من از كار زنان سر در نمى آورم! احساس درونى شان چيست ؟چگونه مى توان زنان را خوشحال كرد؟ اکه کسی میدونه بگه!

من از كار زنان سر در نمى آورم! احساس درونى شان چيست ؟چگونه مى توان زنان را خوشحال كرد؟ اکه کسی میدون

• موافقم

رای: 19 57.6%
  • تقریباً

رای: 6 18.2%
  • خیر

رای: 8 24.2%

• مجموع رای دهندگان
    33
  • نظرسنجی بسته .

aminbeiranvand

عضو جدید
@

@

گفتم شاید منظورم مفهوم نباشه،
بزار دقیق تر بگم،
هیچ وقت یه غول نمی تونه از کار موچه سر در بیاره،
فقط وجه بزرگی و کوچیکیشون رو ببینین،
ما مردا هم مهاله بتونیم با قدرت درک ضعیفمون،دقت پایینمون... در برابر اون دقت بالا و ریزبینی کاری بکنیم،
بعدشم،
اصلا لازم به این کارا نیس تا وقنی که خانما با یه ریزه صداقت و محبت خالصانه و حقیقی خودشون تمام و کمال با آدم راه میان و تازه کلللی کمکت می کنن،حتی تو درک کردن خودشون،
من که نظرم بر اساس تجربه و مطالعم بود،
درست و غلطش رو باید از خود خانما پرسید!!!
؟؟؟

nadernorozi

عضو جدید
خانمها با تمام اینکه پر از احساس هستند بسیار ظریف وشکننده هم هستند
کافیه فقط احساس کنند هر موضوعی را ممکن نیست از اون سر سری بگذرند

زیبایی در تمامی زندگی اونها حرف اول را میزنه در مورد لباس و حتی کوچکترین مسائل زندگی
مردها توی تمامی زندگی لطیف وبا ظرافتی که زنها رفتار میکنن نیستن
شاید برای همین مرد بدون زن کامل نیست
خلاصه فکر میکنم در تمام زیباییها ما مردها پشت سر خانمها هستیم البته این نظر شخص منه

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نظرم رو بگم؟!!!
یه چیزی که تقریبا همه ی دخترا دارن و نیاز زیادی هم به هوش و این لوس بازیا نداره،
قدرت درک و ریز بینی و دقت بالاشونه،
از نظر مغزی هم خانما می تونن همزمان به چیزای بیشتری توجه کنن،
من که تنها و کار آمد ترین راهکار تعامل با خانما رو صداقت دیدم،حتی اگه کاری بر ضدشون هم کرده باشین،اگه خودتون مثه بچه ی آدم اعتراف کنین،می تونین امیدوار باشین که ندامتتون پذیرفته بشه،....
ولی خییییلییی خیییلی باید روی موضوع حساس بودنشون تاکید کنم،
حتی،حتی با مدل نفس کشیدنت!!!!!!!می تونن بفهمن دیشب زود خوابیدی یا یه هفتس نخوابیدی!!!
خیلی دقیق،حساس!
دلیل اینکه بعضی وقتا دروغای ما پسرارو باور می کنن رو اگه خواستین و دیدین به درد تاپیک می خوره بگین،بگم!
خیلی جالب بود:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز

زیبایی در تمامی زندگی اونها حرف اول را میزنه در مورد لباس و حتی کوچکترین مسائل زندگی
خلاصه فکر میکنم در تمام زیباییها ما مردها پشت سر خانمها هستیم البته این نظر شخص منه
نظره جالب،زیبا،و به جاییه:gol:;)

Hengameh IT

عضو جدید
بچه ها خوشحال ميشم ببينيد و نظرتون رو بگيد زيادم بي ربط نيست
در ضمن فكر نكنم خانمها زيادم پيچيده باشن اگرم باشن به جاست file://F:\power poiint\خلقت زن .pps poiint\خلقت زن .pps

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب تابلو دیگه ؛:confused:چون فقط به پست های دوستات (خانما):w41: اونم بصورت تعصبی امتیاز میدی!:w44::w39:
:smile::gol:
باور کن این جوری نیست عزیزم!بعضی اوقات تشکرام تموم میشه!الان فهمیدم!پیرجو جان گفت!:(گفت هر کس 10سهم تشکر در روز داره!:(شانس آقایونم میشه وقتی به پستشون میرسم تشکرام تموم میشه!!!!!!واقعا متاسفم!قصد بی ادبی یا بی توجهی به کسی رو ندارم!:smile:;):gol:

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها خوشحال ميشم ببينيد و نظرتون رو بگيد زيادم بي ربط نيست
در ضمن فكر نكنم خانمها زيادم پيچيده باشن اگرم باشن به جاست file://F:\power poiint\خلقت زن .pps poiint\خلقت زن .pps
لینکی که گذاشتی کار نمیکنه! لطفا اصلاحش کن!
مرسی

Nedanino

عضو جدید
وقتي آن دو در ساحل تقريبا خالي از جمعيت قدم مي زدند درخشش نور غروب پشت پرده اي از مه محو شده بود.
مرد:من هرگز زن ها را درک نخواهم کرد.
زن:واقعا مي خواهي زن ها را درک کني؟
-بله مي خواهم به راستي مي خواهم.
-بسيار خوب .
زن در گوش مرد نجوا کرد.
درک و شناخت چون تکه هاي شيشه اي شکسته در چشم مرد متبلور شد.:gol:

nadernorozi

عضو جدید
فکر میکنم تو تمامی روابط صداقت کلید موفقیت باشه
و توی روابط بین زن ومرد نیز صداقت و محبت
هیچکس از این 2 موضوع بدش نمیاد
زنها به دلیل ظرافت وجودشون فکر کنم فقط با محبت بشه با اونها کنار اومد

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنم تو تمامی روابط صداقت کلید موفقیت باشه
و توی روابط بین زن ومرد نیز صداقت و محبت
هیچکس از این 2 موضوع بدش نمیاد
زنها به دلیل ظرافت وجودشون فکر کنم فقط با محبت بشه با اونها کنار اومد
محبت وصداقت!باهم!اتفاقا چون حساسن با بی صداقتی بد جور دلشون شکسته میشه!!!!و حتی با محبت هم جبران نمیشه!یعنی از قلب و روحشون اون بی صداقتی فراموش نمیشه!هر چند به ظاهر فراموش کنن!و با هر ناراحتی اون بی صداقتی میاد جلوی چشماشون!!!!!!:gol:این رو جدی میگم!آقایون هیچ وقت حداقل به همسرتون دروغ نگین!!چون شیشه ی اعتمادش رو نسبت بهتون از دست میده و میشکنه!!!:(:gol:

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نظرم رو بگم؟!!!
یه چیزی که تقریبا همه ی دخترا دارن و نیاز زیادی هم به هوش و این لوس بازیا نداره،
من که تنها و کار آمد ترین راهکار تعامل با خانما رو صداقت دیدم،حتی اگه کاری بر ضدشون هم کرده باشین،اگه خودتون مثه بچه ی آدم اعتراف کنین،می تونین امیدوار باشین که ندامتتون پذیرفته بشه،....
حتی،حتی با مدل نفس کشیدنت!!!!!!!می تونن بفهمن دیشب زود خوابیدی یا یه هفتس نخوابیدی!!!
خیلی دقیق،حساس!
دلیل اینکه بعضی وقتا دروغای ما پسرارو باور می کنن رو اگه خواستین و دیدین به درد تاپیک می خوره بگین،بگم!

گفتم شاید منظورم مفهوم نباشه،
بزار دقیق تر بگم،
هیچ وقت یه غول نمی تونه از کار موچه سر در بیاره،
فقط وجه بزرگی و کوچیکیشون رو ببینین،
ما مردا هم مهاله بتونیم با قدرت درک ضعیفمون،دقت پایینمون... در برابر اون دقت بالا و ریزبینی کاری بکنیم،
بعدشم،
اصلا لازم به این کارا نیس تا وقنی که خانما با یه ریزه صداقت و محبت خالصانه و حقیقی خودشون تمام و کمال با آدم راه میان و تازه کلللی کمکت می کنن،حتی تو درک کردن خودشون،
من که نظرم بر اساس تجربه و مطالعم بود،
درست و غلطش رو باید از خود خانما پرسید!!!
؟؟؟

1. شما انگار خانمها رو خیلی دست پایین گرفتی، این خانمهان که با کوچکترین غفلت میتونن مرد 70 ساله رو به بازی بگیرن!
  2. صداقت!!!:biggrin: در نظر خانمها این چیزی که گفتی نسبیه ، مطلق نیست! مواظب باش اینقدر زود ورقهای بازیتو رو نکنی.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon2.gif
  3. http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon2.gifچون خانما عاشق اینن که ما براشون همیشه تازگی داشته باشیم؛ شاید به خاطر حساسیت ها و الطافشونه! به محض اینکه تکراری احساس کنن هر کدومشون به نوعی عکس العمل نشون میدن! اینجاست که صداقت معنیش رو از دست میده:biggrin: حتما این تاپیک رو بخون و جدی بگیر!http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=928071#post928071
  4. یه چیزی که خانما همیشه جلوش کم میارن میدونی چیه؟ اعتماد به نفسه! با اینکه خودشون از موضوع بدشون میاد!
  5. اینقدر زن ذلیل نباشین! به این لوس بازی میگن؛ نه مردونگی!
  6. دلیل اینکه بعضی وقتا دروغای ما پسرارو باور می کنن
    فکر کنم جوابش مورد 4 باشه! ولی دوست دارم بدونم نظر خودت چیه؟

لطفا خانمها ببخشن و خواهشاً در این مورد نظر ندن چون بحث این لینک پست کاملا مردونه ست!

آخرین ویرایش:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
  1. شما انگار خانمها رو خیلی دست پایین گرفتی، این خانمهان که با کوچکترین غفلت میتونن مرد 70 ساله رو به بازی بگیرن!
  2. صداقت!!!:biggrin: در نظر خانمها این چیزی که گفتی نسبیه ، مطلق نیست! مواظب باش اینقدر زود ورقهای بازیتو رو نکنی.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon2.gif
  3. http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon2.gifچون خانما عاشق اینن که ما براشون همیشه تازگی داشته باشیم؛ شاید به خاطر حساسیت ها و الطافشونه! به محض اینکه تکراری احساس کنن هر کدومشون به نوعی عکس العمل نشون میدن! اینجاست که صداقت معنیش رو از دست میده:biggrin: حتما این تاپیک رو بخون و جدی بگیر!http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=928071#post928071
  4. یه چیزی که خانما همیشه جلوش کم میارن میدونی چیه؟ اعتماد به نفسه! با اینکه خودشون از موضوع بدشون میاد!
  5. اینقدر زن ذلیل نباشین! به این لوس بازی میگن؛ نه مردونگی!

1. دلیل اینکه بعضی وقتا دروغای ما پسرارو باور می کنن
    فکر کنم جوابش مورد 4 باشه! ولی دوست دارم بدونم نظر خودت چیه؟
لطفا خانمها ببخشن و خواهشاً در این مورد نظر ندن چون بحث این لینک پست کاملا مردونه ست!

متاسفانه خواهش کردی نظر ندیم!وگرنه همه رو با هم مقایسه نمی کردی!ما در مورد آدمای نرمال بحث می کنیم!نه استثناها!شرمنده نتونستم اینو نگم!:redface:

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
محبت وصداقت!باهم!اتفاقا چون حساسن با بی صداقتی بد جور دلشون شکسته میشه!!!!و حتی با محبت هم جبران نمیشه!یعنی از قلب و روحشون اون بی صداقتی فراموش نمیشه!هر چند به ظاهر فراموش کنن!و با هر ناراحتی اون بی صداقتی میاد جلوی چشماشون!!!!!!:gol:این رو جدی میگم!آقایون هیچ وقت حداقل به همسرتون دروغ نگین!!چون شیشه ی اعتمادش رو نسبت بهتون از دست میده و میشکنه!!!:(:gol:

سعی کنیم کلی نگاه کنیم!
یه دکتر از اساتید دانشگاه میشناسم که توصیه ای کرد(لازم به ذکر که ایشون راهنماگر خوبی برای حل اختلاف و بی تجربه گی دوست ها هم بود)گفت: وقتی من با زنم دعوا میکنم زود خودمو از پیشش دور میکنم؛ چون ممکنه که عصبانی بشم و یه حرف بد بزنم و ناراحتش کنم و اون تا آخر عمرم این حرفمو بکوبه سرم! چون زنها خیلی حساسا و این مطلب بیشتر از چیزای دیگه اذیتشون میکنه و جالب اینکه اصلا متوجه نیستن!!!
ولی یه مرد روزانه خیلی با اینجور مسائل روبرو میشه و چون تحملش زیاده مسئله ای پیش نمیاد.

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
]متاسفانه خواهش کردی نظر ندیم!وگرنه همه رو با هم مقایسه نمی کردی!ما در مورد آدمای نرمال بحث می کنیم!نه استثناها!شرمنده نتونستم اینو نگم!:redface:

[/right]
من نفهمیدم کجای حرفهای من نشون میده که من در مورد استثناها صحبت میکن؟:que:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعی کنیم کلی نگاه کنیم!
یه دکتر از اساتید دانشگاه میشناسم که توصیه ای کرد(لازم به ذکر که ایشون راهنماگر خوبی برای حل اختلاف و بی تجربه گی دوست ها هم بود)گفت: وقتی من با زنم دعوا میکنم زود خودمو از پیشش دور میکنم؛ چون ممکنه که عصبانی بشم و یه حرف بد بزنم و ناراحتش کنم و اون تا آخر عمرم این حرفمو بکوبه سرم! چون زنها خیلی حساسا و این مطلب بیشتر از چیزای دیگه اذیتشون میکنه و جالب اینکه اصلا متوجه نیستن!!!
ولی یه مرد روزانه خیلی با اینجور مسائل روبرو میشه و چون تحملش زیاده مسئله ای پیش نمیاد.
کسی که بخواد سوءاستفاده کنه در همه حالی می تونه!!
به دید کوبوندن اون حرف توی سرتون نگاه نکنید!!!!!! گاهی اوقات ذکر اون مسئله دوباره به خاطر رنجش خاطریه که هنوز رفع نشده!!!!!!

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
]متاسفانه خواهش کردی نظر ندیم!وگرنه همه رو با هم مقایسه نمی کردی!ما در مورد آدمای نرمال بحث می کنیم!نه استثناها!شرمنده نتونستم اینو نگم!:redface:

[/right]

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب تمام مشکلات ما حل شد و فقط مونده بود سر از کار خانوم ها در بیاریم که خوشبختانه اونم اینجا در حال حل شدنه:razz:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
lمثلا در مورده اینکه تازگی داشته باشین!شما دارین در مورده یه زندگی صحبت میکنید!!!!!مگه کفشه که دلش رو بزنه!شما هم هر روز خودتون رو عوض کنید!
اتفاقا به نظره من انسان از این که سر در گم باشه وندونه چه جوری با طرف رفتار کنه عصبی و خسته میشه!!!!!!!!!;):gol:

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب تمام مشکلات ما حل شد و فقط مونده بود سر از کار خانوم ها در بیاریم که خوشبختانه اونم اینجا در حال حل شدنه:razz:
:biggrin:
قصد من فقط شوخی بود ؛ لینک پست 1 رو بخونی متوجه میشی! ولی نمیدونم چرا بحث اینطوری پیش رفت!;)

