دوشیزه ای به دنبال شوهر (+عکس) طنز نیستش واقعیه!!

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوشیزه ای به دنبال شوهر [SIZE=-2][/SIZE]

یك زن 107 ساله چینی كه در دوران جوانی همیشه از ازدواج می ترسیده است،‌ حالا در سن 107 سالگی به دنبال همسر می گردد تا برای اولین بار در زندگی اش ازدواج كند و امیدوار است در این سن و سال همسر دلخواه خود را پیدا كند.
به گزارش خبر نیوز ،او می گوید«من حالا 107 سال دارم و تاكنون ازدواج نكرده ام و تنها دلیل ازدواج نكردنم این بوده است كه در كودكی شاهد این بودم كه عمویم همیشه زن عمویم را كتك می زد و زن بیچاره همیشه در حال گریه بود و به همین علت همیشه از ازدواج تصویر بدی داشته ام و فكر می كردم همه آدم هایی كه ازدواج می كنند زندگی شبیه آنها دارند».
این خانم بعد از مرگ پدر و مادرش هم ازدواج نكرد و تا سن 74 سالگی در یك مرزعه كشاورزی می كرد تا این كه توان كار كردن را از دست داد.
در حال حاضر مقامات برای كمك به این خانم در جستجوی داماد بالای 100 سال هستند و از فامیل این خانم هم خواسته اند كه اگر فرد مناسبی را پیدا كردند دست به كار شوند.
گرداوری:سایت تفریحی میعادگاه
منبع : رویترز

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بزار فکر کنم

بزار فکر کنم

فکرام را کردم اینو باید عزائیل دیگه بسونه:biggrin:
راستی گول اون تاج را نخوریدا همش دامه مواظب باشید
mahdicar20:)

suro0sh

عضو جدید
خونه حوض دار، پیرزن پولدار......
آب حوض میکشیم ، پیرزن خفه میکنیم:w15::w17:
(بقیه اش سانسور شد:confused:بد آموزی داشت!!!!!:surprised:)

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوشیزه ای به دنبال شوهر

یك زن 107 ساله چینی كه در دوران جوانی همیشه از ازدواج می ترسیده است،‌ حالا در سن 107 سالگی به دنبال همسر می گردد تا برای اولین بار در زندگی اش ازدواج كند و امیدوار است در این سن و سال همسر دلخواه خود را پیدا كند.
به گزارش خبر نیوز ،او می گوید«من حالا 107 سال دارم و تاكنون ازدواج نكرده ام و تنها دلیل ازدواج نكردنم این بوده است كه در كودكی شاهد این بودم كه عمویم همیشه زن عمویم را كتك می زد و زن بیچاره همیشه در حال گریه بود و به همین علت همیشه از ازدواج تصویر بدی داشته ام و فكر می كردم همه آدم هایی كه ازدواج می كنند زندگی شبیه آنها دارند».
این خانم بعد از مرگ پدر و مادرش هم ازدواج نكرد و تا سن 74 سالگی در یك مرزعه كشاورزی می كرد تا این كه توان كار كردن را از دست داد.
در حال حاضر مقامات برای كمك به این خانم در جستجوی داماد بالای 100 سال هستند و از فامیل این خانم هم خواسته اند كه اگر فرد مناسبی را پیدا كردند دست به كار شوند.
همانطور که حتما مطلع هستید این پیرزن با مردی 47 ساله ازدواج کرد.وماجرا ختم به خیر گردید.:gol::biggrin:

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوشیزه ای به دنبال شوهر

فیدل....
باز من یه ساعت نبودم تو شلوغ بازی راه انداختی؟:w00:
خوب دوران فراری بودنت دیگه تموم شد نه؟
می بینم که برگشتی به همراه بانو... خب چرا به بچه ها معرفیش نمی کنی؟؟ سوغات فرنگه خانمت؟:w25:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فیدل....
باز من یه ساعت نبودم تو شلوغ بازی راه انداختی؟:w00:
خوب دوران فراری بودنت دیگه تموم شد نه؟
می بینم که برگشتی به همراه بانو... خب چرا به بچه ها معرفیش نمی کنی؟؟ سوغات فرنگه خانمت؟:w25:

به به ببین کی اینجاس؟
اسمان خانوم میبینم که بازم امپر چسبوندی؟
اولا من فراری نبودم و رفتم واسه امتحانا و
به کوری چشم عنودان بد گهر و حسودان بدنظر از کسوت دانشجویی خارج شدم و از این به بعد باید بگین :
مهندس فیدل.
ثانیا من نبودم خوب لشکر کشی کردی و گرد و خاک راه انداختی
بابا انقدر جیغ جیغ و گریه و زاری نداره خوب یه کلمه میگفتین کم میارین ما هم حسااااااااااااااااس خوب معذرت خواهیتونو قبول میکردیم.
ثالثا این بانو که اوردم نمونه ای بارز از نماد استقامت شما بانوانه محترمه که اخرش میفهمین باید شوهر کنین.

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به ببین کی اینجاس؟
به کوری چشم عنودان بد گهر و حسودان بدنظر از کسوت دانشجویی خارج شدم و از این به بعد باید بگین :
مهندس فیدل.
بابا انقدر جیغ جیغ و گریه و زاری نداره خوب یه کلمه میگفتین کم میارین ما هم حسااااااااااااااااس خوب معذرت خواهیتونو قبول میکردیم.
ثالثا این بانو که اوردم نمونه ای بارز از نماد استقامت شما بانوانه محترمه که اخرش میفهمین باید شوهر کنین.
این خانوم میخواست ثابت کنه که خانوم ها تو سن 107 سالگی هم جذاب هستند و شوهر براشون پیدا میشه:D

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به ببین کی اینجاس؟
مهندس فیدل.
ببین چه می نویسه و پا می ذاره فرار! چراغشم خاموش می کنه!
فیدل جان...
عمرا تا حالا هیشکی عصبانیت منو ندیده .... مگه سالی یه دف... اونم ایشالا هیشکس نبینه چون به نفعش نیست! (این 1):D:razz:
دوم اینکه یه سر به تاپیک روابط اجتماعی دختران و پسران بزنین ، زیر تالار زندگی و سلامت همین تالار!:redface:

این بحثا هم همش شوخیه!

آگرین

عضو جدید
خوب مگه چه اشکالی داره این خانم الان 20 +X =سال ، سن داره و هنوز جوانه ... ضمنا آدم باید دلش جوان باشه...

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین چه می نویسه و پا می ذاره فرار! چراغشم خاموش می کنه!
فیدل جان...
عمرا تا حالا هیشکی عصبانیت منو ندیده .... مگه سالی یه دف... اونم ایشالا هیشکس نبینه چون به نفعش نیست! (این 1):D:razz:
دوم اینکه یه سر به تاپیک روابط اجتماعی دختران و پسران بزنین ، زیر تالار زندگی و سلامت همین تالار!:redface:

این بحثا هم همش شوخیه!

منو فرار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :surprised::surprised::surprised:
بابا شما دیگه کی هستین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek::eek::eek:
نه بابا مگه شما بلدی عصبانی تر از این بشی؟؟؟؟:whistle::whistle::whistle::whistle:
حالا نمیشه از اون نوع عصبانیتتونو واسه من رو کنی ببینم مثلا چند مرده ببخشین چند زنه حلاجی؟؟؟؟:w15::w15::w15:

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آخ وای دلم

آخ وای دلم

آخ با این حرفها یاد یه ضرب المثل افتادم که نمیدونم چی میگوفت:whistle:
فکر کنم میگفتم
گربه دستش به...........نمیرسه میگه.........
راستی حالا کو شوهر:w09::w19::w24:
mahdicar20:)

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
آقا من جنس چینی نمی خوام،ضمانت نداره
اگر ژاپنی یا امریکایی چیزی دارید رو کنید

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو فرار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :surprised::surprised::surprised:
بابا شما دیگه کی هستین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek::eek::eek:
نه بابا مگه شما بلدی عصبانی تر از این بشی؟؟؟؟:whistle::whistle::whistle::whistle:
حالا نمیشه از اون نوع عصبانیتتونو واسه من رو کنی ببینم مثلا چند مرده ببخشین چند زنه حلاجی؟؟؟؟:w15::w15::w15:
فیدل جان!
مثل اینکه تو قصد کردی سر سالم به عید 88 نرسی....:w43::w12:
انقدر سربه سر من نذارا....
دارم بت اخطار می کنم...من کاملا خونسردم الان!
:whistle:
در ضمن
بسی خوشحالم که باعث مسرت جنابالو شدم! با اون زنت(که عکسشو گذاشتی) فکر کنم الان در افسردگی حاد به سر می بری!
:lol:

maryam288

عضو جدید
این قلب خانوماست که همیشه جوونه حتی تو 107 سالگی
امیدوارم به چیزی که میخاد برسه

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فیدل جان!
مثل اینکه تو قصد کردی سر سالم به عید 88 نرسی....:w43::w12:
انقدر سربه سر من نذارا....
دارم بت اخطار می کنم...من کاملا خونسردم الان!:whistle:
در ضمن
بسی خوشحالم که باعث مسرت جنابالو شدم! با اون زنت(که عکسشو گذاشتی) فکر کنم الان در افسردگی حاد به سر می بری!:lol:

اوه اوه دارم از ترس میلرزم.:cry::cry::cry::cry:

بابا خونسرد
بابا خشن
بابا خطرناک
بابا ترسناک
بابا بروس لی
پیشی بیا منو بخور:w15::w15::w15::w15:

من برای ناامید نکردن خانوما حاضرم با همشون ازدواج کنم خوب بلاخره خوش تیپ باشگاه بودنم دردسر داره.:whistle::whistle::whistle:

به نظرت من افسردم؟
بابا روانشناس
بابا جامعه شناس
بابا فیدل شناس:w29: