تا حالا عاشق شدین؟

امیر همافر

اخراجی موقت

باید از یک جا شروع کرد.حرفها و صحبتها عرف و مرسوم در جامعه ایران چیزی جز سم پاشی فکری نیست که ما دختر هستیم و غرورمون رو زیر پا نمیزاریم برای یک پسر.برای رسیدن به هر چیزی باید یک ضریب ریسکی برای خودمون قرار بدیم.

کسیکه قدرت ریسک نداره باید چشم به در بشینه تا فرصت ها براش پیدا بشه.

برا شما که پسری گفتن این حرفا راحته تا اون جایی که من میدونم پسرا باید خودشون از یکی خوششون بیاد اگه بهشون بگی دوستت دارم جو می گیرتشو نو ازت دورتر میشن کلا دنبال چیزایی هستن که بدست آوردنش سخته:gol:

,,,لام

بحث مرد و زن بودن نیست.دوست داشتن و انتخاب حق مسلم پسر ها نیست.اینکه یک پسر "باید" از یکی خوشش بیاد نیست.بایدی در کار نیست.دختر هم میتونه خوشش بیاد و پیشنهاد دوستی یا ازدواج بده.
بله قبول دارم که برای یک مرد یا ماهیت مردانگی و همه خصوصیات ذاتی و روانشناختی که داره براش شاید سنگین باشه که یک خانم بهشون پیشنهاد ازدواج بده.اما قربون خدا برم که به همه ماها شعور و قدرت تحلیل داده.پس باید فکر کرد نه اینکه داغ کرد.

چیزی به نام جو گیر شدن وجود نداره.شاید کسکیه دوری میکنه از دختریکه بهش پیشنهاد ازدواج داده هزار و یک دلیل داره برای این حرکت خودش.

ELAHE.R

عضو جدید
,,,لام

بحث مرد و زن بودن نیست.دوست داشتن و انتخاب حق مسلم پسر ها نیست.اینکه یک پسر "باید" از یکی خوشش بیاد نیست.بایدی در کار نیست.دختر هم میتونه خوشش بیاد و پیشنهاد دوستی یا ازدواج بده.
بله قبول دارم که برای یک مرد یا ماهیت مردانگی و همه خصوصیات ذاتی و روانشناختی که داره براش شاید سنگین باشه که یک خانم بهشون پیشنهاد ازدواج بده.اما قربون خدا برم که به همه ماها شعور و قدرت تحلیل داده.پس باید فکر کرد نه اینکه داغ کرد.

چیزی به نام جو گیر شدن وجود نداره.شاید کسکیه دوری میکنه از دختریکه بهش پیشنهاد ازدواج داده هزار و یک دلیل داره برای این حرکت خودش.
از نظرت ممنون ولي تو هر چقدرم بگي هيچ وقت يه دختر نبودي ببيني وقتي كه از يه پسر خوشت مياد به خاطرش چه خفت هايي بايد بكشي ولي اينا مهم نيست اگه لا اقل اون پسره دركت كنه ولي اگه اونم مثل يه دستمال مچالت كنه و بندازه دور اون وقته كه زمين و زمان روي سرت خراب ميشه
شما چون هميشه اون خانم و دوست داشتي نميتوني حرفاي منو بفهمي
من ديدم كه دارم اين حرف و ميزنم

امیر همافر

اخراجی موقت
از نظرت ممنون ولي تو هر چقدرم بگي ,هيچ وقت يه دختر نبودي ببيني وقتي كه از يه پسر خوشت مياد به خاطرش چه خفت هايي بايد بكشي ولي اينا مهم نيست اگه لا اقل اون پسره دركت كنه ولي اگه اونم مثل يه دستمال مچالت كنه و بندازه دور اون وقته كه زمين و زمان روي سرت خراب ميشه
شما چون هميشه اون خانم و دوست داشتي نميتوني حرفاي منو بفهمي
من ديدم كه دارم اين حرف و ميزنم

,,,لام
تا چه چیزی رو خفت کشیدن بدونی و اینکه چه کارهایی کرده باشی بخاطر اون آقا پسر.و اینکه آیا اصلا این احساس دو طرفه بوده یا خیر؟
عذر میخوام این رو میگم ولی ما آدم ها خودمون هستیم که روی خودمون ارزش میزاریم در روابط اجتماعی و تعاملات زندگی فردیمون.
وقتی که با اخلاق,رفتار و اشتباهات خودمون(روی صحبت من شخص شما نیست,کلی میگم)باعث میشم دیگران راحت باهامون برخورد بکنند مقصر اینجا کی میتونه باشه؟
من همیشه یک خانم رو دوست نداشتم,برای من هم پیش اومده که با خانمی ارتباطی داشتم و ایشون بعد از چند وقت رفتند تو فاز قربون صدقه و ابراز علاقه و تلفن زدن و گریه و صحبتهای شبانه تا ساعت چند شب...که هم من رو از زندگی خودم دور میکرد و هم باعث میشد خودش ضربه بخوره.
چون از ابتدا هم قرار بر یک دوستی ساده بود و به ایشون همه اخلاقیات و رفتارهای خودم رو گفتم و گفتم که من اهل لاو ترکوندن و قربون صدقه رفتن نیستم بی جهت.
گفت من همه اخلاقیات شما رو میدونم و با من ادامه ارتباط داد و در آخر روزی به من زنگ زد و گفت امیر شما بی احساس هستی و من رو کوبیدی و من باهات قطع ارتباط میکنم و هیچ وقت نمیبخشمت چون من رو دوست نداشتی!!!! آیا دوست داشتن زوری هم میشه؟آیا چونکه من یک نفر رو دوست دارم و بهش ابراز علاقه میکنم اون خانم یا اقا هم باید من رو چونکه دوستش دارم دوستم داشته باشه؟نباید ما یک چشمه ای بریم که طرف رو به خودمون جذب کنیم؟
همیشه باید در رفتار هامون مخصوصا رفتار های عاطفی و عشقی معقولانه عمل کنیم.نه هر چی بادا باد.

ELAHE.R

عضو جدید
,,,لام
تا چه چیزی رو خفت کشیدن بدونی و اینکه چه کارهایی کرده باشی بخاطر اون آقا پسر.و اینکه آیا اصلا این احساس دو طرفه بوده یا خیر؟
عذر میخوام این رو میگم ولی ما آدم ها خودمون هستیم که روی خودمون ارزش میزاریم در روابط اجتماعی و تعاملات زندگی فردیمون.
وقتی که با اخلاق,رفتار و اشتباهات خودمون(روی صحبت من شخص شما نیست,کلی میگم)باعث میشم دیگران راحت باهامون برخورد بکنند مقصر اینجا کی میتونه باشه؟
من همیشه یک خانم رو دوست نداشتم,برای من هم پیش اومده که با خانمی ارتباطی داشتم و ایشون بعد از چند وقت رفتند تو فاز قربون صدقه و ابراز علاقه و تلفن زدن و گریه و صحبتهای شبانه تا ساعت چند شب...که هم من رو از زندگی خودم دور میکرد و هم باعث میشد خودش ضربه بخوره.
چون از ابتدا هم قرار بر یک دوستی ساده بود و به ایشون همه اخلاقیات و رفتارهای خودم رو گفتم و گفتم که من اهل لاو ترکوندن و قربون صدقه رفتن نیستم بی جهت.
گفت من همه اخلاقیات شما رو میدونم و با من ادامه ارتباط داد و در آخر روزی به من زنگ زد و گفت امیر شما بی احساس هستی و من رو کوبیدی و من باهات قطع ارتباط میکنم و هیچ وقت نمیبخشمت چون من رو دوست نداشتی!!!! آیا دوست داشتن زوری هم میشه؟آیا چونکه من یک نفر رو دوست دارم و بهش ابراز علاقه میکنم اون خانم یا اقا هم باید من رو چونکه دوستش دارم دوستم داشته باشه؟نباید ما یک چشمه ای بریم که طرف رو به خودمون جذب کنیم؟
همیشه باید در رفتار هامون مخصوصا رفتار های عاطفی و عشقی معقولانه عمل کنیم.نه هر چی بادا باد.
امير جان منظور من و درست متوجه نشدي من از اينكه طرف قربون صدقه بره حرف نميزنم
از اين كه اگه من دوسش دارم اونم دوستم داشته باشه حرف نميزنم
شايد ادامه اين بحث اينجا ديگه درست نباشه

امیر همافر

اخراجی موقت
امير جان منظور من و درست متوجه نشدي من از اينكه طرف قربون صدقه بره حرف نميزنم
از اين كه اگه من دوسش دارم اونم دوستم داشته باشه حرف نميزنم
شايد ادامه اين بحث اينجا ديگه درست نباشه
...هر طور مایلید.بالاخره هر کسی در ارتباطش شرایطی رو داشته.
اگر باعث ناراحتی شدم معذرت میخوام.

