استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

alexmorgan

کاربر بیش فعال
سلام
بهتره خودش بره تهران و حضورا پیگیری کنه! البته اگه براش سخته میتونه به یکی از دوستان و آشناهاش بگه برن اما اگه خودش بره خیلی موثرتره. نمیشه که یهو مشخصات یکی کلا گم بشه!

یعنی این شماره هایی که اعلام کردن واسه ارتباط با کارشناسان و .... سازمانه و از این حرفا ، همش کشکه؟؟؟؟!!!!!!
تهران کجا باید بره، ساختمون مرکزی شرکت گاز؟؟؟!!!

MANO TO

عضو جدید
با سلام
از دوستان کسی هست شماره ای واسه پیگیری نتایج اعلام شده شرکت گاز داشته باشه؟؟؟؟
یکی از دوستام اسمش اصلا تو لیست نیست!!!! نه نوشتن قبول نه مردود!!!!!
با شماره های اعلام شده 88328364- 88344695- 81315781 (021) تماس میگیره ولی کسی جواب نمیده!!!!

اگه شماره ای دارید که بشه از طریق اون پیگیری کرد لطفا دریغ نکنید

من اسامی همه رو زدم تو اکسل چنین فردی وجود نداره!!! یا زده قبول یا مردود یا غیر واجد شرایط یا اعلام نتيجه پس از رفع تعهد

sandis

عضو جدید
یعنی این شماره هایی که اعلام کردن واسه ارتباط با کارشناسان و .... سازمانه و از این حرفا ، همش کشکه؟؟؟؟!!!!!!
تهران کجا باید بره، ساختمون مرکزی شرکت گاز؟؟؟!!!

آدرس تهران-بلوار کریمخان زند- خیابان شهید عضدی(آبان جنوبی)-روبروی بیمارستان آبان - ساختمان مرکزی شرکت ملی گاز- طبقه 9 اداره تامین نیروی انسانی

Yadavaran

عضو جدید
بچه ها اول طب صنعتی میگیرن یا گزینش؟
کسی میدونه مراحل طب صنعتی چیه و کی باید بریم واسه آزمایش؟

آقاجان من امروز زنگ زدم شرکت گاز بیدبلند گفت دنبال کارهای گزینشیم حداقل 7 -8 ماه طول میکشه خووووووووو

hadishs

عضو جدید
دوستان فردا زنگ بزنید پارس جنوبی خبر بگیرید . این که نشد کارو زندگی هر روز انتظار

من که هر چی گشتم شماره ای پیدا نکردم. یعنی 2 تا شماره بود که زنگزدم هیشکی برنداشت
اگه شماره ای چیزی دارین بدین من زنگ میزنم :(
ولی کلا هرکی اونجا رفیقی چیزی داره باهاش تماس بگیره بره ببینه چه خبره! یا حداقل یه شماره ای بهمون بدن که جواب بده!

hadishs

عضو جدید
شماره منابع انسانی پارس جنوبی :07727314166

اینم شماره آقای عمرانی که ایشون مسئول جذب نیروی انسانی آزمون گاز 91 در پارس جنوبی هستن:09128063255

ای ول بابا شماره موبایلش رو از کجا گیر آوردی؟ : ))
اتفاقا من دنبال شماره ی همین آقای عمرانی خو (تهش خو داره فکر کنم، از اقوام علی کنکوریه انگار :D) بودم :)

vahidmanu

عضو جدید
ای ول بابا شماره موبایلش رو از کجا گیر آوردی؟ : ))
اتفاقا من دنبال شماره ی همین آقای عمرانی خو (تهش خو داره فکر کنم، از اقوام علی کنکوریه انگار :D) بودم :)

اگه زنگ زدین، لطفا ما رو هم بیخبر نذارین!
من امیدوارم طب صنعتی رو به بعد ماه رمضون دایورت نکنن!

hadishs

عضو جدید
اگه زنگ زدین، لطفا ما رو هم بیخبر نذارین!
من امیدوارم طب صنعتی رو به بعد ماه رمضون دایورت نکنن!

والا ما که همیشه تا بوده هر چی میدونستیم گذاشتیم کف فروم :)
هر حوابی دادن حتما میام اینجا میگم
اما شک نکن طب صنعتی بعد از ماه رمضونه. من فقط امیدوارم بعد از ماه رمضون سریعا شروع بشه و هی عقبتر نندازنش.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا ما که همیشه تا بوده هر چی میدونستیم گذاشتیم کف فروم :)
هر حوابی دادن حتما میام اینجا میگم
اما شک نکن طب صنعتی بعد از ماه رمضونه. من فقط امیدوارم بعد از ماه رمضون سریعا شروع بشه و هی عقبتر نندازنش.
هادی جان زدی یا بزنم؟

وحیدوحید

عضو جدید
آقا واسه چی میخواین زنگ بزنید؟
شرکت گاز تا الان که اصلا بد قولی نکرده صبر کنید اگه 15ام خبری نشد بعد زنگ بزنید چون بعید میدونم الان جوابی بگیرید!

hadishs

عضو جدید
هادی جان زدی یا بزنم؟

سلام
شرمنده من یکم دیر از خواب بیدار میشم معمولا :)
الان زنگ زدم اون شماره ای که اون رفیقمون گذاشت، اونا هم یه شماره دیگه بهم دادن. بعد از کلی زنگ زدن بالاخره گوشی رو برداشتن و گفتن که اون اطلاعیه ای که تو سایت زده، برای تماس با شرکت ها، برای بقیه شرکت ها غیر از پارس جنوبیه!
چون تعداد شرکت کننده های پارس جنوبی بیشتر بوده، یه گروه از پارس جنوبی به تهران اعزام شده و اونا دارن کارا رو انجام میدن و تا وقتی اونا نتایج نهایی رو به پارس جنوبی اعلام نکنن، یه جورایی اینا هیچ کارن!
من بگردم ببینم شماره تهران رو میتونم پیدا کنم یا نه!

vahidmanu

عضو جدید
سلام
الان زنگ زدم اون شماره ای که اون رفیقمون گذاشت، اونا هم یه شماره دیگه بهم دادن. بعد از کلی زنگ زدن بالاخره گوشی رو برداشتن و گفتن که اون اطلاعیه ای که تو سایت زده، برای تماس با شرکت ها، برای بقیه شرکت ها غیر از پارس جنوبیه!
چون تعداد شرکت کننده های پارس جنوبی بیشتر بوده، یه گروه از پارس جنوبی به تهران اعزام شده و اونا دارن کارا رو انجام میدن و تا وقتی اونا نتایج نهایی رو به پارس جنوبی اعلام نکنن، یه جورایی اینا هیچ کارن!

دست دوستانی که زنگ میزنن و پیگیری میکنن درد نکنه. راستش چون زبان مادری من فارسی نیست، پشت تلفن نمی تونم رو سوالاتی که می پرسم تمرکز کنم

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نتایج نهایی؟!! یعنی چی آخه

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دوستان عزیز اگر کسی نمونه سوالات عقیدتی و سیا/ سی داره مثل داش وحید محبت کنه اشتراک بزاره . راه دوری نمیره هم ثواب داره هم اینکه همه باهم همکاریم و بعد توی دوستی جبران میکنیم ;)
خالم امروز زنگ زد و گفت چند مورد مصاحبه قبلا دیده و اینا توش بوده:
1- نظر در مورد حمایت از سوریه و لبنان
2-اصول و فروع
3-شکیات
4-نظر در مورد ولایت فقیه
5-انواع وزیر ها و اسمشون
6- اختیارات قوه ها و رهبری
7-حدیث ثقلین
8-.....

hadishs

عضو جدید
نتایج نهایی؟!! یعنی چی آخه

یعنی باید بریم طب صنعتی و گزینش، بعدش اسامی رو میفرستن برای ستاد جذب پارس جنوبی (ستادی که تو خود عسلویه هست)
البته اونجور که اون آقا میگفت. راست و دروغش با اوشون!

amin2x

عضو جدید
یعنی باید بریم طب صنعتی و گزینش، بعدش اسامی رو میفرستن برای ستاد جذب پارس جنوبی (ستادی که تو خود عسلویه هست)
البته اونجور که اون آقا میگفت. راست و دروغش با اوشون!
نه یارو پیچوندتت کارشونه که جواب درست ندن.اینا در جریان همه چی هستن ولی چون جوابی واسه تاخیراشون ندارن میندازن گردن یکی دیگه.باید سعی کنید شماره یه ادم مطلع و درست و حسابیو پیدا کنید.نمیخوام فاز منفی بدم ولی پروسه استخدام خیلی طولانیه خودتونو اماده کنید من 8 ماه تو پروسه استخدامم هنوز طب و گزینشم نرفتم

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه یارو پیچوندتت کارشونه که جواب درست ندن.اینا در جریان همه چی هستن ولی چون جوابی واسه تاخیراشون ندارن میندازن گردن یکی دیگه.باید سعی کنید شماره یه ادم مطلع و درست و حسابیو پیدا کنید.نمیخوام فاز منفی بدم ولی پروسه استخدام خیلی طولانیه خودتونو اماده کنید من 8 ماه تو پروسه استخدامم هنوز طب و گزینشم نرفتم

یعنی این پاییز اموزشی نمیریم؟!!

vahidmanu

عضو جدید
آ
یعنی این پاییز اموزشی نمیریم؟!!

ظاهرا آقای عمرانی خو آدم منضبطی هست که مراحل استخدام رو در مینیمم زمان ممکن پیش میبره، مگر اینکه بحث تغییر کابینه یا نیروهای شرکت pogc، باعث شه مراحل استخدام به تعویق بیفته.

بالا