یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

Ladan B

عضو جدید
در مراسم اسکار امسال ، جایزه بهترین هنرپیشه نقش اول زن به کیت وینسلت به خاطر بازی در فیلم "کتابخوان" اهدا شد.وقتی که وینسلت برای دریافت جایزه به روی سن رفت ، در سخنانی از دست اندر کاران فیلم و خانواده اش تشکر کرد.در میان حرفهای او نکته جالبی وجود داشت.کیت وینسلت در حالی که مجسمه اسکار را بالای دست گرفته بود گفت " در کودکی بارها صحنه دریافت جایزه اسکار را تمرین کرده بود". او یک قوطی شامپو را به جای مجسمه اسکار در دست می گرفت و جلوی آیینه حمام خود را در حال سخنرانی برای حضار در مراسم اسکار هنگام دریافت این جایزه مجسم می کرده است.
دکتر ماکسول مالتز در کتاب "روانشناسی تصویر ذهن" تاکید می کند که برای موفقیت در انجام کاری باید در ذهن ، خود را در حال انجام آن کار، بصورت ایده آل وبی عیب و نقص ، تصور کنیم.به عنوان مثال ، اگر قصد داریم در برابر جمعی سخنرانی کنیم ، باید خود را در حالی تصور کنیم که بدون استرس و تپق زدن در حال صحبت کردن هستیم.ذهن ما نمیتواند بین خیال و واقعیت مرزبندی کند. مغز ما برای رسیدن به تصاویری که درذهن ما تشکیل میشود برنامه ریزی میکند.اگر خود را بازنده تصور کنیم ، شکست می خوریم.اگر خود را موفق تصور کنیم ، پیروز می شویم.
دکتر مالتز نمونه های شگفت انگیزی را از تاثیر تجسم و تمرین ذهنی ذکر می کند.
وی به آزمایشی در زمینه اثرات تمرین ذهنی در افزایش مهارت پرتابهای ایستاده در بسکتبال اشاره می کند.سه گروه از بازیکنان در این تحقیق شرکت کردند.گروه اول ، به طور عملی به مدت 20 روز پرتاب شوت آزاد را تمرین کردند.تعداد توپهای گل شده در روز اول و آخر یادداشت شد.گروه دوم ، تنها روز اول و آخر حرکت پرتاب را انجام دادند و در فاصله این دو روز هیچ تمرینی انجام ندادند.گروه سوم ، پس از آنکه روز نخست را به پرتاب توپ گذراندند ، روزهای بعد هر روز به مدت 20 دقیقه صرفا در ذهن، خود را در حال پرتاب تصور کردند.گروه نخست که عملا روزی 20 دقیقه تمرین کرده بود ، 24 در صد پیشرفت داشت.گروه دوم که هیچ نوع تمرینی نکرده بود ، هیچ پیشرفتی نداشت.گروه سوم که در ذهن خود تمرین کرده بود ، 23 در صد پیشرفت داشت !

kurosh parsa

عضو جدید
تبریک

تبریک

چشم :redface:
فعلا اولاشيم... اجازه بديد جلو بريم، ماشالا راه توي اين مسير خيلي طولانيه... :redface: فعلا برام دعا كنيد... :redface::gol:
:gol::gol::gol:پیشاپیش بهتون تبریک میگم مهسا خانوم.:gol::gol::gol:به پای هم ... بشید;)
امیدوارم اسمتونو درست گفته باشم:)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا؟؟؟كدوم مسايل امنيتي؟؟؟:surprised:
باز كن پيجتو وگرنه مجبورم بيام اينجا هي اسپم كنم!!!:redface:
راستي تو چرا تازه وارد شدي؟؟؟اينم واسه خاطر مسايل امنيتيه؟؟؟:D

واسه منم انرژي بفرستيد!!!خيليييييييييييي زياد!!

راستش هوا تا مقدار ابری بود برای همین!!!
این پیچ حالا حالا ها باز نمیشه:D
نیدونم شاید باید ازاسل شروع کنیم;)

من ان موجم که ارامش ندارم
به اسانی سر سازش ندارم

negareene

عضو جدید
کتاب

کتاب

سلام به همه ی بچه های خوب سایت.چه خبرها؟
اینجا هم که بحث انتخاباته!
راستی میشه یک کتاب در مورد قوی کردن تجسم ذهنی و اراده بهم معرفی کنید.
ممنون میشم ازتون
سلامممممممم . خوبی که ؟ {به جای واژه ی چطوری :smile:}
نمیدونم کتاب " تجسم خلاق " اثر شاکتی گواین و ترجمه گیتی خوشدل رو خوندی ؟و همراه اون کتاب " راهنمای تجسم خلاق " .
در مورد اراده ، کار زیاد داره . بهترین روش پشتکاره . و البته اگر کلاس خاصی رو میشناسی که بخوای بری . آخه اراده خیلی دیر درست میشه . اعتماد به نفس راحت تر به دست میاد . راستی شما دکتر فرهنگ رو میشناسی ؟ دفعه پیش که اینجا نوشته بودم از بچه ها خواسته بودم اگه سی دی ها و دی وی دی های دکتر فرهنگ رو میخوان بهم بگن . اگر در رابطه با دکتر میخواین توضیح بدم ... حاضرم این کار رو بکنم . چون ایشون رو استاد درجه یک موفقیت در ایران میدونم .
پر حرفی کردم ؟ { این جمله نشانی از کمبود اعتماد به نفس دارد ... ولی انگار یه جور ایی رسمه :surprised:}

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم کتاب " تجسم خلاق " اثر شاکتی گواین و ترجمه گیتی خوشدل رو خوندی ؟و همراه اون کتاب " راهنمای تجسم خلاق " .
در مورد اراده ، کار زیاد داره . بهترین روش پشتکاره . و البته اگر کلاس خاصی رو میشناسی که بخوای بری . آخه اراده خیلی دیر درست میشه . اعتماد به نفس راحت تر به دست میاد . راستی شما دکتر فرهنگ رو میشناسی ؟ دفعه پیش که اینجا نوشته بودم از بچه ها خواسته بودم اگه سی دی ها و دی وی دی های دکتر فرهنگ رو میخوان بهم بگن . اگر در رابطه با دکتر میخواین توضیح بدم ... حاضرم این کار رو بکنم . چون ایشون رو استاد درجه یک موفقیت در ایران میدونم .
پر حرفی کردم ؟ { این جمله نشانی از کمبود اعتماد به نفس دارد ... ولی انگار یه جور ایی رسمه :surprised:}

درود بر شما دوست بسیار عزیز و گرامی
از توضیحات شما ممنون لطفا از دکتر فرهنگ برامون بگید ;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
ویژگی های افراد موفق
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]ماهمیشه صداهای بلند را می شنویم، پر رنگ ها را می بینیم، آسان ها را می خواهیم... [/FONT]غافل از این که خوب ها سخت می آیند، بی رنگ می مانند و بی صدا می روند.
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]احتمالا تا به حال با افراد درمانده ای مواجه شده اید که علت ناکامی های خود را نیازهای مالی ، بی عدالتی، وضعیت خانوادگی، شرایط محیطی یا محدودیت های اجتماعی و عدم توجه مسئولین به مشکلات آن ها می دانند. [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]اگر به زاویه دید آن ها در مقابل مشکلات گوناگون دقت کرده باشید، متوجه می شوید که مقصر اصلی در عدم پیشرفت و بالا بردن سطح توانایی هایشان، خود این افراد هستند نه آن چیزی که به عنوان عامل ناکامی (در حقیقت باز دارنده) در ذهن خود می پرورانند.[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]اصولا همین طرز تفکر افراد ناکام، عمده تفاوت آن ها با اشخاص موفق است که با گذشت زمان، فاصله ای جبران نشدنی را در بین این دو گروه به وجود می آورد.[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]ریشه های فکری افراد موفق اصولا با خوش بینی، اعتماد به نفس، اراده نامحدود ، تصمیم مصمم و منطق بالا تلفیق شده است.آنها هرگونه مشکل و مانعی که در راه تحقق اهدافشان وجود دارد را به چشم جاده ای می نگرند که برای دست یابی به خواسته هایشان ناگزیر به پیمودن آن هستند، حال چه این مشکلات و تحمل ناملایمات به علت موقعیت و شرایط شخصی و اجتماعی آن ها باشد، چه به صورت طبیعی و عمومی سر راه هر کسی که قصد رسیدن به آن هدف را دارد قرار گرفته باشد. دیدگاه افراد موفق در پیروزی اهداف و برنامه های مورد نظرشان، دست و پنجه نرم کردن با مسایل و مشکلات موجود است. آن ها با مقاومت در مقابل سختی و اندوه سعی بر مقابله و پیروزی بر مشکلات دارند. [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]برای افراد موفق بدیهیست که شرایط و امکانات ایده آل می تواند مشوق و ابزار مناسبی برای دست یابی راحت تر به خواسته ها باشد ولی هیچ وقت عدم وجود این شرایط و امکانات آن ها را مایوس نمی کند و نبود پشتوانه یا حامی را دلیلی برای عدم تحقق اهداف خود نمی دانند.[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]افرادی که نمی توانند راه خود را پیدا کنند و عمده عمر آن ها با سرگردانی سپری شده است فاقد اراده کامل، اعتماد به نفس ، هدف و برنامه مشخص ، پشتکار و فعالیت لازم برای پیشرفت و ارتقای خود هستند.آن ها [/FONT]شرایط و امکانات ایده آل را ملاک اصلی موفقیت در کارها می دانند و برای بهبود موقعیت خود نیاز به پشتوانه و حامی دارند. این افراد نمی توانند به تنهایی از عهده مشکلات و تحمل سختی ها برآیند و با لاینحل دانستن مشکلات خود به علت شرایط محیطی و شخصی سعی بر تبرئه و فرار خویش از واقعیت دارند.آن ها با این که می بینند افراد موفق باتلاش ، پشتکار و تحمل سختی ها از مشکلاتی که گریبانگیرشان شده به راحتی عبور می کنند، بازهم پیروزی آن ها را از روی شانس یا داشتن امتیازی برتر نسبت به خود می دانند. آن ها نمی خواهند واقعیت را بپذیرند که لازمه رسیدن به موفقیت، توانایی حل مشکلات ، تحمل سختی ها ، تلاش، پیگیری ، پشتکار و باور توانایی ها و استعدادهای خویش است.
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]هنگامی می توان زندگی موفقی داشت که با جدیت تمام شخصا به ترمیم نقاط ضعف خود و مرتفع نمودن مشکلات پرداخت، بدون بهانه و نگرانی از شرایط اطراف.[/FONT]

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مواردی که می خوام بگم رو همتون می دونید.دیگه خودتون یه پا استادین اما به نظرم پایه و اساس راز همین مواردن.پس می گم که اونایی که تازه به جمع ما پیوستن هم بدونن:
:gol:

*هیچ چیز نمی تواند وارد تجربه ان شود ،مگر آن را از طریق افکار سمج احضار کنی.
* انچه را می خواهی ، از طریق احساس و باور اینکه از قبل مال تو بوده است ، در خواست کن.
* کائنات خودش کارها را به نحوی ردیف می کند تا اتفاقی که می خواهی برایت بیفتد.
*یک بار درخواست کن ، باور کن آن را دریافت کردی ، و سپس تنها کاری که لازم است برای دریافت انجام دهی ، همان حس خوب است.

sadafff

عضو جدید
سارا جون خیلی خوشحالم که میبینم تو این قانون موفق شدی
فشفشه جون شما هم نمی دونم چرا تازه وارد شدی چند وقتی ازت خبری ندارم
ولی به هر حال امیدوارم همه ی شما دوستان موفق بشین.
ما همه با هم تلاش می کنیم که همه در این باره پیشرفت کنیم.
فقط لطف کنین یه کم بیشتر از تجربه هاتون بگین.

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی کمکم کنه این چند روز اصلا حالم خوب نیست
من به همه همیشه انرژی میدم ولی نمیدونم چرا نمی تونم به خودم انرژی بدم:(
صدف جونم پس تو هم مشکل منو داری؟؟؟؟هیچکس نیست به من بگه تو که لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمی بره آخه؟؟؟
من هم نمی تونم به خودم انرژی بدم.نمی دونم چرا.
ولی به تو که می تونم انرژی بدم.;);)

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهسا جان چطور به طرف مقابل انرژِ بدیم ؟مگه نگفتید این قانون فقط برای خودمون صادقه ؟برای دیگران نمیتونیم کاری کنیم ؟پس چطور میشه چطور باید تمرکز کنیم تا به طرف انرژی بدیم ؟

من يادم نمياد كه اين حرفو زده باشماا!!!!!! :eek:
شما خيلي راحت ميتوني اين كارو بكني... حتي خودت اين كار رو انجام دادي..!!
مگه نميگفتي كه دوستت اصلا امكان نداشت جوابتو بده؟؟ ولي تو انرژي مثبت دادي، همش فك كردي كه جوابتو ميده... در واقع اين انرژيت به دوستت رسيد و حاضر شد جوابتو بده!!!
ممكن بود بازم دلش نميخواس جوابتو بده، اما چون بهش انرژي داده بودي اونم يه انرژي خوب، بهش رسيد و جوابتو داد!!
خيلي راحت با همين روش ميشه روي همه‌ي آدما تاثير گذاشت....

sadafff

عضو جدید
دو تا خواسته داشتم یکی مادی و یکی غیر مادی
به خواسته ی مادیم رسیدم
ولی به خواسته ی غیر مادیم نه
نمیدونم چی کا کنم که بهش برسم

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما دوست بسیار عزیز و گرامی
از توضیحات شما ممنون لطفا از دکتر فرهنگ برامون بگید ;)
سلام... واقعا صحبت‌هاي دكتر فرهنگ قشنگ هست...
راستش روزي كه من خيلي داغون بودم و ديگه اميدي نداشتم، با دكتر فرهنگ شروع كردم راز رو...
اولين چيز محالم رو ظرف 2-3روز گرفتم... خيلي مثبت شده بودم خدايي.... الانم ديگه پيش نمياد كه به اون روزاي نااميدي برسم... نه اينكه اصلا انرژيم تموم نشه و بگم هميشه حالم خوبه... اما اين نااميدي‌هاي الكي فقط مال چند ساعته ديگه!!!
به قول ساراي عزيز، خود راز مياد سراغ آدم... يه جوري كه نميذاره ناراحت باشي...
من چند تا پست در مورد دكتر فرهنگ قبلا گذاشته بودم... اما چون بچه‌ها گفتن منابع ديگه بگيد:gol:
ديگه نذاشتم... برسم منم ميذارم

alisharapova

عضو جدید
من يادم نمياد كه اين حرفو زده باشماا!!!!!! :eek:
شما خيلي راحت ميتوني اين كارو بكني... حتي خودت اين كار رو انجام دادي..!!
مگه نميگفتي كه دوستت اصلا امكان نداشت جوابتو بده؟؟ ولي تو انرژي مثبت دادي، همش فك كردي كه جوابتو ميده... در واقع اين انرژيت به دوستت رسيد و حاضر شد جوابتو بده!!!
ممكن بود بازم دلش نميخواس جوابتو بده، اما چون بهش انرژي داده بودي اونم يه انرژي خوب، بهش رسيد و جوابتو داد!!
خيلي راحت با همين روش ميشه روي همه‌ي آدما تاثير گذاشت....
بله مهسا جان اشتباه از من بوده الان که فکر کردم دیدم واقعا خودم این کار رو کردم.واقعا چه قانون باحالیه.دمتون گرم

sadafff

عضو جدید

sadafff

عضو جدید
هر آنچه ذهن بتواند تصور کند بدست میآید.
ضمیر ناخوداگاه انسان نمی تواند فرق بین واقعیت و خیال را تشخیص دهد. به همین دلیل است که وقتی شما چیزی را با تمام جزییات ان در ذهن خود تجسم می کنین ان چیز به واقعیت زندگیتان تبدیل می شود چون ضمیر ناخوداگاه شما ان را باور می کند.

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام! دوست عزیز!
من می خوام! از کجا می تونم تهیه کنم؟

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز!
چی شده؟
اگه دوس داری و خصوصی نیست, یا اینکه می تونی یا دوست داری بگی, بگو, در خدمتیم!
که گلوله ی انرژی بشی...!:gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چرا آخه... همين جملاتت باعث ميشه فك كني كه خوب نيستي... خيلي هم خوب و پرانرژي هستي...
يه كمي كه بيشتر فك كني، ميبيني به خاطر اون چيزي كه الان اين مدلي شدي، اصلا ارزش نداره .... يعني تو خيلي انرژيت بيشتر از آثار منفي اون مسئله هستش.... خيلي راحت ميتوني حلش كني.... فقط اراده كن و خودتو باور كن... فك ميكنم از بس به ديگران انرژي دادي، خودتو يادت رفته باشه....
صدف خانم، دوست خوبم، از همين الان فقط كافيه تصميم بگيري كه هيچ چيز منفي رو نبيني و نشنوي... ميدونم اينارو ميدوني.... فقط دارم يادآوري ميكنم....
به جاي بديها خوبيها رو تصور كن.... اگه بدي ديدي يا شنيدي، به جاش خوبي ببين و بشنو (البته توي تصوراتت!) بعد ميبيني كه چطوري انرژي ميگيري... يه انرژي كه هيچ كس و هيچ چيزي نميتونه از بين ببرش.... انقد پرانرژي كه حتي با يكي صحبت ميكني، از انرژيه تو انرژي ميگيره...
منتظر پستاي قشنگت هستم :gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو تا خواسته داشتم یکی مادی و یکی غیر مادی
به خواسته ی مادیم رسیدم
ولی به خواسته ی غیر مادیم نه
نمیدونم چی کا کنم که بهش برسم

صدف عزيز، خودت خوشبختانه توي پست بعدي جواب اين سوالت رو دادي!!
به خواسته‌ي ماديت رسيدي، چون باور كردي كه ميرسي.... اما به غير مادي نرسيدي، چون هنوز عميقا باور نداري كه ميرسي....
واسه يادآوريِ اينكه چرا نرسيدي، جواب خودت رو كه كاملا درست هستش رو ميذارم:

هر آنچه ذهن بتواند تصور کند بدست میآید.
ضمیر ناخوداگاه انسان نمی تواند فرق بین واقعیت و خیال را تشخیص دهد. به همین دلیل است که وقتی شما چیزی را با تمام جزییات ان در ذهن خود تجسم می کنین ان چیز به واقعیت زندگیتان تبدیل می شود چون ضمیر ناخوداگاه شما ان را باور می کند.

sadafff

عضو جدید
صدف عزيز، خودت خوشبختانه توي پست بعدي جواب اين سوالت رو دادي!!
به خواسته‌ي ماديت رسيدي، چون باور كردي كه ميرسي.... اما به غير مادي نرسيدي، چون هنوز عميقا باور نداري كه ميرسي....
واسه يادآوريِ اينكه چرا نرسيدي، جواب خودت رو كه كاملا درست هستش رو ميذارم:

خب من که گفتم مشکلم اینه که همه ی اینا رو می دونم ولی نمی تونم واسه ی خواستم به کار بگیرم.
البته دیشب با موزیک تمرکز کردم قبل اذان صبح احساس می کردم که واقعا به اون چیز رسیدم یعنی قشنگ اونو حس می کردم در وجودم. من باور دارم که به خواستم خیلی زودتر از اون چیزی که انتظار دارم میرسم.

