██▓▒░░ دفتر مدیریت تالار مهندسی صنایع ░░▒▓██

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام:
راستش اگر این موراد رو بخوام یه تالار کنم زیاده و اینکار فکر نکنم مفید باشه.بعضی موارد توی زیر تالاراشونن که.
اما خوب میشه یک سری از اون ها به زیر تالار های مربوطه بفرستم و یک سری دیگه رو با هم ترکیب کنم.
فلسفه ی اینکه ترکیبی صورت ندادماینه که وقتی تاپیک هایی ور ترکیب میکنیم نظم داخلیه تاپی به هم میخوره و بر طبق زمانبدیشون جابجا میشن.
یک دلیل دیگه ای که این هارو جابجا نکردم اینه که تالار اصلی خالی میشه و در واقع این تالار باید یه جورایی مطالب کلی رو در بر بگیره و جزئیات به زیرتالارا برن.

در هر صورت حتما بهشون رسیدگی میکنم.
ممنون از توجهتون.

اما به هر حال بهش تا 3 روز آتی رسیدگی میکنم.

آخرین ویرایش:

moh3nshz

عضو جدید
گلابی

گلابی

مهندسی صنایهع اقیانوسی است به وسعتی تا ناکجا اباد
ولی به ارتفاه یک میکرون
گلابی گلابیییییییییی
حیف اسم مهندسییییی!!!!

امیر Amir

عضو جدید
مهندسی صنایهع اقیانوسی است به وسعتی تا ناکجا اباد
ولی به ارتفاه یک میکرون
گلابی گلابیییییییییی
حیف اسم مهندسییییی!!!!
با سلام.

شما به سر خوشیتون ادامه بدید.:redface::biggrin:;)
حرفی که از سر معده بیاد زیاد نمیشه روش حساب کرد.;)
با احترام

AieAMIRKABIR

عضو جدید
با سلام

با توجه به این که توی تالار سکوت حکمفرما شده من پیشنهاد میکنم بیایم یه نظر سنجی بذاریم برای این که مو ضوع بحث هفته ی بعد چی باشه.
(بنابراین دوستان لطف کنید و نظراتتون رو راجع به اینکه بحث هفته ی بعد چی باشه بنویسند.)

یا پیشنهاد میکنم مدیرمحترم یه موضوعی رو انتخاب کنند و دوستان نظرشونو در رابطه با این که موضوع ذکر شده مورد بحث قرار بگیره یا نه اعلام کنند.

با سپاس:gol:
سلام فکر کنم در مورد iso صحبت کنیم بهتره.
AieAMIRKABIR:gol:

mahtabi

مدیر بازنشسته
دفتر مدیریت تالار مهندسی صنایع [ انتقادات و پیشنهادات ]

دفتر مدیریت تالار مهندسی صنایع [ انتقادات و پیشنهادات ]

با سلام:
بچه های گل
راستش دیدم خیلیاتون سوالاتون رو از من از طریق پیام خصوصی میپرسین و منم یادم میره جواب بدم.
اینجا رو امروز بنا به نیازی که دیدم دارین ایجاد میکنم.

سوالایی که راجع به تالار و تاپیکا و نحوه ی تاپیک زدن دارین اینجا بپرسین.
روزگار به کام:gol:

mahtabi

مدیر بازنشسته
پاسخ

پاسخ

سلام مهندس میشه بگین اشتراک تاپیک یعنی چی:redface:
باید چی کار کرد. :(:gol:
سلام
ببینید شما وقتی این گزینه رو انتخاب کنین اون تاپیک میشه جزو اشتراکات شما و اگر از تنظیمات شخصی برین میبینین که جزو تاپیک های مشترک شده واستون هست.
قضیش اینه که وقتی یک نفر توی همون تاپیک مطلبی بعد از آخرین بازدید شما از اون تاپیک میذاره به شما خبر داده میشه که فلانی توی این تاریخ این مطلب رو در این تاپیک نوشته.
این خبر رسانی میتونه از طریق ایمیل شما باشه که 3 گزینه داره:

1.اطلاع فوری بوسیله ایمیل
2.تغییرات روزانه بوسیله ایمیل
3.آپدیت هفتگی بوسیله ایمیل

و اگر هم نخواین که بهتون میل زده شه ، کافیه گرینه اول یعنی بدون اطلاع رسانی توسط ایمیل رو فعال کنین.

موفق باشین

yuhana

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میشه بگین درچه شرایطی یک تازه وارد عنوانش عوض میشه مثلا میشه عضو:redface:
عناوین مختلف اینجا چیه وشرایط رسیدن بهشون چیه:que:
مرسی:smile:

yuhana

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
من از تاپیک "ترم 3 به بالا بخونن" اطلاعاتمو گرفتم :smile:
اگه میشه حذفش کنین;)
با تشکر:gol:

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تاپیک های مهم

تاپیک های مهم

باسلام
مدیر محترم
من فکر می کنم هنوز تاپیک های مهم زیادن
به نظرتون بهتر نیست هر کدوم توی یه زمانی مهم باشن؟
و بعد به حالت عادی در بیان
بااحترام

sohrabkhoshnoud

عضو جدید
ليست درس هاي مهندسي صنايع

ليست درس هاي مهندسي صنايع

با سلام خدمت دوستان محترم مهنسي صنايع

من ليست درس هاي مهندسي صنايع-صنايع رو لازم دارم.

اگه لطف كنيد ممنون ميشم.
با سپاس

mahtabi

مدیر بازنشسته

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام به بچه های گل:
خواستم خدمتتون بگم که بنده یک مقدار سرم شلوغه و اگر پیامهاتون رو دیر به دیر جواب دادم زیاد شاکی نشید.
ایشالا تا یکی دو ماه اخیر بهتر میتونم بیام.
بهتون سر میزنم .تالارو نترکونینا، بیام با در خورد شدش و تاپیک هایی تیکه پاره شده مواجه شم
موفق باشین

merijoon

عضو جدید
سلام مدیر جان میتونم بپرسم چرا یه چت روم نمیزنین بچه ها بیشتر با هم در ارتباط باشن ؟؟:D

k.1-f

عضو جدید
سلام
ببخشید مزاحم شدم.میخواستم ببینم اگه بخوایم تو ویژه نامه انجمن علمی که واسه بچه های ورودی جدید دانشگاهمون چاپ میکنیم یکی از نرم افزارهای ابتدایی که بچه های صنایع در ابتدا باید سراغش برنو معرفی کنیم کدوم نرم افزار بیشتر پیشنهاد میکنین که بگیم بهتره؟
ms project ya ...?
آخه دانشگاه ما امسال تازه رشته صنایع و آورده ،خلاصه معرفیشم افتاده گردنه ما بچه های انجمن علمی مکانیک.

shima b

عضو جدید
سلام من تازه واردم میخواستم با شما و سایتتون بیشتر اشنا بشم.من شیما سال دوم مهندسی صنایع گرایش تکنوتوزی صنعتی دانشگاه صنعتی بابل هستم

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت مدیر عزیز بخش :gol:

میخواستم درباره ی بخش کتابخونه یه سری مسائل رو بگم .
به نظرم قسمت کتابخونه واقعاً شلوغ هست و اصلا جالب نیست .
به نظرم به جای این همه تاپیک مهم درخواستی میشه یه تاپیک زد واسه درخواست .
به جاش میتونیم تاپیکایی با عنوان های زیر ایجاد و مهم کنیم :
1-دانلود کتاب های درسی مهندسی صنایع
2-دانلود نمونه سوالات مهندسی صنایع
3-دانلود جزوات مهندسی صنایع
4-دانلود مقالات فارسی مهدسی صنایع
5- دانلود مقالات انگلیسی مهندسی صنایع
و...

به نظرم اگه اینجوری بشه یه بخش جامع و خوب میشه .
و به نظرم باید این حالت که کاربرا میان میگن فلان مقاله یا هرچیز دیگه رو به ایمیل من بفرستید ورداشته بشه .
باید فایل مربوطه برای دانلود قرار داده باشه .تا هرکی میخواد اونو دانلود کنه .
یه سری از دوستان میگن اگه چیز جدیدتر اومد به ایمیلم بفرستید .به نظر من نباید به این جور درخواستا جواب داده بشه تا کاربران برای دریافت فایل مورد نظرشون به سایت سر بزنن نه اینکه به جایی اینکه بیان تو سایت برن میلشونو چک کنن.
اگه خدا بخواد دارم نمونه سوالای صنایع رو جمع آوری میکنم . میتونم تو تمام تاپیکایی که ذکر کردم فعالیت کنم :surprised:

ببخشید که از منشی وقت قبلی نگرفتم:D

:gol:

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام خدمت مدیر عزیز بخش :gol:

میخواستم درباره ی بخش کتابخونه یه سری مسائل رو بگم .
به نظرم قسمت کتابخونه واقعاً شلوغ هست و اصلا جالب نیست .
به نظرم به جای این همه تاپیک مهم درخواستی میشه یه تاپیک زد واسه درخواست .
به جاش میتونیم تاپیکایی با عنوان های زیر ایجاد و مهم کنیم :
1-دانلود کتاب های درسی مهندسی صنایع
2-دانلود نمونه سوالات مهندسی صنایع
3-دانلود جزوات مهندسی صنایع
4-دانلود مقالات فارسی مهدسی صنایع
5- دانلود مقالات انگلیسی مهندسی صنایع
و...

به نظرم اگه اینجوری بشه یه بخش جامع و خوب میشه .
و به نظرم باید این حالت که کاربرا میان میگن فلان مقاله یا هرچیز دیگه رو به ایمیل من بفرستید ورداشته بشه .
باید فایل مربوطه برای دانلود قرار داده باشه .تا هرکی میخواد اونو دانلود کنه .
یه سری از دوستان میگن اگه چیز جدیدتر اومد به ایمیلم بفرستید .به نظر من نباید به این جور درخواستا جواب داده بشه تا کاربران برای دریافت فایل مورد نظرشون به سایت سر بزنن نه اینکه به جایی اینکه بیان تو سایت برن میلشونو چک کنن.
اگه خدا بخواد دارم نمونه سوالای صنایع رو جمع آوری میکنم . میتونم تو تمام تاپیکایی که ذکر کردم فعالیت کنم :surprised:

ببخشید که از منشی وقت قبلی نگرفتم:D

:gol:

سلام
خوشحالم همچنان سرچ میزنین توی تالار . نواقص رو عنوان می کنین.
1.
حقیقت امر این مورد هم توسط جناب anathema ایجاد شد که در اون بازه ی زمانی ایده خوبی بود و حالا با توجه به اینکه درخواست زیاد هست اما نتیجه نداره نظر شما میتونه موثر واقع شه.
پس نظر اول مبنی بر اینکه تاپیک های دانلود زده شه جای این همه درخواست پذیرفته شد و در صورت داشتن وقت کافی اعمالشون می کنم.
2.
در مورد زدن ایمیل،راستش اگر نگاهی به امضای بنده بندازین میبینین که من با این روند همیشه مخالف بودم چون به قول شما کاری که باید تو ی تالار انجام شه میره توی ایمیلا و این اصلا نه برای بار علمیه تالار و نه برای اشخاص جالب نیست.
اما نحوه برخورد باهاشون ،نباید به صورت جبر باهش ،بلکه باید طوری باشه که خودشون متوجه شن که این تالار واسه خودشونه و نباید ...
3.
بابت نمونه سوالات هم ممنون:gol:

در آخر خوشحالم به من سر زدین.در اینجا همیشه بازه به روی بچه های صنایع.وقت قبلیم نمیخواد.

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس نظر اول مبنی بر اینکه تاپیک های دانلود زده شه جای این همه درخواست پذیرفته شد و در صورت داشتن وقت کافی اعمالشون می کنم.

پس منتظر هستیم.
فکر کنم یه جا انتقالشون بدید به آرشیو خوب باشه :cry:

تعداد تاپیکای مهم از یه حدی بگذره زیاد جالب نیست . الان تو صفحه ی اصلی هم تعدادش خیلی زیاده و باعث میشه تاپیکای مهم تر اونجور که باید به چشم نیان
به نظرم تاپیکای زیر میتونن عادی شن چون شاید واسه یه موقعی جذابیت داشتن . برای اطلاعیه ها هم میشه از همین تاپیک استفاده کرد
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=57521
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=65227
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=72121 (داره خاک میخوره)
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=38864

تاپیک زیر هم به امید خدا هر وقت کامل تر شد میتونه مهم باشه . حالا نگید طرف میخواد تاپیک خودشو مهم کنه ها . نظر نهایی با شما
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=113373

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه یه مشکل اساسی بخش اسامی گنگ تاپیکا هست

من تاحالا تو تاپیک مهندسی صنايع در وب نرفته بودم.

چون فکر میکردم فقط بحث درباره ی گسترش مهندسی صنایع در اینترنت باشه

اما امروز رفتم دیدم که معرفی سایت های مرتبط با مهندسی صنایع هست

اول اینو بگم که اصولاً هیچ سایتی اجازه نمیده تا به این شکل کاربراش تبلیغ سایت دیگه رو بکنن . با این کار افراد رو عملاً از اینجا به سایت های دیگه منتقل میکنید . البته به نظرم سایت های معتبر خارجی مشکلی ندارن

اما در هر صورت اگه از نظر شما بودن این تاپیک ایرادی نداره . به نظرم اسم تاپیک بشه معرفی سایت های مرتبط با مهندسی صنایع بهتره

با تشکر