سه تفنگدار

morteza55

عضو جدید
سلام دوستان
من دنبال کتاب الکترونی سه تفنگدار دوما میگردم.لطفا اگر کسی داره محبت کنه .ممنون

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
مطمئنی هست ؟

ده جلد کتابه ها
ولی اگه پیدا کردی یه آمار به من بده

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته که هست :D

ولی خوب من این کتاب رو تو خونه دارم
الکساندر دوما دیگه

بزار یه سرچ تو کتاب خونه الکترنیکی کنم ببینم چی میشه
ولی یه کوچولو طول میکشه، چون pc مربوطه کنار من نی

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در ضمن شما نگفتین فارسی یا به زبان اصلی
کدوم حالا ؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الکساندر دوما - نویسنده ی (( سه تفنگدار ))
(( الکساندر دوما دولا پاتري )) معروف به الکساندر دوما يکي از مشهورترين رمان نويس هاي فرانسه است که سال1803 در نزديکي پاريس به دنيا آمد . دوما پس از اتمام تحصيلاتش چون خط زيبايي داشت ابتدا در يک دفترخانه به کار منشيگري پرداخت و سپس به عنوان منشي وارد خدمت يکي از بزرگان آن دوره شد . وي که جزئيات انقلاب کبير فرانسه را از دهان پدر خود که در قشون ناپلئون شنيده بود ، توانست بعد ها در رمان هاي خود صحنه هاي مهيج و مخوف آن را با قلم خويش مجسم کند . اسناد و يادداشت هاي خصوصي نيز که در طي سنوات مختلف به دستش افتاده بود ، او را در نوشتن رمان هاي متعددي که زمينه ي همه ي آن ها تاريخ فرانسه است ، بسيار کمک کرد . او بعد ها با نمايش نامه هاي رمانتيک آشنا شد و در همين زمان به نوشتن نمايش نامه پرداخت . پس از مدتي بالاخره در سال 1829 "هنري سوم " او در تئاتر فرانسه به معرض نمايش گذاشته شد . اين نمايشنامه نام او را بر سر زبان ها انداخت و موجب دوستي اش با "ويکتور هوگو" و ساير شعرا و نويسندگان گرديد .
الکساندر پس از يک رشته فعاليت هاي سياسي ، در سال 1844 بزرگترين و مشهورترين اثر خود را با نام "سه تفنگدار" منتشر ساخت و در همين سال يکي ديگر از کتا هاي معروف خود را که کنت مونت کريستو ناميده مي شد چاپ و منتشر کرد .
دوما در سال هاي آخر عمر دچار مضيقه ي مالي و تنهايي و مشکلات خانوادگي و بيماري گرديد و سرانجام در پنجم دسامبر 1870 در سن 67 سالگي در " ديپ " و در خانه ي پسرش که بعدها يکي از نويسندگان بزرگ شد ، در گذشت .
عکسي از الکساندر دوما

آثار او که در زمان خود نيز شهرت بسيار داشتند ، عبارتند از : سه تفنگدار ، گردنبند خانم موتسورو ، ملکه مارگو ، ژوزف بالسامو ، پاسداران چهل و پنج گانه ، آموري ، لاله ي سياه ، گودال جهنم ، تبعيد شدگان ، الولهول سرخ ، کنت مونت کريستو ، غرش طوفان و . . .

Schneider

مدیر بازنشسته
Last Answer

Last Answer

سلام دوستان
انتظارات پایان می یابد!
این لینک کتاب انگلیسی شه؛ بسیار بعیده غیر از این کتاب ویرایش دیگری به زبان انگلیسی پیدا کنید و بسیار بعیدتره که فارسیشو تو اینترنت پیدا کنید:
اینهم لینک:
و لینک همین کتاب در سایت آمازون:​
موفق باشید.​

بالا