شهید رجایی

narges_delangiz

عضو جدید
سلام به بچه هایدانشگاه شهید رجایی
من امسال کنکور کاردانی به کارشناسی دادم و دانشگاه شما هم پذیرش میگیره
راستش من تا حالا اسم دانشگاهتون رو نشنیده بودم ولی خوب اونجا رو هم زدم میشه یه کم در مورد دانشگاه و خوابگاه و این چیزا به من اطلاعات بدین ممنون.

سلام امیدوارم قبول شی
دانشگاه ما برای کاردانی به کارشناسی ها خیلی معروفه چطور نشنیدی
واسه اونا دانشگاه خوبیه
ماها که کارشناسی بودیم اسمش واسمون غریب بود چون اولین سالی بود که مهندسی می گرفت

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. من مدرک کاردانی معماری دارم. می خوام واسه کارشناسی کنکور بدم. و خیلی دوست دارم که رجایی قبول شم.می دونم واسه ماها بهترینه.می خوام بدونم کلا جو دانشگاش چطوره؟ از خوبیاش برام بگین که واسه م انگیزه شه درس بخونم.:)

ask q

عضو جدید
سلام به همگی.
من دانشجوی ترم 3 هستم،هنوز واسه کنکور شروع نکردم انشالله بعد از امتحانام شروع میکنم،راستش میخواستم همزمانبا دانشگاه برای کنکور هم بخونم اما اونقدر کارامون زیاده و اونقدر دانشگاه میرم که اصلا نشد.خلاصه دعا کنید بعد از امتحانها اوضاع فرق کنه.

راستش تا این تاپیک و دیدم خیلی خوشحال شدم چون یه سوال مهم دارم.
شنیدم که رجایی داره کم کم دوره ی کاردانی به کارشناسی شو جمع میکنه،یعنی ممکنه از سال دیگه اصلا نگیره.منم خیلی دوست دارم اونجا قبول شم.آخه نمیدونم شنیدید یا نه،اما دانشگاه بوعلی همدان دیگه نمیخواد کارشناسی ناپیوسته بگیره و من از چند نفرم شنیدم که رجایی هم تکلیفش معلوم نیست.حالا اگه ممکنه بچه هایی که رجایی درس میخونن یا به نوعی میتونن از یه منبع موثق خبر بگیرن،ببینن که آیا واقعا اینجوری هست یا نه . من منتظرم،ممنون.

ses_906090

عضو جدید
سلام بچه ها
من از بچه های عمران دانشگاه شهید رجایی میخوام به من در مورد سطح علمی استاداش و دانشگاه اطلاعاتی بدن.در ضمن مدرکی که به کارشناسی ناپیوسته میدن با عنوان مهندسیه یا کارشناسی؟
با تشکر

hamedmehraban

عضو جدید
کسی دانشجوی شهید رجایی می شناسه که از طریق کنکور کاردانی به کارشناسی عمران قبول شده باشه می خوام منو راهنمایی کنه چه طور بخونم؟

french

عضو جدید
سلام من هم از فارغ‌التحصيلهاي 84 مكانيك رجايي هستم خوشحال مي‌شم از هم دانشگاهي‌هايم خبر بگيرم.

Ali Samadi

اخراجی موقت
سلام برو بچ دانشگاه شهید رجایی
چاکر همتون هستیما !!!! قربونتون !!!!! :w40:
انشالله موفق باشین
باز این مهمون ناخونده مزاحمتون می شه !
بای:):heart:

hamid_gofteman

عضو جدید
بالاخره فارغ شدیم!

بالاخره فارغ شدیم!

هم دانشگاهی های خوبم امیدوارم شما هم مثل ما از دست دانشگاه راحت بشید :biggrin::)
اما این رو می دونم دلم برا پارک هتل و بروبچ ورودی 83 تنگ میشه
راستی این وبلاگ از ما برای دانشگاه به ارث رسید http://srttu.blogfa.com اگه خواستید نظراتتون رو در مورد دانشگاه یا خاطراتتون رو به صورت مختصر تو قسمت نظراتش بنویسید.
یه زمانی شاید همه نشستیم خوندیم دلمون باز شد!
:gol:

*vania*

عضو جدید
سلام به همه
من امسال کاردانی به کاشناسی دادم، میخواستم از شماها که رجایی درس میخونید خواهش کنم که لطف کنید و بهم بگید شبانه تهران رجایی یا شریعتی حداکثر چه رتبه ای میگیره؟ برای من قبولی تو تهران حیاتی هستش لطفا جوابمو سریعتر بدید.
«ممنون و موفق باشید»
دعا کنید منم به جمع شما بپیوندم:)

majid hashemi

کاربر فعال
بابا ای ول چرا اینقد با جواباتون شرمنده می کنین؟!!!!!!!!!:w17:
:sweatdrop:

سلام دوست عزیز من چند سالی هست فارغ التحصیل شدم و نمیدونم اوضاع پذیرش و رتبه الان چجوریه ولی امیدوارم همونی بشه که میخوای و همیشه موفق باشی
برو بچ شهید رجایی یکم بی حالن شدن دیگه اینجا خیلی پست نمیدن امیدوارم یکم بیشتر با هم باشیم

همیییییییییییشه همتون موفق باشین:gol:

majid hashemi

کاربر فعال
کسی لطف میکنه بهم بگه قضیه عوض شدن اسم دانشگاه چیه ؟ صحت داره ؟ میخوان چی بذارن اسمشو؟:gol:

ask q

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
من قراره دانشجوی رجایی بشم،معماری:D
از دوستایی که اونجا میخونن یا فارغ التحصیل شدن سوال دارم،میخواستم بدونم معمولا" انتخاب واحدا چجوریه؟ منظور اینکه برنامه ها انعطاف پذیره یا نه،مجبوریم هرچی که گروه ارائه میده و تو هر ساعتی که هست همونو باید بگیریم؟؟؟
آخه من مسیرم خیلی دوره،امیدوارم مجبور نشم صبح زود کلاس بردارم!

morteza4

عضو جدید
سلام

سلام

منظورتون تربیت دبیر شهیدرجاییه دیگه درسته؟؟؟
منم ورودی کارشناسی پیوسته مهر 88 هستم....:D

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان..
میشه یکم از دانشگاه بگید؟؟
جووش..سطح علمیش؟؟:)

ostadonline

عضو جدید
سلام. من دانشجوی ترم 2 دانشگاه رجایی هستم. والا دانشگاه خوبیه. شاید به پای دانشگاه های مطرح تهران نرسه. اما از خیلی از دانشگاه های شهرستان ها بهتره. جو آرومی داره . اصلا تو خط سیاست نیست. با این که خوابگاهی نیستم، اما از بچه ها تعریف خوابگاهاش رو زیاد شنیدم. ما که هنوز وارد درسهای تخصصی نشدیم، اما تو رشته خودم (برق قدرت)، تا الان، با اساتید و دانشجوهای خوبی بودم. راستی اینجا رو هم یه نگاه بندازید. وب سایت بروبچه های برق ورودی 88. حل تمرین و بحث و ... مال خودمونه
www.power88.ir

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها كسي هست كه ارشد رجايي بخونه من امسال اونجا قبول شدم. البته ليسانسمم رجايي هست.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
من امسال کارشناسی ناپیوسته رجایی قبولیدم
هم دانشگاهی های عزیز بیاین گپ بزنیم :w16:

majid hashemi

کاربر فعال
سلام
بچه های شهید رجایی کجایین؟؟؟؟
تاپیک شهید رجایی رفته اون ته تها!!!!!!!!!

rambod-g

عضو جدید
سلام به بچه های باحال شهید رجایی ! از اولین تا آخرین پست هایی که نوشته بودینُ خوندم خیلی جمع باحالی دارین ! ایول ...

من امروز جواب کنکور کارشناسی ناپیوستم اومد دیدم که رتبم 400 شده !!!! می خوام بدونم میشه با این رتبه رو قبولیه دانشگاه شهید رجایی حساب کنم ؟

رشتم هم مکانیک تاسیساتِ !!

ممنون :gol:

HT boy

عضو جدید
درود به دوستان. من امسال کاردانی به کارشناسی قبول شدم. رشته ام هم نقشه برداری.

mymat

عضو جدید
سلام
از بچه های جدید متالورژیم
میخواستم به توانا پاسخ بدم.....
نمیدونم چرا اینطوری شد......
موفق باشید

بالا