کمک :راه های نوین عذرخواهی

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز سلام.
یه سوال دارم:

چند راه می شناسید واسه عذرخواهی و از سر گرفتن دوباره دوستی ها؟

یه جوری که نه غرور ما زیر سوال بره و نه این که طرف مقابل را سرخورده کرده باشیم؟!!

لطفا کمک کنید.
ممنون.

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالتو خوب مطرح نکردی فیدل ...

به نظر من به اندازه آدما راه هست واسه عذرخواهی ...
باید طرفت رو روانشناسی کنی.
اما شاید بعضی راهها عمومیت داشته باشه. مثلا اگه طرف دختره یه سری راههایی هست و اگه پسر راه های دیگه !!!

باید دید شخصی که میخواد معذرت بخواد (که با توجه به حرفات اینطوری به نظر میرسه که به اشتباه خودش واقفه) چه اشتباهی کرده و چقدر واسه اون دوستی ارزش قائله.

به نظر من خیلی راحت با مساله برخورد کنه بهتره. اینطوری راحت تر حل میشه :gol::gol:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا اون که من میخوام ازش معذرت بخوام یه بچه های خوابگاهمونه ( پسره )
اخه من هفته ی دیگه درسم تموم میشه و دیگه نمیبینمش . نمیخوام اینجوری درسمو تموم کنم.
لطفا کمکم کنین

zahra_m

عضو جدید
میتونی بری موضوع رو براش روشن کنی و در ضمن بهشم بگی که چون دیگه داری میری نمیخوای ازت دلگیر باشه

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند بار خواسم باهاش صحبت کنم ولی قبول نکرده

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولندش به خاطر اینکه درست داره تموم میشه, بهت تبریک میگم!
سعی کن همیشه با خنده با شوخی با...کدورت ها رو از دله افراد دربیاری!
حتی همیشه با خنده و شوخی سحبت میکنم که کسی... نرنجه! ولی همیشه هم حرفم رو میزنم!
معمولا من از این روش استفاده میکنم!
ولی نمی دونم شما چجوری با هم مشکل پیدا کردین!!!!
از کجا شروع شد!
چند مدته مشکل هست؟؟؟ یه سال؟ بیشتر؟ کمتر؟ همش تاثیر میذاره! چون بعضی وقتا به مرور زمان تبدیل به کینه میشه...!
شماره موبایلش رو داری؟ نداری؟ یا ؟؟؟؟

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چند بار خواسم باهاش صحبت کنم ولی قبول نکرده

هر وقت دیدش از دور بهش بگو " داداش ، من فارغ شدم ، از دستم راحت شدی :) " حتماً با خنده بگو و سعی کن سمت بوفه باشه :) اونطوری هم معذرت خواهی کردی ، هم چیزی ازت کم نشده ، هم یه کلاس گذاشتی :)

robotali

عضو جدید
ولمون کن بابا حوصله داری....

تو این روزگار رفاقت سیخی چنده؟؟

فارغ التحصیلی رو بچسب...;):D

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
فیدل جان همیشه سعی کن تو زندگیت روراست باشی حتی اگه به ضررت بشه.
در مورد دوستت هم برو همه چیو باهاش در میون بذار.رک و راست اگه اشتباهی کردی بگو اگه ناراحتی هم ازش داری بگو..مهم نیست که اون حرفی نزنه.تو کار خودتو کردی پس وجدانت راحته مشکلی هم برای تموم کردن درست نداری.مطمئن باش هیچ لطمه ای به غرورت نمی زنه.
دیگه اگه اون قبول نکرد برمیگرده به خودش.
همیشه اول خودتو در نظر بگیر(سعی کن خیالت از خودت راحت باشه) بعد فکر کن بقیه چی در موردت میگن.
موفق باشی.

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا اون که من میخوام ازش معذرت بخوام یه بچه های خوابگاهمونه ( پسره )
اخه من هفته ی دیگه درسم تموم میشه و دیگه نمیبینمش . نمیخوام اینجوری درسمو تموم کنم.
لطفا کمکم کنین

میگم که فیدل جان، سخت نگیر بعضی وقتها قهر بودن و مشکل داشتن هم قشنگه. باعث میشه زندگی از یکنواختی در بیاد :cowboy:

باور کن راست میگم. فکر کن .. این درگیری و تشویشی که داری خودش خیلی ارزش داره. نه برای اون. بلکه برای شخصیت خودت.

من با یکی از دوستام از 2 دبیرستان کنتاکت بودیم تا آخر سوم دبیرستان که اومد با بچه ها خدافظی کنه که بره استرالیا !

دوستم اومد بهم گفت محمد، حسین داره میره ها .. منم خیلی معمولی رفتم جلو بهش گفتم حسین جون مارو حلال کن.
بعدشم روبوسی و از این چیزا ...
هنوز که هنوزه ارتباط داریم با هم.

تو هم خیلی مساله رو حاد نکن فیدل.
اینکه بری ازش وقت ملاقات بگیری و درخواست رسمی بدی و آیا به من اجازه میدهی با تو آشتی کنم و ...
برو سر راهش مثل یه مرد و بهش بگو آقا شرمنده. بابت همه چی .. من خیلی دوست داشتم زودتر این کارو میکردم اما ...

اگه طرفت دختر بود کار راحت تر بود اما الان یه کم باید از خودت مایه بذاری دیگه.
بازم میگم بستگی به اون اشتباهی که کردی هم داره. اینطوری نمیشه که تو به من مثلا 500 هزار تومن ضرر بزنی و بگی آقا شرمنده.

اما حدس میزنم چیز غیر قابل جبرانی نبوده!
پس همون کارو بکن ببین نتیجه میده یا نه. من بهت ایمان دارم، تو موفق میشی :victory:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز ممنون از راهنماییتون.
این دوست من هروقت خبر بهش میرسه که میخوام ببینمش از اتاقش ( خوابگاه ) بیرون نمیاد.
من ادمی نیستم که بزارم کسی از من ناراحت باشه.
اینو جدی میگم.
شاید یه نامه براش بنویسم و براش توضیح بدم.

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اس ام اس بزن!!!!!!!!!!!
حرفات و بزن!
البته دوتا به میخ بزن, یکی به تخته!

هم حرفتو زدی, هم احساس بدی بهت دست نمیده!

بالا