علاف ترین عضو باشگاه کیه؟

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
IMDBرفیق دختر شاه پریونه؟؟:w26:

بردیا به جمیع امواتش بخنده بخواد رفیق این مادره فولاد زره بشه...
ولی چون خیلی دوسم داره، به زور خودشو میچسبونه به من، منم که مهربوووووووووون:D

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای
چقدر اروم میره امالحظه هایی که از تودورم
ساعت انگار حتی نداره چشم دیدنتوکنارم
تامیام باتو جون بگیرم
تامیام بات اروم بگیرم
میرسه وقت رفتنو میبری قلبمومیمیرم

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر اروم میره امالحظه هایی که از تودورم
ساعت انگار حتی نداره چشم دیدنتوکنارم
تامیام باتو جون بگیرم
تامیام بات اروم بگیرم
میرسه وقت رفتنو میبری قلبمومیمیرم

مستیممممم...از عشششششقققققققق..

منم بلتما....فک کردی فقط خوت بلتی؟

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
هروخ ماست سیاه شد من عاشقت میشم....به همین خیال باش پشه:razz::confused::confused::D:biggrin:
باز من باس اون البوم خوشگله رو بیرون بیارم؟
4 صفحه قبل واست داستان سرایی کردما:razz: خو خودت گفتی بردیا جون تا یه روز نبینومت نمیتونم بخوابم، تو عخشه اولو اخرمی، ای لاو یو وری ماچ، یو ار مای هارت، قوربونه اون چشایه خوگشلت برم، قوربونه زبونه شیرینت برم قنده عسل... فوری یادت رف اینارو:razz:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز من باس اون البوم خوشگله رو بیرون بیارم؟
4 صفحه قبل واست داستان سرایی کردما:razz: خو خودت گفتی بردیا جون تا یه روز نبینومت نمیتونم بخوابم، تو عخشه اولو اخرمی، ای لاو یو وری ماچ، یو ار مای هارت، قوربونه اون چشایه خوگشلت برم، قوربونه زبونه شیرینت برم قنده عسل... فوری یادت رف اینارو:razz:

اینا حرفاییه که دلت میخواد بم بزنی نه؟:lol::lol:

صد سال سیا این حرفارو بت نمیزنم....خیالت تختخواب:weirdsmiley::w07::w07::w07::w07:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا حرفاییه که دلت میخواد بم بزنی نه؟:lol::lol:

صد سال سیا این حرفارو بت نمیزنم....خیالت تختخواب:weirdsmiley::w07::w07::w07::w07:

خیییییییییییلی بدی ... ازت متنفرم... فدایه سره کچلم که نمیزنی، ولی چه کونوم که هیچ وقت نمیتونم روزایه خوشی رو که باهات داشتم فراموش کنم سارا تانکردی:heart:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیییییییییییلی بدی ... ازت متنفرم... فدایه سره کچلم که نمیزنی، ولی چه کونوم که هیچ وقت نمیتونم روزایه خوشی رو که باهات داشتم فراموش کنم سارا تانکردی:heart:

چرا عصبانی میشی گاگول هندوانه خوار؟
:eek::eek::eek::eek::surprised::surprised::surprised:
:D:D

منم هیچ وقت اون روزایی رو که با هم از این دنیای کثافت فلار میکردیم یادم نمیره مایکل اسکافیلد:lol::lol:

ازم متنفری؟:cry:

بیشور

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا عصبانی میشی گاگول هندوانه خوار؟
:eek::eek::eek::eek::surprised::surprised::surprised:
:D:D

منم هیچ وقت اون روزایی رو که با هم از این دنیای کثافت فلار میکردیم یادم نمیره مایکل اسکافیلد:lol::lol:

ازم متنفری؟:cry:

بیشور

یادته موقعیکه داشتم فرار میکردم، خشتکم گیر کرد به سیم خاردار، گفتم سارا تو بروووو منتظرم نمون، توئه نامردم بجا اینکه کمکم کنی دماختو با پیرهنم پاک کردیو گفتی، نشورش بزا خشک شه تا هر وقت دیدیش بیادم بیفتی... مونوم از اون موقع تا حالا اون پیرهنو داروم هر وقت به اون لکه شیری رنگ نیگا میکنم یاده تو میفتم.

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادته موقعیکه داشتم فرار میکردم، خشتکم گیر کرد به سیم خاردار، گفتم سارا تو بروووو منتظرم نمون، توئه نامردم بجا اینکه کمکم کنی دماختو با پیرهنم پاک کردیو گفتی، نشورش بزا خشک شه تا هر وقت دیدیش بیادم بیفتی... مونوم از اون موقع تا حالا اون پیرهنو داروم هر وقت به اون لکه شیری رنگ نیگا میکنم یاده تو میفتم.

:razz:

• Like
واکنش ها: IMDB

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek:صادق؟....تو روز روشن داری دروخ میگی میگی صادقی؟
اسمت صادقه؟:D

نخیر اسم من احسان...:biggrin::biggrin::biggrin:..خیلیم عین اسمم راستگو نیکم:surprised::surprised:...بعدم چرا اینجا واستادی به اونایی که به علیه شما رأی میدن گیر میدی:mad:...میترسی 99 درصد به شما رآی بدن:w25::w25::w25: