زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
علیک سلام :gol:
چطوری گوگولی جون ؟! :surprised:
تو چرا امروز همش این جوری:surprised: میشی؟:surprised::surprised::surprised:
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

ای جانم چی شده:w40:
نبینم گریه کنیا:redface:
من که گریه کردم دلیل دیگه داشتم:D:D:D

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
گفتم که باشه طلبت:D:D:D

آره جمعه داشتم دوتا امتحانمو با هم بود هر کدومشم یه طرف شهر دیگه با کلی حرص خوردن و جوش زدن شد بدم امتحانارو ولی سوال بد جور داده بودن دیگه خدا میدونه نمرم چند بشه:D

همین حرص خوردم که این جوری مریض شدم:cry:

راستی سلام:gol:

علیک سلام :surprised:

afsoon6282

مدیر تالار
اخه من تازه امدم غريبم:gol:
ای جانم:w40:
نه عزیزم غریب کجا بود خوش اومدی خانومی
اگه سوالی داشتی یا کمکی خواستی بگو من در خدمتم
راستی تو تاپیک معرفی اعضا خودتو معرفی کن تا بچه ها بیشتر بشناسنت
چند روز اینجا باشی هم تو تالار با همه جاش آشنا میشی هم بچه ها رو میشناسی
غریبی نکن گلم
:w40:
از دست تو افشین:w15::w15::w15:

gogoli jon

عضو جدید
ای جانم:w40:
نه عزیزم غریب کجا بود خوش اومدی خانومی
اگه سوالی داشتی یا کمکی خواستی بگو من در خدمتم
راستی تو تاپیک معرفی اعضا خودتو معرفی کن تا بچه ها بیشتر بشناسنت
چند روز اینجا باشی هم تو تالار با همه جاش آشنا میشی هم بچه ها رو میشناسی
غریبی نکن گلم:w40:

از دست تو افشین:w15::w15::w15:
فقط تو خوبي ممنون:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

afsoon6282

مدیر تالار

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کسب رتبه نخست استان فارس در نظارت بر مواد غذایی

کسب رتبه نخست استان فارس در نظارت بر مواد غذایی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: دانشگاه علوم پزشکی‌‌ شیراز طی سال‌های 85، 86 و 87 رتبه نخست کشور را در بحث نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی به خود اختصاص داده است.

محمدهادی ایمانیه در نخستین بزرگداشت روز جهانی غذا که در دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور نماینده ولی فقیه در استان فارس و لنکرانی وزیر سابق بهداشت برگزار شد، افزود: بحث غذا از دیدگاه اعتقادی و اجتماعی در کشور ما بسیار مهم است، اگر چه متأسفانه در جایگاهی که باید قرار بگیرد نیست.
وی با اشاره به ارایه لایحه‌ای در خصوص در نظر گرفتن اداره‌ای برای ساماندهی غذا به مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: زمان آن فرا رسیده که هماهنگی بیشتری بین تمام ادارات و سازمان‌های مرتبط با بحث غذا صورت گیرد و دولت تلاش‌های جدی‌تری را در این امر داشته باشد.
ایمانیه از جداسازی معاونت غذا و دارو از معاونت درمان در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در چند سال گذشته خبر داد و گفت: معاونت غذا و دارو در برخی شهرستان‌های بزرگ استان فارس ایجاد شده‌ است که امید داریم در شهرستان‌های دیگر نیز این معاونت ایجاد شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به استقرار آزمایشگاه مجهز و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در دانشکده داروسازی این دانشگاه، خاطرنشان کرد: این آزمایشگاه به‌عنوان قطب در جنوب کشور است و توانمندی بالایی دارد.
ایمانیه جایگاه استان فارس در تولید و صادرات مواد غذایی را مثبت ارزیابی و تصریح کرد: در تولید مواد غذایی و صادرات دست برتری در کشور داریم و به 26 کشور مواد غذایی صادر می‌کنیم.
وی جایگاه استان را در توزیع و بسته‌بندی مواد غذایی پایین دانست و خاطرنشان کرد: در زمینه‌‌ بسته‌بندی و توزیع غذایی از متوسط کشوری نیز پایین‌تر هستیم.
ایمانیه تأکید کرد: زمینه‌های متعدد کشاورزی و باغداری در استان فارس خوب است که باید با بسته‌بندی خوب و مورد پسند کشورهای دیگر تکمیل شود.
وی با بیان اینکه کمیسیون ویژه‌ای برای مواد خاص، غذا و صنایع غذایی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز ایجاد کرده‌ایم، اظهار داشت: با این کار می‌خواهیم با استفاده از تبصره‌ها و چشم‌پوشی‌هایی موانع تولید مواد غذایی را تا جایی که از خطوط قرمز سلامت مردم نمی‌گذرد، از بین ببریم.
ایمانیه از مدیران و مسئولان استان فارس خواست تا برنامه‌ جامعی برای حمایت از صنایع غذایی داشته باشند.
وی افزود: باید برنامه پنج ساله حمایت از تولید، صنعت تولید و بسته‌بندی مواد غذایی و پنج ساله برای توزیع مواد غذایی داشته باشیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه تلاش این دانشگاه در توزیع مواد غذایی بیشتر می‌شود، خاطرنشان کرد: کارخانه‌های فارس تا حد بسیار زیادی از نظر سلامت و امنیت، کیفیت لازم را دارا هستند.
ایمانیه با اشاره به رتبه برتر استان در تولید محصولات کشاورزی ابراز امیدواری کرد: استان فارس در صنایع غذایی و بسته‌بندی مواد غذایی نیز جایگاه برتر را به دست آورد.

تاریخ درج خبر : یکشنبه 26 مهر 1388

منبع

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان من از فردا یه مدت نیستم
الان گفتم که نگین چرا یهو غیب شد
:d

afsoon6282

مدیر تالار
چرا اینقدر اذیتم می کنی افسون جان ؟ :cry: