یک تست فوق العاده حیرت انگیز !!! (از دست ندی)

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
هيچ كلكی در كار نيست! اين بازي بطرز شگفت آوري دقيق خواهد بود! البته بشرطی كه تقلب نكنيد!

طالع بينی چينی! .. سال جديد چينی امسال سال اژدهای آهنين است كه اميدواريم سالی خوش و پر از خوش شانسی براي شما باشد!

فقط به دستور العمل عمل نمايد و تقلب نكنيد، در غير اينصورت نتيجه درست از آب در نخواهد آمد و بعد آرزو خواهيد كرد كه ايكاش تقلب نمي كرديد!
اين حدوداً 3 دقيقه زمان خواهد برد تا شما را ديوانه كند!!

كسي كه اين پيام را ارسال كرده گفت كه آرزويش ظرف 10 دقيقه به حقيقت پيوست!!!

اين بازي نتيجه خنده دار و در عين حال شگفت انگيزی خواهد داشت!

پيام را يكجا تا پايان نخوانيد بلكه مرحله به مرحله پيش برويد و عين دستورالعمل انجام دهيد!

نكته: زماني كه ميخواهيد اسامی را بنويسيد اطمينان حاصل كنيد كه اشخاصي هستند كه شما آنها را می شناسيد (تبصره از خودم: يعنی اسم الكي يا بيخودی ننويسيد!!!)
مهم: همچنين بياد داشته باشيد كه بهنگام نوشتن اسامي و عمل كردن به دستورالعمل از احساس و غريزه خود استفاده كنيد و بيخودی و بيش از حد فكر نكنيد بلكه آنچه كه در آن لحظه به ذهنتان مي آيد را بنويسيد!

باز هم بايد گفته شود كه به آرامی و مرحله به مرحله به انتهای متن برويد در غير اينصورت نتيجه درست نخواهد بود و آنرا ضايع خواهيد كرد!
(باز هم تبصره از خودم: اين رو بخاطر اين چندين بار تكرار كرده كه آدمهاي فضول ببخشيد كنجكاو خودشونو كنترل كنن!!!)
خوب حالا يك قلم و يك برگ كاغذ آماده كنيد.

1- اول از هر چيز اعداد 1 تا 11 را بصورت ستونی يا رديفی (زير هم) بر روي كاغذ بنويسيد.
2- سپس در جلوی رديف (ستون) 1 و 2 هر عددی را كه مايليد بنويسيد.
3- حال در جلوی رديف 3 و رديف 7 نام شخصي را از جنس مخالف بنويسيد.
== قرار نشد به پايين نگاه كنيد! تقلب ممنوع !!=
4- نام اشخاصي را كه مي شناسيد (چه دوست يا اعضاي خانواده يا فاميل) در جلوي رديفهاي 4، 5 و 6 بنويسيد.
5- در رديفهاي 8، 9، 10 و 11 نام چهار ترانه (آهنگ) را بنيوسيد (در جلوي هر رديف نام يك ترانه)

6- اكنون نهايتا ميتوانيد يك آرزو كنيد!!

و حالا كليد رمز گشایی اين بازی:

1- عددي را كه در رديف 2 نوشته ايد مشخص كننده تعداد اشخاصي است كه شما بايد در باره اين بازی به آنها بگوييد!
2- شخصي كه نامش در رديف 3 قيد شده كسی است كه شما عاشقش هستيد!!!
3- شخصي كه نامش در رديف 7 قيد شده كسی است كه شما دوستش داريد ولي با هم نمی سازيد (يا به تعبير ديگر عاقبت خوشي نخواهد داشت!)!!!
4- شخص شماره 4 كسی است كه شما بيش از همه به او اهميت ميدهيد!
5- شخص شماره 5 كسی است كه شما را بسيار خوب مي شناسد.
6- شخصي كه نامش در رديف 6 قيد شده، ستاره بخت (ستاره خوش شانسي) شماست!
7- آهنگ قيد شده در رديف 8 با شخص شماره 3 تطبيق مي كند (مرتبط است)!!!
8- آهنگ شماره 9 آهنگی براي شخص شماره 7 است!
9- آهنگ شماره 10 آهنگي است كه بيش از همه افكار شما را بازگو مي كند!
10- و بالاخره شماره 11 آهنگي است كه مي گويد شما در باره زندگي چه احساسي داريد!!!!

واقعا شگفت آور است! نه؟! ولي بنظر می آيد كه درست باشه!

خوب چطور بود؟ كف كرديد.. نــــه؟ :D

آلاهیدا

عضو جدید
هه هه هه ! این چینی ها چه روش بانمکی برای آینده بینی ابداع کردن ! من که چیزای جالبی در آینده ام دیدم ... :cool:

niloofar68

عضو جدید
خیلی جالب بود مرسی راستی آلاهیدا راست میگه پس آرزومون چی؟

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتیجه ی تست من::w18:
من عاشق سوسکم!
قراره به هم برسیم!
آهنگی هم که براش گفتم, اینه: یه بوس دادو دمش گرم!!!!:whistle:

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام

با سلام

دوست عزیز این تست را ناقص نوشتی علائم و سوالات دیگری هم داره من چهار ماه پیش این تستو دیدم
mahdicar20:)

aminson

عضو جدید
خیلی جالب بود . همش درست در اومد :cry:

میگن چینی ها مخن همینه دیگه . دمت گرم حال کردم

• Like
واکنش ها: sh85

zzzzzzzdd

عضو جدید
اینو میدونستم....تا حالا هم چند نفرو گیر آوردم:smile: با یه کم فکر کردن میشه فهمید که همه اینا از لحاظ روانشناسی خیلی ساده کاملا طبیعیه.ممنون.

MAHSA3+*

عضو جدید
په این چی بود .. خب من آرزو کردم ارشد همین امسال که آزمایشی بود رو قبول بشم .. یعنی چی میشم ؟؟؟!!!؟ والا به جز یکی دومورد بقیش اشتباه بود...

shahab85

عضو جدید

:w15::w15::w15:
ياد اين دعاها ميفتم كه قبلا خيلي بين مردم پخش ميشد....
آخرش مينوشت هر كي اينو هزار بار ننويسه پخش نكنه صاعقه ميزندش...
يه نفر اين كارو نكرد درجا تبديل به ميمون شد :biggrin::biggrin: نفر دوم هم به طرز عجيبي دچار پديده فروپاشي هسته اي شد و هر ذره از بدنش رو در يك نقطه كهكشان راه شيري پيدا كردند :biggrin::w15:

sanzy

عضو جدید
وا....لازم نیست چینی باشی این تست و بنویسی...:confused:
توضیح کلید رمز گشایی:
1-چرت

2-چون تو تست خواسته شده اسم جنس مخالف رو جلوی شماره 3 بنویسیم پس حتما اول اسم کسی که عاشقشیم رو مینویسیم

3-چون خواسته شده جلوی 7 هم اسم جنس مخالف دیگه رو بنویسیم و خواسته شده بدون فکر کردن و اولین اسمی که به ذهن میرسه رو بنویسیم احتمالا بیشتریا اسم جنس مخالفی که باهاش نمیساختن رو مینویسن(من خودم اسم دوست پسر قبلیمو نوشتم)

4-چون خواسته شده از آشنایان و نزدیکان و ....اولین اسمی که به ذهن آدم میرسه اسم کسیه که بیشتر بهش اهمیت میدیم به خاطر همین اولین اسم میاد تو ذهنمون و به خاطر همین جلوی شماره 4 مینویسیمش

5-کسی که در درجه ی بعدی اهمیت قرار داره و اسمش میاد تو ذهنمون کسیه که باهاش زیاد رابطه داریم و خوب حتما خوب میشناستمون دیگه...(البته ابن ممکنه واسه خیلیا درست نباشه)

6-هیچ ربطی نداره...یعنی چی ستاره ی بخت؟؟(من اسم دختر خالمو نوشتم..هیچ ربطیم به ستاره ی بختم نداره)

7-اولین آهنگی که مینویسیم آهنگیه که دوسش داریم و زیاد گوش میدیم و اگه عاشق باشیم آهنگی که زیاد گوش میدیم به یاد عشقمونه..به خاطر همین با شخص شماره 3 مطابقت داره

8 و 9 و 10 هم مال من که اصلا درست نبود...

واقعا شگفت آور نبود این تست........:redface:
ولی خوب دست شما درد نکنه...

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
انقدر گشنت بوده آرزوی منو خوردی بابا .

شماره هفت جیمز بوده که من آهنگ " او مدوناست رو در وصفش می دانم .

خدایا من در عمرم جک و پیتر ندیدم چه برسه به جیمز .

shabe sarab

عضو جدید
جالب بود وتا حدود زیادی واقعیت داشت اما فکر نکنم ارزوم براورده بشه :biggrin:

نسترن اسلامی

عضو جدید
هيچ كلكی در كار نيست! اين بازي بطرز شگفت آوري دقيق خواهد بود! البته بشرطی كه تقلب نكنيد!

طالع بينی چينی! .. سال جديد چينی امسال سال اژدهای آهنين است كه اميدواريم سالی خوش و پر از خوش شانسی براي شما باشد!

فقط به دستور العمل عمل نمايد و تقلب نكنيد، در غير اينصورت نتيجه درست از آب در نخواهد آمد و بعد آرزو خواهيد كرد كه ايكاش تقلب نمي كرديد!
اين حدوداً 3 دقيقه زمان خواهد برد تا شما را ديوانه كند!!

اين بازي نتيجه خنده دار و در عين حال شگفت انگيزی خواهد داشت!

پيام را يكجا تا پايان نخوانيد بلكه مرحله به مرحله پيش برويد و عين دستورالعمل انجام دهيد!

نكته: زماني كه ميخواهيد اسامی را بنويسيد اطمينان حاصل كنيد كه اشخاصي هستند كه شما آنها را می شناسيد (تبصره از خودم: يعنی اسم الكي يا بيخودی ننويسيد!!!)
مهم: همچنين بياد داشته باشيد كه بهنگام نوشتن اسامي و عمل كردن به دستورالعمل از احساس و غريزه خود استفاده كنيد و بيخودی و بيش از حد فكر نكنيد بلكه آنچه كه در آن لحظه به ذهنتان مي آيد را بنويسيد!

باز هم بايد گفته شود كه به آرامی و مرحله به مرحله به انتهای متن برويد در غير اينصورت نتيجه درست نخواهد بود و آنرا ضايع خواهيد كرد!
(باز هم تبصره از خودم: اين رو بخاطر اين چندين بار تكرار كرده كه آدمهاي فضول ببخشيد كنجكاو خودشونو كنترل كنن!!!)
خوب حالا يك قلم و يك برگ كاغذ آماده كنيد.

1- اول از هر چيز اعداد 1 تا 11 را بصورت ستونی يا رديفی (زير هم) بر روي كاغذ بنويسيد.
2- سپس در جلوی رديف (ستون) 1 و 2 هر عددی را كه مايليد بنويسيد.
3- حال در جلوی رديف 3 و رديف 7 نام شخصي را از جنس مخالف بنويسيد.
== قرار نشد به پايين نگاه كنيد! تقلب ممنوع !!=
4- نام اشخاصي را كه مي شناسيد (چه دوست يا اعضاي خانواده يا فاميل) در جلوي رديفهاي 4، 5 و 6 بنويسيد.
5- در رديفهاي 8، 9، 10 و 11 نام چهار ترانه (آهنگ) را بنيوسيد (در جلوي هر رديف نام يك ترانه)

6- اكنون نهايتا ميتوانيد يك آرزو كنيد!!

و حالا كليد رمز گشایی اين بازی:

1- عددي را كه در رديف 2 نوشته ايد مشخص كننده تعداد اشخاصي است كه شما بايد در باره اين بازی به آنها بگوييد!
2- شخصي كه نامش در رديف 3 قيد شده كسی است كه شما عاشقش هستيد!!!
3- شخصي كه نامش در رديف 7 قيد شده كسی است كه شما دوستش داريد ولي با هم نمی سازيد (يا به تعبير ديگر عاقبت خوشي نخواهد داشت!)!!!
4- شخص شماره 4 كسی است كه شما بيش از همه به او اهميت ميدهيد!
5- شخص شماره 5 كسی است كه شما را بسيار خوب مي شناسد.
6- شخصي كه نامش در رديف 6 قيد شده، ستاره بخت (ستاره خوش شانسي) شماست!
7- آهنگ قيد شده در رديف 8 با شخص شماره 3 تطبيق مي كند (مرتبط است)!!!
8- آهنگ شماره 9 آهنگی براي شخص شماره 7 است!
9- آهنگ شماره 10 آهنگي است كه بيش از همه افكار شما را بازگو مي كند!
10- و بالاخره شماره 11 آهنگي است كه مي گويد شما در باره زندگي چه احساسي داريد!!!!

واقعا شگفت آور است! نه؟! ولي بنظر می آيد كه درست باشه!

خوب چطور بود؟ كف كرديد.. نــــه؟ :D
خیلی بی مزه بود