تمرینات نظامی تیپ 65 نیروی ویژه هوابرد ارتش

nj_un

عضو جدید
کاربر ممتاز

تیپ 65 هوابرد یکی از ماهرترین واحدهای نظامی است که در آن نیروها آموزشهای ویژه ای را برای جلوگیری از گروگانگیری و یا رهایی گروگان از چنگ تروریستها در شرایط و مناطق مختلف می بینند.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا مثلا نیروی تاکتیکالن نیروی عمومی که نیستن..نمیشد دیگه از این کلاش داغونا بهشون ندن و یه اسلحه درست حسابی در اختیارشون قرار بدن؟؟!!

آخرین ویرایش:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
اینا مثلا نیروی تاکتیکالن مثلا نیروی عمومی که نیستن..نمیشد دیگه از این کلاش داغونا بهشون ندن و یه اسلحه درست حسابی در اختیارشون قرار بدن؟؟!!
این نیروها نسبت به شرایط و عملیات های مختلف میتونند از اسلحه های مختلف استفاده کنند. برای مثال: یوزی هایی که در اولین عکس پست اول استفاده شده.

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نیروها نسبت به شرایط و عملیات های مختلف میتونند از اسلحه های مختلف استفاده کنند. برای مثال: یوزی هایی که در اولین عکس پست اول استفاده شده.
نه پس تو عملیات شهریم بیان از کلاش استفاده کنن!!!!!!!!
اینکه معلومه که عملیات شهری باید از کلاس UMP استفاده بشه...
من واسه همون عملیات بیابانی منظورم بود...یه بولپاپ درست حسابی..یه ام 16 ...

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
نه پس تو عملیات شهریم بیان از کلاش استفاده کنن!!!!!!!!
اینکه معلومه که عملیات شهری باید از کلاس UMP استفاده بشه...
من واسه همون عملیات بیابانی منظورم بود...یه بولپاپ درست حسابی..یه ام 16 ...
من تو عملیات شهری نوپو کلاش (تا شو) هم دیدم، ادامه عکسها از این تیپ شات گان هم هست.
ایران تعدادی M 16 هم داره، اگه خیبر هم کاراش جدی بشه میشه از اون هم استفاده کرد.

ولی کلاشهایی که اینها استفاده میکنند به احتمال قوی ساخت روسیه هست. (ایرانی نیست)

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز

چه بازو های عضلانی داره ماشالا ماشالا همش چربیه!
اون وقت ارتش بقیه کشورا چه تیپین!ا!!!!!!!

آخرین ویرایش:

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم در حد مانور نباشه فقط...
ممنون آیس من بابت تاپیکت

!Game Over

عضو جدید
سلام خدمت همه اساتید.

داداش این عکسا رو نمیذاشتی بهتر نبود؟؟ (پست 12 و 13)
من تا الان فکر می کردم ایران به اون درجه از قدرت و اقتدار رسیده که حداقل لباس نیروی به اصلاح "رهایی گروگانش" رو نده به Adidas براش بزنه(هر چند الکی روش نوشته فقط یه برچسبه و خودشون چاپ کردن) ولی متاسفانه امروز خلاف این قضیه بهم ثابت شد :(
انصافا ارتش کجا و سپاه کجا و ... کجا!!!

با نهایت تشکر
کوچکترین
:cool:
!Game Over