عشق واقعی

winter

عضو جدید
مرد و زن جوانی سوار بر موتور در دل شب می راندندانها عاشقانه یکدیگر را دوست داشتندزن جوان:یواش برو من میترسم.
مرد جوان:نه این جوری خیلی بهترهزن جوان:خواهش میکنم من خیلی مترسممرد جوان:خوب اول باید بگویی که دوستم داریزن جوان:دوست دارم حالا میشه یواشتر برونیمرد جوان:محکم منو بگیرزن جوان:خوب حالا میشه یواش تر بریمرد جوان:باشه به شرط اینکه کلاه کاسکت منو برداری و روی سر خودت بگذاری اخه نمیتونم راحت برونم اذیتم مکنهروز بعد واقعه ای در روزنامه ثبت شده بودبرخورد موتورسیکلت با ساختمان حادثه افریددر این حادثه که به علت بریدن ترمز موتورسیکلت رخ داد یکی از دو سرنشین زنده ماند و دیگری درگذشتمرد جوان از خالی شدن ترمز اگاهی یافته بودپس بدون اینکه زن جوان را مطلع کنه با ترفندی کلاه کاسکت خود را بر سر او گذاشت و خواست تا برای اخرین بار دوستت دارم را از زبان او بشنود و خودش رفت تا او زنده بماند
[FONT=Arial (Arabic)]
[/FONT]

*neda*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه حس عجیب!!!!!فکر نمیکنم دیگه از این عشقها پیدا بشه؟!!!!!!!!!

Meisam007

عضو جدید
به نظرم می تونست یواش یواش سرعتش رو کم کنه همونطور که یواش یواش داشت کلاهش رو می داد به خانمش
ولی خوب یاد پترس کبیر افتادم پسر خوبی بود :)

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
خدا کنه اگه آدما عاشق میشن این جوری باشه.نه الکی بگن عاشقم.عشقو با خوبی و بدیش بخان.

دریچه

عضو جدید
خیلی عالی بود . ولی تو این زمونه دیگه این عشقا وجود نداره :cry:

Aros.kabir

عضو جدید
چیزی برای گفتن ندارم ...

فقط تنها چیزی که می دونم اینه که عشق یعنی برای معشوقت ایثار کنی ، از خودت بگذری ، هر

کاری ( دقت کنید هر کاری ) انجام بدی ... حتی در حد مرگ ... حتی بیشتر از مرگ ... حتی ...

عالی بود ...

متشکرم

موفق و پیروز باشید

winter

عضو جدید
مر30
به نظر منم چنين عشقهايي ديگه ژيدا نميشه و تنها عاشق واقعي ما فقط خداست

winter

عضو جدید
راستی به نظر شما این خانم دیگه میتونه زندگی کنه؟

winter

عضو جدید
به نظرم می تونست یواش یواش سرعتش رو کم کنه همونطور که یواش یواش داشت کلاهش رو می داد به خانمش
ولی خوب یاد پترس کبیر افتادم پسر خوبی بود :)
وقتی که ترمزش بریده چطوری سرعتشو کم کنه؟
از نظرتون هم ممنون

reza556182

عضو جدید
كاش همه ما اينجوري هم ديگه رو دوست داشتيم.
روزي پسري عاشق دختري ميشه. دختره نابينا ميشه. دختره خيلي دوست داشت معشوقشو ببينه. بالاخره يكي پيدا ميشه كه چشماشو بهش برگردونه... دختر به ديدن معشوقش كه رفت ديد نابيناست.
گفت من معشوق نابينا نمي خوام برو. پسر گفت ميرم اما مواظب چشمام باش.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه من تا حالا عاشق نشدم نمي دونم ؟ حالا يكي كه عاشق شده بگه منم بدونم شايد در اينده عاشق شدم ؟

ایرانیکا

عضو جدید
سلام عزیزان، به نظر من زنها خیلی پیچیده هستند به اصطلاح الکترونیک می گویند خطی نیستند! گاهی اوقات یک محرک محبت آمیز به آنها اعمال می شود و پاسخ خشن می دهند و گاهی هم یک محرک خشن باعث نرم شدن آنها میشود. من زن و شوهری را می شناسم که شوهر بسیار بداخلاق است و مرتب فحاشی می کند و دست بزن هم دارد . زن بسیار زیبایی دارد که در نهایت متانت با اخلاق بد و فقر نسبی شوهر می سازد. هر مردی آنها را می بیند می گوید اگر این زن، زن من بود دنیا را به پایش می ریختم. زن دیگری را هم می شناسم که شوهرش مرد بینظیری است، رفاه خیلی خوبی برای خانواده اش فراهم کرده است. بینهایت مودب و خوش اخلاق و خانواده دوست است. ولی اگر مردی رفتار آن زن را ببیند تا آخر عمر ازدواج نمی کند!

شاد باشید!

MOSHIRGSM

عضو جدید
من که یه بار بد جوری خورده تو حالم.........شما ها چی؟
تا حالا کسی رو دوست داشتین که بعدش بعد از اون همه ابراز علاقه به شما بگه من یکی دیگه رو دوست دارم....بعد ش هم با گذشت یکی دو هفته بیاد دنبالتو جلوت وایسه تا بری جلو و دوباره رابطه رو از سر بگیرین ...که منم دیگه دنبالش نرفتم....دو بار اومد در مغازم...:cry:
ولی هنوزم دلم براش تنگ میشه.....:cry::cry:

archi_arch

مدیر بازنشسته
اخه من تا حالا عاشق نشدم نمي دونم ؟ حالا يكي كه عاشق شده بگه منم بدونم شايد در اينده عاشق شدم ؟
خوب راست میگه حالا یه توضیحی هم بدین بد نیست!:D
من که یه بار بد جوری خورده تو حالم.........شما ها چی؟
تا حالا کسی رو دوست داشتین که بعدش بعد از اون همه ابراز علاقه به شما بگه من یکی دیگه رو دوست دارم....بعد ش هم با گذشت یکی دو هفته بیاد دنبالتو جلوت وایسه تا بری جلو و دوباره رابطه رو از سر بگیرین ...که منم دیگه دنبالش نرفتم....دو بار اومد در مغازم...:cry:
ولی هنوزم دلم براش تنگ میشه.....:cry::cry:
اگه واقعا دوسش داری پس چرا دوباره شروع نمیکنی؟

afsoon6282

مدیر تالار

فعلا برو خدا رو شکر کن که گیر نیفتادی.هر وقت عاشق شدی خودت از حالت می فهمی

ایرانیکا

عضو جدید
فعلا برو خدا رو شکر کن که گیر نیفتادی.هر وقت عاشق شدی خودت از حالت می فهمی

سلام افسون عزیز،
البته من نمی دانستم که خانمها هنگامی که عاشق مردی میشوند چه حالی دارند اما با توصیف شما حداقل می دانم که برخی از خانمها هم آن چیزی را که من تجربه کردم تجربه می کنند.
دقیقا همینطور بود که شما می فرمایید!برای بیش از یکسال تمام زندگی من دختری بود که دوستش داشتم. 24 ساعت بله 24 ساعت به او فکر می کردم حتی زمانی که خواب بودم، خواب او را می دیدم! هنگامی که از خیابان رد میشدم(4-5 دفعه توی جوی آب افتادم!)، هنگامی که غذا می خوردم، هنگامی که مطالعه می کردم(مطالعه که چه عرض کنم!)، هنگامیکه می نشستم، هنگامی که می ایستادم! وقتی می خواستم از جایی که می دانستم او از آنجا رد شده است رد شوم نمی توانستم راه بروم انگار پاهایم از من فرمان نمی گرفتند. گاهی دهها متر را قدمهای 5 سانتیمتری می رفتم، قدرت بالا رفتن از پله ای که او از آنجا بالا رفته بود را نداشتم! وقتی نزدیک او بودم و دیگران با من حرف می زدم انگار صدایشان را نمی شنیدم. گاهی که صداهای قدمی را می شنیدم و فکر می کردم این ممکن است صدای پای او باشد فاصله هر قدم چند دقیقه به نظرم طول می کشید و به جز آن صدای پا و صدای تپش قلبم هیچ صدای دیگری نمی آمد!عادت داشت روسریش را داخل مانتویش بیاندازد هنگامی که کسی را می دیدم که شبیه او لباس پوشیده است در جا خشکم می زد حتی اگر وسط یک خیابان شلوغ بودم. اغراق نمی کنم عین واقعیت را می گویم.
روزی هزاران بار(نمی دانم شاید هم دهها هزار بار نمی دانم ولی از شماره خارج بود) از خدا می خواستم یا من را به او برساند یا اگر صلاحم نیست کاری کند که تا آخر عمر عاشق نشوم!
آنقدر نذر کرده بودم که فکر می کنم اگر با او ازدواج می کردم تا هزاران سال فقط باید نذرهایم را ادا می کردم و ......
جالب است ولی با تمام آن مصیبتها الان که چند سال از آن موضوع می گذرد مرتب دعا می کنم که یکبار دیگر عاشق شوم. عشق هم بسیار شیرین است هم بسیار تلخ چیزی است که نمی شود آنرا با کلمات توصیف کرد فقط باید آن را تجربه کرد. درصد زیادی از مردم حتی یکبار هم آنرا تجربه نمی کنند. خیلی ها به هوسهای خود رنگ عشق می زنند. بعضی ها سعی می کنند توصیفاتی را که از عشق در فیلمها و کتابها شنیده و خوانده اند به زندگی خالی خود بچسبانند. ولی با همه اینها من فکر می کنم خدا زنها را بیشتر دوست دارد چون به آنها این فرصت را داده که حداقل یکبار طعم عشق را بچشند. به آنها فرصت داده است تا مادر شوند.

شاد باشید.

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
وقتی توی مثال ها اسمی از مرد میاد ......بی خود نیست
وقتی میگن مرد باش یعنی همین
وقتی میگن قول مردونه.......یعنی همین
و ..................

afsoon6282

مدیر تالار
سلام افسون عزیز،
البته من نمی دانستم که خانمها هنگامی که عاشق مردی میشوند چه حالی دارند اما با توصیف شما حداقل می دانم که برخی از خانمها هم آن چیزی را که من تجربه کردم تجربه می کنند.
دقیقا همینطور بود که شما می فرمایید!برای بیش از یکسال تمام زندگی من دختری بود که دوستش داشتم. 24 ساعت بله 24 ساعت به او فکر می کردم حتی زمانی که خواب بودم، خواب او را می دیدم! هنگامی که از خیابان رد میشدم(4-5 دفعه توی جوی آب افتادم!)، هنگامی که غذا می خوردم، هنگامی که مطالعه می کردم(مطالعه که چه عرض کنم!)، هنگامیکه می نشستم، هنگامی که می ایستادم! وقتی می خواستم از جایی که می دانستم او از آنجا رد شده است رد شوم نمی توانستم راه بروم انگار پاهایم از من فرمان نمی گرفتند. گاهی دهها متر را قدمهای 5 سانتیمتری می رفتم، قدرت بالا رفتن از پله ای که او از آنجا بالا رفته بود را نداشتم! وقتی نزدیک او بودم و دیگران با من حرف می زدم انگار صدایشان را نمی شنیدم. گاهی که صداهای قدمی را می شنیدم و فکر می کردم این ممکن است صدای پای او باشد فاصله هر قدم چند دقیقه به نظرم طول می کشید و به جز آن صدای پا و صدای تپش قلبم هیچ صدای دیگری نمی آمد!عادت داشت روسریش را داخل مانتویش بیاندازد هنگامی که کسی را می دیدم که شبیه او لباس پوشیده است در جا خشکم می زد حتی اگر وسط یک خیابان شلوغ بودم. اغراق نمی کنم عین واقعیت را می گویم.
روزی هزاران بار(نمی دانم شاید هم دهها هزار بار نمی دانم ولی از شماره خارج بود) از خدا می خواستم یا من را به او برساند یا اگر صلاحم نیست کاری کند که تا آخر عمر عاشق نشوم!
آنقدر نذر کرده بودم که فکر می کنم اگر با او ازدواج می کردم تا هزاران سال فقط باید نذرهایم را ادا می کردم و ......
جالب است ولی با تمام آن مصیبتها الان که چند سال از آن موضوع می گذرد مرتب دعا می کنم که یکبار دیگر عاشق شوم. عشق هم بسیار شیرین است هم بسیار تلخ چیزی است که نمی شود آنرا با کلمات توصیف کرد فقط باید آن را تجربه کرد. درصد زیادی از مردم حتی یکبار هم آنرا تجربه نمی کنند. خیلی ها به هوسهای خود رنگ عشق می زنند. بعضی ها سعی می کنند توصیفاتی را که از عشق در فیلمها و کتابها شنیده و خوانده اند به زندگی خالی خود بچسبانند. ولی با همه اینها من فکر می کنم خدا زنها را بیشتر دوست دارد چون به آنها این فرصت را داده که حداقل یکبار طعم عشق را بچشند. به آنها فرصت داده است تا مادر شوند.

شاد باشید.

ایرانیکای عزیز ممنون از توجهتون
کاملا می فهمم چی میگین.فقط می تونم بگم تجربه ای رو که خودم توی زندگی داشتم اینه که توکل به خدا کنین از اون بخواین اگه قسمتتون هست مطمئنتون کنه اگه هم نیست یه جوری مهرشو از دلتون بیرون کنه.از خدا بخواین که دله خوش داشته باشین.
یه جایی یه مطلبی رو خوندم که گفته بود اگه به کسی که دوسش دارین مرسیدین بدونین که لیاقته عشقه شمارو نداشته. لیاقته عشقه شما بیشتر از این هست.منتظر باشین یکی بهتر از قبلی میاد توی زندگیتون.فقط توکل کنین به خدا.فقط اینو بگم کسی که عاشق میشه خودش می دونه که عشق چه چیزایی به دنبال داره پس یا عاشق نشه یا اگه شد همه چیزو باید تحمل کنه.در مورد عشق دخترها هم من بقیرو نمی دونم ولی خودم فکر می کنم دخترا به خاطره خیلی مسائل نمی تونن عشقشونو به همه و به طرفشون بگن.یه جورایی عاشقی دخترها سختره.

آخرین ویرایش:

winter

عضو جدید
از عشق مادی که بگذریم به نظر من همه ما عاشق یکی هستیم که مطمعنیم او هم عاشق ماست و ما رو بیشتر از همه دوست داره:اینه حرف دل من.
به نظر من تنها مظهر عشقخداست

kavoosrahmani

عضو جدید
کاربر ممتاز
از عشق مادی که بگذریم به نظر من همه ما عاشق یکی هستیم که مطمعنیم او هم عاشق ماست و ما رو بیشتر از همه دوست داره:اینه حرف دل من.
به نظر من تنها مظهر عشقخداست
ولی به نظر من این اصلا درست نیست، عشقا همیشه 1 طرفست.
من خودم امروز رابطما با یه دختر تموم کردم با وجود اینکه خیلی دوستش داشتم...:(

winter

عضو جدید
ولی به نظر من این اصلا درست نیست، عشقا همیشه 1 طرفست.
من خودم امروز رابطما با یه دختر تموم کردم با وجود اینکه خیلی دوستش داشتم...:(
کی گفته عشقا همیشه 1طرفست؟
یعنی شک داری که خدا شما رو دوست داره؟نه فقط شما همه بنده هاشو

MOSHIRGSM

عضو جدید
اگه واقعا دوسش داری پس چرا دوباره شروع نمیکنی؟
همیشه دوباره شروع کردن آسون نیست عزیزم......اگه ............بی خیال بابا...
بذار با هر کی دوست داره خوش باشه...مهم اینه که خوش باشه.....
عشق آن نیست که هر لحظه کنارش باشی
عشق آنست که پیوسته بیادش باشی
:gol::gol::gol::gol::gol: