كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

NINIpaola

عضو جدید
با اجازه من جوابشو بدم:redface::redface::redface:

از آواتارت معلومه به جوجه و پر و اين چيزا علاقه ي زيادي داري ولي يه چيزي بهت ميگم بيشتر از اين خودتو ضايع نكن خيلي خنده داره و البته زشته كه شاخه شونه بكشي از پشت كامپيوتر

چو اس اس نباشد تن من مباد
اولا من اصلا ضایع نیستم
حرف هام هم خنده دار نیست
به جوجه و پرنده هم علاقه ی زیادی اونجوری که تو گفتی ندارم.
بابا من از استقلال بدم میاد یه کلام
این قدر هم منو حرص ندین
الحق که استقلالیی هستین چی کارتون می شه کرد؟؟؟:w00::w11::w13::neutral::exclaim:

sanzy

عضو جدید
جوجو بذار پرات در بیاد بعد شاخه شونه بکش!:w07::neutral:
در مورد حرفهای طرفدارها تو ورزشگاه باید بگم این عشق به پرسپولیسه که نمیذاره نسبت به تیم بی تفاوت باشن!

پرسپولیس اول بشی آخر بشی دوستت داریم!

دلتون هم به حال خودتون بسوزه که از بس پای باریهای استقلال نشستین این ترم مشروط شدین:w11::w15::w15:

چی شد آواتارتو عوض کردی جوجو؟؟؟؟!!!آقای حنایی و زن و بچش کوشن جوجو؟؟:w15::w15::w15::w15:جوجوهات کجا رفتن جوجو!!!!!؟؟؟:w15::w15:
والا ما که مشروط نشدیم...18 واحد پاس کردم خدا رو شکر...حالا شما مشروط شدی چرا عقده هاتو اینجا خالی میکنه عزیز برادر؟؟!!!!!!!!؟؟؟
والا ما همیشه به پای بازیهای استقلال میشینیم و مشروطم نمیشیم...تازه من واسه سوژه خنده بازیهای پرسپولیسم میبینم اوغات فراغتم...90 دقیقه فیلم کمدیه...مخصوصا وقتایی که نیکبخت بلا رو هم نشون میده شیطون کلی میخندم..
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

sanzy

عضو جدید
اولا من اصلا ضایع نیستم
حرف هام هم خنده دار نیست
به جوجه و پرنده هم علاقه ی زیادی اونجوری که تو گفتی ندارم.
بابا من از استقلال بدم میاد یه کلام
این قدر هم منو حرص ندین
الحق که استقلالیی هستین چی کارتون می شه کرد؟؟؟:w00::w11::w13::neutral::exclaim:
کاری از دستت بر نمیاد..میتونی به حرص خوردنت ادامه بدی......:lol:
یا رویه زندگیتو عوض کنی و راه درست رو انتخاب کنی و قبول کنی که استقلال بهترین تیمه:D
منم از پرسپولیس بدم میاد...عین این آدمای ضایع علنی هی داد نمیزنم...آخه گفتن نداره که:w25:...ارزش نداره حتی اعلام کنم بدم میاد..:w12:

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام افشین جون ، اگه واست امکان داره امضات رو عوض کن منو یاد دوستمون علیرضا ترحمی میندازه :(

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام افشین جون ، اگه واست امکان داره امضات رو عوض کن منو یاد دوستمون علیرضا ترحمی میندازه :(

چيه صابر مي ترسي منم برم؟؟؟اونوقت دانشگاه بدون افشين صفايي نداره نه؟؟؟

باشه عوض مي كنم همين الان

sahar.chem eng

عضو جدید
کاری از دستت بر نمیاد..میتونی به حرص خوردنت ادامه بدی......:lol:
یا رویه زندگیتو عوض کنی و راه درست رو انتخاب کنی و قبول کنی که استقلال بهترین تیمه:D
منم از پرسپولیس بدم میاد...عین این آدمای ضایع علنی هی داد نمیزنم...آخه گفتن نداره که:w25:...ارزش نداره حتی اعلام کنم بدم میاد..:w12:
دموکراسی یعنی همین که هر چی از دهان مبارکتون در میاد نثار هم میکنین!
کاش بجای این صحبتها برین و کیسه هاتونو ضد عفونی کنین!

کربلایی

مدیر بازنشسته
:D
چی شد آواتارتو عوض کردی جوجو؟؟؟؟!!!آقای حنایی و زن و بچش کوشن جوجو؟؟:w15::w15::w15::w15:جوجوهات کجا رفتن جوجو!!!!!؟؟؟:w15::w15:
والا ما که مشروط نشدیم...18 واحد پاس کردم خدا رو شکر...حالا شما مشروط شدی چرا عقده هاتو اینجا خالی میکنه عزیز برادر؟؟!!!!!!!!؟؟؟
والا ما همیشه به پای بازیهای استقلال میشینیم و مشروطم نمیشیم...تازه من واسه سوژه خنده بازیهای پرسپولیسم میبینم اوغات فراغتم...90 دقیقه فیلم کمدیه...مخصوصا وقتایی که نیکبخت بلا رو هم نشون میده شیطون کلی میخندم..:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

سلام
من از جوجو و جوجه خيلي خيلي خوشم مياد:redface:
مشكليه؟

عزيز من جوجو و جوجه هر چي باشن از شش تايي ها كه بهترن:biggrin:

عزيزم سايرين نوشتن شما هم برو بنويس:
واسه سلامتي فكر و روانت كلي فايده داره:redface:
صد بار تو دفتر مشقت بنويس

شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي

بعد بيار امضا كنم:D

sanzy

عضو جدید
:D

سلام
من از جوجو و جوجه خيلي خيلي خوشم مياد:redface:
مشكليه؟

عزيز من جوجو و جوجه هر چي باشن از شش تايي ها كه بهترن:biggrin:

عزيزم سايرين نوشتن شما هم برو بنويس:
واسه سلامتي فكر و روانت كلي فايده داره:redface:
صد بار تو دفتر مشقت بنويس

شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي
شش تايي

بعد بيار امضا كنم:D

خودمونیما تو هم خیلی با مزه ای...صبحا چاییتو با خیار شور بهم میزنی یا شبا مامانت تو آب نمک میخوابونتت کوچولو؟؟؟؟:w15::w15:
اینجا تاپیک بیان کردن علایق نیست..از جوجو و جوجه خوشت میاد که بیاد...به ما چه...چه ربطی داره اینجا میگی؟؟!!!
:w15::w15:
این سایرین نوشتن هم جز توهماتت بود دیگه...چرا وقتایی که تو فضایی میای اینجا؟؟:w25:

من که مشق نمینویسم بیارم تو!!!!(فکر کن:تو؟؟:w20:تو؟؟:w20:هاها...خیلی ریزی) امضا کنی...
بهتره تو بری مشقاتو بنویسی:
استقلال سرور حرصپولیسه
استقلال سرور حرصپولیسه

استقلال سرور حرصپولیسه
استقلال سرور حرصپولیسه
استقلال سرور حرصپولیسه
استقلال سرور حرصپولیسه
استقلال سرور حرصپولیسه
استقلال سرور حرصپولیسه
استقلال سرور حرصپولیسه
استقلال سرور حرصپولیسه
استقلال سرور حرصپولیسه

shabnam_gh

عضو جدید
سلام خدمت همه پرسپولیسیای با مرام!!!!!!!!می خواستم خدمتتون عرض کنم که بذارید این استقلالیا هر چی می خوان بگن و یه کم خالی شن!!!!گناه دارن اخه کوچولوان!حیف نیست وقت می ذارید واسشون؟؟؟؟;):w11::w11::w16::w33:

sanzy

عضو جدید
سلام خدمت همه پرسپولیسیای با مرام!!!!!!!!می خواستم خدمتتون عرض کنم که بذارید این استقلالیا هر چی می خوان بگن و یه کم خالی شن!!!!گناه دارن اخه کوچولوان!حیف نیست وقت می ذارید واسشون؟؟؟؟;):w11::w11::w16::w33:

عزیزم از اسم تاپیک معلومه اینجا چه خبره......
شما وقت نداری چرا میای این جا؟؟؟؟!!!!!!!!!!!:w25:
شما عقده نداری این چیه عرض کردی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!:w25:
شما کوچولو نیستی چرا از گفتن یه عرض کوچولوی پوچ این همه واسه خودت ذوق :)w33:)کردی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!:w15::w15::w15::w15:

آخرین ویرایش:

amin_architect22

عضو جدید
این لنگیا دلشون به شش تایی خوشه. بذار باشه.
هر چی باشه هلان استقلال هم گلهایی که به پرسپولیس زده بیشتره، هم بردایی که داره. برید هر وقت گلاتونو برداتون اندازه ما شد بعد بگد شش تایی شش تایی.
----------------------------------------------------------
این اس اس منه
دوست دارم خیلی زیاد
قهرمانی بهت میاد

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این لنگیا دلشون به شش تایی خوشه. بذار باشه.
هر چی باشه هلان استقلال هم گلهایی که به پرسپولیس زده بیشتره، هم بردایی که داره. برید هر وقت گلاتونو برداتون اندازه ما شد بعد بگد شش تایی شش تایی.
----------------------------------------------------------
این اس اس منه
دوست دارم خیلی زیاد

قهرمانی بهت میاد

نه همین الان میگم شش تایی شش تایی شش تایی
شیش تایی شیش تایی شیش تایی

اون دوستی هم که میگه حرص پولیس منظورت رو می فهمم واسه شما حرص پولیسه هی حرصش رو میخورید بازم بگو حرصپولیس

mtazar

عضو جدید
استقلال با ۵ گل راه‌آهن را شکست داد.

پرسپولیس کجایی که میخواییم حالتو بگیریم ۳ گل کافیه یا ۴ یا ۵ یا ۶ یا ۷ یا........
.
.
.
به نظر من در مقابل استقلال بازی نکنی بهتره چون اگه بازی کنی یعنی با آبروت بازی کردی

نازیلا

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال با ۵ گل راه‌آهن را شکست داد.

پرسپولیس کجایی که میخواییم حالتو بگیریم ۳ گل کافیه یا ۴ یا ۵ یا ۶ یا ۷ یا........
.
.
.
به نظر من در مقابل استقلال بازی نکنی بهتره چون اگه بازی کنی یعنی با آبروت بازی کردی
راه اهن شکست داد پرسپولیسو که شکست نداده؟؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درسته پرسپولیس تو بحرانه و بد نتیجه گرفته اما مطمئن باش چه تو بحران باشه چه نباشه بازی با استقلال خودش یه چیز دیگه است و اصلا هم منتظر زدن گل زیاد نباشین که بد جور میبازین اگه خیال کردن پرسپولیس هم مثل راه آهن میبازه سخت در اشتباهی رفیق برو از همین الان نذر و نذورات راه بنداز که سنگین نبازین تو دربی 66 دوباره 6 تایی نشین

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بازم حرفي مي مونه اين پرسپوليس امروز جلو استقلال امروز كه ديديم بازم مي تونه دووم بياره امسال بهترين فرصت واسه اينهه كه تنها افتخار لنگيا يعني زدن شش گل به استقلال رو از بين ببره چه حالي ميده شصت و ششمين گل استقلال تو ليگ تو شصت وششمين دربي برابر با ششتايي شدن لنگيا چه حالي ميده ولي در هر حال ما برنده ايم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا بازم حرفي مي مونه اين پرسپوليس امروز جلو استقلال امروز كه ديديم بازم مي تونه دووم بياره امسال بهترين فرصت واسه اينهه كه تنها افتخار لنگيا يعني زدن شش گل به استقلال رو از بين ببره چه حالي ميده شصت و ششمين گل استقلال تو ليگ تو شصت وششمين دربي برابر با ششتايي شدن لنگيا چه حالي ميده ولي در هر حال ما برنده ايم
خیال بافی ممنوع افشین جون
این بازی هیچ ربطی به نتیجه گرفتن تو بازی های قبلی دوتا تیم نداره مثل همیشه به قول سلطان تیمی که تو لیگ بهتر ظاهر شده تو این بازی ضعیف تره

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جهت یاد آوری

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=7798&stc=1&d=1233776581

shabnam_gh

عضو جدید
بچه ها!!!!!پرسپولیسیا!!!!!!یکی این سانازی رو از برق بکشه!!!!البته بعید می دونم برقی باشه!احتمالا" با زغال سنگ کار می کنه!به هر حال خاموشش کنید!خیلی داره جوش می زنه!!!:biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیال بافی ممنوع افشین جون
این بازی هیچ ربطی به نتیجه گرفتن تو بازی های قبلی دوتا تیم نداره مثل همیشه به قول سلطان تیمی که تو لیگ بهتر ظاهر شده تو این بازی ضعیف تره

مي دوني پروين واسه چي اين حرف رو مي زنه؟؟؟خب يه كم فكر كن پسر خوب واسه اين ميگن تيمي كه بهتره ضعيفتره چون تيمي كه صدر جدوله هميشه ترس اينو داره كه ببازه يا مساوي كنه و تيم دوم بهش برسه ولي استقلال امسال اينقدر خوب بوده كه ترس اين رو نداشته باشه حتي بر فرض محال اگه امتيازم از دست بده تيم دوم جدول خواب رسيدن رو بايد ببينه تيم سوم كه جاي خود داره پس دلهره اي واسه تيم برتر وجود نداره كه بخواد تو اين بازي اوني كه هست رو نشون نده من بر عكس تو فكر مي كنم اين بازي قلعه نوعي كاملا واسه برد ميره و شما مطمئن باش اگه پيرواني هم بخواد دلهره رو از تيم دور كنه نمي تونه چون از يه طرف استقلال خيلي آمادس از طرف ديگه پيرواني دستيار قلعه نوعي بوده و از طرف ديگرتر پرسپوليس كلي دلهره داره چون در صورت باختن به استقلال ديگه هوادار رو نميشه آروم كرد

پس يادت باشه قلعه نوعي گفته فقط تو روز بازي كري مي خونم اين بازي مطمئن باش با بقيه فرق داره حالا مي بيني يه هفته اي تحمل مي خواد

جهت یاد آوری

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=7798&stc=1&d=1233776581

واسه اين پستت فقط ميشه تاسف خورد و به خود باليد كه پرسپوليسي نيستم و از اين رفتارها ندارم اين دومين باره كه يه پرسپوليسي تو اين تاپيك از اين عكس ها استفاده مي كنه و چيزي نميشه گفت كاشكي جوجو كه همه جا ميره و واسه قشر تحصيلكرده تاسف مي خوره اينجا هم يه همچين كاري رو مي كرد

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
محض رضای خدا شما قرمزا دیگه بس کنید

تمومش کنید بابا

اخه تا کی میخواید این حقارتو در برابر استقلال تحمل کنید...واقعا سنگینه..واقعا تحملش سخته.نمیدونم چه جونی شماها دارید...به هر حال بهتون خسته نباشید میگم.خیلی قوی هستید

derdevil

عضو جدید
:king:استقلالی ها مبارکه:king:
:king:استقلال5-1راه آهن
:king:

roleh

عضو جدید
اين واسه اس ها...
يادتون نره كه سابقه نشون داده كه هر تيمي كه جايگاهش تو ليگ بهتر بوده فاتحه ي دربي رو خونده....
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=7813&stc=1&d=1233838540

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=7814&stc=1&d=1233839014

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين واسه اس ها...
يادتون نره كه سابقه نشون داده كه هر تيمي كه جايگاهش تو ليگ بهتر بوده فاتحه ي دربي رو خونده....
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=7813&stc=1&d=1233838540

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=7814&stc=1&d=1233839014

اگه زحمت مي كشيدي چند تا پست اين تاپيك رو مي خوندي جواب اين سوال رو مي ديدي اصلا نيازي نبود خيلي بگردي چند تا پست بالاتر يكي از دوستان همينو گفت و جواب دادم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي يه تبريك با تاخير بگم به استقلالي ها به خاطر اينكه ناصر خان و يه كره اي تنها دروازه بانان آسيايي بودن كه تو بهترين دروازه بانان تاريخ جهان اسمشون بود دمش گرم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
لنگيا عزيز صحبت هاي محمود ياوري رو بعد از بازي درباره ي استقلال شنيدين ؟؟؟اگه نشنيدين امشب نود ببينين و بشنوين و بترسين
اونوقت مربي شما ميگه تيما چون ما بازيكناي مشهوري داريم جلو ما دفاعي تر از استقلال بازي مي كنن:biggrin::biggrin::biggrin:
اون شب فردوسي پور نخواست اين بحث رو ادامه بده و پيرواني رو ضايع كنه چون همينطوريشم بيچاره داشت اشكش در ميومد

ولي جوك جالي گفتا حالا خوبه اين روزا هر تيمي مياد جلو پرسپوليس اميدواره كه از بحران خارج بشه واسه همين هجومي بازي مي كنه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي بچه ها ديروز ازبازي پرسپوليس چي ياد گرفتين؟؟؟ديروز بعد از گل توره من ياد بعضي از بچه هاي اينجا كه از متانت و سنگيني كريم باقري حرف مي زدن افتادم كلي خنديدم آخه كريم رقص برره اي مي كرد جلو توره واقعا كه چقدر متشخص بود اين كاپيتان مسن

توره هم كه سه كارته شد بيچاره ها پشت هم بد ميارن

کربلایی

مدیر بازنشسته
افشینی بهت حق میدم!!! این طور ذوق زده بشی!!!
سالهاست که آرزوی چند تا بازی خوب مونده بود تو دلتون!!! عقده ای شده واسه خودش.
خب این دوران هم می گذرد!!! آنچه می مونه پرسپولیسه که باز هم مثل همیشه از پس بحران خارج میشه و کاپ رو برای بار سوم به خانه میبره.
البته اینو خوب میدونم که می تونید واسه این حرفم هزار تا صغرا و کبری بچینید کنار هم که اله و بله...

واسه همین صبر می کنیم تا هفته ها بگذرد و پرسپولیس به رشد حلزونی اش ادامه دهد.
موفق باشید(تا چی پیش بیاد)

بالا