نمايشگاه كتاب تهران ( ملاقات . خريد . معرفي كتاب و ... )

مهدي از تهران

عضو جدید
سلام

بيست و دومين نمايشگاه كتاب تهران از 16 يا 17 ارديبهشت ماه 1388 تا 26 يا 27 ارديبهشت در محل مصلي تهران برگزار ميشه

يادمه پارسال نقشه نمايشگاه رو تو سايت گذاشتم و يه نقطه مشخص رو بنام نقطه سي براي ملاقات گذاشتم . يه عده از بچه ها اومدن ولي من نيم ساعت تاخير داشتم و باعث بدقولي و شرمندگي شد . بيشتر از 38 تا پيام خصوصي اومد از گله مندي كوچيك گرفته تا هر چي ....... بود به من گفتن . ولي بهرحال چندين نفر با هم ملاقات كردن و استفاده هم كردن ... اونم از شهراي مختلف مث مشهد و آبادان و شيراز

بهرحال خيليا بعدا گفتن چرا اينقد دير . چرا قبلا نگفتيد و ...

خواستم امسال از يه هفته قبل بگم كه اونايي كه علاقه دارن آمادگي خودشونو براي ملاقات اعلام كنن .

منتظر پيامهاي بعدي باشيد . يا اگه خبري يا كتاب خاصي رو خواستيد معرفي كنيد و يا هر چيز ديگه در مورد نمايشگاه امسال اينجا مطرح كنيد .

ممنون ...

بهرحال فكر كنم اين موضوع مهمترين خبر اين ماه براي ما باشه .
از مدير محترم مي‌خوام اگه صلاح ديدن اين تاپيك رو مهم اعلام كنن كه همه بتونن ببينن .

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر ميكنم هر روز يه سري از بچه ها برن نمايشگاه ...

پس هر روز ميشه يه قرار ملاقات واسه روز بعد تو اين تاپيك اعلام كرد (پارسالم فكر ميكنم تقريبا همين جوري بود)

مهدي از تهران

عضو جدید
فك كنم اگه امسالم ريش و قيچي دست خانم آتي باشه كارا بهتر پيش بره . فك كنم همون سه تنفنگدار بودن ...

nil0ofar

عضو جدید
من پارسال تو تین جریانا نبودم اصلا متوجه قرار هم نشدم اما
امسال حتما میام;)

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
مرسی. خوب از کجا شروع کنیم مهدی جان ؟

امیر Amir

عضو جدید
سلام

بيست و دومين نمايشگاه كتاب تهران از 16 يا 17 ارديبهشت ماه 1388 تا 26 يا 27 ارديبهشت در محل مصلي تهران برگزار ميشه

يادمه پارسال نقشه نمايشگاه رو تو سايت گذاشتم و يه نقطه مشخص رو بنام نقطه سي براي ملاقات گذاشتم . يه عده از بچه ها اومدن ولي من نيم ساعت تاخير داشتم و باعث بدقولي و شرمندگي شد . بيشتر از 38 تا پيام خصوصي اومد از گله مندي كوچيك گرفته تا هر چي ....... بود به من گفتن . ولي بهرحال چندين نفر با هم ملاقات كردن و استفاده هم كردن ... اونم از شهراي مختلف مث مشهد و آبادان و شيراز

بهرحال خيليا بعدا گفتن چرا اينقد دير . چرا قبلا نگفتيد و ...

خواستم امسال از يه هفته قبل بگم كه اونايي كه علاقه دارن آمادگي خودشونو براي ملاقات اعلام كنن .

منتظر پيامهاي بعدي باشيد . يا اگه خبري يا كتاب خاصي رو خواستيد معرفي كنيد و يا هر چيز ديگه در مورد نمايشگاه امسال اينجا مطرح كنيد .

ممنون ...

بهرحال فكر كنم اين موضوع مهمترين خبر اين ماه براي ما باشه .
از مدير محترم مي‌خوام اگه صلاح ديدن اين تاپيك رو مهم اعلام كنن كه همه بتونن ببينن .

ببین مهدی جون من یکی فیلم تو نمیشم...دفعه قبلی هم قرار نمایشگاه رو انداختی تو دهن ملت اما خودت نیومدی...
ما ختمشیم...داداش

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر ميكنم هر روز يه سري از بچه ها برن نمايشگاه ...

پس هر روز ميشه يه قرار ملاقات واسه روز بعد تو اين تاپيك اعلام كرد (پارسالم فكر ميكنم تقريبا همين جوري بود)

فکر می کنم پارسال فقط دوگروه شدیم . یعنی دوبار رفتیم
البته این تاجایی بود که من در جریان بودم

فك كنم اگه امسالم ريش و قيچي دست خانم آتي باشه كارا بهتر پيش بره . فك كنم همون سه تنفنگدار بودن ...

منظورت از سه تفنگدار چیـــــــــــــــــه؟:w00:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر کنم بهترین راه برای پیدا کردن همدیگه تلفن باشه

از بین تمامی بچه هایی که قراره بیان، دخترها شماره ی همدیگه رو داشته باشن و پسرها هم شماره ی پسرا، که نه مشکل منکراتی پیش بیاد و نه اینکه همدیگه رو گم کنین

البته من فکر نمی کنم بتونم بیام، مگر اینکه قرارمون بعد از ساعت 5 باشه .

در مورد روزش هم سه روز وقت بدین که هر کسی روز و ساعتی رو که می تونه بیاد اعلام کنه، بعد از سه روز با توجه به نظر اکثریت ، یک روز و ساعت ممشخص بشه .

من هم هر کمکی که از دستم بر بیاد انجام میدم

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم هستم

من هم هستم

من هم امسال حتما میام . خوشحال میشم که بچه ها رو ببینم . البته بعد از کنکورم ! بچه ها دعا کنید که امتحانم رو خوب بدم اگه اینطور بشه هرکدومتون رو که بتونم ببینم شیرینیشو قبل از خبر قبولی تو نمایشگاه بهش میدم .:)

zahra aram

عضو جدید
منم به احتمال 50% میام.البته هنوز بلیط پیدا نکردم اگه پیدا کنم حتما میام
فوقش یه چند روزی دانشگاه نمیرم دیگه.....:whistle::whistle:

zahra aram

عضو جدید
منم به احتمال 50% میام.البته هنوز بلیط پیدا نکردم اگه پیدا کنم حتما میام
فوقش یه چند روزی دانشگاه نمیرم دیگه.....:whistle::whistle:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزی که می خوان بیان بگن که چه تاریخی براشون مقدوره

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میخواام بیام...البته آتوسا جون اصلا راه نداره غیر از 5 بتونی بیای؟!؟!

Schneider

مدیر بازنشسته
من فکر کنم بهترین راه برای پیدا کردن همدیگه تلفن باشه

از بین تمامی بچه هایی که قراره بیان، دخترها شماره ی همدیگه رو داشته باشن و پسرها هم شماره ی پسرا، که نه مشکل منکراتی پیش بیاد و نه اینکه همدیگه رو گم کنین

البته من فکر نمی کنم بتونم بیام، مگر اینکه قرارمون بعد از ساعت 5 باشه .

در مورد روزش هم سه روز وقت بدین که هر کسی روز و ساعتی رو که می تونه بیاد اعلام کنه، بعد از سه روز با توجه به نظر اکثریت ، یک روز و ساعت ممشخص بشه .

من هم هر کمکی که از دستم بر بیاد انجام میدم
البته من ميتونم بنمايندگي از پسرها....شماره دختر خانومها رو جمع كنم و با همشون هماهنگ كنم!!!!
قول هم ميدم تا شماره اي دست هيچ پسري ندم تا ازمشكلات منكراتي هم دوري بشه! :D

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته اگه 5 شنبه باشه از 1 به بعد می تونم بیام اما روزای ذیگه 5 می تونم

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من ميتونم بنمايندگي از پسرها....شماره دختر خانومها رو جمع كنم و با همشون هماهنگ كنم!!!!
قول هم ميدم تا شماره اي دست هيچ پسري ندم تا ازمشكلات منكراتي هم دوري بشه! :D
دوست عزیز متشکر از لطفتون

راضی به زحمت شما نیستیم
شما همون با پسرا هماهنگ باش ، هماهنگی دخترا با خودشون

Schneider

مدیر بازنشسته
جداي بعضي شوخي ها
من هم خيلي دوست دارم با بچه هاي سايت آشنا شم از نزديك؛
سال قبل كه نبودم.....امسال ميام.

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه..آتوسا جواب داد فکر کنم...شما زحمت آقایونو بکش..دخترا مشکلی ندارن!!!!هماهنگ میشن!

