چرا ملت میرن فال می گیرن

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
اره خیلی ها اعتقاد دارن بد جوری هم که تا نرن فال نگیرن کارشون نمیشه.بعضیاش هم درست درمیاد حالا نمی دونم از کجا می فهمن ولی آدم اگه ندونه چی سرش میاد بهتره.به نظره من اگه آدما یکم به خدا اعتقاد داشتن و می دونستن که همه کاراشونو اون هست که درست می کنه دیگه به فال احتیاجی ندارن.

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بیکارن!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
من كه اعتقادي ندارم اما نميدونم چرا خيليا كه همين حرفو ميزنن تا كارشون يه جا گير ميكنه ميرن سروقت فالگيرا لابد دوست دارن اونچه تو خيالشون هست رو بشنون حالا فالگيرم كه خودش وارده يكي به ميخ ميزنه يكي به تخته

joliet_arch

عضو جدید
بعضی وقتا درست در میاد
ولی نمیشه گفت اعتقاد دارم!!!
ملتم بیکارن که فال می گیرن!!!

mahan123

عضو جدید
موقع ناراحتی دنبال یه راهی برای دلداری هستن و امیدوار شدن، چون اکثرا یه چیز امیدوارکننده میگه که خلاف واقع هست...
در مواقع عادی هم یا قصد فرد سرگرمی و آزمایش هست یا اینکه بخاطر حس کنجکاوی افراده که دوس دارن یه جوری از آیندشون خبردار بشن که مثلا قراره چی بشه نتیجه کارشون ...

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایا شما به فال اعتقاد دارید ؟ اصلاً چرا فال می گیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیر اعتقاد ندارم.
1عده بیش از حد اهمیت میدن به این چیزا چون بیکارن...د اگه بیکار نبودن سراغ این چبزا نمیرفتن...زندگی رو که نمیشه براساس فال و.... اینا درست کرد.
1 سری هستن که تو کارشون موندن بعد جای اینکه تلاش کنن و خودشون 1 کاری کنن و از خدا بخوان..میرن سراغ 1مشت خرافات...

من خودم فال حافظ رو قبول دارم...اونم نه اینکه دیگه هر چی گفت همون رو انجام بدم...بابا خدا به ادم عقل داده...که خودش کاراشو انجام بده....
به نظرم فال و این چیزا برا 1 عده فقط شغل کاذب ایجاد کرده و چون مردم ایران اکثریتشون به این خرافات اعتقاد دارن برا این قشر سودجوی فرصت طلب بد نشده.
فال فقط جنبه سرگرمی داره...اما برای گرفتن تصمیم ها در زندگی نقشی نباید داشته باشه. حالا هر فالی میخواد باشه

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون ناامیدن و به خدا ایمان ندارن! انقدری که همه چیز رو به خدا بسپرن! :D