تصوير حسين رضازاده در حال تبليغ املاك رابينسون دبي

sarsaz

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

ساعتي پيش از ديدن فيلم تبليغاتي جهان پهلوان حسين رضازاده از شبكه تلويزيوني مهاجر نت ورك، خشكم زد ... بخصوص وقتي كه دريافتم اين قهرمان ملّي و دوست‌داشتني وطن در حال تبليغ يك بنگاه معاملات ملكي در دبي به نام «املاك رابينسون» است؛ همان بنگاهي كه تقريباً اين روزها همه‌ شبكه‌هاي تلويزيوني 24 ساعته لس‌آنجلسي را خريده و كمتر شبكه‌اي را مي‌تواني بيابي كه رابينسون را تبليغ نكند.
امّا چرا يك قهرمان ملّي كه حتي پيشنهاد چند ميلياردي تركيه را براي پوشيدن لباس آن كشور در جام جهاني وزنه‌برداري رد كرد، حالا بايد به شرايطي تن در دهد كه نه‌تنها رب گوجه فرنگي «تبرك» (كه به هر حال يك محصول ايراني است) كه يك بيزينس غير ايراني را به اعتبار محبوبيت خودش تبليغ كند؟! آن هم قهرماني كه براي پيروزي‌هايش، حتي عالي‌ترين رهبر مذهبي كشور بارها و بارها پيام داده و اظهار خوشحالي كرده است؟!
آيا مسبب همه اين رويدادها را بايد در كم‌لطفي مسئولين بدانيم؟
ياد سفري مي‌افتم كه در پاييز امسال به اردبيل داشتم و در آنجا با پرس و جوي تصادفي از مردم، دريافتم كه تا چه اندازه محبوبيت علي دايي به نسبت
حسين رضازاده در اردبيل بيشتر است. چرا كه علي دايي فرد بسيار خيري بوده و كمك‌هاي فراواني به مردم و آموزش و پرورش و ورزشكاران كرده و مي‌كند، اما اغلب مردم از حسين رضازاده كه با زانتياي خودش در شهر جولان مي‌دهد، راضي نيستند و معتقدند كه او دست كمك ندارد و حتي حاضر نشد مبلغ 2 ميليون تومان به تيم بادي‌بيلدينگ اردبيل كمك كند تا آن تيم بتواند سفر ورزشي خود را به انجام رساند.
حسين‌رضازاده بايد با اقتداء به پهلوانان بزرگي چون غلامرضا تختي، قدر خود و موقعيتش را بيشتر و بهتر بداند و چنين حقيرانه ارزان‌فروشي نكند. در عين حال، مديريت حاكم بر ورزش و جامعه نيز بايد با درايتي هوشمندانه‌تر در شيوه مواجهه‌ي خويش با قهرمانان ملّي وطن تحول ايجاد كند.

حسين عزيز!
نه به آن
حضرتابوالفضلي كه فرياد مي‌زني و نه به املاك رابينسوني كه اينگونه قاطعانه و عاشقانه در مدحش داد سخن مي‌دهي ...

Matrix

عضو جدید
دقيقا" منم وقتي ديدم .... !!

متاسفم ! متاسفم ! متاسفم !

در اين يه مورد فكر نميكنم مشكل از مسئولين باشه ! موضوع اينه كه بعضي ها جنبه ي پيشرفت ندارند !

يكي ميشه مثل هادي ساعي و ... / يكي هم وقتي افتاد تو باد بزرگي...!

اونقدر هم ديگه وضعش خراب نيست كه بگيم بنده خدا نون شب نداشت بخوره.. مجبور شد .. !!

واقعا" كه !! حيف اون همه پشتيباني ! دارم شك ميكنم اون ابوالفضل گفتنا هم عوام فريبي بود براي محبوبيت!

farhadghafari

عضو جدید
درود

من تا حالا عکسی از جهان پهلوان تختی ندیدم که اسامی امامان و ... رو به خودش بزنه و جلف بازی در بیاره! من مخالف تبلیغات نیستم ولی کسی که ادعای جوانمردی داره و صفت جهان پهلوان هم بعضی از ارازل و اوباش مملکت اسلامی به اون زدن و به ایران عشق می ورزه و پیشنهاد ترکیه رو رد می کنه، چطور می تونه به مردم بگه که برید تو دوبی خونه بخرید، به فکر فرزندانتان باشیدو ...