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
lمثلا در مورده اینکه تازگی داشته باشین!شما دارین در مورده یه زندگی صحبت میکنید!!!!!مگه کفشه که دلش رو بزنه!شما هم هر روز خودتون رو عوض کنید!
اتفاقا به نظره من انسان از این که سر در گم باشه وندونه چه جوری با طرف رفتار کنه عصبی و خسته میشه!!!!!!!!!;):gol:
مرسی
نظرت خیلی خوب و آروم کنندست ؛ منظور من بیشتر دوستی هایی بود که ختم به زنگی میشه!:gol::heart:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی
نظرت خیلی خوب و آروم کنندست ؛ منظور من بیشتر دوستی هایی بود که ختم به زنگی میشه!:gol::heart:
ممنون:gol:در مورده دوستی هم همین جوره!شما که نباید هر روز خودت رو به یه رنگی در بیاری!این جوری طرفم تکلیفش رو میدونه!میتونه ادامه بده میتونه ادامه نده!!!!!!!!
یه روز آدم خسته میشه و دلش می خواد خودش باشه!!!!پس چه بهتر کسایی کنارت باشن که تو رو به خاطره خودت بخوان!!

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:
قصد من فقط شوخی بود ؛ لینک پست 1 رو بخونی متوجه میشی! ولی نمیدونم چرا بحث اینطوری پیش رفت!;)
پشت هر شوخی ممکنه یه بحث جدی باشه!!
به نظره من شوخی های آدما هم بسته به نظرات و عقایدشون فرق می کنه!!!!!!!:gol:
موفق باشید!:smile::gol:

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
پشت هر شوخی ممکنه یه بحث جدی باشه!!
به نظره من شوخی های آدما هم بسته به نظرات و عقایدشون فرق می کنه!!!!!!!:gol:
موفق باشید!:smile::gol:
:w16: حساسین میدونیم ؛ ولی دیگه نه اینقدر که به همه چی گیر بدی!!! :w04::crying:
شوخی بید؛الان عقیده ی من چیه!:lol::w01:

aminbeiranvand

عضو جدید
!

!

البته،صد البته که همیشه و همه جا آدمای خوب و بد هستن،
و باز هم صد البته که زنا خییییلیییی از مردا موزی ترن!!!
جدی می گم،اینم به دلیل ظرافتشونه بیشتر،مثلا یه حرف رو که یه مرد می زنه و تاثیری نمی زاره،بدین یه زن بزنه،
اینقدر قشنگ و زیرکانه به احساسات و هزار و یه موضوع دیگه ربطش می دن،حتی طرز بیانشون یه 1هفته ای طول می کشه تا تازه بفهمی چی گفتن!!!
نمونش همین روابط پیچیده ی فامیلی!
هر مردی تونست بگه پسر داییه دختر خاله ی مادر بزرگ زن آدم چیش می شه؟(یه چیزی نوشتم،خودتونو نپیچونین توش!!!)

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته،صد البته که همیشه و همه جا آدمای خوب و بد هستن،
و باز هم صد البته که زنا خییییلیییی از مردا موزی ترن!!!
جدی می گم،اینم به دلیل ظرافتشونه بیشتر،مثلا یه حرف رو که یه مرد می زنه و تاثیری نمی زاره،بدین یه زن بزنه،
اینقدر قشنگ و زیرکانه به احساسات و هزار و یه موضوع دیگه ربطش می دن،حتی طرز بیانشون یه 1هفته ای طول می کشه تا تازه بفهمی چی گفتن!!!
نمونش همین روابط پیچیده ی فامیلی!
هر مردی تونست بگه پسر داییه دختر خاله ی مادر بزرگ زن آدم چیش می شه؟(یه چیزی نوشتم،خودتونو نپیچونین توش!!!)
نگفتی چرا دروغ ها رو زود باور میکنن؟

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w16: حساسین میدونیم ؛ ولی دیگه نه اینقدر که به همه چی گیر بدی!!! :w04::crying:
شوخی بید؛الان عقیده ی من چیه!:lol::w01:
گیر ندادم!فقط نظرم رو گفتم!همین!:redface::surprised:
من چه کارم بگم عقیدتون چیه!؟هر چی که هست محترمه!;):gol:

aminbeiranvand

عضو جدید
@

@

فقط هم واسه این دروغامون،دروغای طابلو مون رو باور می کنن،چون دوست دارن!
شایدم دست خودشون نباشه،ببین،می خوام این رو بگم،با اینکه می دونن داری بهشون دروغ می گی ولی باورش می کنن،
(البته فقط در زمینه ی عشق مشق و این چیزا،)
گفته شده شاید به دلیل اینه که زنها همیشه تشنه ی دوست داشته شدنن(البته که همه هستیم،ولی هرکی احساساتش بیشتر،نیاز هاس احساسیشم بیشتر،)
و واسشون فرقی نمی کنه از کجا و از طرف کی،فقط می خوان که دوست داشته بشن،
یعنی فکر می کنین دخترایی که با این لات و پات و بی سرو پاها می گردن،خودشون نمی دونن یارو کیه؟یارو چی کارس؟
روایت دومم از این قراره که اینقدر احساساتی می شن که دیگه عقل فتوا نمی ده و می افتن تو دام عاشقی!!!
ولی کاش،دخترای ما اینقدر بسته ،چشم و گوش بسته و نا اگاه نبودن،کاش از راه های صحیح،
ما داداشا،پدرا ،مامانا،دوستای خودشون ....
عشق و محبتشون پاسخ داداه می شد و سیراب می شدن،
که دنبال این آب گنداب ها نمی رفتن؛
کاش،
ولی در زمینه های دیگه من شرط می بندم تو زمینه های دیگه مثلا تو جامعه
اگه خانما مثه ما آقایون تو جامعه باشن و تجربشون مثه ما بشه خیلی هفت خط تر از ما خوب رو از بد،راست رو از دروغ؛اصلا بوی خیانت رو از 1000متری تشخیص می دن،

آخرین ویرایش:

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط هم واسه این دروغامون،دروغای طابلو مون رو باور می کنن،چون دوست دارن!
شایدم دست خودشون نباشه،ببین،می خوام این رو بگم،با اینکه می دونن داری بهشون دروغ می گی ولی باورش می کنن،
(البته فقط در زمینه ی عشق مشق و این چیزا،)
گفته شده شاید به دلیل اینه که زنها همیشه تشنه ی دوست داشته شدنن(البته که همه هستیم،ولی هرکی احساساتش بیشتر،نیاز هاس احساسیشم بیشتر،)
و واسشون فرقی نمی کنه از کجا و از طرف کی،فقط می خوان که دوست داشته بشن،
یعنی فکر می کنین دخترایی که با این لات و پات و بی سرو پاها می گردن،خودشون نمی دونن یارو کیه؟یارو چی کارس؟
روایت دومم از این قراره که اینقدر احساساتی می شن که دیگه عقل فتوا نمی ده و می افتن تو دام عاشقی!!!
ولی کاش،دخترای ما اینقدر بسته ،چشم و گوش بسته و نا اگاه نبودن،کاش از راه های صحیح،
ما داداشا،پدرا ،مامانا،دوستای خودشون ....
عشق و محبتشون پاسخ داداه می شد و سیراب می شدن،
که دنبال این آب گنداب ها نمی رفتن؛
کاش،
ولی در زمینه های دیگه من شرط می بندم تو زمینه های دیگه مثلا تو جامعه
اگه خانما مثه ما آقایون تو جامعه باشن و تجربشون مثه ما بشه خیلی هفت خط تر از ما خوب رو از بد،راست رو از دروغ؛اصلا بوی خیانت رو از 1000متری تشخیص می دن،
نظر خوبی بود توو اکثرشون موافقم!

vida

عضو جدید
منم نظرم رو بگم؟!!!
خیلی دقیق،حساس!

خوب بگید چرا دروغاتون را باور می کنن تا ما هم از این به بعد باورنکنیم