از تیکه کلام هایی که استاداتون سر کلاس به کار می برن اینجا بنویسید

بارسلون

اخراجی موقت
سلام
از تیکه کلام هایی که استاداتون سر کلاس به کار می برن اینجا بنویسید
مثلا یه استاد داشتیم که هر وقت گیر می کرد و حرف کم می اورد مگفت : اخه یه باری هستش که ما اینو داریم یه باریم هستش که ما اینو داریم حالا منظورش از ( اینو ) چی بود ما که تا اخر ترم چیزی متوجه نشدیم ولی هر وقت می گفت کل بچه ها سراشونو می بردن زیر میز استاد خنده هاشونو نبینه مخصوصا اون دخترایی که جلو استاد میشستن خیلی حرفه ای کار میکردن معروف شده بود

mina_srk

کاربر فعال
ههه چه تاپیک خوبی مرسی!
من یه استاد شیمی دارم!خیلی ام دوسش دارم!
میاد سر کلاس میگه در و ببندن!
متوجه شدن؟
موبایل هاتون رو آف کنید
موبایل میارین سر کلاس من؟
شما برو بیرون 1 ربع دیگه صدات میکنم!
شما حالا بیرون باش تا...
موبایل رو میذارن زیر سرشون میخوابن فردا تومور در میارن حالا میگن میریم عمل میکنیم هی دوباره در میاد دیگه!
تو آسانسور ببینمتون دو نمره ازتون کم میکنم!
خیلی چیزای دیگه حالا این دو شنبه میرم سر کلاسش دوباره میارم بخونید!
خیلی استاد ماهیه!
فدای استاد مجلسی جونم بشم من!:)

laleh_a

عضو جدید
کاربر ممتاز
"به قول یارو گفتنی"....
استاد شیمی معدنی می گفت...

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختره سر کلاس گفته بود استاد میانترم پایانترم 50 50؟
استاده گفته بود نه جمعشون میکنم تقسیم بر 2 میکنم!!!!!!!!!!!!!:biggrin:

ببخشید فکر کنم بیشتر خاطره شد!

MAHSA3+*

عضو جدید
استاد تکنکیک پالس : قاعدتا
استاد الکترونیک 1و2و3: چییطور میشه ؟؟؟!!

mina_srk

کاربر فعال
استاد مجلسی:
سوال ندارن؟
کسی نباید از من با نمک تر باشه تو کلاس!
اوباما منو دعوت کرده برم اونجا شیمی درس بدم نمیدونستین؟

sahar.chem eng

عضو جدید
من یه استاد کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی دارم چون اول ترمه اسممونو نمیدونه مدام میگه شما خانومه .... بله خانوم مهندس !

ترم پیش یه استاد مهندسی بیو شیمی داشتیم مدام می گفت در حقیقت ما آخرش هم متوجه نشدیم کجا در حقیقت واسه جزوه ست کجا واسه حرف خودشه به خاطر همین جزوه ام پر از لاک غلط گیر شده !

phalagh

مدیر بازنشسته
ترم يك يه استاد رياضي داشتيم از تهران ميومد موقعي درس ميداد يه كمي مينوشت بعد ميگفت : ها بوگو..

elii

عضو جدید
استاد سیالات ما همش میگه اون زمانا که من فرانسه بودم
کلاً تو کلاس سیالات ما همه چیز به فرانسه ختم میشه:)

m4hboobe

عضو جدید
ما یه استاد داریم که همش میگه : اقا حرف نزن . اقا نخند. اقا برو بیرون.اقا بیا پای تخته
خلاصه اینکه انگار خانمارو تو کلاس نمیبینه :biggrin:

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما برو ترم بعد دوباره بگیر...
(یه بار نمرم 18 شده بود همینو بهم گفت)

miladmh

عضو جدید
یکی از استادهامون میگه:
بچه ها خواهش میکنم جون من سکوت

eli asal

عضو جدید
استاد گاز:مسئله ای که هستش-خب بچه ها
استاد معارف:بله
استاد موادی ها:چیز

minoo-lovely

عضو جدید
یه استاد داشتیم باهاش که حرف میزدی وسطاش قاطی میکرد میگفت من نمیدونم خانوم میخای برو حذفش کن این درسو
...
یکی دیگم همش میگه: صحبت نباشه(وقتی این میگه همه میخندن)

amanda.arch02

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ما یه استاد داشتیم وقتی کرکسیون میکردیم میگفت بامزس

amanda.arch02

عضو جدید
کاربر ممتاز
ma darse tarh darim ke tarahi mikonim masalam moze,hotel,forodgah
bad baiad az lahze shoro be ostad neshoon bedim ta taied konan ya iradasho bar taraf konan be on migan koroksion

mohammad 30

عضو جدید
سلام یه استاد داریم که کلا تیک داره حرکاتش واقعا حرف نداره
هروقت یه فرمول جدید مینویسه و بچه ها میپرسن اینو از کجا آوردین چارا نوشتین میگه دوست دارم نوشتم

arien

عضو جدید
سلام
ما یه استاد داریم وقتی میگیم استاد اینجارو متوجه نشدیم میگه سرتو بزن به دیوار!!!!!!!!!!
وقتیم داره از رو جزوه میخونه و میگه اینجارو علامت بزنین وقتی میگیم کجا؟میگه تگزاس!!!!!!!!
یه استادم داشتیم همیشه به چرا(chera) میگفت چرا(chara) ما هم کلی میخندیم آخه هر 20 دقه به 20 دقه اینو میگفت!!!!!!!!آخر ترمم گفت فک کردین من بلد نیستم بگم chera?حواسمم بود که کیا طول ترم میخندیدن موقع نمره گرفتن ببینم خودتون نمره هاتونو دیدین میگین chera یا chara!!!!!!!!!:D

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ما یه استاد داریم وقتی میگیم استاد اینجارو متوجه نشدیم میگه سرتو بزن به دیوار!!!!!!!!!!
وقتیم داره از رو جزوه میخونه و میگه اینجارو علامت بزنین وقتی میگیم کجا؟میگه تگزاس!!!!!!!!
یه استادم داشتیم همیشه به چرا(chera) میگفت چرا(chara) ما هم کلی میخندیم آخه هر 20 دقه به 20 دقه اینو میگفت!!!!!!!!آخر ترمم گفت فک کردین من بلد نیستم بگم chera?حواسمم بود که کیا طول ترم میخندیدن موقع نمره گرفتن ببینم خودتون نمره هاتونو دیدین میگین chera یا chara!!!!!!!!!:D

:biggrin::biggrin:
ایول.........

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه معلم ریاضی مدرسه داشتم به جای به هیچ وجه می گفت به" هیچ کل وجهی" البته با لهجه کردی غلیظ - هر وقت میگفت تمام کلاس می خندیدند اون هم می فهمید همه رو جریمه می کرد - یه چیز دیگه هم که خیلی جالب بود به کلهم می گفت " کل یوم " . بعدا وقتی دیدم امیر قلعه نویی هم این اشتباه رو داره گفتم لابد هر دوتا یه معلم ادبیات داشتند .:biggrin:

khanum gol

عضو جدید
من یه معلم ریاضی مدرسه داشتم به جای به هیچ وجه می گفت به" هیچ کل وجهی" البته با لهجه کردی غلیظ - هر وقت میگفت تمام کلاس می خندیدند اون هم می فهمید همه رو جریمه می کرد - یه چیز دیگه هم که خیلی جالب بود به کلهم می گفت " کل یوم " . بعدا وقتی دیدم امیر قلعه نویی هم این اشتباه رو داره گفتم لابد هر دوتا یه معلم ادبیات داشتند .:biggrin:
منم یه معلم داشتیم تو طول راهنماییم.معلم زبان ما بود آخرش نفهمیدم لهجش چی بود؟ هر وقت عصبی میشد به بچه ها میگفت گردن خردا... سر شکسته ها...منظورش از این حرفا چی چی بود هیچکی نفهمید!!!!!!!!

S0g@nD

عضو جدید
یه معلم فیزیک داشتم که هر وقت مطلب مهمی درس می داد و میدید که بچه ها به حرفش توجه نمی کنن با یه لحن با مزه ای می گفت "اینا داستان نیستا!تخیل نکنید"
"یه معلم شیمی هم داشتیم که خوشش نمیومد کسی سر کلاسش زیاد اظهار نظر کنه و تیکه بندازه و تو اینجور موقع ها میگفت:آفرین!راه افتادیا،یادم باشه واست یه جفت دمبایی ابری بخرم.
اتفاقا همون سال اردو رفته بودیم شیرازو منم واسه خواهرم دمبایی ابری خریده بودم،وقتی سر کلاس ازمون برسید خب،چی خریدید؟گفتم دمبایی ابری!همه زدن زیر خنده:biggrin:ضایع شد.":)
ببخشید که طولانی شد.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نیشتو ببند بچه

saina'

عضو جدید
استاد شیمی عمومی ما ترم قبل همیشه میگفت:این چیا رو چی میکنیم...
بچه ها حرفاشو سر آز شیمی ضبط کرده بودن که تو خوابگاه جزوه بنویسن،همش چی بود...:surprised: