بیا زیر کرسی تا قصه های قدیمی رو واست تعریف کنم

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشالا خوب میشن نسیمی!:cry:
تو خودت رو ناراحت نکن!!باید امیدوار باشی
بخدا اصلا نميتونم ناراحت نباشم ...كاش اقلا اين همه دوسش نداشتم و اونم اين همه منو دوست نداشت ...اين آخريا قبل از اينكه بره بيمارستان ، توي خونه حالش بد هيچ كسو نميشناخت غير از من :crying2: مرسي كه دلداريم ميدي عزيزم..ايشالا هر چي از خدا ميخواي بهت بده
خداروشكر
چرا؟؟خوب ميشن نسيم جان.بالاخره تو كمان ديگه يه مدته تحركي نداشتن از اين چيزا پيش مياد ناراحت نباش.حتما دعا مي كنيم.من به همه آشناهام سپردم.
مرسي عزيزم خيلي لطف كردي خانومي..ايشالا هيچ وقت گذر خودتو خونوادت به بيمارستانا نيفته ....

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
این نسیمی تا این کرسی رو ویران نکنه ول کن نیست!!هی سرش رو میزنه اینور اون ور!!:D

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
بخدا اصلا نميتونم ناراحت نباشم ...كاش اقلا اين همه دوسش نداشتم و اونم اين همه منو دوست نداشت ...اين آخريا قبل از اينكه بره بيمارستان ، توي خونه حالش بد هيچ كسو نميشناخت غير از من :crying2: مرسي كه دلداريم ميدي عزيزم..ايشالا هر چي از خدا ميخواي بهت بده

....
الهی!!منم مادربزرگم رو خیلی دوست دارم.همیشه دلم میخواد مثل مادربزرگم بشم.انشالا که سلامت میشن.برای خاطر دواها متورم شدن!!چیزی نیست انشالا!

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهی!!منم مادربزرگم رو خیلی دوست دارم.همیشه دلم میخواد مثل مادربزرگم بشم.انشالا که سلامت میشن.برای خاطر دواها متورم شدن!!چیزی نیست انشالا!
ايشالا كه خدا ساليا ساليان مادربزرگتو صحيح و سالم برات نگه داره :smile:
اما همه دكترا گفتن كه حالش اصلا خوب نيست...فردا هم به بابام گفتن بره بيمارستان تا حرف آخرو بهش بگن :crying2::crying2: اي خداااااااااا يعني مامانيه عزيزو مهربون من ....... :crying2:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
الهی بمیرم برات!!گریه نکن گلم!!ا:cry: منم گریه م میگیره !!:cry::crying2::crying2:

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اميدوارباش گلم.
منم هيچ وقت روزاي آخريرو كه با مامان جونم بودم يادم نميره:crying2::crying2:منم خيلي دوسش داشتم ولي

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب ديگه منم برم الان حال نسيمو بدتر ميكنم

آرامش جونم،نسيم عزيزم شبتون بخير

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
شبت بخیر ملودی جون.
منم میرم.نسیم تو رو خدا یه خرده کمتر به خودت عذاب بده!!بسپار به خود خدا!!اون از همهم بهتر میدونه و مهربون تره.شبت بخیر باشه:gol::gol:

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهی بمیرم برات!!گریه نکن گلم!!ا:cry: منم گریه م میگیره !!:cry::crying2::crying2:
نه عزيزم گريه نكن...من نميخواستم شمارو ناراحت كنم... اصلا عجب غلطي كردم گفتما... من فقط ميخواستم واسش دعا كنيد:(
خوب ديگه منم برم الان حال نسيمو بدتر ميكنم

آرامش جونم،نسيم عزيزم شبتون بخير
نه عزيزم شما با حرفاتون به من اميد ميديد
شبت بخير خانومي http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif
منم دارم ميرم..شب بخير آرامش عزيزم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

baroonearamesh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای خوبم سلام .
ببخشید من دیشب کارتم تموم شد بی خداحافظی رفتم .
ملودی جان دیشب نتونستم بابت داستان قشنگت تشکر کنم .
واقعا قشنگ بود اشکمو در اورد.
نسیم جان غصه نخور منم مامان بزرگم و خیلی دوستش دارم و متاسفانه او هم مریضه .
برا هر دوشون هم مامان بزرگ شما هم خودم و همه مریض ها دعا میکنم .
حالتو درک میکنم .

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستای خوبم سلام .
ببخشید من دیشب کارتم تموم شد بی خداحافظی رفتم .
ملودی جان دیشب نتونستم بابت داستان قشنگت تشکر کنم .
واقعا قشنگ بود اشکمو در اورد.
نسیم جان غصه نخور منم مامان بزرگم و خیلی دوستش دارم و متاسفانه او هم مریضه .
برا هر دوشون هم مامان بزرگ شما هم خودم و همه مریض ها دعا میکنم .
حالتو درک میکنم .
خواهش ميكنم.قابل شما رو نداشت.
آره راستش منم اولين بار كه خوندمش همين طوري شدم:cry:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلااااااااااااام!!خوبی؟؟چرا یه خرده ساعتها به دیرتر موکول شده!!!هنوز اون بالاهایی؟؟سلام برسون مرغای آسمون رو!!!

secret_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آرام:w21:
خوبی؟:gol:
شیرجه میآییم همی:smile:

اااااا چرا دیرترش کردین؟:question:
خوب بود که....

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
اختیاری نبود!!پیش اومد!!اوخ اوخ از اون شبی که معصوم شیرجه اومد تو دماغم از شیرجه رفتن می ترسم!!خوبی؟؟چه خبر از فنجت؟:D

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام سلام
همه خوبن منم اومدم
ببينم كيا هستن كيا نيستن؟؟؟؟

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم... برادران حجابتون رو رعایت کنین اینجانب دارم وارد میشم ...
یا الللللللللللللله ..صابخونه .....!!!!!!!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
آخی!!!چه نازن!!اون سفیده دقیقا مثل یکی از 3 تای منه!!عین عینش!!
گلم میدونی اینا هر دوشون نرن دیگه آره؟یه ماده براشون بخر!!:Dگناه دارن

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلام علیکم... برادران حجابتون رو رعایت کنین اینجانب دارم وارد میشم ...
یا الللللللللللللله ..صابخونه .....!!!!!!!
سلام!!صاحب خونه نیست بیا راحت باش!!شیرجه هم نمی خواد!!الان بود کلی به همه می گفت چایی چایی!!!:D
محمدحسین هم کلا رفته تو کمد داره گریه می کنه!!نیست!!نمیاد بیرون!!می ترسه!!:thumbsup2::lol:

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام!!صاحب خونه نیست بیا راحت باش!!شیرجه هم نمی خواد!!الان بود کلی به همه می گفت چایی چایی!!!:D
محمدحسین هم کلا رفته تو کمد داره گریه می کنه!!نیست!!نمیاد بیرون!!می ترسه!!:thumbsup2::lol:
آخخخخخخخخی ناااازی گناه داره خوب . بگین بیاد بیرون قول میدیم باهاش یه جوری برخورد کنیم که زیاد غم غربت نگیرتش :D

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چه يه دقيقه من رفتم هااااااااااااا
حالا پشت سرم هي صفحه بزاريد
من رفتم تو كمد؟
من گريه مي كنم؟
گريه كار زناس نه مردا

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آخخخخخخخخی ناااازی گناه داره خوب . بگین بیاد بیرون قول میدیم باهاش یه جوری برخورد کنیم که زیاد غم غربت نگیرتش :D

من غم غربت نگيرتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم؟؟؟؟؟؟؟
سلام فريبا چرا اينجا اينقدر ساكت:razz:
اين آرامش كجا گذاشت رفت :mad: