لاغري(بحث و گفتگو)انشاالله تايپيك مفيدي براي لاغري باشه

aygon

عضو جدید
سلام
من تصميم گرفتم اين تايپيك رو بذارم تا اطلاعاتمون رو در اختيار همديگه بذاريم و راه هاي لاغري رو ياد بگيريم هر كي تجربه داره اگه ديگران را هم مطلع كنه ممنون ميشم.
راه اول با خودم:
شام نخوردن خيلي موثره
در ضمنthanksيادتون نره:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

nobody!

عضو جدید
سلام.سال نوتون مبارک.
شام نخوردن بزرگترین اشتباهه...تحت هیچ شرایطی نباید شام نخورید...
شمایی که می خواین لاغر بشید باید راه مناسب رو انتخاب کنید نه اینکه شام رو حدف کنید...
من خوذم قدم 165 هست و وزنم 48 کیلوست... جزو لاغرها هستم متاسفانه.
شنیدم اسفناج اشتها رو کم می کنه و توی رزیم های غذایی هم هست.
بهتره که موادی که حاوی نشاسته هستند رو کمتر بخورید و ورزش هرروزه رو فراموش نکنید.
کره..خامه..شیر چرب...وشیرینی ها رو کم بخورید...
حالا اگه می شه به من بگید چی کار کنم تپل بشم؟!
....
سالم باشید.
یا علی.

hodhod_Bala

عضو جدید
سلام.سال نوتون مبارک.
شام نخوردن بزرگترین اشتباهه...تحت هیچ شرایطی نباید شام نخورید...
شمایی که می خواین لاغر بشید باید راه مناسب رو انتخاب کنید نه اینکه شام رو حدف کنید...
من خوذم قدم 165 هست و وزنم 48 کیلوست... جزو لاغرها هستم متاسفانه.
شنیدم اسفناج اشتها رو کم می کنه و توی رزیم های غذایی هم هست.
بهتره که موادی که حاوی نشاسته هستند رو کمتر بخورید و ورزش هرروزه رو فراموش نکنید.
کره..خامه..شیر چرب...وشیرینی ها رو کم بخورید...
حالا اگه می شه به من بگید چی کار کنم تپل بشم؟!
....
سالم باشید.
یا علی.
خب کاری نداره گلم همه ی اینایی که گفتی و بوخور;):biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:;)

آذرتاش

عضو جدید
سلام

شام نخوردن خيلي موثره
در ضمنthanksيادتون نره

تنکس ؟ این تاپیک ارزش تنکس ندارد. چون گفتی که بهت تنکس بدیم از اون لحاظ. به بهانه تنکس اینهمه زرنگی نکن. تنکس؟
جالب بود
من هم میگم پیاده روی کنیم بهتره: تنکس
غذا های پر چرب نخوریم .تنکس
ولی مهسا جونم ما تو فامیل یکی رو داریم همه چیز میخوره ولی نمیدونم چرا بازم چاق نمیشه؟ تنکس
حتمآ اون حسوده . تنکس
نه بابا خیلی هم پسر خوبیه . تنکس
آخه پسر هم خوب میشه ؟ تنکس
من میگم آدم اگه نشاسته نخوره لاغر میمونه . تنکس
مگه میشه ادم نون نخوره . تنکس
چرا نمیشه ؟ تنکس
بچه ها اینهم عکس یه آدم چاق . تنکس
وای چقده گنده س؟ تنکس
حالا بیا این عکسو ببین. تنکس
مادر بزرگ مهر چاده؟ تنکس
نه بابا مهر چاد که ازدواج نکرده . تنکس
بامشاد چی ؟ تنکس
بچه ها من این تاپیکو زدم راجع به لاغری بحث کنیم ها؟ تنکس
مگه ما داریم چیکار میکنیم؟ تنکس
میگم این ملا ها چی میخورن که اینقده چاق میشن؟ تنکس
پول مردمو. تنکس
پس چرا ا. ن چاق نمیشه؟ تنکس
بابا اون که از جنس ادمیزاد که نیست. تنکس . تنکس . تنکس . تنکس . تنکس . تنکس
راست میگه اون فرشته است . تنکس
آره یکی تو فرشته ای یکیش هم اون . تنکس . تنکس . تنکس . ننکس
میگم در فلسفه ما به خدا نمیرسیم ولی ازش عبور میکنیم. تنکس . تنکس . تنکس
منظور ؟ تنکس . تنکس.
هیچی دیدم ساکته گفتم بیام حرف بزنم. تنکس . تنکس . تنکس
آخا بحث خدا به لاغری چه ربطی داره تو هم ؟ تنکس
تنکس
آدمین : لطفآ به شخصیت آقا خروسه توهین نکنید . حرفتان را یزنید؟ 20 تا تنکس
ای پاچه خوار بی خاصیت؟ تنکس میدی به آدمین ؟
خوشم میاد . به تو چه ؟ تنکس . تنکس
چرا شما به آمریکا چراغ سبز نشان میدید ما هیچی نمیگیم؟ تنکس سه تا
بچه ها جوابشو ندید . اون هنوز سنش کمه و 20 روزه که عضو شده . تنکس 12تا
مگر سن هم مطرحه؟
نه آخه زیادی حرف زد من هم به اون جهت گفتم. تنکس دو تا
ا*** هم خوبه .
برای چی ؟ تنکس
خوب موضوع تاپیکو میگم. تنکس . تنکس
هان اینقد گرم صحبت بودیم که یادمون رفت موضوع چیه؟ تنکس 3 تا
منم میخواستم تنکس کنم ببخشید ندارم.
جمالتو عشقه نداشته باش . ما همینطوری هم قبولت داریم . تنکس 6 تا
ولی من خدارو قبول ندارم . تنکس 5 تا
بشین بینیم با با تو هم حوصله داری ا ؟ تنکس . تنکس
راستی این دارو های گیاهی خوبن برا لاغری ؟ تنکس
نه با با . همش سرطان زاست. تنکس تنکس
ولی میگن اون خارجی ها اصلآ . تنکس
همش چرته . خرافاته . کار این ملا هاست. تنکس 40 تا
نه با با . عمه من خورده 4 کیلو لاغر شده . تنکس
این قصه ادامه دارد. تنکس

آذرتاش

عضو جدید
دیدم استاتر به هیچکس امتیاز نداده خودم دادم.
امتیاز میخواد اما جونش بالا میاد امتیاز بده.
خسیس :biggrin:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دستگاه هست بخار میده هاا اون خیلی خوبه
این ویبره ها پدر ادمو در میارن

Anahita.pb

عضو جدید
تصمیم به ازدواج :D
بنده 165 سانت قدم بود و قبلنا 62 کیلو بودم اما بعد از نامزد کردن به طرز معجزه آسایی 8 کیلو لاغر شدم دیگه هم چاق نشدم:D:D

aygon

عضو جدید
سلام اون كه ميگه متخصص لاغري من چكار كنم زود تند و سريع لاغر بشم؟

haj-amir

عضو جدید
Salam aziz
Shayad man betonam be u komak konam
Akhe man khodam sale 85 kheili chagh bodam taghriban 120 kiloii mishodam.
Vali alan ba varzesho rejim 80 kilo hastam rastesh tariff nabashe bezanam be takhte mankan shodam yani mankane bi sakshenam.
In karo migam anjam bede be omide khoda vaznet pain miyad ache chaghi ba dardiye hame maskharam mikardan vali alan man ona ro maskhare mikonam.
In barname ro anjam bede

Sobhane: 3 ta khorma ba 2 ta sefideye tokhme morgh. Yetike nonam ba asall ya panir. 2 ta az miveye fasl .ye livan chaii ya shir. Ta sa@ 11 ye livan abe portaghal.
Ta sa@ 1 dg chizi nakhor ta nahar.

Nahar: bebin nahar harchi darin bekhor vali charbi ezafe nakhor ta jaii bekhor ke ehsas koni sir nashodi..

Asrone:sa@5 ke 3ta sefideye tokhme morgh ba anvae mivejat.

Sham: salad bedone soos harchi mikhay bekhor ba yedone sibzaminiye motevaset.

Ghable khab: yeki sib ba ye livan maste kam charb.

Nemigam ghaza nakhor migam shirnijat ba charbi nakhor

Varzesh:
Har rooz betoni beri doo ke 45min bedo.
Agar na ke boro bashgah arobic miri harchi khodet rahati.
Agar mitoni har roz sob 4 ta sete 25taii shekam kar kon ke charbiye shekam dir ab mish eke komaket mikone zoodtar ab she.
Agar betoni be ri doo ke aliye I karo be kon taghriban har mah 5_10kl kam mikoni bastegi dare bekhodet.
In karo dostam anjam dad 1/2/88 ta 15/5/88 vaznesh az 120kl shod 95kl.
Hamechi be khodet bastegi dare
Aval erade
Dovom erade
Sevomam erade.
Sakht hast vali be sakhtish miarze.
Omidvaram khob laghar shi toam be jame mankana ezafe shi.
Agar rajebe varzesh kardam bishta etelaat mikhay dar khedmatam

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اون كه ميگه متخصص لاغري من چكار كنم زود تند و سريع لاغر بشم؟
قبل غذا سالاد زیاد بخور
برنج اصلا نخور
نون هم کم بخور
غذا خوردنتو طولانی و آرام کن
غذا تو زیاد بجو
مواد نشاسته ای با کالری بالا مثل سیب زمینی ماکارونی و....کمتر بخور
پیاده روی هم خیلی موثره
اگه این کارا رو انجام بدی و ورزش رو هم فراموش نکنی مطمئن باش تاثیر داره:gol:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر شما بهترین و موثرترین روش لاغری چیست؟
سلام
من قبلاً در بحثهایی همچون رژیم، شما چند کیلو اضافه وزن دارید و رژیم دکتر ادکینز ( پیشنهاد می کنم به اون بحث ها سر بزنید ) در مورد چای لاغری صحبت کردم ولی بنا به سوال کردن چند تا از دوستان در کلوب در مورد چای لاغری، تصمیم گرفتم یک توضیحی در مورد چایی لاغری بدم.

ابتدا من این مورد را بگم که من شخصاً در مورد این چای تحقیقات لازم را به عمل آوردم و بعد تصمیم گرفتم که از این چای لاغری استفاده کنم و کردم این را گفتم تا بدانید بر خلاف بعضی بحثها که اشخاص دنبال اطلاعات در مورد روش لاغر کردن و موضوع مورد بحثشان هستند این بحث این جوری نیست و چون روش بسیار راحت و کارا و تضمینی برای کاهش وزن است من این مطالب را با این عنوان بهترین و موثرترین روش لاغری آوردم.

در حقیقت این چایی یک ماده غذایی فعال زیستی است که توسط متخصصان غذایی و دارویی چین تهیه شده و طبق اطلاعات موجود در اینترنت این چای در حال حاضر در کشورهای چین و آمریکا و کانادا و فرانسه و آفریقا جنوبی تهیه شده و این چایی توسط وزارتهای مربوطه در کشورها تایید شده (fda که معتربرترین تاییدیه غذایی و دارویی جهان است) و افراد زیادی در دنیا از این محصول استفاده می کنند و از استفاده از این محصول راضی هستند. من خودم از این چایی به همراه یک مکمل غذایی استفاده کردم و در 20 وز 8 کیلو وزن کم کردم و پیشنهاد من به اشخاص برای کاهش وزن راحت استفاده از چای به همراه مکمل غذایی است.

این چای لاغری با چای سبز که در عطاریها وجود داره و به عنوان چای لاغری فروش می ره کاملاً متفاوته چای سبز باعث می شه فشار آدم پایین بیاد و برای بعضی از افراد خوردن اون چایی خطرناکه ولی این چایی از چای کودین همراه با برگهای نیلوفر آبی ، دانه های کاسنیاتورا ، ریواس و پوست نارنگی می باشد که دارای طعمی مساعد است و در حقیقت این چایی باعث تخریب چربیها شده و به این وسیله اشخاص بدون زحمت لاغر می شوند.

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر شما بهترین و موثرترین روش لاغری چیست؟
سلام
من قبلاً در بحثهایی همچون رژیم، شما چند کیلو اضافه وزن دارید و رژیم دکتر ادکینز ( پیشنهاد می کنم به اون بحث ها سر بزنید ) در مورد چای لاغری صحبت کردم ولی بنا به سوال کردن چند تا از دوستان در کلوب در مورد چای لاغری، تصمیم گرفتم یک توضیحی در مورد چایی لاغری بدم.

ابتدا من این مورد را بگم که من شخصاً در مورد این چای تحقیقات لازم را به عمل آوردم و بعد تصمیم گرفتم که از این چای لاغری استفاده کنم و کردم این را گفتم تا بدانید بر خلاف بعضی بحثها که اشخاص دنبال اطلاعات در مورد روش لاغر کردن و موضوع مورد بحثشان هستند این بحث این جوری نیست و چون روش بسیار راحت و کارا و تضمینی برای کاهش وزن است من این مطالب را با این عنوان بهترین و موثرترین روش لاغری آوردم.

در حقیقت این چایی یک ماده غذایی فعال زیستی است که توسط متخصصان غذایی و دارویی چین تهیه شده و طبق اطلاعات موجود در اینترنت این چای در حال حاضر در کشورهای چین و آمریکا و کانادا و فرانسه و آفریقا جنوبی تهیه شده و این چایی توسط وزارتهای مربوطه در کشورها تایید شده (fda که معتربرترین تاییدیه غذایی و دارویی جهان است) و افراد زیادی در دنیا از این محصول استفاده می کنند و از استفاده از این محصول راضی هستند. من خودم از این چایی به همراه یک مکمل غذایی استفاده کردم و در 20 وز 8 کیلو وزن کم کردم و پیشنهاد من به اشخاص برای کاهش وزن راحت استفاده از چای به همراه مکمل غذایی است.

این چای لاغری با چای سبز که در عطاریها وجود داره و به عنوان چای لاغری فروش می ره کاملاً متفاوته چای سبز باعث می شه فشار آدم پایین بیاد و برای بعضی از افراد خوردن اون چایی خطرناکه ولی این چایی از چای کودین همراه با برگهای نیلوفر آبی ، دانه های کاسنیاتورا ، ریواس و پوست نارنگی می باشد که دارای طعمی مساعد است و در حقیقت این چایی باعث تخریب چربیها شده و به این وسیله اشخاص بدون زحمت لاغر می شوند.
اسم دقیق این چایی چیه؟؟
یعنی برای خریدش باید کجاها بریم بپرسیم دارند یا نه و ازشون بپرسیم چه چیزی میخواهیم؟؟؟

بالا