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
Agent عزیز
منم قصدم شوخی بود

امیدوارم امسال هم دیدار خوبی برای بچه ها هماهنگ بشه

Meisam007

عضو جدید
استقبال شد ما هم هستیم سال پیش که صفحات تاپیک فقط می رفت جلو نفهمیدیم چی شد اصلا
اخرش با چند تا از بچه های خودمونی هماهنگ کردیم رفتیم
تاریخ و ساعتش رو هم از الان مشخص کنید روز اخر عوض نشه لطفا

امیر Amir

عضو جدید
سلام.
من 18 اردیبهشت نمایشگاه تهران هستم.البته و 100 البته اگر میخوایید یکجا جمع بشید یکجای تابلو رو مشخص بکنید و هر کسی هم شماره خواست میدم که حداقل با یکی دیگه از بچه های سایت بعد از یکسال و اندی آشنایی چهره به چهره پیدا بکنم...

من با دوستم میام حالا شما ها رو نمیدونم...

کامران رزار هم خبر کنید..عشق منو:smile:

مهدي از تهران

عضو جدید

ببین مهدی جون من یکی فیلم تو نمیشم...دفعه قبلی هم قرار نمایشگاه رو انداختی تو دهن ملت اما خودت نیومدی...
ما ختمشیم...داداش

ببين داش امير بنده فقط نيم ساعتتاخير داشتم . هيشكي نيومد . يعني فك كنم اومده بودن رفته بودن . خوب نيم ساعت وايساده بودن چي ميشد . آسمون كه به زمين نميومد :smoke:

منظورت از سه تفنگدار چیـــــــــــــــــه؟:w00:

منظوري نداشتم . به دل نگير . منظورم سه تا ديگه بودن كه تصادفا اسمشون آتي و نازي و يكي ديگه بود .

ببين خانم آتي امسال يه خط ايرانسل از بقالي سر كوچه بگير مث پارسال بچه ها شمارشونو به شما بدن . قول ميدم موقع ملاقات هم پول سيمكارتتو هم زنگايي كه زدي رو از بچه ها جمع كنم بهت بدم . البته موقع ملاقات زحمت بكشي يه ميس كال بزني ديگه چه بهتر . پول شارژم نميديم . با صرفه تره .

اما در مورد قرار من خودم به شخصه قول ميدم پنجشنبه اين هفته و پنج شنبه هفته آينده ( چون من هميشه دو يا سه بار نمايشگاه كتاب ميرم ) حتما ساعت 2 عصر به بعد نمايشگاه بيام . هر كي حاضره دستش بالا ...

مهدي از تهران

عضو جدید
استقبال شد ما هم هستیم سال پیش که صفحات تاپیک فقط می رفت جلو نفهمیدیم چی شد اصلا
اخرش با چند تا از بچه های خودمونی هماهنگ کردیم رفتیم
تاریخ و ساعتش رو هم از الان مشخص کنید روز اخر عوض نشه لطفا

نه داداش تا اونجايي كه يادمه شما يه اكيپ مستقل تشكيل دادين قرار گذاشتين .

مهدي از تهران

عضو جدید
منم اگه تا فردا بلایی نازل نشه 100% میام چون واسه پانزدهم بلیط دارم و 16 ام صبح نمایشگاه هستم:smile:

البته 16 چون روز افتتاحيه ميشه . هم شير تو شيره ( مودبانه خر تو خر بودن )
هم خيلي از كتابا رو با ماشين بار نكردن بيارن . سرت كلاه ميره ...

مهدي از تهران

عضو جدید
من پارسال تو تین جریانا نبودم اصلا متوجه قرار هم نشدم اما
امسال حتما میام;)

پس شمارتو بده خانم آتي ( آتوسا ) چون پارسال اون شماره دخترا رو جمع كرد . البته شماره همه رو جمع كرد ولي فقط به دخترا زنگ زد . به پسرا هم يكي به اسم پسر باوفا كه بچه مشهد بود زنگ زد .

راستي كدوميكي از بچه ها خط ايرانسيل بلااستفاده داره . اعلام كنه بچه ها بهش زنگ بزنن . ماشاا... الان دم بقالي مي ري جاي پول خرد باقيمونده بهت از اينا ميده . كسي داره بگه ...

آخرین ویرایش:

مهدي از تهران

عضو جدید
من هم امسال حتما میام . خوشحال میشم که بچه ها رو ببینم . البته بعد از کنکورم ! بچه ها دعا کنید که امتحانم رو خوب بدم اگه اینطور بشه هرکدومتون رو که بتونم ببینم شیرینیشو قبل از خبر قبولی تو نمایشگاه بهش میدم .:)

البته اگه مث پارسال كه انگار با ازرائيل قرار گذاشتين هزار بار از جلوي آدم رد نشيد . هي بريد هي بيايد .