sadafff

عضو جدید
گاهی فکر کردن راجع به خواسته ات و کارهایی که لازم است بکنی تا به ان برسی، کمی گیج و سراسیمه ات می کند. اما لزومی ندارد گیج بشوی، چون قانون جذب خودش جواب را برای تو می اورد.
بسیاری اوقات مچ خودت را می گیری که داری می گویی:
  • نمی دانم چطوری از ان سر در بیارم.
  • نمی دانم کجا را نگاه کنم.
  • نمی دانم این اطلاعات را از کجا به دست بیاورم.
  • نمی دانم بعدش چه می شود.
  • در مورد پیدا کردن ان مشکل دارم.
  • من که سر در نمی اورم.
بس کن.به خودت بگو: این وظیفه ی من نیست.میذارم قانون جذب کار خودش و بکنه.
منبع: کتاب قانون جذب

رهگذر*

کاربر بیش فعال
هر آنچه در عالم است یک پدیده است ، یک مفهوم ، هر پدیده دارای موجودیت است و آنچه موجودیت دارد در صورت امکان قابل درک است و آنچه قابل درک است قابل شناخت است و آنچه قابل شناخت است قابل تعریف است اگر چه تعاریف کامل نیستند چون انسان کامل نیست و بر حسب نوع پدیده این تعاریف متفاوت خواهند بود .پدیده ها بر دو نوع هستند :یک دسته مفاهیمی هستند که امکان احاطه کردن و به کارگیری حواس در درک و شکافتن آنها به منظور شناخت وجود دارند و دسته ای دیگر دور از دسترس اند و تنها با تامل و تفکر و حس درون و آموخته ها می توان به یک شناخت نسبی در مورد آنها رسید تعاریفی که از پدیده های عینی وملموس ارائه می شوند مشابه هستند اگر چه دقیقاً یکسان نیستند انسان پدیده هایی ر ا که امکان دسترسی دارد به چنگ خواهد آورد و خواهد شکافت .
انسان آنقدر شکافت تا به ذره رسید ، انسان دل ذره را نیز شکافت تا بداند تا بشناسدو اطمینان یابد .
اما همه چیز در احاطه او نیست و انسان در برابر پدیده ها یی که امکان شناخت دقیق آن فراهم نیست دچار تردید خواهد شد و این تردید از عدم شناخت کامل و عدم اطمینان ناشی می شود .تفاوت عمده انسانها از این نقطه آغاز خواهد شد در میزان سعی او در تلاش برای فهمیدن چیزهایی که وجود دارند اما کاملاً شناخته شده نیستند و نهایتاً باور این مفاهیم و کاربرد عملی این مفاهیم در زندگی او
به اعتقاد من عمده این مفاهیم ناشناخته مربوط به عوالمی هستند که امکان سیر همزمان انسان و کنار هم قرار دادن و قیاس آنها و یا حتی مسائل مربوط به هر کدام وجود ندارد. یکی از این عوالم عالم درون است عالم بزرگی که انسان آن را در بر گرفته است با این وجود هنوز آن را کامل نمی شناسد
آنچه از آن تحت عنوان راز یاد می شود مربوط به عالم درون است .
راز آن است که هست اگر چه نهان است
راز تمام آن چیزی است که در ما می گذرد
راز یک باور است یک یقین
راز شالوده عمل است و طومار نگاشته شده اما ناپیدای انسان
راز فرمان روح است و فرمان بردن عقل و دل تا شکل یافتن یک اندیشه و تولد یک احساس
راز همین است : اندیشه و احساس
راز نیرویی است که از درون بر می خیزد و توانی است که در بدن جاری می شود
راز جلو ه ها دارد و رنگ ها سازد و نقش ها می نگارد و تاثیر ها می گذارد .
هر چه قبل از عمل است راز است
و عمل جاده ای است برای عبور راز ها
عمل پلی است برای گذر رازها
وعمل جایگاه عرضه درون است
و عمل ابزار روح است برای تحقق رازهای وجود
و برترین راز آن است که باور کنی که پروردگاری هست که همیشه منتظر توست و تو را دوست دارد و اگر نداشت دیگران را جانشین خود می ساخت و برترین راز آن است که تو آنگونه باشی که بداند خواهان دوست داشتن او هستی

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخاب

انتخاب

فکر کنم این آقا جری هم از این قانون استفاده کرده!
فایل پاور پوینت رو ذخیره کنین.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon5.gif:que:

پیوست ها

• entekhab.rar
    70.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما دوست گرامی
دوستان نداشتن انرژِی برای من هم اتفاق افتاده الان دوشبه که بازهم افکارم زیاد شده برای همین یه مقدار تاثیر گذار بوده ولی خوندن مطالب شما تغییراتی ایجاد میکنه همیشه برام لذت بخشه که ازتون تاثیر بگیرم;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام... واقعا صحبت‌هاي دكتر فرهنگ قشنگ هست...
راستش روزي كه من خيلي داغون بودم و ديگه اميدي نداشتم، با دكتر فرهنگ شروع كردم راز رو...
اولين چيز محالم رو ظرف 2-3روز گرفتم... خيلي مثبت شده بودم خدايي.... الانم ديگه پيش نمياد كه به اون روزاي نااميدي برسم... نه اينكه اصلا انرژيم تموم نشه و بگم هميشه حالم خوبه... اما اين نااميدي‌هاي الكي فقط مال چند ساعته ديگه!!!
به قول ساراي عزيز، خود راز مياد سراغ آدم... يه جوري كه نميذاره ناراحت باشي...
من چند تا پست در مورد دكتر فرهنگ قبلا گذاشته بودم... اما چون بچه‌ها گفتن منابع ديگه بگيد:gol:
ديگه نذاشتم... برسم منم ميذارم

درود بر شما
الان دو روزی هست که یه مقدار مثبت اندیشیم کم شده برای همین دیدن و شنیدن و نوشتن رو خیلی دوست دارم این کاری که در حال انجامشم!
شاید تغذیه شدن توسط خودمون بعضی اوقات برامون سخت باشه برای این مواقع بودن دوستان خوبی در این بخش با طرز فکر های بسیار شیرین تاثیر پذیر تره و تشکرهای فراوان باعث دادن پالس مثبت میشه بچه ها مچکریم بچه ها مچکریم;)
خب الان فکر کنم قانون جذب برامون اسم و طرز فکر دکتر فرهنگ رو آورده پس لطفا دوست گرامی مطالبی از دکتر فرهنگ برامون بزارید:gol:

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایونو خانوما همه جمع بشین به من انرژی بدین که دارم از غصه میمیرم آخه تو این وضع توی این اخبارها توی این کشته شدن هموطنامون چجوری میتونم غصه نخورم؟:(
بهدشم یه سوال دیگه داشتم مثلا اگه من یکی و بخوام بازم این قانون راز جواب میده:redface:؟
خوب شاید اون منو نخواد بعد چی میشه؟من تو ذهنم بودن اونو با تموم جزییات تصور میکنم اونم نبود من و تصور میکنه خوب چی میشه اونوقت؟انرژی ها قاطی میشن!!!:surprised:
نترکیم؟

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایونو خانوما همه جمع بشین به من انرژی بدین که دارم از غصه میمیرم آخه تو این وضع توی این اخبارها توی این کشته شدن هموطنامون چجوری میتونم غصه نخورم؟:(
بهدشم یه سوال دیگه داشتم مثلا اگه من یکی و بخوام بازم این قانون راز جواب میده:redface:؟
خوب شاید اون منو نخواد بعد چی میشه؟من تو ذهنم بودن اونو با تموم جزییات تصور میکنم اونم نبود من و تصور میکنه خوب چی میشه اونوقت؟انرژی ها قاطی میشن!!!:surprised:
نترکیم؟
سلام عزیزم
بستگی داره باور کدومتون قوی تر باشه!