[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلت بسوزه من دارم:D
اوستا مرتضی اومد:D
یه تشکر از من نکردیا:D
باشه فقط حیف که قرار مدیر باشی و الا خدای من:D

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
مگه تو آوردیش؟! :D
اون بخاطر من اومد! ((زبون درازی))
.
آقایون و خانم های تالار، 1نظر سنجی!؟
اگه من بخوام برای هر فرد 1وظیفه ای مشخص کنم، کیا حاضرن که تقبل کنن؟!
مثلاً الآن به آتراد 1برگه ماموریت دادم که برام انجام بده!
البته نمی خوام فکر کنید که دارم دستور می دم ها!
می خوام در 1جو دوستانه، هر کسی 1کار مشخص رو انجام بده تا مثلاً پایان این ترم، اینجا گل بارون شه از اطلاعات و پروژه و ....
مثلاً از آتراد خواستم 1تاپیک دوربین های نقشه برداری راه بندازه، بهش هم قول مساعدت دادم، هم قول دادم که 1جوری از خجالتش در بیام!
حالا هر کی حاضره، بهم بگه و هر کی هم بگه که در چه شاخه ای می تونه مفید تر باشه؟!
مثلاً یکی بگه من پروژه راه جمع می کنم، یکی بگه من پروژه بتن جمع می کنم و .....

آتراد

عضو جدید
خوب، یکی توهین کرد و دیگران با سکوتشون، به توهین اون شخص، مهر تایید زدند!
اما تا گفتم می خوام برم، فقط چند تاشون احساس مسئولیت و دوستی کردند که آقا کجا میری و فلان و فلین تا اینکه نیاز عزیزم، توسنت حسابی مخم رو بزنه که نرم و بمونم و به عنوان مدیر فعالیت کنم!
ولی خدا وکیلی 1قول درست و حسابی می خوام که تالار رو مثل همین روزها حسابی فعال نگه دارین و همچنین اون رو فعال تر کنید تا یکی مثل ..... نیاد بگه، آقا شما تو تالارتون چی کار می کنید؟ من توی تالارم ال کردم، بل کردم!
ok?!

خدا بده شانس!!!

یه هفتست خواب وخوراک نداریم هی میایم میگیم نرو...تو هم نمیتونی .... حالا اومده میگه .... مخم رو زده..:w00:(مخلص نیاز خانوووم!!:w02:)

من نمیدونم این گومو همه کلاسا رو میپیچونه بازم دیکتش از من بهتره
معلوم نیست سر کلاس هواس من کجاست
داداش شما پیک شادی بده ولی کیه که بیاره

بزار من نیام عوضش خونتونو مجانی تمیز میکنما

من که میدوونم حواست کجاست؟؟:w02:

چی چی؟؟من باید بگم بیای یا نه اونوقت خونه گومو اینا رو تمییز میکنی؟؟؟
اگه خونه مارو...اهم اهم....:D

اوستا دوست داریم اوستا دوست داریم
هووو اتراد چرا ساکتی اوستا دوست داریم
سازمان حمایت از اوس مدیر خان
من که شما نبودی اینقدر اینقدر ناراحت بودممعلومه نه
اصلا مامانم میگفت والکی جونم چرا دپرسی

ای نون به نرخ روز خور!!!!!من چرا ساکتم؟؟؟

سپهر ه بابا این والکی !! هر روز به من پیام خصوصی میداد میگفت بگو منو مدیر کنن!!!1:D

پیشنهاد رشوه؟
آتراد این باید بره یه کلاس پایین تر از من.

حالا شما عصبانی نشو...

اومد خونتونو تمییز کنه بفرستش خونه ما.....:D

فکر نکنی میخوام به کار بگیرمش دیگه پول کارگر ندما!!!:w07:نه!!میخوام زیر دست خودم پیک شادیش حل کنه!!!!:w02:)

هووو الان جفتمون کلاس اولیم من برم کلاس پایین تر یهو بگو مدرسه نیا دیگه

نه خیرم!!!:Dگومو رو میبرم کلاس 2 تورو میبرم پیش نهضتی ه 1 ( خودش 4 ساله!!:w02:)

مگه تو آوردیش؟!
اون بخاطر من اومد! ((زبون درازی))
.
آقایون و خانم های تالار، 1نظر سنجی!؟
اگه من بخوام برای هر فرد 1وظیفه ای مشخص کنم، کیا حاضرن که تقبل کنن؟!
مثلاً الآن به آتراد 1برگه ماموریت دادم که برام انجام بده!
البته نمی خوام فکر کنید که دارم دستور می دم ها!
می خوام در 1جو دوستانه، هر کسی 1کار مشخص رو انجام بده تا مثلاً پایان این ترم، اینجا گل بارون شه از اطلاعات و پروژه و ....
مثلاً از آتراد خواستم 1تاپیک دوربین های نقشه برداری راه بندازه، بهش هم قول مساعدت دادم، هم قول دادم که 1جوری از خجالتش در بیام!
حالا هر کی حاضره، بهم بگه و هر کی هم بگه که در چه شاخه ای می تونه مفید تر باشه؟!
مثلاً یکی بگه من پروژه راه جمع می کنم، یکی بگه من پروژه بتن جمع می کنم و .....
ای خدا!!!من از بچگی پیش مرگ بودم!!!:child::w29:ااول کتک میخوردم!!ا:biggrin:اول غذاهای سمی رو امتحان میکردم!!!:crying2:.....ایندفعه هم اول از همه اخراج میشم!!!ا:w02:صلا دیواری کوتاه تر از دیوار من پیدا نمیشه!!1:crying:

نه آتراد گفت که یه کلاس پیش نهضت هم داریم.
وجداناً تا حالا تو عمرم اینقدر که تو این تاپیک اسپم دادم اسپم نداده بودم.

آره یه کاری میکنم عید نتونه سرش رو بخارونه!!!:w01::w22:

خوب اینجام محل اسپم گذاریه دیگه!!گفتگوی دوستانه:w13:...:D

mini_bigfish

عضو جدید
من حسوديم شد!شماها چقدر دوست جون هستيد!چقدرم شيطونيد;).نظر خوبي آقاي مدير من هم ميتونم يه كاري انجام بدم فقط تنهايي نه،ميتونم كمك كنم.يكم اين ترم درسام سنگينه:).راستي اگر كسي حل المسائل بتن و فولاد طاحوني داشته باشه و بهم بده تا آخر ترم دستم باشه ممنونش ميشم و قول ميدم بعد ترم سالم بهش برگردونمش:redface:

آتراد

عضو جدید
من حسوديم شد!شماها چقدر دوست جون هستيد!چقدرم شيطونيد;).نظر خوبي آقاي مدير من هم ميتونم يه كاري انجام بدم فقط تنهايي نه،ميتونم كمك كنم.يكم اين ترم درسام سنگينه:).راستي اگر كسي حل المسائل بتن و فولاد طاحوني داشته باشه و بهم بده تا آخر ترم دستم باشه ممنونش ميشم و قول ميدم بعد ترم سالم بهش برگردونمش:redface:

حالا که اینقدر مشتاقی بیکار نباشی من برگه ماموریتم رو میفرستم برات انجام بدی...
:w02::D
ببین تو اخراج بشی اشکال نداره دوباره میای:D ولی برا من افت داره!!!:w02::w02::D

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام، به جمعمون خوش اومدین!
اینجا همه خبری رد و بدل میشه!
خوب در مورد ماموریت ها هم باید بگم که اتفاقاً مربوط میشه به درس هایی که این ترم داری! :D
اگه پایه ای بهم خبر بده تا برگه ماموریتت رو برات بفرستم!
راستی، قوانین رو خوندی دیگه؟!
در مورد نحوه استفاده از باشگاه هم اگر کاری داشتی می تونی از همه ی هم تالاری هات و مدیراش، کمک بگیری!:thumbsup2:

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بابا اعصاب واسم نمود سایتم اینقدر شلوغ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آباب و اجدادم میاد جلو چشام تا یه چیزی بزنم!!!صفحه هم errorداره

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابااااااااااااااا!!!!!!!!!1
سایتم اینقد شلوغ !!!!!!!!11
آبا و اجدادم اومد جلوی چشام تایه چیزی بزنم الان یه هفته اس حضورم کم رنگ شده صفحه اشکال داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا نمیاد وقتی هم میاد جف جف میاد :question:من الان چند روز میام بگم مدیر تالار عزیز آقا سپهر واسه چی می ری؟:w19: نرو! :cry:و از این حرفا هی تایپ می کنم ولی نمیاد هنگ می کنه اشکم درومد !!!!!!!!!!:cry: حالا که خدا رو شکر موندگار شدین ما هم خوشحال شدیم :d:w33:
منم اعلام آمادگی می کنم برای قبول مسئولیت < این ترم زمین شناسی مهندسی دارم می گن استادمون بد شکل میندازه!!!!!!!!!!
باید یه پروزه فوق العاده بنویسم:w08::w11:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درست میشه :) نگران نباش ... برا همه همینطوری میشه یهو :) بسکه سنگین میشه اینطوری میشه ... :)

fari_civil

عضو جدید
سلام نمیدونم جای مطلبی که میخام بزنم اینجاس یا نه اگه نیس شرمنده قوانینو زیر پا گذاشتم:redface:
یکی از استادان رشته فلسفه، در یکی از دانشگا هها وارد کلاس درس می شود و به دانشجویان می گوید می خواهد از آنها امتحان بگیرد. سپس صندلی اش را بلند می کند و می گذارد روی میزش و می رود پای تخته سیاه و روی تابلو، چنین می نویسد:
ثابت کنید که اصلا این «صندلی» وجود ندارد!
دانشجویان، مات و منگ و مبهوت، هر چه به مغز شان فشار می آورند و هر چه فرضیه ها و فرمول های فلسفی و ریاضی را زیر و رو می کنند، نمی توانند از این امتحان سر بلند بیرون آیند. تنها یک دانشجو، با دو کلمه، پاسخ استاد را می دهد. او روی ورقه اش می نویسد: «کدام صندلی؟»
حالا اینجاس که زاویه دید و نوع نگاه معنی پیدا میکنه ... یه مهندس باید بتونه از زوایای دید مختلف به یه قضیه نگا کنه جاده های اسفالت شده همیشه مارو به مقصد نمیرسونه:)

sma519

عضو جدید
سلام دوستان . :):gol:
من خیلی وقته اخطار نگرفتم . میشه راهنماییم کنین تا موفق بشم !!! :w43::w08:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
:w15:
سعید جان، من هم خیلی وقت ه 1اخطار درست و حسابی ندادم! :D
.
fari_civil شما هم درست تشریف آوردین، اینجا از گل بگیر تا بلبل می تونی آزادانه اسپم کنی!
خوش اومدی!

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جدیدا یه کارت قرمز گرفتم و تهدید به اخراجی:D
ولی عمرا اخه مدیر تالار با منه:D
راستی یه چیزی واسه عید برنامه ندارید؟؟؟

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوستا من که همین سوال رو دوتا بالاتر کردم:D
فکر کردی زرنگی سوالای دیگران رو به اسم خودت میکنی:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان اینو بگو:D
بعدشم سوال دومتم من باید جواب بدم؟؟؟
اینی که چه برنامه ای باید فکر شود روش حسابی چشم بهتون میگم:D(فعلا برنامه سینه زنیه:D)

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همگی خوبین دوستان ؟من که خوبم البته حال امروزم از حال فردا بهتره! آخه هر روز که به عید نزدیک تر میشه حال منم بدتر میشه! کلی پروژه دارم که دیوانه کننده ان نه که تحقیق دوس نداشته باشم ها مشکل من موضوع پروژه هاس در ضمن مشکل بزرگترم اینه که من 26 اسفند میرم مسافرت 12 فروردین میام فقط 13هم وقت دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
مه طلا؟!
کسی می تونه کمکی بهت بکنه؟!
نه اینکه واست پروژه رو انجام بدن!
راه های سریع رسیدن به جواب رو بهت بگن!

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من مشکل بزرگی با پروژه ام دارم :cry: مدیر تالار عزیز من در این زمینه کسی رو ندارم که کمکم کنه :crying:می خواستم از بچه های تالار یه کمکی بخوام موضوع پروژه ام اثر عوارض ساختاری برروی سازه های زیر زمینی ایه !!!!! واسه درس زمین شناسی مهندسی خود پروژه رو نمی خوام فقط یه سایت و یا کتاب و منبع خوبی که اطلاعات خوبی بده می خوام لطفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کمکم کنید دارم از استرس خفه می شم