من با 20 سال سابقه برنامه سازی امدم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

eslamamiri

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید.
من یک مشکل دارم و آن اینکه چگونه میتوانم با استفاده از cmd نام(letter) یک درایو را که سیستم عامل روی آن است تغییر دهم. مشکل من اینست که با ویندوز xp بالا آمده ام و به اشتباه نام درایو را از H به E تغییر دادم. بعد از آن هیچ برنامه ای یا دستوری اجرا نشد. حتی run و…
پس از restart اگر xp را انتخاب کنم به صورت متوالی logon و logoff می شود.و سیستم بالا نمی آید. لطفا مرا راهنمایی بفرمایید.
eslamamiri@gmail.com

rezazd

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید.
من یک مشکل دارم و آن اینکه چگونه میتوانم با استفاده از cmd نام(letter) یک درایو را که سیستم عامل روی آن است تغییر دهم. مشکل من اینست که با ویندوز xp بالا آمده ام و به اشتباه نام درایو را از H به E تغییر دادم. بعد از آن هیچ برنامه ای یا دستوری اجرا نشد. حتی run و…
پس از restart اگر xp را انتخاب کنم به صورت متوالی logon و logoff می شود.و سیستم بالا نمی آید. لطفا مرا راهنمایی بفرمایید.
eslamamiri@gmail.com
باید با یک نرم اقزار پارتیشن مانند پاورکوئست یا مشابه ان این کار را انجام دهی این نرم افزار ها هنگام نصیب فلاپی های بوت کننده میسازند که با ان فلاپی ها کامپیوتر را بوت میکنی و محیط ان معموبل گرافیکی هست البته چون ویندوزت بالا نمیاد باید روی یک دستگاه دیگر این کار رو انجام بدی راه دیگر اینکه سی دی های live windows تهیه کنی این سی دی کامپیوتر را بوت میکند و یک ویندوز بدون نیاز نصب برای شما بالا میاورد در این ویندوز وارد سیستم منیجمنت شده روی استوریج میروی و نام هارد را عوض میکنی را دیگر هارد را به دستگا دیگر به عنوان هارد دوم وصل میکنی و..

marian

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید
من نیاز به یک برنامه نویس برای تلفن گویا احتیاج دارم ( اطلاع رسانی و اپراتور هوشمند )
من قبلا با یک برنامه نویس کار میکردم ولی این اواخر یه خورده اذیت میکنه امیدوارم شما بتونید کمکم کنید
نیاز های ما از برنامه ها
1- قابلیت پاسخگویی به تماسها برای یک یا چند خط تلفن
2- قابلیت ارتبط با دستگاههای تلفن سانترال مرکزی برای داخلی های مختلف
3- ارتباط به اینترنت و به روز رسانی
4- دریافت و ارسال فاکس و پیام کوتاه
5- و اطلاع رسانی ها در زمانهای تعریف شده توسط کاربر

rezazd

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید
من نیاز به یک برنامه نویس برای تلفن گویا احتیاج دارم ( اطلاع رسانی و اپراتور هوشمند )
من قبلا با یک برنامه نویس کار میکردم ولی این اواخر یه خورده اذیت میکنه امیدوارم شما بتونید کمکم کنید
نیاز های ما از برنامه ها
1- قابلیت پاسخگویی به تماسها برای یک یا چند خط تلفن
2- قابلیت ارتبط با دستگاههای تلفن سانترال مرکزی برای داخلی های مختلف
3- ارتباط به اینترنت و به روز رسانی
4- دریافت و ارسال فاکس و پیام کوتاه
5- و اطلاع رسانی ها در زمانهای تعریف شده توسط کاربر