با احترام

امیر همافر

اخراجی موقت
من هنوز عاشقم ولی خودم سبب شدم عشقم ازم دور شه دارم دیوونه میشم چیکار کنم؟؟؟؟؟
با سلام.
(جسارت نباشه باید بین دوست و عشق یک تفاوت قایل شد).تنها راه چاره این هست عکس کاری رو بکنید که وقتی برای روندنش کردید.خیلی سادس:)

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من پست بعضی از دوستان رو خووندم . احساس نگرانی کردم و گفتم که این خاطره ام از دوران دانشگاه بگم .

یکی از دوستان خیلی نزدیک من که تو دانشگاه همیشه باهم بودیم و خیلی هم دختر خوبی بود و خوشگل و خوش تیپم بود نسبتا ؛ تو دانشگاه عاشق یه پسری شد.

پسری که خیلی خوش تیپ بود و از اونها بود که به هیچ عنوان آمار دست این و اون نمی داد.

2 سال دوستم زبون باز نکرد و فقط من و اکیپ دوستامون می دونستیم و به هیچ کس نمی گفتیم که اون عاشق فلانیه. آخرش به جاهایی رسید که نتونست تحمل کنه .

رفتارهاش گاهی وقت ها تابلو می شد. واسه همین پسره و همه پسرهایی دانشگاه می گفتن که این دختره(دوست من ) عاشق فلانی شده و همه فهمیده بودن.

با اینکه خیلی خیلی خانم بود و به خاطر نجابتش نرفت جلو . ولی همه پسرا همکلاسی ما با اینکه اعتراف می کردن دختر خوبیه ؛ اما همیشه پشتش مسخره اش می کردن .

و منم که میشنیدم خیلی ناراحت میشدم . هر کاری هم کردیم اون پسره از مغز دوستمون بیرون نرفت .

تا اینکه یکی از دخترای دانشگاه این موضوع رو فهمید و رفت به bf ش که دوست اون پسره بود گفت که فلانی عاشقت شده میخواد باهات دوست بشه ( از خودش در آورد ) . پسره هم گفت که من رفیق fab دارم .

بعده اون قضیه همه جا پرشد که فلان دختره ( دوست من ) به فلان پسره پیشنهاد داده . (که پیشنهاد نداده بود و پسره واسه کلاس گذاشتن ، همه جا پر کرده بود )

دوستم از اون به بعد کلاس های دانشگاه هاش رو اکثر نمیومد و کلا آبروش رفت .

بعد دانشگاه هم که ما به شماره پسره زنگیدم که امتحانش کنیم . فهمیدم که آدم خوبی نیست و همش دنبال لاس زدن و ... .

شخصی که تو دانشگاه فوق العاده با سیاست و مهربون و باحال به نظر میرسید ؛ معلوم شد آدم خیلی ....... هست .

شماره ایی هم که باهاش زنگیدم رو مجبور شدیم بفروشیم . چون روز 60 تا آدم بهش زنگ میزد.

البته قبلش آمارش هم حسابی در آوردیم . (یکی از دوستاش هم کمک کرد. )

سر آخر معلوم شد که یه دوست دختر هم تو شهر خودشون داره .

خلاصه اینکه به دوستمون ثابت شد که اون یارو چه آدم ..... هست و از چشمش افتاد و دوستمون با یه نفر دیگه دوست شد .

الان هر وقت یادش میارم ؛ میگه خیلی اشتباه کردم ......

امیر همافر

اخراجی موقت
سلام

من پست بعضی از دوستان رو خووندم . احساس نگرانی کردم و گفتم که این خاطره ام از دوران دانشگاه بگم .

یکی از دوستان خیلی نزدیک من که تو دانشگاه همیشه باهم بودیم و خیلی هم دختر خوبی بود و خوشگل و خوش تیپم بود نسبتا ؛ تو دانشگاه عاشق یه پسری شد.

پسری که خیلی خوش تیپ بود و از اونها بود که به هیچ عنوان آمار دست این و اون نمی داد.

2 سال دوستم زبون باز نکرد و فقط من و اکیپ دوستامون می دونستیم و به هیچ کس نمی گفتیم که اون عاشق فلانیه. آخرش به جاهایی رسید که نتونست تحمل کنه .

رفتارهاش گاهی وقت ها تابلو می شد. واسه همین پسره و همه پسرهایی دانشگاه می گفتن که این دختره(دوست من ) عاشق فلانی شده و همه فهمیده بودن.

با اینکه خیلی خیلی خانم بود و به خاطر نجابتش نرفت جلو . ولی همه پسرا همکلاسی ما با اینکه اعتراف می کردن دختر خوبیه ؛ اما همیشه پشتش مسخره اش می کردن .

و منم که میشنیدم خیلی ناراحت میشدم . هر کاری هم کردیم اون پسره از مغز دوستمون بیرون نرفت .

تا اینکه یکی از دخترای دانشگاه این موضوع رو فهمید و رفت به bf ش که دوست اون پسره بود گفت که فلانی عاشقت شده میخواد باهات دوست بشه ( از خودش در آورد ) . پسره هم گفت که من رفیق fab دارم .

بعده اون قضیه همه جا پرشد که فلان دختره ( دوست من ) به فلان پسره پیشنهاد داده . (که پیشنهاد نداده بود و پسره واسه کلاس گذاشتن ، همه جا پر کرده بود )

دوستم از اون به بعد کلاس های دانشگاه هاش رو اکثر نمیومد و کلا آبروش رفت .

بعد دانشگاه هم که ما به شماره پسره زنگیدم که امتحانش کنیم . فهمیدم که آدم خوبی نیست و همش دنبال لاس زدن و ... .

شخصی که تو دانشگاه فوق العاده با سیاست و مهربون و باحال به نظر میرسید ؛ معلوم شد آدم خیلی ....... هست .

شماره ایی هم که باهاش زنگیدم رو مجبور شدیم بفروشیم . چون روز 60 تا آدم بهش زنگ میزد.

البته قبلش آمارش هم حسابی در آوردیم . (یکی از دوستاش هم کمک کرد. )

سر آخر معلوم شد که یه دوست دختر هم تو شهر خودشون داره .

خلاصه اینکه به دوستمون ثابت شد که اون یارو چه آدم ..... هست و از چشمش افتاد و دوستمون با یه نفر دیگه دوست شد .

الان هر وقت یادش میارم ؛ میگه خیلی اشتباه کردم ......

سلام.
اینجا تقصیر اون آقا پسر نبوده.تقصیر دختر خانم با انتخاب نادرستش بوده که این تجربه تلخ رو بجا گذاشته.
اصولا عاشق شدن کار مزخرفی هست و اگر:
دانشجو باشی:از درس عقب میفتی
کارمند باشی:اخراج میشی
دزد باشی:دستگیر میشی
کاسب باشی:ورشکست میشی
مهندس باشی:دیگه نیستی
و و و کلا تعطیل میشی.

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا تقصیر اون پسره هم بود .

این رو یادم رفت بگم . اون پسره حرکات و رفتارش توی دانشگاه جوری بود که انگار از دوست ما خوشش میومد.

من شاهد بودم ....

دوست من همیشه می گه : چون اون رفتارش اونجوری بود ، بهش توجه بیشتری کرده و عاشقش شده.

sahark

عضو جدید
بله تمام این اتفاقا برای من افتاده و منم بسیار سختی کشیدم ولی آخر به این نتیجه رسیدم که نرسیدن به اون خیلی بهتر از رسیدنشه

خاطرات تو را چه خوب چه بد حک می کنم
توی تنهاییام فقط به تو فکر می کنم
با تو می مونم باسه همیشه...:gol:

sariii

کاربر بیش فعال
سلام دوستان،
1. تا حالا عاشق شدین؟
2.تاحالا عشقتون ترکتون کرده؟
3.شما چه حالی داشتین؟
4.چطور تحمل کردین؟
5.چطور کنار اومدین با این قضیه؟
**ممنون میشم راحت اینجا تو این تاپیک صحبت کنین، درد دل کنین:gol:

چرا دیگر رقص انگشتانت بر سیمهای ساز طنین انداز نیست؟!

یا گوش های من پر شده از هرگونه آوا

یا سیم ها از غم جدایی سکوت اختیار کرده اند...:cry:

1.آره
2.آره
3.دیوانگی و سرگردونی...هرجا که بری باز اون کنارته!
4.به سختی...
5.اینجور که هفته ای 3_4 شب خوابشو میبینم و گاهی به یادش گریه میکنم!

"جالبه اگه بدونید عشق من یه دختره..."

hamid19395

عضو جدید
تاپیک رو بالا میارم چون میخوام نظر دوستان دیگه رو هم جویا شیم ببینیم چطوریاس!
ادامه بدین

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان،
1. تا حالا عاشق شدین؟
3.شما چه حالی داشتین؟
4.چطور تحمل کردین؟

:w20: اينا يعني چي؟؟؟

adrineh

عضو جدید
سلام دوستان،
1. تا حالا عاشق شدین؟
آره بد جور
همون بود که تنهام گذاشت(فوت شد)
3.شما چه حالی داشتین؟
داشتم میمردم
4.چطور تحمل کردین؟
خیلی زمان برد تا کمی به خودم بیام هنوز هم فراموشش نکردم
نمیتونم کنار بیام راستش موندم چیکار کنم
نمیشه فراموش کرد ... خیلی سخته

ممنون:gol:ببخشید تشکر ندارم

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
[
1. تا حالا عاشق شدین؟ نه
2.تاحالا عشقتون ترکتون کرده؟نشدم بابا
3.شما چه حالی داشتین؟ نمیدونم که
4.چطور تحمل کردین؟چیزی تحمل نکردم
5.چطور کنار اومدین با این قضیه؟ گیر دادیا

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان،
1. تا حالا عاشق شدین؟
3.شما چه حالی داشتین؟
4.چطور تحمل کردین؟

نه
نه
نه
نه
نه :surprised:

نه :surprised:

• Like
واکنش ها: m-s

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان،
1. تا حالا عاشق شدین؟
3.شما چه حالی داشتین؟
4.چطور تحمل کردین؟

چرا دیگر رقص انگشتانت بر سیمهای ساز طنین انداز نیست؟!

یا گوش های من پر شده از هرگونه آوا

یا سیم ها از غم جدایی سکوت اختیار کرده اند...:cry:
1- اگه از اون بی شمار دوست داشتنها بشه اسم یکی دوبارش رو عاشق شدن گذاشت اره
2- نه خب تا حالا عشقم نمود نداشته که معشوقی داشته باشه که ترکم کنه
3- ترک که نشده ولی یکی دوباری که فکر کردم عاشق شدم ولی شرایط جوری شده که مثبت نباشه کلی دپرس شدم :cry:
4- خب دیگه بنی بشر به اندازه غمهاش هم تحمل داره:cry::cry:
5- وقتی تحمل کردیم خب کنارم میایو دیگه :cry::cry::cry:

• Like

nazanin narges

عضو جدید
من که تا حالا عاشق نشدم راستی دوست داشتن چه مزه ای میده؟:w27:

خدایا پناه می برم به تو از عشق
از وابستگی به غیر خودت
:w21::w17::w21::w17::w21::w17:

• Like

hosein_t

عضو جدید
سلام دوستان،
1. تا حالا عاشق شدین؟
3.شما چه حالی داشتین؟
4.چطور تحمل کردین؟
اگه منظورتون جنس مخالفه : نه ! نشدم و هرگز نمیشم!

• Like

***zahra***

عضو جدید
دنياي عجيبي است کسي که تو را دوست دارد تودوستش نداري و کسي که تو دوستش داري او تو را دوست ندارد وکسي را هم که تو دوستش داري و او نيز تو را دوست دارد به رسم دين وآيين به هم نميرسيد.
دکتر شریعتی

hamid19395

عضو جدید
دوستان سعی کنید به دوستمون کمک کنیم(لطفا):D
اگه پاسختون حس میکنید کمک میکنه بهش بفرمایید
ما که استفاده میکنیم از نظرات و پاسخ ها;)

• Like

تسنیم_ط

عضو جدید
اگه منظورتون جنس مخالفه : نه ! نشدم و هرگز نمیشم!
این حرفو نزن چون خودم از پسرا متنفر بودم شدید و هرگز پسری رو تحویل نمی گرفتم و با خودم میگفتم عاشق نمیشم و از این حرفا..
ولی همین چند ماه پیش عاشق یه نفر شدم..
با اینکه جواب رد بهش دادم
ولی نمی دونم چند وقت دیگه میتونم بدون اون دوام بارم:(

بالا