گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی پزشکی

haddad1102000

عضو جدید
سلام جاوید جون به خدا این روزا خیلی کار دارم خسته شدم :(
تا عصر شرکتم بعدشم تا 9 شب کلاس دارم به هیچ کارم نمی رسم دلم واسه باشگاه و
برو بچ باشگاه تنگ شده:cry:

سلام دوست عزیز
با Labview و Matlab زیاد کار کردم
خوشحال می شم با شما همکاری داشته باشم;)
سلام به همه بر و بچ مخصوصا یامین خانوم
با اجازتون من هم یک سوال داشتم.من فارغ التحصیل فیزیک هستم.برا ارشد (آزاد) قصد دارم مکانیک بخونم ولی تو گرایشش موندم نمیدونم طراحی کاربردی بخونم یا بیو مکانیک.اگه ممکنه یه توضیح در مورد این دو رشته و بازار کارشون بدین.ممنون

kiristian_angel

عضو جدید
سلام من مهندسی پزشکی میخونم می خواستم یک مقاله بنویسم اما موضوع خاصی را نمیدونم میشه کمکم کنید؟:smile:

Biomedical

عضو جدید
:redface:
بعد از یه قرن آخه؟

سلام دوستای خوبم...خوشحالم بالاخره پیداتون شد:gol:
خب حالا که همه جمعتون جمعه...بیاید یه تکونی به این تالار بدیم.
می تونیم عنوان مقالات رو بین هم تقسیم بندی کنیم.
کسی نظر خاصی در این مورد نداره؟

Biomedical

عضو جدید
سلام
تو کارت خیلی درسته هاااااااا;)
ببین اگه اهل تحقیق و مقاله نوشتن هستی....مشخصاتت رو واسم PM کن. من میمیرم واسه این جور آدما:surprised:.
گرایشت رو بدونم قضیه حله:book:

يامين

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بر و بچ مخصوصا یامین خانوم
با اجازتون من هم یک سوال داشتم.من فارغ التحصیل فیزیک هستم.برا ارشد (آزاد) قصد دارم مکانیک بخونم ولی تو گرایشش موندم نمیدونم طراحی کاربردی بخونم یا بیو مکانیک.اگه ممکنه یه توضیح در مورد این دو رشته و بازار کارشون بدین.ممنون

سلام گلم
بازار کار بیوالکتریک خوبه
بیومکانیک بد نیست
بیومتریال بیشتر تحقیقاتی یه
در رابطه با طراحی کاربردی چیز زیادی نمیدونم عزیزم

بیومکانیک بیشتر درساش شبیه مهندسی مکانیکه که باید بیس پزشکی هم باید داشته باشی(آناتومی و فیزیولوژی و آشنایی با تجهیزات پزشکی)
موفق باشی گلم

MOSTAFA-H

عضو جدید
ببخشید.
مهندس برقم 10 12 سالی میشه فارغ التحصیل شدم.
به دلایلی چند وقتی سرکی توی مهندسی پزشکی کشیدم و بعد از مدتی شدم تعمیر کار دستگاههای پزشکی و و بعد یه دوره یکساله تخصصی و الان هم ادامه داره .
متاسفانه برای بالا بردن اطلاعاتم اومدم اینجا تاپیک ها رو از اول خوندم جز دل و قلوه دادن چیزی گیرم نیومد .
دوستان اینجا رو با چتستون اشتباهی گرفتن .
والا عجب وقت هایی دارین ها خوش به حالتون .
یاهو مسنجر و اینجور چیزا رو برا همین ساختن.
اینجا سعی کنین اطلاعاتتون رو بالا ببرین نه دل و قلوه ندیده بگیرین .
بای.

يامين

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید.
مهندس برقم 10 12 سالی میشه فارغ التحصیل شدم.
به دلایلی چند وقتی سرکی توی مهندسی پزشکی کشیدم و بعد از مدتی شدم تعمیر کار دستگاههای پزشکی و و بعد یه دوره یکساله تخصصی و الان هم ادامه داره .
متاسفانه برای بالا بردن اطلاعاتم اومدم اینجا تاپیک ها رو از اول خوندم جز دل و قلوه دادن چیزی گیرم نیومد .
دوستان اینجا رو با چتستون اشتباهی گرفتن .
والا عجب وقت هایی دارین ها خوش به حالتون .
یاهو مسنجر و اینجور چیزا رو برا همین ساختن.
اینجا سعی کنین اطلاعاتتون رو بالا ببرین نه دل و قلوه ندیده بگیرین .
بای.

اگه درست و با دقت تاپيك ها رو مطالعه كني حتما به اطلاعات علمي تون اضافه خواهد شد
دل و قلوه چيه؟ اگر واقعا دنبال اطلاعات علمي هستي اينجا اطلاعات تقريبا همه ي دستگاهها هست
اين تاپيك هم واسه رفع مشكل و راهنمايي بچه ها ي مهندسي پزشكي يه

لطفا درست و با نزاكت بحث كنيد
نه به اين شكل كه در شان ماها نيست

engineersearcher

عضو جدید
معرفي

معرفي

من دانشجويي مهندسي پزشكي هستم .
سهند تبريز مي خونم .
البته مجازي
اگه بتونم كمكتون مي كنم . ;)

af.sadat

عضو جدید
سلام دوست عزيز
من دانشجوي مهندسي پزشكي-بيومتريال هستم
خوشهال ميشم اگه كمكي بتونم بكنم.
شاد و موفق باشيد.

biomed

عضو جدید
موافقت

موافقت

من هم با اینکه تازه عضو این سایت شدم ولی با سخنان MOSTAFA-H موافقم.اینجا مثل سایت های دیگه مهندسی پزشکی نیست.جو غیر علمی رو داره

shadi kh

عضو جدید
من هم با اینکه تازه عضو این سایت شدم ولی با سخنان MOSTAFA-H موافقم.اینجا مثل سایت های دیگه مهندسی پزشکی نیست.جو غیر علمی رو داره
سلام من ترم دومم می خواستم بدونم ادامه این رشته اصلا فایده داره یا نه؟:surprised::surprised:

t_h68

عضو جدید
گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی پزشکی

قبل از هر چیز سلام به همه ی دوستان
خواستم این تاپیک رو بزنم تا مهندسی پزشکیها بیان و خودشون رو معرفی کنن
بابا,تالارمون خیلی سوت و کوره......نه بخشی,نه تاپیک پربیننده ای
بهتره که یه کم فعالیتمون رو بیشتر کنیم

elahe.20

عضو جدید
خوب مهندس اول از معرفي خودت شروع كن؟
فكرم به اين دليل تالارمون سوتو كوره چون اگه بخواي مقاله جديد بزني انگليسيه نياز به ترجمه و سرچ داره كه اينم وقت ميبره

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
از قرار معلوم همه دوستان می خوهند با دیگران آشنا بشوند ولی قصد معرفی خودشون رو ندارند . من جمله خود دوستی که این تاپیک رو زده و دوست دیگری که اتفاقا این مسئله رو بهش توجه نموده .
به هر حال تاپیک خوبیه و می تونه مفید باشه .
من هم بر خلاف دوستان از خودم شروع می کنم تادیگران انشا . . . ادامه بدهند
اسمم حسن نیازی هست و فارغ التحصیل رشته مهندسی پزشکی از دانشگاه صنعتی امیر کبیر در مقطع کارشناسی هستم و در حال حاضر در یکی از بیمارستانهای مشهد به عنوان مسئول تجهیزات کار می کنم.در زمینه آموزش و نیز تحقیقات هم یک دوست دارم فال باشم ولی فعالیت چندانی تا حالا نداشتم .

t_h68

عضو جدید
خوب مهندس اول از معرفي خودت شروع كن؟
فكرم به اين دليل تالارمون سوتو كوره چون اگه بخواي مقاله جديد بزني انگليسيه نياز به ترجمه و سرچ داره كه اينم وقت ميبره
من منظورم از معرفی,این بوده که لاقل بفهمیم کی مهندسی پزشکی میخونه:w19:
ولی به هر حال من دانشجوی مهندسی پزشکی از دانشگاه اصفهان هستم

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
من منظورم از معرفی,این بوده که لاقل بفهمیم کی مهندسی پزشکی میخونه:w19:
ولی به هر حال من دانشجوی مهندسی پزشکی از دانشگاه اصفهان هستم
این رو می شه از رشته ای که شخص در پروفایلش نوشته متوجه شد . در ضمن تا اونجایی که من از ادبیات سرم می شه این نمی شه معرفی . حداقل معرفی اینه که کدوم دانشگاه درس خوندید و یا می خونید و سال چندم هستید . واگه فارغ التحصیل هستید کجا کار می کنید .;)

نرگس313

عضو جدید
سلام به همگی دوستان
من نرگس هستم بیومتریال امیرکبیرمی خونم ولی فعلا 2 ترمه که در مرخصی تحصیلی به سر می برم!ایشالا از مهر درسم رو شروع می کنم. درسم که شروع شد فعالیتم رو در این تالار شروع می کنم چون:I Have No Idea About It Now!
موفق و پیروز باشید.

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
از آشنایی دوستان هم رشته ای خوشحال شدم . منم در دانشگاه آزاد خمینی شهر درس می خونم که ورودی جدید سال دوم که در این رشته دانشجو میگیره:redface::gol:

t_h68

عضو جدید
این رو می شه از رشته ای که شخص در پروفایلش نوشته متوجه شد . در ضمن تا اونجایی که من از ادبیات سرم می شه این نمی شه معرفی . حداقل معرفی اینه که کدوم دانشگاه درس خوندید و یا می خونید و سال چندم هستید . واگه فارغ التحصیل هستید کجا کار می کنید .;)
من هنوز دانشجوی این رشته هستم اونم در مقطع کارشناسی
شما خیلی خوب گیر دادید به این تاپیک,ها!!!!

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
من هنوز دانشجوی این رشته هستم اونم در مقطع کارشناسی
شما خیلی خوب گیر دادید به این تاپیک,ها!!!!
فکر کنم کمتر تاپیکی رو در تالار مهندسی پزشکی پیدا کنید که رد پایی از من درش نباشه .
دوست دارم تاپیکهای این تالار پر بیننده و همراه با بحثهای داغ بشه ولی از قرار معلوم آستانه تحریک دوستان خیلی پایینه:cool:

t_h68

عضو جدید
فکر کنم کمتر تاپیکی رو در تالار مهندسی پزشکی پیدا کنید که رد پایی از من درش نباشه .
دوست دارم تاپیکهای این تالار پر بیننده و همراه با بحثهای داغ بشه ولی از قرار معلوم آستانه تحریک دوستان خیلی پایینه:cool:
ممنون واقعا.

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام به همگی دوستان
من نرگس هستم بیومتریال امیرکبیرمی خونم ولی فعلا 2 ترمه که در مرخصی تحصیلی به سر می برم!ایشالا از مهر درسم رو شروع می کنم. درسم که شروع شد فعالیتم رو در این تالار شروع می کنم چون:I Have No Idea About It Now!
موفق و پیروز باشید.
خسته نباشید هم دانشگاهی .
اگه پشتکارتون تو درس مثل آشپزیتون باشه می شه آینده خوبی رو براتون پیش بینی کرد;):biggrin:

elahe.20

عضو جدید
سلام به دوستان .
گفتم اول پيشكسوتا بيان خودشونو معرفي كنن غافل از اين كه خودمم جزشونم.:)
لطفا
1.گزايشتونو هم بگيد كه ديگه هم گرايشا همديگرو بشناسن كه براي نظرسنجي بريم سراغشون.2.اسم
حالا خودم:اسمم معلومه زحمت بكشيد سمت راستو بخونيد. كارشناسي
گرايش بيوالكتريك
دانشگاه دزفول
اگه خدا بخواد امسال سال آخره.:w33:

آخرین ویرایش:

نرگس313

عضو جدید
اگه پشتکارتون تو درس مثل آشپزیتون باشه می شه آینده خوبی رو براتون پیش بینی کرد;):biggrin:
داشتیم آقای مهندس؟!:razz:
بابا من هنوز 1 جلسه هم درس نگذروندم تو این رشته.ایشالا از مهر به بعد اینجا اکتیو می شم.:)آشپزی هم پر کردن اوقات فراغت تابستونه زیاد جدی نگیریدhttp://www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif

بالا