چنین برنامه های به وفور در بازار هستند شرکت ایرانی تزرو کار خوبی در ابن حیطه انجام داده و شما رو به دیتا بیس وصل میکنه مثلا اطلاعی رو به مشتری از طریق گویا اعلام کنید

vahid4

عضو جدید
گرام اشمیت

گرام اشمیت

سلام و با تشکر از همه مهندسا
من نیاز به پیاده سازی سری گرام اشمیت تو برنامه نویسی دارم
با زبانهای c یا فورترن یا متلب
هر کی بتونه کمک کنه متشکر می شم و یه جورایی جبران می کنم
vahid.nasiry@gmail.com
فقط خواهشن 10 نمره پایانی شامل این میشه واسه درس ریاضی مهندسی

tanhayemaryam

عضو جدید
سلام خسته نباشید
من به یک برنامه نیاز فوری داریم
من به برنامه ای نیاز دارم که یک گرامر را بگیرد و تشخیص دهد که این گرامر ll1 هست یا خیر و جدول تجزیه آنرا نمایش دهد
زبان برنامه مهم نیست فقط خود برنامه مهم است
لطفا در صورت امکان برام میل کنید
lorn_love63@yahoo.com
lornlove63@gmail.com

tanhayemaryam

عضو جدید
برای فعال شدن این قسمت روی دکمه ارسال پاسخ سریع http://www.www.www.iran-eng.ir/\"http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/quickreply.gif\" در پایین و کنار هر پست کلیک کنید.\r\nلطفا فقط فارسی تایپ كنید.

mojtaba001

عضو جدید
khahesh mikonam ageh mishe behem e zang bezanid khilai fori mikham

khahesh mikonam ageh mishe behem e zang bezanid khilai fori mikham

سلام خوبید؟
من مجتبی تهران
من یک فرم میخوام که آیتم هایی همچون نام و نام خانوادگی و مبلغ و ..... رو داشته باشه و امکان پرینت هم داشته باشه بدون اینکه در پرینت عنوان آیتم ها باشه فقط در پرینت آیتم هایی که توسط user پر میشه رو نشان بده کسی هست بهم کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
id man : sokot_shabanehman
09354118814
lotfannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

rezazd

عضو جدید
سلام خوبید؟
من مجتبی تهران
من یک فرم میخوام که آیتم هایی همچون نام و نام خانوادگی و مبلغ و ..... رو داشته باشه و امکان پرینت هم داشته باشه بدون اینکه در پرینت عنوان آیتم ها باشه فقط در پرینت آیتم هایی که توسط user پر میشه رو نشان بده کسی هست بهم کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
id man : sokot_shabanehman
09354118814
lotfannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
لصفا مشکل را کامل بنوسید از چه زبان استفاده کردید

hs2007

عضو جدید
سلام خسته نباشید لطف کنید موضوع پروژه راجع به تحلیل و طراحی سیستم در uml-ssadmبه من معرفی کنید ضمنا باید مصاحبه هم داشته باشیم و نرم افزار مورد نظرms projectاست

صالحه رحيمي

عضو جدید
:cry:سلام من دانشجوي صنايع هستم.وقتي متن شما رو ديدم خيلي خوشحال شدم .من ي تمرين برنامه ريزي حمل و نقل دارم حل شده كه بايد به زبان پاسكال بنويسم اما نمي توتم .خيلي سخته . مي شه كمكم كنيد واقعا نياز دارم 2 نمره داره و من هيچ كاري نكردم.ميشه تلفني صحبت كنم با شما يا ببينمتون .من تهرانم.كارم اورژانسيه

automata

عضو جدید
با سلام. شما با سابقه ای که می گین دارین لطف کنین منو در نوشتن پروزه منشی تلفن یاریم کن لطفاو نیمگم بنویس ، راهنماییم کنی هم خودم حلش می کنم:gol:

PC-ENG

عضو جدید
با اجازه صاحب تایپیک (صاحب خونه) من خودم تجربه ای در این زمینه ندارم ولی توصیه می کنم به لینک های زیر یه سری بزنی (اگر قبلا نرفتی)

لینک 1
لینک 2

rezazd

عضو جدید
با سلام. شما با سابقه ای که می گین دارین لطف کنین منو در نوشتن پروزه منشی تلفن یاریم کن لطفاو نیمگم بنویس ، راهنماییم کنی هم خودم حلش می کنم:gol:

نمیدونم در چه سطحی میخواهی من لوازم یک سیستم واقعی تجاری رو به شما معرفی میکنم شما ایده بگیر

شما مودم قابل برنامه ریزی دارید طبعا با مودم های 10 یا 12 تومنی بازار اینکار ممکن نیست
شما باید از ویندوز تلفنی استفاده کنید این یک تاپیک مفصله اگر در دلفی هفت از این موضوع هلپ بگیرید اطلاعات جالبی داره صرف نظر از زبان برنامه نویسی انتخابی تون حتما به این هلپ سر بزنید

وقتی تلفن زنگ خورد و اپلیکشن شما انرا اکسبت کرد کاربر کد 1 را که میزند برنامه شما انر خواند و بسته به کاربرد مثلا فایل صوتی را اجرا کرده یا کاری را برای کاربر انجام میدهید پس کی بورد شما در واقع شده شمار گیر تلفن تماس گیرند ه اما چگونه ؟
ویندوز ا پی ای ها توابع بسیار مفصلی در این باره دارند که نوع و جنس مدم هم در ان دخیل است
استاندار وی 92 مودم رو مطالعه کنید نکته دیگر تکست تو اسپسچ است از سرویس های ویندوز 2000 و بالاتر که رایانه شما متن تایپ شده انگلیسی را برایتان صحبت میکند که بصورت اکتیو ایکس داخل برنامه قابل استفاده است در مورد سیستم های فارسی فایلهای صوتی از قبل ظبط شده پخش می شوند ویس فکس مودم ها درایور هایی برای شما نصب میکنند که شما به واسطه ان میتوانید صدا را روی کانال مودم پخش کنید یعنی اگر صدا روی کانال مودم برود تماس گیرنده انرا میشنود
چه بکنم ؟
یاد گرفتن توابع ا پی ای ویندوز و تلفنی که در هلپ دلفی مفصل تر تز میکروسافت توضیح داده
یاد گرفتن پخش صدا بصورت تکست تو اسپیچ یا پخش صدای ضبط شده با استفاده از اکتو ایکس مدیا پلیر ویندوز

یاد گرفتن تغییر کانال صدا
یا دگرفتن خواند کد های مودم هنگام اتصال
یاد گرفتن استاندارد ها و کامند کد های مودم

موفق باشید

reza_somm

عضو جدید
سلام
من که یک دانشجوی ترم دوم روی چه چیزهایی یاد بگیرم تا در آینده برام مفید باشه واز نظر مالی نیز تامین باشم

rezazd

عضو جدید
سلام خسته نباشید لطف کنید موضوع پروژه راجع به تحلیل و طراحی سیستم در uml-ssadmبه من معرفی کنید ضمنا باید مصاحبه هم داشته باشیم و نرم افزار مورد نظرms projectاست
در زمینه چیزی بدرد بخوری بلد نیستم

rezazd

عضو جدید
سلام
من که یک دانشجوی ترم دوم روی چه چیزهایی یاد بگیرم تا در آینده برام مفید باشه واز نظر مالی نیز تامین باشم

1- باید یاد بگیری که هر ایده ای رو تبدیل به نرم افزار کنی
2- مشخصا روی یک موضوع کار کن مثلا حسابداری یعینی قبل از برنامه نویس بودن باید یک حسابدار خبره باشی انوقت بهترین نرم افزار های حسابداری مال توست

shazde kuchulo

عضو جدید
سلام من یک دانشجوی مهندسی کامپیوترم و خیلی برنامه نویسی رو دوست دارم اگه بخوام یک برنامه نویس موفق بشم باید چی کار کنم؟
:gol:

mani6606

عضو
با سلام به شما دوستان.
برنامه د جمله سري زير را در C++ مي خواستم با تشكر.

sosk

عضو جدید
علاقه

علاقه

سلام من یک دانشجوی مهندسی کامپیوترم و خیلی برنامه نویسی رو دوست دارم اگه بخوام یک برنامه نویس موفق بشم باید چی کار کنم؟
:gol:
به نظر من اگه کسی مخاد یه برنامه نویس حرفه ای بشه باید با برنامه نویسی زندگی کنه
باید یه سطح راحت رو کار کنه کم کم بیاد بالا

daneshjoo87

عضو جدید
سلام خیلی خوشحالم که فردی مثل شما عضو این سایته
مشکلی تو برنامه نویسی داشتم
برنامه ای بنویسید که نام و شماره تلفن تعدادی از مشتریان مخابرات را از ورودی خوانده شماره تلفن ها را در آرایه ی عددی و نام مشتریان را در آرایه ای از اشاره گر های رشته ای ذخیره بکند. برای ادامه کار از کاربر سوال کند اگر جواب منفی بود برنامه خاتمه پیدا کند.
برنامه ابتدا به صورت منویی ظاهر شود که دارای گزینه های زیر باشد:
1-contact
2-search
3-insert
4-delete
5-exit
فکر کنم برنامه دفترچه تلفن باشه راستی به زبان c

rezazd

عضو جدید
سلام خیلی خوشحالم که فردی مثل شما عضو این سایته
مشکلی تو برنامه نویسی داشتم
برنامه ای بنویسید که نام و شماره تلفن تعدادی از مشتریان مخابرات را از ورودی خوانده شماره تلفن ها را در آرایه ی عددی و نام مشتریان را در آرایه ای از اشاره گر های رشته ای ذخیره بکند. برای ادامه کار از کاربر سوال کند اگر جواب منفی بود برنامه خاتمه پیدا کند.
برنامه ابتدا به صورت منویی ظاهر شود که دارای گزینه های زیر باشد:

1-contact

2-search

3-insert

4-delete

5-exit
فکر کنم برنامه دفترچه تلفن باشه راستی به زبان c

برای ساختن منو یاید از حلقه و سویچ استفاده کنید
برای مثال در مورد برنامه فوق در قسمت مین برنامه شبه کد زیر رو بنیوسید
کد:
void main (void )
{
while (c!= 0 ) 
{
   switch (c) {
     1 : contact () ;
     2 : search() ;
...
...
...

}  / *switch  */ 

c=getch() ;
} /* while*/

}

موفق باشید

rezazd

عضو جدید
با سلام به شما دوستان.
برنامه د جمله سري زير را در C++ مي خواستم با تشكر.

اینها در مباحث سری ها و دنباله ها هستند هر تابع ریاضی بخصوص توابع مثلثاتی با این سری ها تقریب میشوند طبیعی که هرچه تعداد جملات بیشتر باشد تقریب بهتری بدست میدهد

کد:
float func_S (int X ,int n )  {
/*
 X    :arguman func 
n     : num   

*/
  if (X <0) exit  ;
  if (n <1 ) exit ; 
  if( n= 1 )
    return (1/X  )  ;
  S1=0 ; 
  for (int i= 1 ; i<=n ;i++) {
    S1 += 1/( func_makhraj_kasr(i) ) ;
  } 
 return (S1) ;

}
/*****************/

float  func_makhraj_kasr(int i) {

/*
 shoama inja ebarat L .X + X^L  beshaart  L =1 to i hesab konid  
dighe feker kardanesh ba khodeton 
*/

}

rezazd

عضو جدید
به نظر شما بهترین زبان برنامه نویسی شی گرا کدومه؟

این سئوال جالبی نیست !!!

باید بگی برای این پروژه یا کاری که میخوام انجام بدم استفاده از کدام زبان بهتر و کم هزینه تر است .
علی اصول بطور مطلق نمیتوان زبانی را نسبت به دیگری برتری داد ولی بطور عام زبان های خانواده سی ، جاوا ، دلفی رو باید مسلط باشید زبان سی++ و سی شارپ و دلفی محبوبیت بیشتری نزد برنامه نویسان جهت ساخت نرم افزار های تجاری دارند

atsez

عضو جدید
salam

salam

سلام دوست عزیز شرمنده من یه مشکلی با برنامه c++ دارم اگه ممکنه به من کمک کنید ممنون می شوم در ضمن خیلی فوری می خوام برنامه ای باشه که متوسط دمای هوا و متوسط سرعت باد در 6 ماه از ماهای وسط پاییز تا وسط اردیبهشت را از سال 2000 تا 2008 از کاربر دریافت کرده و با استفاده از رابطه تاثیر سرعت باد بر احساس سرما سرمای واقعیی متوسطه 6 ماه فصول سرد هر یک از سالهای مورد نظر را محاسبه نمایید ( توجه داشته باشید که دما و سرعت باد برحسب واحدهای سلسیوس و گره ( مایل دریایی بر ساعت ) بوده است لیکن مقادیر واحدهای این پارامتر در فرمول زیر به ترتیب درجه فارنهایت و مایل برساعت خشکی می باشد )WINDCHILL=25.37+9.85T V و Vبه توان0.16مایل دریای با ید به مایل خشکی تبدیل شود aaaaaalli_ssssssli@yahoo.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.