اينو امروز ديدم خيلي خرابم كرد ...

q . asan

عضو جدید

مملکت ما در امن و امانست!!!

فدات شم تو بخواب آقایون بیدارن!!

reza556182

عضو جدید
روزگار بدی شده منم یه مدته دیگه جز سیاهی تو جامعه چیزی نمی بینم
با سلام
البته همش سياهي نيست . سفيدي هم به وفور پيدا ميشه . همينكه اينجا و توي اين باشگاه يه عده دور هم جمعند و نسبت به جامعه بي تفاوت نيستند خيلي مهمه . باور كنيد مثل گنجه . شايد هم بالاتر از اون .

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
البته همش سياهي نيست . سفيدي هم به وفور پيدا ميشه . همينكه اينجا و توي اين باشگاه يه عده دور هم جمعند و نسبت به جامعه بي تفاوت نيستند خيلي مهمه . باور كنيد مثل گنجه . شايد هم بالاتر از اون .

قبول دارم ولی من یه مدت اینجوری شدم
می دونم که طبیعی نیست ولی یه مدته حالم خوب نیست دیگه به جامعه اطراف بدبین شدم

reza556182

عضو جدید

قبول دارم ولی من یه مدت اینجوری شدم
می دونم که طبیعی نیست ولی یه مدته حالم خوب نیست دیگه به جامعه اطراف بدبین شدم
با سلام
انسانها معمولا دنياي خود را با افكار خود مي سازند . مثلا توي رانندگي اون روز كه آدم فكر كنه كسي مي خواد حالشو بگيره واقعا اينجوري براش پيش مياد (اين يكي امتحان پس داده است خودم سرم اومده):sweatdrop: . شايد يه معني اينكه ميگن اعمال به نيات ربط داره همين باشه . سعي كنيم به زندگي زيبا نگاه كنيم . مگه قرار چند سال زندگي كنيم ؟. :gol:

sana b

عضو جدید
کاش فقط خودشو آتیش میزد
دخترای بیچاره چه مرگ بدی هم بوده سوختن خیلی وحشتناکه

parna wanna u

عضو جدید
مردکه دیوانه روانی.خاک توسر معتادا کنن چیه ای مواد مخدر اه حالمو بد میکنه اه اه اه

reza556182

عضو جدید
مردکه دیوانه روانی.خاک توسر معتادا کنن چیه ای مواد مخدر اه حالمو بد میکنه اه اه اه
با سلام
بعضيهاشون اينجوري نيستن . (به خدا معتاد نيستما . فكر بد نكنين :w18: ) . از روي بدبختي و فرهنگ پائين اينجوري ميشن . خيلي هم از مرحله پرت نميشن . يعني با سختي و نداري (كه معلول اعتيادشونه و خودشون مقصرن) با زن و بچه زندگي ميكنن و از اين كارا نميكنن . اما شايد اين دسته كم باشن . اما اونوريها تا دلتون بخواد زيادن . هم خودشون بدبختند هم جماعتي رو بيچاره مي كنن . همين هفته قبل خانمي در خونمون اومد كه شوهرش بخاطر اعتياد و فروش مواد به 5 سال حبس محكوم شده و با سه تا دختر توي اوليات زندگيش مونده (اين چندمين مورد اينجوري بود كه امسال به تور ما خورد) .

mahtab 2

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاااااااااااااااااااااااااش تو همون اتیش می سووووووووووووووووخت.......
خدایااااااااااااااا خدایاااااااااااااااااااا

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا کسی کاری نمیکنه

بخدا کودک آزاری توهر جهنمی از این دنیای لعنتی جرمهههههههههههههههههههههههههههههههههه و عواقب سنگینی داره
آخه چرا کسی کاری نمیکنه

arash_441

متخصص انرژی های نو
فکر کنم نظر درستی باشهبه حتم این فرد هنگام ارتکاب این عمل در سلامت روانی قرار نداشته و تحت تاثیر مواد بوده است پس انقدر خودتان را ناراحت نکنید. باز هم می رسیم به این سوال همیشگی: علت معتاد شدن این مرد چیست؟ بیابید پرتغال فروش را

parna wanna u

عضو جدید
فکر کنم نظر درستی باشهبه حتم این فرد هنگام ارتکاب این عمل در سلامت روانی قرار نداشته و تحت تاثیر مواد بوده است پس انقدر خودتان را ناراحت نکنید. باز هم می رسیم به این سوال همیشگی: علت معتاد شدن این مرد چیست؟ بیابید پرتغال فروش را
.شدیدا موافقم.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه ماخ!! چن وقت پیش هم یه بابایی دختراش رو تو کرمانشاه با اسلحه کشت!!!!
بیچاره امنیت!! به خدا اسمش بد در رفته!!
تا دیروز،لااقل به خونواده و فامیل درجه 1 اطمینان بود!!الان به ثانیه چشت رو ببندی،همون فامیل درجه یک می خورتت!!!! تبدیل به عجب زمونه ای کردنش اقایون!