سنگر مقاومت ...

سنگر مقاومت ...

• ای کاش در ایران حجاب اجباری نبود و میشد بدون حجاب زندگی کرد

رای: 20 83.3%
  • با وجود حجاب در نظام ایران موافقم و امیدوارم همیشه پایدار باشه

رای: 4 16.7%

• مجموع رای دهندگان
    24

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]وقتی حجاب ،سلاح و سنگر باشد ،زنان بد حجاب هم مرزبانان عفاف و شرفند .مهاجمان فرهنگی می کوشند با تضعیف حجاب و ترویج عریانی ،زنان و دختران جامعه را خلع سلاح کنند .کسی که از دشمن و شیوه های هجوم او آگاه باشد به این خلع سلاح تن نمی دهد
[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]آلفرد هیچکاک :[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]هیچکاک بزرگترین فیلمساز کلاسیک غرب است وی می گوید من معتقدم که زن هم باید مثل فیلمی پرهیجان باشد بدین معنی که کمتر ماهیت خود را نشان دهد و برای کشف خود مرد را به نیروی تخیل و تصور زیادی وا بدارد باید زنان پیوسته با همین شیوه پیش بروند زنان شرقی تا چند سال پیش به خاطر حجاب و نقاب و روی بند که به کار می بردند خود به خود جذاب می نمودند و همین مسئله جاذبه نیرومندی بدانها می داد اما به تدریج با تلاشی که زنان این کشور برای برابری با زنان غربی از خود نشان می دهند حجاب و پوششی که دیروز بر زن شرقی کشیده بود از میان می رود و همراه آن از جاذبه جنسی او هم کاسته می شود
[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]چارلی چاپلین :[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]چارلی چاپلین به دختر خود می گوید برهنگی بیماری عصر ماست و من پیرم شاید حرفهای خنده دار می زنم اما به گمان من تن عریان تو باید مال کسی باشد که روح عریانش را دوست داری .دخترم هیچ کس و هیچ چیز دیگر را در این جهان نمی توان یافت که شایسته آن باشد که دختری ناخن پای خود را به خاطر آن عریان کند ..[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]پیلینت روث :[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]رواج فرهنگ برهنگی نه تنها آن را به صورت عادی و یک چیز بی اهمیت در نمی آورد ،بلکه عطش روحی را افزایش میدهد
[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]قابل توجه اونایی که دوست دارن ایران هم یه کشور بدون حجاب بشه[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]فرانتس فانون :{جامعه شناس و فیلسوف فرانسوی }[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]هر چادری که دور انداخته می شود افق جدیدی را که برای استعمار ممنوع بوده در برابر او می گشاید و پس از دیدن هر چهره بی حجابی ،امیدهای حمله ور شدن استعمار ده برابر می شود و دیدن در برخورد با زن محجبه یک طرفه است و طرف مقابل نمی تواند او را ببیند و زنی که دیده نمی شود تسلیم نمی گردد و خود را عرضه نمی کند
[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]ویکتور هوگو :[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]می گویند بردگی در اروش=پا از بین رفته است اما بردگی همچنان ادامه دارد و بر زنان تحمیل می شود و نامش فحشاست ...[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]ماهاتما گاندی :[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]زن با اینکه به ظاهر درصدد آزادی بر آمد ولی در خطر جدیدی قرار گرفت و آن خطر بازیچه قرار گرفتن و وسیله هوسرانی های مرد شدن است . من ترجیح می دهم که نسل انسان نابود شود تا اینکه بماند و با تبدیل زن یا ظریفترین مخلوق اللهی به یک وسیله عیاشی و شهوترانی مرد ةاز هر حیوانی پست تر گردد اگر من زن بودم علیه دعوی مرد دائزبر اینکه زن به دنیا آمده تا بازیچه او باشد سخت عصیان می کردم ای زنان اگر آرایش کردن شما دور از حیا و عفت است از این کارها خودداری کنید و زیر بار ننگ چنین خفتی نروید
[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]ادوارد یاکوب{جهانگرد و طبیب آلمانی}[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]در یاران در بازار به زنانی با چادر بر می خورید که به هنگام صحبت کردن از طرز تکلم آنها میتوان به مقام بلندشان پی برد .زنان ایرانی در خروج از منزل آزادی بسیاری دارند و علی رغم جدار مستور خود به همه امور و اعمال نفوذ دارند حتی در کارهای سیاسی در سقوط برخی حکام و وزرا سرنخ را باید از انها جست [/FONT]

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو چرا لالايي ميگي خوابت نميبره!:surprised: اصلا چرا عكس آواتارت بي حجابه؟:w00: زود باش بگو:w06:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیداااااااا اما من مخالفم
یکی دوست نداره بزاره باید با چماق بزن تو سرش
من جوون حق ندارم رنگ روشن بپوشم که اینا میگیرن
حجاب زمانی قشنگه که خودت ماهیتشو بفهمی نه زوری باشه

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چیزی که در جایی اجباری باشه مطمئنا نتیجه عکس میده
با این کارا اعتقاد بیشتر شده؟؟
بزرگترین شهید ما اسمش سالامه
اسلامی که داره بینه جوونای ما از بین میره
حجاب وقتی قشنگه که از روی میل باطنی باشه و نه اجباره بیرونی
حجاب اجباری نتیجه ای جز خراب کردن نام اسلام و از بین بردن اعتقاد در میان مردم و بخصوص دختران نداره

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
انقلابی که در اون همه برابر بودن و حجاب اجباری نبود و . . . بعد از چند سال به شعار یا روسری یا توسری عده ای تند رو گرفتار شد
در جامعه مرد سالاره ایران این ظلمیست که تا سال ها مارو جلوی خانوما شرمنده میکنه
البته ما که موافق این روند نیستیم..هر کسی آزاده در نوع لباس پوشیدن
مردی که با دیدنه موی یه زن متوحل میشه و نمیتونه خودش و کنترل کنه که مرد نیست
یه حیوونه که خودشو در پوست انسان جا داده....البته ما دیگه اون عده رو شناختیم(از حمله ور شدناشون)

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم گزينه اول رو انتخاب كردم چون معتقدم "لا اكراه في الدين"

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله سخنانتون صحیح دوستان اما منظور منم حجابی بود که خود انسان قبولش داشته باشه
منم دوست دارم لباسهای رنگ روشن بپوشم و با مد پیش برم و هر دوشون رو انجام میدم و حجابم رو هم حفظ میکنم فی الواقع منظور من جلف نبودن می باشد دوستان
راستی عید همتون هم مبارک

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا

دقیقا

اون که بله اونا مرد نیستن ولی متاسفانه به قول خودمون العان اخرالزمان و از این جور مردای خدانشناس خیلی زیاده یکسری رو هم که شستشوی مغزی میدن و این جور چیزا رو واسشون خوب جلوه میدن
ولی در هر حال احتیاط شرط عقل ;)

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیداااااااا اما من مخالفم
یکی دوست نداره بزاره باید با چماق بزن تو سرش
من جوون حق ندارم رنگ روشن بپوشم که اینا میگیرن
حجاب زمانی قشنگه که خودت ماهیتشو بفهمی نه زوری باشه
خیلی جالبه.
حق ندارم لباس روشن بپوشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید بیشتر علامت سوال میزاشتم.اخه واقعا الان دارن به لباس روشن پوشیدن گیر میدن که اینو گفتی؟؟؟؟خداییش فقط یه خرده.فقط یه خرده انصاف داشته باشید

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون که بله اونا مرد نیستن ولی متاسفانه به قول خودمون العان اخرالزمان و از این جور مردای خدانشناس خیلی زیاده یکسری رو هم که شستشوی مغزی میدن و این جور چیزا رو واسشون خوب جلوه میدن
ولی در هر حال احتیاط شرط عقل ;)

خودمونيم شما چه زود رنگ عوض ميكني:surprised:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا ما هر چی الان داریم میبینیم در راستای استفاده و لذت هر چه بیشتر مردها از زنها هست.لباسها بازتر شده تا مردها مناظر بهتری رو ببینن.دامن ها کوتاه تر شده تا مردها هارمونی بدن رن ها رو مفت و رایگان به نظاره بنشینند.موها ارایشهای بهتری پیدا کرده تا مردها به هم نشون بدن و به به و چه چه کنن و از این مناظر فوق العاده لذت ببرن.اگه این زنهای مدافعان ازادی زنها بدونن چه خدمتی دارن به مردها میکنن محکم میزدن تو سرشون.مردها خداییش خیلی زرنگن.حقشون هم هست.نون زرنگیشونو میخورن.حلالشون بزار لذت هم ببرن.این گوهر رو از صدفش با حقه و شعارهای گول زن ازادی و برابری از خونه به اغوش خودشون کشیدن و هر روز بیشترو بهتر و اسونتر ازش لذت میبرن.نوش جونشون!!!!

بيتاب

عضو جدید
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]وقتی حجاب ،سلاح و سنگر باشد ،زنان بد حجاب هم مرزبانان عفاف و شرفند .مهاجمان فرهنگی می کوشند با تضعیف حجاب و ترویج عریانی ،زنان و دختران جامعه را خلع سلاح کنند .کسی که از دشمن و شیوه های هجوم او آگاه باشد به این خلع سلاح تن نمی دهد [/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]آلفرد هیچکاک :[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]هیچکاک بزرگترین فیلمساز کلاسیک غرب است وی می گوید من معتقدم که زن هم باید مثل فیلمی پرهیجان باشد بدین معنی که کمتر ماهیت خود را نشان دهد و برای کشف خود مرد را به نیروی تخیل و تصور زیادی وا بدارد باید زنان پیوسته با همین شیوه پیش بروند زنان شرقی تا چند سال پیش به خاطر حجاب و نقاب و روی بند که به کار می بردند خود به خود جذاب می نمودند و همین مسئله جاذبه نیرومندی بدانها می داد اما به تدریج با تلاشی که زنان این کشور برای برابری با زنان غربی از خود نشان می دهند حجاب و پوششی که دیروز بر زن شرقی کشیده بود از میان می رود و همراه آن از جاذبه جنسی او هم کاسته می شود [/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]چارلی چاپلین :[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]چارلی چاپلین به دختر خود می گوید برهنگی بیماری عصر ماست و من پیرم شاید حرفهای خنده دار می زنم اما به گمان من تن عریان تو باید مال کسی باشد که روح عریانش را دوست داری .دخترم هیچ کس و هیچ چیز دیگر را در این جهان نمی توان یافت که شایسته آن باشد که دختری ناخن پای خود را به خاطر آن عریان کند ..[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]پیلینت روث :[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]رواج فرهنگ برهنگی نه تنها آن را به صورت عادی و یک چیز بی اهمیت در نمی آورد ،بلکه عطش روحی را افزایش میدهد [/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]قابل توجه اونایی که دوست دارن ایران هم یه کشور بدون حجاب بشه[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]فرانتس فانون :{جامعه شناس و فیلسوف فرانسوی }[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]هر چادری که دور انداخته می شود افق جدیدی را که برای استعمار ممنوع بوده در برابر او می گشاید و پس از دیدن هر چهره بی حجابی ،امیدهای حمله ور شدن استعمار ده برابر می شود و دیدن در برخورد با زن محجبه یک طرفه است و طرف مقابل نمی تواند او را ببیند و زنی که دیده نمی شود تسلیم نمی گردد و خود را عرضه نمی کند [/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]ویکتور هوگو :[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]می گویند بردگی در اروش=پا از بین رفته است اما بردگی همچنان ادامه دارد و بر زنان تحمیل می شود و نامش فحشاست ...[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]ماهاتما گاندی :[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]زن با اینکه به ظاهر درصدد آزادی بر آمد ولی در خطر جدیدی قرار گرفت و آن خطر بازیچه قرار گرفتن و وسیله هوسرانی های مرد شدن است . من ترجیح می دهم که نسل انسان نابود شود تا اینکه بماند و با تبدیل زن یا ظریفترین مخلوق اللهی به یک وسیله عیاشی و شهوترانی مرد ةاز هر حیوانی پست تر گردد اگر من زن بودم علیه دعوی مرد دائزبر اینکه زن به دنیا آمده تا بازیچه او باشد سخت عصیان می کردم ای زنان اگر آرایش کردن شما دور از حیا و عفت است از این کارها خودداری کنید و زیر بار ننگ چنین خفتی نروید [/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]ادوارد یاکوب{جهانگرد و طبیب آلمانی}[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]در یاران در بازار به زنانی با چادر بر می خورید که به هنگام صحبت کردن از طرز تکلم آنها میتوان به مقام بلندشان پی برد .زنان ایرانی در خروج از منزل آزادی بسیاری دارند و علی رغم جدار مستور خود به همه امور و اعمال نفوذ دارند حتی در کارهای سیاسی در سقوط برخی حکام و وزرا سرنخ را باید از انها جست [/FONT]

اينهم يك طرفندي ديگر عليه حجاب اسلامي است
بد دفاع كردن از يك حقيقت بدترين نوع تهاجم وتخريب آن به حساب مي آيد
رز سياه .................با اين تاپيك مارا سياه نكن............شماها مخالف حجاب اسلامي با هر نوعش كه هست :mad:

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينهم يك طرفندي ديگر عليه حجاب اسلامي است
بد دفاع كردن از يك حقيقت بدترين نوع تهاجم وتخريب آن به حساب مي آيد
رز سياه .................با اين تاپيك مارا سياه نكن............شماها مخالف حجاب اسلامي با هر نوعش كه هست :mad:

يه كلمه هم از مادر عروس! :w25:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم گزينه اول رو انتخاب كردم چون معتقدم "لا اكراه في الدين"
اون لا اکراه فی الدین برا اینجا نیست.چرا این ایه رو برای هر چیزی بعضی ها استفاده میکنن؟؟؟این ایه برا قبول دینه که توش اجباری نیست.اگه اجباری بود الان تو تهران نباید هیچ کلیسایی باشه.اما وقتی دینی رو انتخاب کردی دیگه بایستی به قوانین اون دین احترام بگذاری

بيتاب

عضو جدید

محجوبه چه مي گويد وحجاب يعني چه؟
محجوبه ميگويد: حجاب يعني امنيت خويش درمقابل آزارونگاه هاي چشمان بوالهوسان دل مريض .
محجوبه ميگويد:حجاب يعني حفظ حريم من است كه ورود ممنوع است واين سرزمين صاحب دارد ومسئول.
محجوبه ميگويد: زيبائي من ارزش دارد وقيمت وبراحتي قابل دسترسي براي همگان نيست :
- وقتي طلا همچون آهن ومس در همه جا هست ، فراون است وارزان، ديگر طلا ارزش آنچناني نخواهد داشت........ وقتي هر شب شب قدر باشد ديگر آن قدر ش از بين خواهد رفت .
محجوبه ميگويد: من از زيبائي خويش بعنوان ! دام فريب نامحرم .. وتله براي جنس مخالف .. وفتنه براي اغيار .. بكار نمي گيرم هرگز
من از زيبائي خويش بعنوان ! وسيله جذب جنس مرد وبرانگيختن حسد جنس زن بكار نمي برم هرگز.
محجوبه ميگويد: زيبائي يعني :
نه اسير تنم باشم ونه در بند صورت خويش كه زيبائي : اول سيرت وبعد صورت خويش .
محجوبه ميگويد: من هستم كه وجود دارم وارزش ... نه هيكلم .. ونه سر وروي ام.. ونه قيافه ام ....هرگز.
محجوبه ميگويد: من با حجاب از (قيافه، هيكل، زر وزيوز، وعرضه اندام خويش) براي...{ اظهار وجود، جبران خلاءشخصيت وجذب نگاه ديگران} ما يه نمي گذارم.. هرگز.
محجوبه ميگويد: من در پي آنچه تاريخ مصرف دارد نخواهم رفت..وبه دنبال توجه وستايش ديگران نخواهم شتافت زيرا ميدانم:
.هدف حجاب زن محجوب شدن اوست نه درمیان مردم انگشت نما شدن اوست
حجاب زن:آن پوششي وآن ظاهري وآن قيافهء وآن ژستي وآن نشست وبرخاستي وآن صحبت كردني وآن نگاه كردني وآن رفت وآمدي وآن نماي بدنست... كه باعث جلب نظر مرد وتحريك اونگردد.
وحجاب يعني، فرياد رساي زني كه ميگويد: من فقط( انسان) ام درجامعه و {زن وانسان} ام درمنزل وسلام.

بيتاب

عضو جدید
اون لا اکراه فی الدین برا اینجا نیست.چرا این ایه رو برای هر چیزی بعضی ها استفاده میکنن؟؟؟این ایه برا قبول دینه که توش اجباری نیست.اگه اجباری بود الان تو تهران نباید هیچ کلیسایی باشه.اما وقتی دینی رو انتخاب کردی دیگه بایستی به قوانین اون دین احترام بگذاری
اگر لا اكراه في دين است پس چرا خدا جهنم را افريد ؟

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز

اي بابا سخت نگير! آدم بايد باطنش خوب باشه خيليارو ديدم كه ظاهرا مسلمون بودن ولي در عمل هر غلطي كه ميخان ميكنن.
اصلا به من چه هركس ميخواد حجاب داشته باشه هركس هم نميخواد نداشته باشه من ديگه تو اين بحث شركت نميكنم:w00::surprised:

mehrshad53

اخراجی موقت
ببینین جامعه ای خوبه که فقر و فرهنگ دزدی توش نباشه،نه اینکه طرف از ترس قطع دستش دزدی نکنه.....
درد را باید از درون درمان کرد،با سرخاب سفیداب مالیدن به صورت زرد بیمار،حالش خوب نمیشه.....
اجبار در پوشش نشانه عقب موندگیه و نه پاکی........

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه.
حق ندارم لباس روشن بپوشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید بیشتر علامت سوال میزاشتم.اخه واقعا الان دارن به لباس روشن پوشیدن گیر میدن که اینو گفتی؟؟؟؟خداییش فقط یه خرده.فقط یه خرده انصاف داشته باشید
بله عزیز
حراستم 2 بار به خاطر پوشیدن لباس روشن گیر داد
با اینکه من فقط رنگ روشن پوشیده بودم اونا هم قبول داشتن اما برادران معتقد بودن اندام به چشم میاد
شما مشکلات ما زنا رو درک نمیکنی:mad:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا ما هر چی الان داریم میبینیم در راستای استفاده و لذت هر چه بیشتر مردها از زنها هست.لباسها بازتر شده تا مردها مناظر بهتری رو ببینن.دامن ها کوتاه تر شده تا مردها هارمونی بدن رن ها رو مفت و رایگان به نظاره بنشینند.موها ارایشهای بهتری پیدا کرده تا مردها به هم نشون بدن و به به و چه چه کنن و از این مناظر فوق العاده لذت ببرن.اگه این زنهای مدافعان ازادی زنها بدونن چه خدمتی دارن به مردها میکنن محکم میزدن تو سرشون.مردها خداییش خیلی زرنگن.حقشون هم هست.نون زرنگیشونو میخورن.حلالشون بزار لذت هم ببرن.این گوهر رو از صدفش با حقه و شعارهای گول زن ازادی و برابری از خونه به اغوش خودشون کشیدن و هر روز بیشترو بهتر و اسونتر ازش لذت میبرن.نوش جونشون!!!!
نه
اما شما تو کشورای اسلامی دیگه رو ببینید حجابشون متنوع است
ما کلاه میزاریم یه دونه هم مو در نمیاد گیر میدن :cry:
شما یه سر میدون شهر داری رشت ببین بیخود میگیرن

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما درسته خانومی اما حجاب با حجاب فرق داره گاهی اوقات ما حجابی داریم که همه جا رو پوشونده اما اونقدر جلف و زننده و جلب توجه کنه که نگو گاهی هم حجابی داریم که خوب و معمولی خود مانتو و مقعنه های رنگهای قرمز و آبی روشن ونارنجی و... است اما تاحالا به من گیر ندادن
به نظر من مشکل ما اینه که ما اسلام رو از پدر و مادرمون یادگرفتیم درحالی که انسان هایی که تازه مسلمون میشن از ما شیعه ترن ما هم باید خودمون اسلام رو بشناسم نه با حرف و تقلید این و اون

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما درسته خانومی اما حجاب با حجاب فرق داره گاهی اوقات ما حجابی داریم که همه جا رو پوشونده اما اونقدر جلف و زننده و جلب توجه کنه که نگو گاهی هم حجابی داریم که خوب و معمولی خود مانتو و مقعنه های رنگهای قرمز و آبی روشن ونارنجی و... است اما تاحالا به من گیر ندادن
به نظر من مشکل ما اینه که ما اسلام رو از پدر و مادرمون یادگرفتیم درحالی که انسان هایی که تازه مسلمون میشن از ما شیعه ترن ما هم باید خودمون اسلام رو بشناسم نه با حرف و تقلید این و اون
اخه کجای کاپشن سبز زنندس؟

al_da82

عضو جدید
بد دفاع كردن از يك حقيقت بدترين نوع تهاجم وتخريب آن به حساب مي آيد شبیه حرف دکتر شریعتیه
رز سياه .................با اين تاپيك مارا سياه نكن............شماها مخالف حجاب اسلامي با هر نوعش كه هست فکر میکنم بدون توهین و انگ زدن بحث بهتری میشه

حقیقتش اینه که من هم حجاب رو ترجیحمیدم ولی نظر شخصیم اینه که نباید اجباری باشه
بالاخره بهشت هم که زورکی نمیشه
باید حق انتخاب داشته باشیم تا بازخواست بشیم

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته باید حق انتخاب داشته باشیم
ولی اول باید درباره ی یه چیز اطلاعات داشته باشیم تا انتخابش کنیم ما واقعا نمی دونیم واسه چی حجاب رعایت میکنیم در حالی که تازه تازه روانشناسهای خارجی به این نتیجه رسیدن دیدن بدن عریان زن برای یه پسر خیلی بده از این لحاظ که روح و روانش رو به هم می ریزه

بالا