نه شرمنده میشیم نه خجالت زده تنها زمانی که از دست دراز کردن احساس شادی میکنیم تنها....
خدا جون ما چندتا جونیم خواسته هایی داریم هممون ، همه یه روزایی انرژِیامون کمتر از حد مجاز میشه خداجون ازت میخوام بخاطر همه ی بزرگیت به ما مثله همیشه نظر کنی مخصوصا دوست عزیزمون m2002k.

خدای بزرگ آمین:gol:
وااااي مرسيي... نميدونم چطوري تشكر كنم ازتون :cry: (تنبهم نكنيدااا اين گريه از روي خوشحاليه... كاملا از اثرات انرژيه مثبت توليد شده!!)
واقعا ممنون..... به خدا من اين يكي دو روزه خيلي براي همه بچه ها دعا كردم.... خدا واقعا يه توفيقي داد بهم.... ممنونشم.... خداروشكر هيچ كس رو هم فراموش نكردم... هميشه اول واسه ديگران دعا ميكنم.... اميدوارم امشبم همه به خواسته هاشون برسن.... :gol:

عزیزم هر کس که خودش اعلام کرده اسمشو نوشتم اگر شما میدونی که میخوان به روی چشمم :)راستی سیما رو که نوشتم:surprised:
آخ جون خودم هم از سیزده در اومدم:D

اولا كه خيلي هم ضرر كردي فاطمه خانم... گفتم كه 13 عدد علي (ع) هست و كاملا مقدس!! اونايي كه بد ميگن از 13 همش خرافاته!!!
ما مسلمونيم... شيعه هستيم... پس 13 هم بايد برامون مقدس باشه...
دوما بگم كه زرنگي نكنياااا.... هركيو يادت اومد ته ليست اضافه كن ... من هفتم بهم بخوره خودت ميدونياااا :D همين 7 كلي بهم انرژي مثبت داد :D:biggrin:

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا عجب کاری کردما
هی دارم از جانب عوامل بیگانه در درون و درون در بیگانه :surprised:تهدید میشم
من اصلا مامانمو میخوااااااااااااااااااااااااام:crying2::crying2:
فشفشه جان منم دعا میخوام حسودیم میشه هااااااااااااااااا

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستان عزیز درود بر شما
با کمال احترام به همگی خوش شانس این هفته شماره 7 بود
;):gol:;)

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز درود بر شما
مبارکت باشه عزیزم:gol::gol::gol:
فقط یه بار دیگه منو تهدید کنی میذارمت تو لیست سیاه:w15:
بچه ها انرژیاتونو گوله کنید
راستی تعیین کنید که دوره هامون چند روزه باشه
پیشنهاد من 7 روزه

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز درود بر شما
wooooooooooooooooooooooow
ولي من جدا ميدونستم اسمم در ميااااد :eek:
مرسيييييييييييييييييي
:gol:
اما ميخوام يه كاري كنيم امشب... امشب واسه تمام ليست دعا كنيم... امشب شب آرزوهاس... حيفه تنهها واسه من دعا كنيد.... من گفتم خيلي نياز به انرژي و دعاهاتون دارم.... اما خيلي از بچه هاي اينجا هم ميدونم كه اگه بيشتر از من نباشه كمتر هم نيس!!!
امشب بياين واسه كل ليست دعا كنيد.... البته منظورم اين نيست دوباره از هفته‌ي بعد اسمم بره توي ليست... نه من از حقم حاضر امشب واسه همه بگذرم... همون قدر هم كه مطمئن بودم اسمم در مياد امشب.... همون قدر هم مطمئنم كه اگه واسه همه دعا كنيم، خيلي زودتر و راحتتر به خواسته‌ام ميرسم...
فاطمه جان، فشفشه‌ي عزيز، از شما هم ممنونم..... :gol: