آموزش Minitab 14 ، بهترين نرم افزار کنترل کيفيت آماري

hasi

عضو جدید
spss

spss

من اگه بخوام نظر شخصی م رو راجع به نرم افزارهای Spc بگم(فقط شخصی) Spss رو ترجیح میدم ، اگه کسی هم بخواد می تونیم بحث کنیم.
با احترام
سلام هر چند که زیاد هنوز مثل شما با تجربه نیسم ولی من هر چی سعی میکنم بقیه رو با خودم همراه کنم که spss محشره نشد

amir_ali

عضو جدید
سلام دوست عزیز اگه براتون امکان داره این جزوات را برای من هم بفرستید با تشکر

amin p

عضو جدید
سلام من دنبال MSDS یا مشخصات فنی روغنهای صنتی و موتوری هستم کسی میتونه به من کمک کنه

esmail.

عضو جدید
esmail

esmail

اگه ممکنه آموزش چگونگی رسم دو نمودار به صورت یکی میله ای و یکی خط و نقطه را بر روی هم در یک صفحه را برام میل کنید. esmailzadeh.esmail@yahoo.com

ٍEhsan-H

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام اگه ممکنه برای منم بفرستید:ehsan_hmz@yahoo.com
با تشکر.

liliy0m

عضو جدید
آموزشي اگه خدا بخواد!

پیوست ها

• minitab1.doc
    97.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • minitab2.doc
    165.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

خن خن

عضو جدید
من از مینی تب خیلی راضی هستم چون نسبت به بقیه هم کار با اون راحت تره هم در حد خیلی خوبی نیازهای کاربر رو پاسخ گو هستش.
من تازه فاغ تحصیل شدم.این نرم افزار می خوام-چه جوری تهیه کنم ککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککمک

mahsa_ind

عضو جدید
چه جوری باید این نرم افزار را دانلود کرد

چه جوری باید این نرم افزار را دانلود کرد

;) ;) ;) ;) ;)

MiniTab 14.2

این هم یک نرم افزار حرفه ای و تخصصی بسیار معروف و کاربردی برای مهندسی صنایع و کنترل کیفیت و آمار در رابطه با برنامه های مختلف به قیمت 1195 دلار

اين نرم‌افزار از جمله نرم‌افزار‌هاي تخصصي و پر كاربرد مباحث آماري و كنترل كيفيت مي‌باشد. كه به‌دليل سهولت در استفاده و مشابهت زياد با نرم‌افزارهاي پركاربرد صفحه گسترده چون اكسل فراگير شده‌است. از قابليت‌هاي اين نرم‌افزار مي‌توان به امكان ارائه نمودارهاي شوهارت، نمودار كنترل دامنه متحرك، شبيه‌سازي داده‌هاي تصادفي، آمار توصيفي‌، تجزيه تحليل سيستم‌هاي اندازه‌گيري و... اشاره كرد

حجم : 77 مگابایت

دانلود : فول ورژن در دو قسمت از سایت رپیدشیر

دانلود فول : قسمت اول

دانلودفول :قسمت دوم

dvb2.com
چه جوری باید این نرم افزار را دانلود کرد؟

راه پیما

عضو جدید
سلام
میشه این دانلود هارو برای میل من بفرستید.اصلا نمی تونم دانلود کنم.
یه دنیا ممنون

AKBARY_58

عضو جدید
آموزش نرم افزار مینی تب 14

آموزش نرم افزار مینی تب 14

با سلام و خسته نباشی به عزیزان زحمت کش و آینده سازان این مرز و بوم کهن و باستانی
لطفا جزوه اموزشی مینی تب 14 را به این آدرس ایمیل بفرستید akbary_58@yahoo.com
فقط لنگ لنگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم زودتر بفرستید
پیشاپیش از شما تشکر میکنم ..........;)

بالا