راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mary83

عضو جدید
سلام! همگی خسته نباشید.عجب کنکور ی بود ها!
ایشاالله (البته درستش ان شاالله:D) هرکی زحمت کشیده، چند وقت دیگه خوشحال و خندون همینجا ببینمش.
وقتی با کنکور سال قبل مقایسه اش می کنم، احساس می کنم این یه آزمون هوش بود
آخرش سردرد داشتم:surprised:
خوب پس تبریک میگم بهت چون u r clever & intelligente
lموفق باشی;);););););););););)
شیرینی هم یادت نره:):):):):) (البته شیرینی virtual نمی دونم چه مزه ای هست:D)

silver star

عضو جدید
سلام ! یه سوال دیگه توو ریاضی که کلی اعصابم رو خورد کرد
من از صورت سوال اینو فهمیدم، اینطوری هم جوابم دقیقا میشه 6 که توو گزینه ها نبود!:( توو سه گزینه ی اول رادیکال داشتیم گزینه ی چهارم هم 4 بود. منم همین رو زدم، گفتم شاید اشکال تایپی بوده :razz:
اگه کسی نظری داره یا اینکه صورت سوال چیزه دیگه ای بوده و من بد فهمیدم ، خواهش می کنم راهنماییم کنه

farid_ghasemi

عضو جدید
کلید معارف و ادبیات
خودم این گزینه ها رو زدم
وقتی کلید رو سنجش منتشر کرد
میتونید مقایسه کنید ;););)
1)3
2)4
3)2
4)2
5)1
6)3
7)4
8)3
9)2
10)4

11)3
12)1
13)1
14)2
15)1
16)4
17)4
18)1
19)4
20)1

21)1
22)4
23)2
24)3
25)2
26)4
27)1
28)3
29)4
30)2

31)1
32)3
33)2
34)4
35)1
36)4
37)3 (متاسفانه اینو اشتباه زدم 2
38)3
39)1
40)2

بچه ها من یه هفته ای نیستم میرم مشهد انشاالله زیارت
واسه همتون دعا میکنم دوستای خوبم
همه موفق باشید و پیروز :heart:

18 مطمعنم که 3 میشه
در مورد سوال سه فکر میکنم 1 باشه
سوال 6 من که زدم 2 نمیدونم چرا زدین 3؟؟؟؟؟
در مورد سوال 9ام میشه توضیح بدی من زدم 3

mary83

عضو جدید
اعلام نتایج اولیه کنکور کاردانی به کارشناسی در اواخر مرداد ماه

اعلام نتایج اولیه کنکور کاردانی به کارشناسی در اواخر مرداد ماه

اعلام نتایج اولیه کنکور کاردانی به کارشناسی در اواخر مرداد ماه معان سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون کاردانی به کارشناسی سال 88 که آزمون آن در 31 شهرستان کشور برگزار شد به صورت کارنامه در اواخر مرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این خبر افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از نتیجه آزمون مطلع شده و از کارنامه خود پرینت تهیه کنند. مجازین به انتخاب رشته می توانند در فرصت تعیین شده با توجه به دفترچه انتخاب رشته تحصیلی که در اختیار آنها قرار داده می شود، نسبت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی خود از بین کد رشته های محلی مجاز اقدام کنند.

وی اضافه کرد: نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی سال 88 شهریور ماه منتشر می شود.
زمان اعلام نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای سال 88
معاون سازمان سنجش با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای سال 88 نیز به مهر گفت: به دلیل اینکه انتخاب رشته داوطلبان این آزمون انجام شده است و داوطلبان 20 کد رشته محل تحصیل مورد علاقه خود را با توجه به ضوابط و به ترتیب تقدم علاقه در فرم اینترنتی درج کرده اند، گزینش نهایی با توجه به نمرات اکتسابی و اولویت کد رشته های امتحانی انتخاب شده آنها صورت می گیرد و فهرست اسامی قبول شدگان در شهریور ماه اعلام می شود.
وی اضافه کرد: آزمون دوره کاردانی آموزشکده های فنی و حرفه ای صبح امروز در 22 رشته و 117 شهرستان مختلف کشور برگزار شد و آزمون 19 کد رشته نیز بعد از ظهر امروز برگزار می شود.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.دیروز فهمیدم هیچی از معمازی نمی دونم:mad::(:mad::cry::cry::confused:

