مرد هزار چهره یا اشخاص هزار چهره و یا جامعه هزار چهره؟؟؟

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم سلام
حقیقتش دنبال این سوال بودم که چرا به طنز پرداز اجتماعی و دوست داشتنی ایران ، آقای مهران مدیری دیگه جایی در تلویزیون ایران اختصاص ندادند و چندی هست که خبری از ایشون نیست که این متن واقعا" زیبا و ملموس رو از آقای حسام الدین ایپکچی دیدم ونظرم رو جلب کرد.
شاید حقیقت امر هم جز این که ایشون می گند نباشه ، ولی به هر حال امیدوارم که از خوندن این مطلب لذت ببرید.
دوست داشتین نظرتون رو هم بگین.
دانلود
و

پیوست ها

• Jaame'e Hezaar Chehreh.rar
    145.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/16x16/password.gif Please enter a password to access this file

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم سلام
حقیقتش دنبال این سوال بودم که چرا به طنز پرداز اجتماعی و دوست داشتنی ایران ، آقای مهران مدیری دیگه جایی در تلویزیون ایران اختصاص ندادند و چندی هست که خبری از ایشون نیست که این متن واقعا" زیبا و ملموس رو از آقای حسام الدین ایپکچی دیدم ونظرم رو جلب کرد.
شاید حقیقت امر هم جز این که ایشون می گند نباشه ، ولی به هر حال امیدوارم که از خوندن این مطلب لذت ببرید.
دوست داشتین نظرتون رو هم بگین.
دانلود
و
خیلی ها آینه را دوست ندارند. یا کنارش میذارن یا میشکننش. چون میترسند خودشونو توش ببینند.

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهران مدیری واقعا طنز پرداز فوقالعاده ایه، همه حرفاشو در قالب طنز به مردم میگه، اگر دقت کنید خیلی حرفا تو ساخته هاشه ولی افسوس مردم فقط تیکه کلاماشو الگو برداری می کنن.

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/16x16/password.gif Please enter a password to access this file
ببخشید
من تمام فایلهام با پسورد
PESARE SHAD
(البته به حروف بزرگ دقت کنید.)
هستش
و به زودی این پسورد رو بر خواهم داشت تا راحت تر به فایلهام دسترسی داشته باشین.
شاد باشین.;)

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من مرد هزار چهره نمودی از یک جامعه آشفته است که هیچ کس در جای تخصصی خود جای ندارد و این پول و عنوان و شهرت کاذب است که مرتبه آدمهای جامعه رو مشخص می کنه و نه سطح شعور و رفتار و منش آدمها.
همون قضیه معروف بخور لباس زیبا در جامعه حکم فرما هستش.
باید بیشتر به این برنامه مرد هزار چهره دقت کرد و بیشتر تحلیل کرد ، که حرفهای نهان زیادی رو میشه آشکارا دید.

• Like
واکنش ها: NYC