گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها نمی دونم چرا آدم هرچی برنامه درسی تو عید می ریزه اجرا نمیشه جالب اینه که حتی وقتی هم بیکار هستی درست نمیاد:surprised:بی خیال همین جا از همه استدعا می کنم تو پیدا کردن حل المسایل طراحی الگوریتم و نظریه زبان پیام نور کمکم کنن 1 ماه کل ایرانو زیرورو کردم(مبالغه)خییییییییییییییییلی لازم دارم چیکار کنم:(:gol:

سلام
طراحی الگوریتم
حل تمرینات کتاب مقدمه ای بر نظریه زبان و ...(باید عضو بشی و بخری)

ضمنا بهتره درخواست کتاب رو در تایپیک مربوطه اش انجام بدید:gol:
موفق باشید

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک

JUMONG360

دوست عزیز اگه میشه بگو با چه نرم افزاری بازش کنم (دیشب تا صبح واسه دانلودش صبر کردم ولی بعد ضد حال خوردم_:biggrin::gol:

media-it

عضو جدید
اره عزیزم
نمی دونم ترم چندی اما اگه اولاشی مطمین باش علاقمند می شی مگه می شه وقتی بفهمی با یه برنامه کوچیک و یه سازماندهی اطلاعات می شه چقدر کارا رو راحت کنی وقتی می فهمی با علم وتکنولوژی روز دنیا داری پیش میری و ... علاقه مند نشی
تازه مطمین باش خدا بلد هر کی رو سر جاش بزاره تو هم سر جاتی فقط یه کم زیادی وول می خوری واسه همین ناراحنی!
ببخشید
خواهش می کنم در ضمن ممنونم که امیدوارم کردید:gol:

media-it

عضو جدید

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام به همه ي دوستان عزيزم.براي همه آرزوي موفقيت دارم

ميخواستم بدونم كه آيا كسي تا به حال نظريه زبانها و ماشينها را پاس كرده يه مقدار راهنمايي كنه.
نوروز را پيشاپيش تبريك ميگم.

shiva_bkr68

عضو جدید
سلام،خوبین همگی؟؟؟؟؟؟
چه خبرا بوده تو باشگاه این مدتی که من نبودمممممم...ا
بالاخره دوباره اومدم،ایشاالله ببتونیم به همدیگه کمک کنیم.
یه خسته نباشیدم می گم به بچه هایی که تو خونه تکونی به ماماناشون کمک کردن.ممن که خیلی کارکردم:surprised:
من ترم 2 ITهسم.(فعلا نتونسم توانمو تو این رشته بسنجم:confused::cry:،یه کم سختی داره بایدزحمت کشید:cry:)از همتون به خاطر فعالیتهای خوبتون تشکر می کنم.سال نوتونم مبارک:gol::gol::gol:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام،خوبین همگی؟؟؟؟؟؟
چه خبرا بوده تو باشگاه این مدتی که من نبودمممممم...ا
بالاخره دوباره اومدم،ایشاالله ببتونیم به همدیگه کمک کنیم.
یه خسته نباشیدم می گم به بچه هایی که تو خونه تکونی به ماماناشون کمک کردن.ممن که خیلی کارکردم:surprised:
من ترم 2 ITهسم.(فعلا نتونسم توانمو تو این رشته بسنجم:confused::cry:،یه کم سختی داره بایدزحمت کشید:cry:)از همتون به خاطر فعالیتهای خوبتون تشکر می کنم.سال نوتونم مبارک:gol::gol::gol:

سلام
خوش اومدین دوباره یعد از یک غیبت نسبتا طولانی ;)

امید وارم از این به بعد شاهد فعالیت های خوبتون باشیم

JUMONG360

ميخواستم بدونم كه آيا كسي تا به حال نظريه زبانها و ماشينها را پاس كرده يه مقدار راهنمايي كنه.
نوروز را پيشاپيش تبريك ميگم.[/quote]
سلام دوست عزیز منم ترم 4 ای تی هستم ومثل شما در حال دست و پنجه نرم کردن با نظریه هستم امیدوارم بتونیم به هم کمک کنیم:gol:

JUMONG360

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام دوست عزیز اگه میشه بگین فایل طراحی الگوریتم با چه نرم افزاری باز میشه مر30:gol:

سلام
اصولا و قاعدتا نباید مشکلی واسه باز کردنش داشته باشی!
این یه فایل chm معمولی هست که ویندوز بطور پیش فرض میتونه بازش کنه(فایلهای help ویندوز هم از همین پسوند هستند)
اگه موقع باز کردن ارروی چیزی میده بگو تا شاید کمک کنیم.(قدیما یه باگ تو ویندوز بود که هنگام باز کردن این فایل ها اررور میداد)

اینجا رو هم ببین شاید مشکلت حل شه
موفق باشید

سلام ببخشید من با ++turbo c برنامه می نویسم ولی اجرا نمیشه میشه کمکم کنید ممنونم

سلام
دقیق بگو مشکلت چیه تا بتونیم کمکت کنیم.
منظورت از اینکه اجرا نمیشه چیه؟
خطای کامپایل میده؟
خطای زمان اجرا میده؟
شاید کدهایی که نوشتی خطای سینتکس(گرامر) داشته باشه
و ...
موفق باشید

media-it

عضو جدید
سلام
این یه فایل chm معمولی هست که ویندوز بطور پیش فرض میتونه بازش کنه(فایلهای help ویندوز هم از همین پسوند هستند)
اگه موقع باز کردن ارروی چیزی میده بگو تا شاید کمک کنیم.(قدیما یه باگ تو ویندوز بود که هنگام باز کردن این فایل ها اررور میداد)

موفق باشید

سلام
دقیق بگو مشکلت چیه تا بتونیم کمکت کنیم.
منظورت از اینکه اجرا نمیشه چیه؟
خطای کامپایل میده؟
خطای زمان اجرا میده؟
شاید کدهایی که نوشتی خطای سینتکس(گرامر) داشته باشه
و ...
موفق باشید
سلام منظورم اینه که نتیجه رو نشون نمیده و انگار اصلا سرفایل include stdio.h نمیشناسه هر چقدرم از option سعی می کنم درستش کنم نمیشه ممنونم اگه راهنماییم کنید.

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام منظورم اینه که نتیجه رو نشون نمیده و انگار اصلا سرفایل include stdio.h نمیشناسه هر چقدرم از option سعی می کنم درستش کنم نمیشه ممنونم اگه راهنماییم کنید.

لطفا سورس برنامه ات رو بزار تا ببینیم چیه

mohandeseit

کاربر ممتاز
خواستم براي دوستاني كه گاهي اوقات به دليل سختي دروس مايوس ميشوند اين حديث را بگم:
دوگرسنه هرگز سير نمي شون :"گرسنه علم" و گرسنه مال

امام علي (ع)

با آرزوي موفقيت براي همه

JUMONG360

سلام

موفق باشید
سلام
دوست عزیز وقتی اون برنامه ه رو باز می کنم(اونی که گفتی)تو صفحه عبارتcan not open file میاد .چیکار کنم؟؟؟؟:gol::que:

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام به همه ي بچه هاي گل و IT man هاي عزيز

عيد نوروز و اغاز سال نو را پيشاپيش به همه تبريك ميگم و براي همه سالي توام با سلامتي و موفقيت را آرزومندم.

قربان شما

کربلایی

مدیر بازنشسته
دوست عزیز وقتی اون برنامه ه رو باز می کنم(اونی که گفتی)تو صفحه عبارتcan not open file میاد .چیکار کنم؟؟؟؟:gol::que:[/quote]

سلام
اون فایلو دانلود کردم و تستش کردم، متاسفانه فایل خرابه و فقط فهرست مطالب رو میاره:(
سعی می کنم یه لینک دیگه پیدا کنم.
موفق باشید

JUMONG360

سلام
اون فایلو دانلود کردم و تستش کردم، متاسفانه فایل خرابه و فقط فهرست مطالب رو میاره:(
سعی می کنم یه لینک دیگه پیدا کنم.
موفق باشید[/quote]
سلام بله منم کل اینترنتو زیرورو کردم نتونستم بازش کنم.ممنون می شم اگه زودتر بزارین
موفق باشین:gol:

JUMONG360

تبریک

تبریک

سلام من هم از طرف خودم و همه ی مردم بویو سال نو رو همراه با بهترین آرزوها به همه تبریک میگم :D:gol:

hazy

عضو جدید
منم سال نو رو به همه بچه ها تبریک می گم امیدوارم از تمام لحظه ها بهترین استفادرو بکنید

t0tem

عضو جدید
سلام به همه ی دوستای گلم
من هم سال جدید رو به همه ی دوستای گلم تبریک می گم. آرزو می کنم سالی سرشار از شادی و موفقیت داشته باشیم. سالی پر از برکت در کنار همدیگه

موفق باشید ......

t0tem

عضو جدید
سلام به همه ی دوستای گلم
من هم سال جدید رو به همه ی دوستای گلم تبریک می گم. آرزو می کنم سالی سرشار از شادی و موفقیت داشته باشیم. سالی پر از برکت در کنار همدیگه

موفق باشید ......

ali_reza1989

عضو جدید
سلام من هم سال نو را به همه دوستان عزیزم تبریک میگم و امیدوارم که جمع ما در سالهای بسیار نزدیک تحولی عظیم در صنعت IT کشورمون ایجاد کنیم و بعد از اون به دنبال ایجاد تحول در دنیا باشیم . عیدتون مبارک:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام به همه ي دوستانم.اميدوارم كه سال خوب و پر از سلامتي و موفقيتي را داشته باشيد و در ادوار زندگي خود موفق باشيد.

sam_cheats

عضو جدید
خودم یک بحث رو شروع می کنم :

توی دانشگاه ما اغلب هم رشته ای هام به خصوص دختر خانم ها اطلاعات چندانی در مورد این رشته ندارن و حتی خیلیاشون تفاوتش رو با مهندسی کامپیوتر - نرم افزار رو هم نمی دونن.(واقع جالبه)

هم رشته ای های شما چه طور.
خودتون چه طور؟
جز او دسته اید که با شناخت اومدن هستید یا با معرفی و تعریف آشنایان یا ... ؟

می دونی خوبی رشته من چییه اینه که می تونم توی خونم سر کامپیوتر خودم سایت طراحی کنم می دونی چرا ِ:D
بخاطر اینکه من دانش آموزم و می خواهممممممممممممم که روزی رشته کامپیوتر رو بزنم :)

بالا