navid_arch

عضو جدید
ممنونم همشهری .امتحان تموم شده.قبول می شی حتما.البته منم پارسال مثل شماها هی جوش می زدم ولی نتیجه خیلی بهتر از انتظارم بود.انشالله برای همه همین جوری باشه.

آبی آسمان

عضو جدید
خسته نباشید.بچه ها من دیوونه شدم.
معارف 12 تا
ادبیات 17 تا
زبان هیچی
ریاضی 3 تا
فن 14 تا
مبانی 16 تا
معمولا" تا تشخیص ندم درسته نمی زنم،یعنی شانسی نمی زنم.با این زده ها یعنی میشه تا 4000؟:crying:

moya_memar

عضو جدید
معارف 12 تا
ادبیات 17 تا
زبان هیچی
ریاضی 3 تا
فن 14 تا
مبانی 16 تا
معمولا" تا تشخیص ندم درسته نمی زنم،یعنی شانسی نمی زنم.با این زده ها یعنی میشه تا 4000؟:crying:

سلام من يه تازه واردم.
خودتو ناراحت نكن منم ادبيات 56.6% ادبيات 78.3% زبان 13.3% تخصصي هم نمي دونم واسه ي خودم و و و همه دعا مي كنم :cry::cry::cry::cry:

arezoo_am

عضو جدید
خوب ببینید الان میگین که دامنه Arctan این میشه یه لحظه رو محور بکش ببین من چی میگم مطمینن میشه گزینه 3 یکم دقت کنین من که هرچی می فکرم نمیدونم چجوری 2 آوردین

ببينيد قسمت arcsin اعداد 0و-1و-2 جز دامنه بودند اما در مورد arctan عبارت زير راديكال بود و زير راديكال نبايد منفي بشه. عبارت زير راديكال x^2 +2x بود و اين عبارت به ازاي -1 منفي ميشد بنابراين اين عدد از دامنه حذف ميشد و جواب دقيقا ميشد {0,-2} كه فكر كنم گزينه 2 بود.
بچه ها شما تخصصي هارو خوب زدين؟ من كه اصلا راضي نبودم از پارسال سخت تر بود. اون چه ايستايي بود؟ من فكر ميكردم ايستايي 100 ميزنم اما 5 تا بيشتر حل نكردم. سوالات مصالح و تاسيساتش واقعا مغرضانه بود. متاسفم من 5 ماه خودم رو توي خونه حبس كردم جزوه هاي 4 تا موسسه رو تواما خوندم و حالا حتي به مرز افغانستان هم اميد ندارم:confused:

آخرین ویرایش:

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
معارف 12 تا
ادبیات 17 تا
زبان هیچی
ریاضی 3 تا
فن 14 تا
مبانی 16 تا

اگه همه اشو درست زده باشین . با توجه به سختی کنکور ؛ رتبه اتون باید خیلی بهتر از 4000 بشه . ;)

سلام من يه تازه واردم.
خودتو ناراحت نكن منم ادبيات 56.6% ادبيات 78.3% زبان 13.3% تخصصي هم نمي دونم واسه ي خودم و و و همه دعا مي كنم :cry::cry::cry::cry:

به جمع ما خوش اومدی رفیق . :gol::gol:

farid_ghasemi

عضو جدید
ببينيد قسمت arcsin اعداد 0و-1و-2 جز دامنه بودند اما در مورد arctan عبارت زير راديكال بود و زير راديكال نبايد منفي بشه. عبارت زير راديكال x^2 +2x بود و اين عبارت به ازاي -1 منفي ميشد بنابراين اين عدد از دامنه حذف ميشد و جواب دقيقا ميشد {0,-2} كه فكر كنم گزينه 2 بود.
بچه ها شما تخصصي هارو خوب زدين؟ من كه اصلا راضي نبودم از پارسال سخت تر بود. اون چه ايستايي بود؟ من فكر ميكردم ايستايي 100 ميزنم اما 5 تا بيشتر حل نكردم. سوالات مصالح و تاسيساتش واقعا مغرضانه بود. متاسفم من 5 ماه خودم رو توي خونه حبس كردم جزوه هاي 4 تا موسسه رو تواما خوندم و حالا حتي به مرز افغانستان هم اميد ندارم:confused:

نه گزینه 3 میشد
دامنه Arcsin بین 2- و 0 بسته و اون یکی هم مثل شکلی که کشیدم اشتراکشون 0و2- بسته

moya_memar

عضو جدید
سلام.خوشحالم كه توي جمع شمام.
بچه ها ميشه كسي به من بگه سوال ايستايي كه تعداد اعضاي صفر نيرويي رو مي خواست جوابش چي بود.
منم مثل خيليا بد دادم:cry:......هر سوالي كه شك داشتمم زدم.

peymanarmin

عضو جدید
ای وای من یه ریاضی زدم اونم همین بود که اشتباه زدم گزینه 3 رو زدم :D
کاش نزده بودم حالا در صدم منفی میشه:crying:
بچه ها چه قدر تاثیر داره؟

archi_arch

مدیر بازنشسته
بچه ها نمیدونم چی بگم! میدونم خیلی سخت بوده ازمون! :(
ولی نگراتن نباشین! ایشالله همگی رو مهرماه پشت صندلیهای دانشگاه میبینیم.:w16::w11:
واسه همه ارزوی موفقیت دارم.:w30:

sph1367

عضو جدید
سلام! همگی خسته نباشید.عجب کنکور ی بود ها!
ایشاالله (البته درستش ان شاالله:D) هرکی زحمت کشیده، چند وقت دیگه خوشحال و خندون همینجا ببینمش.
وقتی با کنکور سال قبل مقایسه اش می کنم، احساس می کنم این یه آزمون هوش بود
آخرش سردرد داشتم:surprised:

سلام منم باهاتون موافقم بیشتر معلومات عمومی بود شاید از کتاب یگانه ذاکر فقط 10 سوال اومده بود
انشالله همگی قبول میشیم.:)

*vania*

عضو جدید
سلام به همه
منم تازه عضو شدم بعد از کنکور دنبال این بودم که بدونم بفیه چطور کنکور دادن؟!!!! از اینجا سر در آوردم و از اینکه اینجام خوشحالم.
راستی کسی سوالات تخصصی رو نداره؟؟؟ یا کسی نمیدونه کلید سوالات رو کی میدن؟
منکه دارم دق میکنم، بعد چند ماه درس خوندن، آخرشم این....
البته من ادبیات و معارفم بد نیست (مثل همه) اما تخصصی از 80 تا 60 تا زدم اونم تازه علی الحساب 8 تاش غلط در اومده، زبان و ریاضی هم 1 سوال جواب دادم، به نظرتون، عاقبتم چی میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!:cry:

ask q

عضو جدید
سلام به همگی.
بچه ها از وقتی پستهاتونو خوندم استرسی گرفتم که...
آخه چندتا نکته هست:
من خیلی نخونده بودم،2هفته تو اردیبهشت خوندم،از اون طرفم تقریبا از 19تیر بکوب شروع کردم خوندن،امیدم به قبولی ندارم چون من فقط یا تهران میخوام برم یا همدان پس...
اما وضعیتم:
معارف با اینکه گسترش علوم پایه رو خوندم و تقریبا همه ی تستاشو زدم یه ذزه برام سخت بود اما فقط 3سوال جواب ندادم ! یعنی هرچی شک کردم زدم!
ادبیات که اسون بود اما باز من 2تا ج ندادم!
درمورد زبانم من زبانم بد نیست،اما سوالای لغت واقعا سخت بود و درک مطلب هم یه ذره سخت بود اما با این حال باز من فقط 3تا جواب ندادن! یعنی هرچی شک کردم زدم!
ریاضی خیلی کم خونده بودم و در بهترین حالت گذاشته بودم که 5تا ج بدم اما تو کنکور 4تا زدم که فکر کنم هر4تا درسته!
به فن خیلی امید نداشتم (یعنی زیر 50%)که فکر کنم همینطوریم شد یادم نیست فکر کنم نزدیک 20تا جواب دادم! بازم هرچی شک داشتم جواب دادم!
مبانی هم تقریبا خوب خونده بودم فقط نرسیدم مرور کنم،اونم فکرکنم بالای 50% زدم(البته نمیدونما!!!)

خلاصه وقتی از سر جلسه پاشدم به دوستام گفتم چقدر آسون بود !!! بعد همه اینجوری نگام کردن:eek::eek::eek:
اون موقع بود که فهمیدم من خیلی خوشحالم و...
فکر کنم با این حساب که تعدادسوالایی که جواب دادم زیاده احتمالا" رتبم خیلی خراب میشه:(
اما دیگه کاریش نمیتونم بکنم فقط خداکنه جوابا زودتر بیا که من اصلا صبر ندارم و دلم میخواد هرچه زودتر تکلیفم مشخص بشه.
امیدوارم همه نتیجه ی زحمتاشونو بگیرن.

mehdime007

عضو جدید
سلام به همه
منم تازه عضو شدم بعد از کنکور دنبال این بودم که بدونم بفیه چطور کنکور دادن؟!!!! از اینجا سر در آوردم و از اینکه اینجام خوشحالم.
البته من ادبیات و معارفم بد نیست (مثل همه) اما تخصصی از 80 تا 60 تا زدم اونم تازه علی الحساب 8 تاش غلط در اومده، زبان و ریاضی هم 1 سوال جواب دادم، به نظرتون، عاقبتم چی میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!:cry:

سلام و خسته نباشید به همه
این طور که من میدونم خیلی ها کل سوالات عمومی رو زیاد خوب نزدن ... مخصوصا زبان و بینش هم هر کی اندیشه اسلامی نخونده بود فکر نکنم بتونه بزنه. در مورد اختصاصی هم
اگه همینطوری که خودتون گفتید از 80 تا سوال اختصاصی 60 تاشو زدین پس زیاد نگران نباشین اگه تعداد غلط هاتون از این بیشتر نشه حتما قبول میشین ... البته انشالله و به امید خدا همگی از هر جایی که لیاقتش رو داریم و خدا مصلحت میدونه قبول بشیم .;)

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.خوشحالم كه توي جمع شمام.
بچه ها ميشه كسي به من بگه سوال ايستايي كه تعداد اعضاي صفر نيرويي رو مي خواست جوابش چي بود.
منم مثل خيليا بد دادم:cry:......هر سوالي كه شك داشتمم زدم.

فکر کنم 3 تا عضو صفر میشد. ولی من روی 2 تا عضو هم شک داشتم .

ای وای من یه ریاضی زدم اونم همین بود که اشتباه زدم گزینه 3 رو زدم :D
کاش نزده بودم حالا در صدم منفی میشه:crying:
بچه ها چه قدر تاثیر داره؟

منم چندتا ریاضی زدم که یکیشو مثل اینکه اشتباه زدم . (البته شاید من درست زده باشم و دیگران اشتباه ) . بی خیال !

دیگه کنکور رو دادیم رفت ...... باید منتظر نتایج بمونیم . به غلط هاتون فکر نکنید ....

سلام به همه

به شما و همه بچه هایی که تازه به جمعمون اومدن ؛ خوش آمد میگم . :gol::gol:

خیلی ها ممکنه وضعیت شما رو داشته باشن . چون سوالها سخت بوده و مجبور بودن تو انتخاب گزینه ها زیاد ریسک کنن.

به عاقبت و نتایج زیاد فکر نکن . چه فکر کنی و نگران باشی و غصه بخوری و چه نه ! یک نتیجه از آزمونت میرسه و این نگرانی ها تو نتیجه آزمونت تاثیری نداره ؛ جز اینکه خودت رو اذیت میکنی .

سلام به همگی.
بچه ها از وقتی پستهاتونو خوندم استرسی گرفتم که...
آخه چندتا نکته هست:
من خیلی نخونده بودم،2هفته تو اردیبهشت خوندم،از اون طرفم تقریبا از 19تیر بکوب شروع کردم خوندن،امیدم به قبولی ندارم چون من فقط یا تهران میخوام برم یا همدان پس...
اما وضعیتم:
معارف با اینکه گسترش علوم پایه رو خوندم و تقریبا همه ی تستاشو زدم یه ذزه برام سخت بود اما فقط 3سوال جواب ندادم ! یعنی هرچی شک کردم زدم!
ادبیات که اسون بود اما باز من 2تا ج ندادم!
درمورد زبانم من زبانم بد نیست،اما سوالای لغت واقعا سخت بود و درک مطلب هم یه ذره سخت بود اما با این حال باز من فقط 3تا جواب ندادن! یعنی هرچی شک کردم زدم!
ریاضی خیلی کم خونده بودم و در بهترین حالت گذاشته بودم که 5تا ج بدم اما تو کنکور 4تا زدم که فکر کنم هر4تا درسته!
به فن خیلی امید نداشتم (یعنی زیر 50%)که فکر کنم همینطوریم شد یادم نیست فکر کنم نزدیک 20تا جواب دادم! بازم هرچی شک داشتم جواب دادم!
مبانی هم تقریبا خوب خونده بودم فقط نرسیدم مرور کنم،اونم فکرکنم بالای 50% زدم(البته نمیدونما!!!)

خلاصه وقتی از سر جلسه پاشدم به دوستام گفتم چقدر آسون بود !!! بعد همه اینجوری نگام کردن:eek::eek::eek:
اون موقع بود که فهمیدم من خیلی خوشحالم و...
فکر کنم با این حساب که تعدادسوالایی که جواب دادم زیاده احتمالا" رتبم خیلی خراب میشه:(
اما دیگه کاریش نمیتونم بکنم فقط خداکنه جوابا زودتر بیا که من اصلا صبر ندارم و دلم میخواد هرچه زودتر تکلیفم مشخص بشه.
امیدوارم همه نتیجه ی زحمتاشونو بگیرن.

به همون اندازه ایی که امکان داره غلط زده باشی ؛ ممکنه همه درست زده باشی و واقعا خوب داده باشی .

فکرش رو نکن ......

حدود 3 هفته دیگه جوابا میاد . خودت رو یه جوری مشغول کن . ( کلاس برو و ... )

ایشالله که همه امون نتیجه ایی که دوست داریم و انتظار داریم رو از کنکور بگیریم . :gol:;)

ask q

عضو جدید
والا نمیدونم چی بگم،هرچی خدا بخواد...
راستی سوالای زبان و چک کردم: در بدترین حالت 40% و در بهترین حالت 70% به نظرتون چقدر تاثیر میذاره؟

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال خیلی ذهنم رو مشغول کرده
شما ابعاد کابینت رو چی زدین؟
عمق و ارتفاع ردیف پایین که 60 و 90 میشه.با این اوصاف 2تا گزینه حذف می شد. توو 2تا دیگه برا عمق و ارتفاع بالا نوشته بود : 30و90 و 60و70
منطق و استدلال و دانسته های قبلی اینو میگه که ردیف بالا باید عمقش کمتر باشه تا سرگیر نشه، از طرفی نباید خیلی بلند باشه تا خارج از دسترس باشه. به نظر من باید میشد 30و70
الان رفتم توو نویفرت دیدم صفحه 251 نوشته که 35و60
حالا شما پیدا کنید پرتقال فروش را!!!:surprised:
بخاطر همینه که میگم سوال ها هوش بود!:razz: باید بگیم فقها بیان نظر بدن

سلام دوستم

منم دقیقا مطمئن نیستم . واسه همین چیزی نگفتم ....

فکر می کنم بچه ها هم به همین خاطر جوابی ندادن .... ( یا نزدن اون تست رو و یا شک داشتن )

این سوال هم مثل بعضی سوالهای دیگه اشتباه بود.

منم چون می دونستم ؛ عمق کابینت بالا باید کمتر باشه ( حدودا 30 ) .اونی که 30 داشت رو زدم .

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا نمیدونم چی بگم،هرچی خدا بخواد...
راستی سوالای زبان و چک کردم: در بدترین حالت 40% و در بهترین حالت 70% به نظرتون چقدر تاثیر میذاره؟

خیلی خیلی خوبه .

چون زبان خیـــــــــــــــــــــــــــــــــلی سخت بود و اکثرا چند تا زدن ....

silver star

عضو جدید
سلام دوستم

منم دقیقا مطمئن نیستم . واسه همین چیزی نگفتم ....

فکر می کنم بچه ها هم به همین خاطر جوابی ندادن .... ( یا نزدن اون تست رو و یا شک داشتن )

این سوال هم مثل بعضی سوالهای دیگه اشتباه بود.

منم چون می دونستم ؛ عمق کابینت بالا باید کمتر باشه ( حدودا 30 ) .اونی که 30 داشت رو زدم .
سلام
مرسی که جواب دادی نازنین جان.
منم اینو اینجا گفتم که فقط باهم همفکری کنیم وگرنه که جواب سوال فقط دست طراح سوال هست :)
آره، منم بهمون دلیل 30 رو زدم، گفتم بلندی رو میشه با یه آدم قدبلند یا چهارپایه جبران کرد ولی سرگیر بودن چاره ای نداره. البته به قول یکی از دوستام، اکثر خانم ها با مسئله سرگیر بودن مواجه نیستن:D. ولی بازم این دلیل نمیشه، ما مردایی که مجبوریم ظرف بشوریم باید چیکار کنیم؟!:surprised:

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال اشتباهه دیگه ایی که یادم اومد. سوالی بود که در مورد اساس چهارطاقی پرسیده بود.

اون سوال باید جوابش میشد : مربع + دایره

اما تو گزینه ها اومده بود . 1) مربع ...... 2)دایره ...... 3)مستطیل ..... 4) فک کنم متوازی الاضلاع بود .

در صورتی که گزینه 1 و 2 با هم درست بود .

silver star

عضو جدید
یه سوال اشتباهه دیگه ایی که یادم اومد. سوالی بود که در مورد اساس چهارطاقی پرسیده بود.

اون سوال باید جوابش میشد : مربع + دایره

اما تو گزینه ها اومده بود . 1) مربع ...... 2)دایره ...... 3)مستطیل ..... 4) فک کنم متوازی الاضلاع بود .

در صورتی که گزینه 1 و 2 با هم درست بود .
البته نمیشه گفت که اشتباه ست:)
چون در واقع اساسش (که میشه به پی هم تعبیر کرد) مربع هست و برای پوشوندنش از گنبد (دایره) استفاده کردن
راستی راجع به سوال ریاضی م نظری نداری؟

nafas.b

عضو جدید
سلام.خیلی آسون بود ها ولی حیف ای کاش بیشتر میخوندم.وای ی ی ی ی ادبیات چقدر آسون بود ولی در عوض زبان سخت بود.عناصر رو خوب زدم مترمم خوب زدم با اینکه زیاد نخونده بودم.انشاالله هممون قبول بشیم هههههه:D

binahayat_m

عضو جدید
سلام
یه چیز من اذیت میکنه
من 8 تا ازمون ازمایشی دادم
تا سر این ازمون هل نشم
تو قسمت فن ساختمان اونایی که دودل بودم گذاشتم برگردم و بزنم
اما دو تا سوال مانده به اخرین سوال فهمیدم وقت تمام شده!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا