راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mona.p

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اعظم جون دست درد نكنه عزيزم:-*
من خيلي دنبال اين فهرست بودم:)
واسه آزمون علمي كاربردي هم همين منابعه ديگه؟

memar88

عضو جدید
سلام

سلام

سلام بچه ها
خیلی وقت بود نیومده بودم به شدت مشغولم
یه پیشنهاد داشتم براتون اونم اینه که:
اگه میخواید تو کنکور ریاضی بزنید از خودتون مطمئن باشید که بلدید
چون ممکنه اون جوابی که شما بدست میارید تو اون چهارتا باشه ولی
درست نباشه و یک سوال هم چون ضریب ریاضی 3 هستش
نمره منفی زیادی واستون میاره
به امید موفقیت
بای

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم شهر؟

کدوم شهر؟

دوستان منو ببخشن چون اصلا وقت نمیکنم بیام اینجا. به هر حال وقتم که آزاد شد حتما میام.

ممنون عزیزم از راهنماییت ...
من کل شهرمون رو گشتم دنبال کتاب تست محمد یگانه فعلا که پیدا نکردم:(
کدوم شهرید؟
بگید تا کمکتون کنیم:smile:
(چون احتمال میدم همشهری باشیم)

آبی آسمان

عضو جدید
سلام عزیزا.تست یگانه انتشارات فارابیه؟معارف علوم پایه برای سراسری همون اندیشه ست؟

binahayat_m

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز
امیدوارم اوضاع بر وفق مرادتون باشه
من که تو این چند روز نتونستم درس بخونم
یه نصیحت دوستانه یه وقت خودتون قاطی سیاست نکنید و میشید مثل من

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عزیزا.تست یگانه انتشارات فارابیه؟معارف علوم پایه برای سراسری همون اندیشه ست؟
سلام دوست عزيز براي امسال معلوم نيست كه معارف بيارن يا انديشه براي همون امسال گسترش علوم پايه انديشه رو داده بيرون كه كپي انديشه اسلامي نهاد رهبريه هم انديشه رو بخون ومعارفي كه تا سال قبل علوم پايه ميداد بيرون:)موفق باشين;)

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ... جمیعا خسته نباشید!:D
بچه ها من چندتا سوال درسی داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید:
1. تو کتاب محمد یگانه کلیسایی که لوکوربوزیه تو سبک مدرن متاخر طراحی کرده اسمشو نوشته نتردام اما تو پارسه نوشته رونشان؟؟(کدومش درسته آیا پس بنابراین؟!:surprised:)
2.فرمول دقیق تبدیل فارنهایت به سیلیسوس( من سه تا فرمول متفاوت از سه تا جزوه متفاوت پیدا کردم:()
3.تعریف دقیق توونان!:razz:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ... جمیعا خسته نباشید!:D
بچه ها من چندتا سوال درسی داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید:
1. تو کتاب محمد یگانه کلیسایی که لوکوربوزیه تو سبک مدرن متاخر طراحی کرده اسمشو نوشته نتردام اما تو پارسه نوشته رونشان؟؟(کدومش درسته آیا پس بنابراین؟!:surprised:)
2.فرمول دقیق تبدیل فارنهایت به سیلیسوس( من سه تا فرمول متفاوت از سه تا جزوه متفاوت پیدا کردم:()
3.تعریف دقیق توونان!:razz:
سلام كليساي نتردام دوهو در رنشان فرانسه............توونان:مصالح رودخانه اي

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه ميشه به اين سوال جواب بدين

اگه ميشه به اين سوال جواب بدين

در پرسپكتيو اگر s.p از p.p فاصله بگيرد وجسم پشت پرده باشد چه حالتي رخ ميدهد؟

keeperprivacy

عضو جدید
سلام بچه ها من ليسانس رياضي دارم ميخام كارداني به كارشناسي معماري شركت كنم بايد بيشتر روي كدام مباحث كار كنم كه نتيجه بگيرم.

سلام پريا. :)
من هم مثل شما رياضي بودم و وارد اين رشته شدم.اگر منظورت امتحانات ورودي(كنكور كذائيي) :razz: خوب درساي هنرستان مربوط به اين رشته.
بعد از قبولي حتما بايد دستت در راندو و برنامه اتوكد و فتوشاپ قوي باشه.
:redcard: و الي بايد از كناره گيري كني.:(

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام پريا. :)
من هم مثل شما رياضي بودم و وارد اين رشته شدم.اگر منظورت امتحانات ورودي(كنكور كذائيي) :razz: خوب درساي هنرستان مربوط به اين رشته.
بعد از قبولي حتما بايد دستت در راندو و برنامه اتوكد و فتوشاپ قوي باشه.
:redcard: و الي بايد از كناره گيري كني.:(

سلام دوست عزیز با نظرت مخالفم اگه به اتو کد اینا بود که معماری معنا نداشت
آقا باید فکرت کار کنه اونم که ماشالا لیسانس ریاضی هستی انشالا که همگی موفق بشین

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست من

چندتا انتشارات با اسم های مختلف تست های آقای یگانه رو زده . اما انتشارات چهار خونه معروفتره .

اگه کتاب معارف 1 و اندیشه اسلامی علوم پایه ؛ آقای فراهانی رو بگیرین خیلی خوبه .

هم معارف داره و هم اندیشه .

کتابفروشی مژده هم داره .

NAZANIN F از رشت!مژده آورده فکر کنم.

خیلی ممنونم دوست گلم :gol:

موفق باشید.

• Like
واکنش ها: MEG

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
در پرسپكتيو اگر s.p از p.p فاصله بگيرد وجسم پشت پرده باشد چه حالتي رخ ميدهد؟

جسم کوچکتر می شود

سلام

ولی من فکر می کردم که پرسپکتیو بزرگتر و نقاط گریز دورتر میشه !

هر چه فاصله پرده تصویر(p.p) از چشم ناظر (s.p) دورتر باشه ( یعنی فاصله بگیره ) پرسپکتیو بزرگتر میشه .

مگه اینجوری نیست ؟

nil00far

عضو جدید
سلام من اگه بخوام سال بعد بخونم 2 تا جزوه دارم 1 آکادمی تخصصی معماری 2 پارسه کدومو بخونم بهتره؟؟؟ یا اگه امسال بخوام غیر انتفاعی قبول شم در حد اطلاعات دانشگاهی امیدی هست ؟البته فقط میتونم بهمن انتخاب کنم ممنون .برای همتون آرزوی موفقیت میکنم:gol:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. من چندوقته درس نمی خونم. مخصوصا این روزا. دارم امیدمو از دست می دم.

binahayat_m

عضو جدید
سلام

هر چه فاصله پرده تصویر(p.p) از چشم ناظر (s.p) دورتر باشه ( یعنی فاصله بگیره ) پرسپکتیو بزرگتر میشه .

مگه اینجوری نیست ؟

درسته حق با شماست
من اشتباه کردم
من خیال کردم میگه پرده تصویر پشت جسم

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من اگه بخوام سال بعد بخونم 2 تا جزوه دارم 1 آکادمی تخصصی معماری 2 پارسه کدومو بخونم بهتره؟؟؟ یا اگه امسال بخوام غیر انتفاعی قبول شم در حد اطلاعات دانشگاهی امیدی هست ؟البته فقط میتونم بهمن انتخاب کنم ممنون .برای همتون آرزوی موفقیت میکنم:gol:

سلام دوست گلم

یعنی اصلا وقت خوندن برای کنکور امسال ندارین ؟

بنظرم باید انتخاب کنید. بعضی ها رو از پارسه بخونید ؛ بعضی ها رو از جزوه اتون .

همه کتاب های پارسه خوب نیستند. اما بعضی کتابهاش مثل تاریخ معماری ، عناصر و جرئیات ، مصالح ، ادبیات و .... روان و خوبن . ( البته اینها سلیقه ایه)

اون کتاب هایی که مطالبش روان و خوب نیستند رو می تونید از اون جزوه اتون بخونید و یا بر عکس .

البته اگه زود شروع کنی برای سال دیگه ؛ می تونی هر 2 رو بخونید.

در مورد اطلاعات دانشگاهی . بستگی به دانشگاه و خودتون داره .

حداقل مبانی نظری معماری و ریاضی رو بخونید. ( اگه باز نمی رسید از هر کدوم مباحثی که مهم تره بخونید . )

یه دوستی می گفت اگه کتاب نکته به نکته معماری آقای یگانه و ذاکر که حدودا 500 صفحه است بخونید غیر انتفاعی قبول میشید. (اگه وقتش رو دارین بخونید)

امیدوارم موفق باشید. :gol::gol:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه پست امید بخش...

یه پست امید بخش...

نبینم بچه های گل اینجا این حرفارو بزنن...پاشید یه یا علی بگید بشینین سر درسا...همش یه ماه و خورده ای مونده ها...به اونایی هم که میگن دیره واسه شروع کردن بگم که من یکی رو می شناختم که دو ماه خوند و رتبیه ی 1 کنکور شد تو رشته ی بازرگانی...یعنی ما از بچه های بازرگانی کمتریم؟؟!!...یه راهی هم واسه آغاز درس:به خودتون بگید که فقط یه خط از فلان کتاب رو میخونم نه بیشتر;)...این میتونه راهی واسه شروع دوباره باشه...امیدوارم خبر قبولیتون رو در این تاپیک بشنوم!!!
همگی موفق باشید همیشه
:gol:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
;)
امیدوارم همه ما ایرانی ها همیشه موفق باشیم و به حقمون برسیم.
بچه ها من هم با اینکه زیاد درسی نخوندم و امسال اگه قبول نشم سربازم اما نمی دونم چرا همش یه حسی بهم می گه یه جایی قبولی .

درضمن من نزدیک 200 صفحه یگانه ذاکر رو خوندم خیلی خوبه (به سوالات کنکور نزدیکه ) من فکر می کنم پارسه بیش از حد توضیح می ده اما یگانه ذاکر نکته ها رو مفهومی می گه.
در مورد عقب بودن از درسها هم باید بگم اولا فکر نکنین همه الان همه چیز رو خوندن دوما با یه برنامه ریزی خوب و تصمیم جدی با روز 50 صفحه خوندن یعنی فقط 25 ورق در روز می شه حداقل 2 دور تا کنکور خوندش البته بنظرم باید در کنارش عمومی ها رو هم یه نگاهی کرد.

به امید موفقیت همه.:w42:
خدایا هیچ کس رو ناامید نکن :crying:
خدایا به جز تو به کسی امیدی نداریم :crying:
خدایا باز هم اشتباهات ما رو نادیده بگیر :wallbash:
خدایا خودمونیم دل منم نشکن یه کاری کن ما هم یه دانشگاهی قبول بشیم :)
خدایا شیطون گلمون می زنه درس نمی خونیم :w35:
خداجونم دوست دارم :love:
...

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
نبینم بچه های گل اینجا این حرفارو بزنن...پاشید یه یا علی بگید بشینین سر درسا...همش یه ماه و خورده ای مونده ها...به اونایی هم که میگن دیره واسه شروع کردن بگم که من یکی رو می شناختم که دو ماه خوند و رتبیه ی 1 کنکور شد تو رشته ی بازرگانی...یعنی ما از بچه های بازرگانی کمتریم؟؟!!...یه راهی هم واسه آغاز درس:به خودتون بگید که فقط یه خط از فلان کتاب رو میخونم نه بیشتر;)...این میتونه راهی واسه شروع دوباره باشه...امیدوارم خبر قبولیتون رو در این تاپیک بشنوم!!!
همگی موفق باشید همیشه:gol:

;)
امیدوارم همه ما ایرانی ها همیشه موفق باشیم و به حقمون برسیم.
بچه ها من هم با اینکه زیاد درسی نخوندم و امسال اگه قبول نشم سربازم اما نمی دونم چرا همش یه حسی بهم می گه یه جایی قبولی .

درضمن من نزدیک 200 صفحه یگانه ذاکر رو خوندم خیلی خوبه (به سوالات کنکور نزدیکه ) من فکر می کنم پارسه بیش از حد توضیح می ده اما یگانه ذاکر نکته ها رو مفهومی می گه.
در مورد عقب بودن از درسها هم باید بگم اولا فکر نکنین همه الان همه چیز رو خوندن دوما با یه برنامه ریزی خوب و تصمیم جدی با روز 50 صفحه خوندن یعنی فقط 25 ورق در روز می شه حداقل 2 دور تا کنکور خوندش البته بنظرم باید در کنارش عمومی ها رو هم یه نگاهی کرد.

به امید موفقیت همه.:w42:
خدایا هیچ کس رو ناامید نکن :crying:
خدایا به جز تو به کسی امیدی نداریم :crying:
خدایا باز هم اشتباهات ما رو نادیده بگیر :wallbash:
خدایا خودمونیم دل منم نشکن یه کاری کن ما هم یه دانشگاهی قبول بشیم :)
خدایا شیطون گلمون می زنه درس نمی خونیم :w35:
خداجونم دوست دارم :love:
...

بچه ها از انرژیی که دادین ممنون . ;):gol::gol::gol::gol::gol::gol::smile:

خدا کمکمون می کنه حتما .

ما هم که تا حالا زحمتمون رو کشیدیم .

یه کمی دیگه مونده .

باید حواسمون رو متمرکز درسمون کنیم و قوی باشیم .

ما موفق میشیم . :)

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

مگه اینجوری نیست ؟
سلام نازنين خانم ممنون از جوابتون :)به نظر منم جسم بزرگتر ميشه ولي چون تست سعيدي پور گفته بود كوجكتر ميشه رو سايت گذاشتم تا نظر بچه ها رو هم بدونم و اينكه از تمام بچه ها ميخام كه اين يه ماهي رو كه تا كنكور مونده رو جدي بگيرن چون چند ماه قبلي كه خونديم يه طرف اين يه ماهي كه مونده كه مخصوص جمع بندي هستش يه طرف;):)موفق باشين

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم نمی تونم:cry:
دوستم هم مثه من شده !!!!:(
شاید خسته شدیم اگه یه مسافرت کوتاه بریم حالمون خوب بشه:D
آره. من که دوباره شروع کردم. گرچه ازینکه بتونم رتبه 100 بیارم دارم کم کم ناامید می شم. ولی سعی می کنم زیاد اینجور حسا رو جدی نگیرم چون بازم ته دلم امیدوارم.:smile:;)
امیدوارم همه مون نتیجه ی خوب بگیریم چون لیاقتشو داریم.:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا