راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

moein1387

عضو جدید
اقا من یک اشتباهی کردم می خوام درستش کنید
رمان چشمهایی به رنگ عسل
رمان رو حذف کنید از اول جمله خواهشا

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت جناب مدير..
چند روزيه كه من نميتونم شكلك قرار بدم .مي خواستم ببينم مشكل از چيه؟؟
با تشكر..

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان..

ممنونم...نميشه فعالشون كنين..؟
منم مي خوام كه فعال بشن!!!!:w00:
چرا روز به روز امكانات داره كم ميشه!!!!:w00::w00:
اون از امتياز جديد كه ديگه نشون داده نميشه! همين طور رشته!!! اينم از شكلك توي ارسال پاسخ سريع!
چه وضعشه!!!!!:w00:

سـعید

مدیر بازنشسته
اهان..

ممنونم...نميشه فعالشون كنين..؟

منم مي خوام كه فعال بشن!!!!:w00:
چرا روز به روز امكانات داره كم ميشه!!!!:w00::w00:
اون از امتياز جديد كه ديگه نشون داده نميشه! همين طور رشته!!! اينم از شكلك توي ارسال پاسخ سريع!
چه وضعشه!!!!!:w00:
این پلاگین ها برای سبک تر شدن سایت حذف شده ست تا ارور های موجود کاهش پیدا کنه که البته تاثیر هم داشته...
در صورتی که این ارور ها بر طرف بشه پلاگین ها به حالت اولیه بر خواهد گشت

• Like
واکنش ها: pme

AsreJavan

عضو جدید
چرا ایدیمو مسدود کردین من که حرف حق می زدم که
moein1387
اون کسی که میومد تبلیغ میکرد رو کاری نداشتین برای 2 بار پیاپی تبلیغ کرد

سـعید

مدیر بازنشسته
چرا ایدیمو مسدود کردین من که حرف حق می زدم که
moein1387
اون کسی که میومد تبلیغ میکرد رو کاری نداشتین برای 2 بار پیاپی تبلیغ کرد
کاربر عزیز اگر یوزر شما مسدود شده حتما دلیل مسجلی داشته..
لطفا در اینجا اسپم نکنید و قوانین رو رعایت کنید تا با شما برخورد قانونی نشه...

sargen

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید من میخام مطلب بذارم ولی نمی تونم عکسامو آپلود کنم باز نمی شه لطفا منو راهنمائی کنید.

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
آپلود عکس رو تو سایت دیگه ای انجام بدین.ببینین حل میشه مشکل یا نه

سـعید

مدیر بازنشسته
با سلام و خسته نباشید من میخام مطلب بذارم ولی نمی تونم عکسامو آپلود کنم باز نمی شه لطفا منو راهنمائی کنید.
شما عکستون رو در سایت زیر آپلود کنین و با استفاده از گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/insertimage.gif عکستون رو در سایت بزارین..
http://www.img98.com/index.php

aminbeiranvand

عضو جدید
سلام ببخشین منم چند وقته که دریافت پیام خصوصیم بدونه اینکه خودم علامتشو بردارم قیر فعال شده.
؟

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام ببخشین منم چند وقته که دریافت پیام خصوصیم بدونه اینکه خودم علامتشو بردارم قیر فعال شده.
؟
در تنظیمات شخصی خود روی گزینه تنظیمات شخصی کلیک کنید..
گزینه فعال سازی پیامهای خصوصی رو فعال کنید..
گزینه Receive Private Messages only from Contacts and Moderators رو غیر فعال کنین..

kmcivil

عضو جدید
سلام دوست عزیز

من تایپیک زیر را در سایت گذاشته ام ولی از طریق دوستان متوجه شدم که لینک دانلود مشکل دارد به خاطر اینکه وقت عزیزان گرفته نشود خواهش می کنم ان تایپیک را حذف کنید و اگر شما نمی توانید آن را حذف کنید مرا راهنمایی کنید که به کدام بخش باید مراجعه کنم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=25220

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام دوست عزیز

من تایپیک زیر را در سایت گذاشته ام ولی از طریق دوستان متوجه شدم که لینک دانلود مشکل دارد به خاطر اینکه وقت عزیزان گرفته نشود خواهش می کنم ان تایپیک را حذف کنید و اگر شما نمی توانید آن را حذف کنید مرا راهنمایی کنید که به کدام بخش باید مراجعه کنم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=25220
سلام دوست عزیز..
شما برای تغییرات در تاپیکتون باید به مدیر تالار معماری اطلاع بدین..
البته اگر از تاریخ ارسال تاپیکتون کمتر از 1 روز گذشته بود خودتون میتونستین تاپیک رو ویرایش کنین..
موفق باشید..

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مدیر جون از ما که ناراحت نیستی:biggrin:
راستی از هندو....:whistle::whistle::whistle:
هیچی بابا یه سوال:question:
می تونم به طور هم زمان یک پیام رو برای تعدادی از دوستان ( اد لیست تام) بفرستم یا باید تک تک بفرستم

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام مدیر جون از ما که ناراحت نیستی:biggrin:
راستی از هندو....:whistle::whistle::whistle:
هیچی بابا یه سوال:question:
می تونم به طور هم زمان یک پیام رو برای تعدادی از دوستان ( اد لیست تام) بفرستم یا باید تک تک بفرستم
شما فقط میتونین در هر بار فقط به 5 نفر پیام بفرستین...
فعلا راهی نداره..

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما فقط میتونین در هر بار فقط به 5 نفر پیام بفرستین...
فعلا راهی نداره..
فعلا راهی نداره یعنی چی مگر قراره فکری بکنید:redface:
اخه می دونی مشکل کجاست من بلد نیستم حتی برای همون 5 نفر هم بفرستم:w05:
حتما الان میگی که دیگه از دست من کاری ساخته نیست و به بخش کاربران تازه وارد مراجعه کنم:crying:

سـعید

مدیر بازنشسته
فعلا راهی نداره یعنی چی مگر قراره فکری بکنید:redface:
اخه می دونی مشکل کجاست من بلد نیستم حتی برای همون 5 نفر هم بفرستم:w05:
حتما الان میگی که دیگه از دست من کاری ساخته نیست و به بخش کاربران تازه وارد مراجعه کنم:crying:
بله پیشنهادی دادم که اگر تایید بشه شما میتونین به همه لیست دوستانتون در یک زمان پیام ارسال کنین..
فعلا برای اینکه بتونین به چند نفر پیام بفرستین اسم دوستانتون رو در قسمت دریافت کننده بزنین و با علامت " , " اسامی رو از من جدا کنین...

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز دیگر پلاگین ها هم خوشبختانه نصب شد و دیگر مشکلی در باشگاه وجود ندارد..
سرعت سایت هم به نسبت قبل خیلی بهتر شده ست..
موفق باشید..
درود !

اين پست تو تاپيك
((با عرض پوزش سایت در دست تعمیر است)) زده شده بود و چون اونجارو قفل كردين مججبور شدم اينجا بگم...

هنوز مشكل نمايش امتيازها و پستهاي جديد و استفاده از شكلكها تو ارسال سريع كه حل نشده ... يعني نبايد منتظر حل اونا باشيم ديگه ؟؟ :redface:
(البته بسيار متشكر از حل تعداد زيادي از مشكلات :gol: )

m.b.sh.i

عضو جدید
سلام
نمایش یعنی چی؟ پاسخ ها چطور؟ جواب هایی که به تاپیک داده میشه کدومه و چطور میشه همرو دید؟

rezvani20101

عضو جدید
سلام من درموردحل مساله به روش تپه نوردی و همچنین ارزیابی کیفیت خدمات با ابزار سرو کوال مقاله میخوام. موفق و پیروز باشید

سـعید

مدیر بازنشسته
درود !

اين پست تو تاپيك
((با عرض پوزش سایت در دست تعمیر است)) زده شده بود و چون اونجارو قفل كردين مججبور شدم اينجا بگم...

هنوز مشكل نمايش امتيازها و پستهاي جديد و استفاده از شكلكها تو ارسال سريع كه حل نشده ... يعني نبايد منتظر حل اونا باشيم ديگه ؟؟ :redface:
(البته بسيار متشكر از حل تعداد زيادي از مشكلات :gol: )

دوست عزیز مدیریت سایت شدیدا درگیر حل مشکلات باشگاه هستن وشما شاهد این هستین که با توجه به نصب چند پلاگین تاثیری در سرعت سایت نزاشته و سایت خوشبختانه با سرعت قابل قبولی باز میشه...
انشاالله به زودی این مشکلاتی که شما فرمودین هم حل خواهد شد..
موفق باشید..

بالا