با سپاس
فرهاد

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا خوب به خاطر پول آدم هر کاری ممکنه بکنه
به نظرم بازم مقصر کسانی هستند که به این عزیزان بها نمیدن که مجبور به این کارا نشن
دیگه انقدر هم بی انصاف نباشیم، رضازاده خیلی دلمون رو شاد کرده
من که بهش افتخار میکنم
این کارشم از جوونی و .... بوده!:w12:

Matrix

عضو جدید
به نظرم بازم مقصر کسانی هستند که به این عزیزان بها نمیدن که مجبور به این کارا نشن
دیگه انقدر هم بی انصاف نباشیم، رضازاده خیلی دلمون رو شاد کرده
من که بهش افتخار میکنم
این کارشم از جوونی و .... بوده!:w12:

رمز هميشگي شدن كاري بود كه ساعي كرد ... ولي رهبر يه كلمه بهش تبريك نگفت!

اونوقت زور داره اين رضازاده رو اين همه هندونه زير بغلش گذاشتند!

امان از تبعيض .. امان!

آخرین ویرایش:

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
بچه ها این واقعا راسته؟؟؟!!!:eek:
اخه چرا؟
نه چرا؟:surprised:

Matrix

عضو جدید
شك نكن كه راسته!

من كه با چشماي خودم ديدم!

اولش همينطور دهنم وا مونده بود ....

archi_arch

مدیر بازنشسته
از اولشم از این بشر خوشم نمیومد الان دیگه بهم ثابت شد.

دیگه چی کار میخواستی براش بکنن؟از این بیشتر؟!!!
نکنه قراره چون یه بار یه وزنه بلند کرده و این همه هم از کل دنیا تحویلش گرفتن و همه کاری براش کردن از این به بعدم تمام عمر خرج زندگیشو بدن و اقا از جاش تکون نخوره!!!!!
اگه مشکل مالی داره (که مطمئنم نداره و این کارشم از حرص پول بوده) حداقلش میتونه اون زانتیای قشنگشو بفروشه و یا تبلیغات خود ایرانو قبول کنه و کلی راه دیگه بعد در اخر اگه واقعا کفایت نمیکرد و به بدبختی افتاد و مسئولا هم به دادش نرسیدن اونوقت اینکارو میکرد!!!!

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دودورو دو دو
رضا زاده!:whistle:
من مثاله شریف در ماه مهر بدنیا آمده! و لاجرم از مظلوم دفاع کرده و حقش را میگیرام!
دودورو دو دو
رضا زاده!دودورو دو دو رضا زاده!دودورو دو دو رضا زاده!دودورو دو دو رضا زاده!دودورو دو دو
ر ض ا ز ا د ه!:w12:

امیر Amir

عضو جدید
اين ها ظاهره

اين ها ظاهره

ساعتي پيش از ديدن فيلم تبليغاتي جهان پهلوان حسين رضازاده از شبكه تلويزيوني مهاجر نت ورك، خشكم زد ... بخصوص وقتي كه دريافتم اين قهرمان ملّي و دوست‌داشتني وطن در حال تبليغ يك بنگاه معاملات ملكي در دبي به نام «املاك رابينسون» است؛ همان بنگاهي كه تقريباً اين روزها همه‌ شبكه‌هاي تلويزيوني 24 ساعته لس‌آنجلسي را خريده و كمتر شبكه‌اي را مي‌تواني بيابي كه رابينسون را تبليغ نكند.
امّا چرا يك قهرمان ملّي كه حتي پيشنهاد چند ميلياردي تركيه را براي پوشيدن لباس آن كشور در جام جهاني وزنه‌برداري رد كرد، حالا بايد به شرايطي تن در دهد كه نه‌تنها رب گوجه فرنگي «تبرك» (كه به هر حال يك محصول ايراني است) كه يك بيزينس غير ايراني را به اعتبار محبوبيت خودش تبليغ كند؟! آن هم قهرماني كه براي پيروزي‌هايش، حتي عالي‌ترين رهبر مذهبي كشور بارها و بارها پيام داده و اظهار خوشحالي كرده است؟!
آيا مسبب همه اين رويدادها را بايد در كم‌لطفي مسئولين بدانيم؟
ياد سفري مي‌افتم كه در پاييز امسال به اردبيل داشتم و در آنجا با پرس و جوي تصادفي از مردم، دريافتم كه تا چه اندازه محبوبيت علي دايي به نسبت حسين رضازاده در اردبيل بيشتر است. چرا كه علي دايي فرد بسيار خيري بوده و كمك‌هاي فراواني به مردم و آموزش و پرورش و ورزشكاران كرده و مي‌كند، اما اغلب مردم از حسين رضازاده كه با زانتياي خودش در شهر جولان مي‌دهد، راضي نيستند و معتقدند كه او دست كمك ندارد و حتي حاضر نشد مبلغ 2 ميليون تومان به تيم بادي‌بيلدينگ اردبيل كمك كند تا آن تيم بتواند سفر ورزشي خود را به انجام رساند.
حسين‌رضازاده بايد با اقتداء به پهلوانان بزرگي چون غلامرضا تختي، قدر خود و موقعيتش را بيشتر و بهتر بداند و چنين حقيرانه ارزان‌فروشي نكند. در عين حال، مديريت حاكم بر ورزش و جامعه نيز بايد با درايتي هوشمندانه‌تر در شيوه مواجهه‌ي خويش با قهرمانان ملّي وطن تحول ايجاد كند.

حسين عزيز!
نه به آن حضرتابوالفضلي كه فرياد مي‌زني و نه به املاك رابينسوني كه اينگونه قاطعانه و عاشقانه در مدحش داد سخن مي‌دهي ...

اين ها همش ظاهر....حضرت ابولفضل شده مايه پول در اوردن اين اقا...
فيل هم زورش زياده ولي خدا رو شكر فيل قدرت گول زدن مردم رو نداره...

همه دنبال منافع خودشون هستند...مردم و نميدونم حضرت ابوالفضل همه ملبعبه دست شدن...كه بعضيا خودشونو بالا ببرند...

اين كار اين اقا رهبر مملكت رو زير سوال برده...
..متاسفم...

این آقا همش داره نون قدرت خدادادیش رو میخوره . وگرنه کار شاقی هم نمیکنه .
استیل بدنش طوریه که میتونه راحت یه جسم سنگین رو بلند کنه !
تازه منم اگه از بچگی پیش بابام کار میکردم و هر روز گونی سیب زمینی 50 کیلویی رو بار ماشین میزدم الان واسه املاک 4u ( فور یو ) به جای کامران و هومن توی تبلیغ بودم!!!:biggrin:

HoOMan.tbz

عضو جدید
از اولشم از این بشر خوشم نمیومد الان دیگه بهم ثابت شد.

دیگه چی کار میخواستی براش بکنن؟از این بیشتر؟!!!
نکنه قراره چون یه بار یه وزنه بلند کرده و این همه هم از کل دنیا تحویلش گرفتن و همه کاری براش کردن از این به بعدم تمام عمر خرج زندگیشو بدن و اقا از جاش تکون نخوره!!!!!
اگه مشکل مالی داره (که مطمئنم نداره و این کارشم از حرص پول بوده) حداقلش میتونه اون زانتیای قشنگشو بفروشه و یا تبلیغات خود ایرانو قبول کنه و کلی راه دیگه بعد در اخر اگه واقعا کفایت نمیکرد و به بدبختی افتاد و مسئولا هم به دادش نرسیدن اونوقت اینکارو میکرد!!!!
واقعا همینجوری بود که می گفتین. رضا زاده هنوز مستاجره و منتظره خونش رو تحویل بدن.شهرداری قول یه تیکه زمین بهش داده بود که زیرش زد.بقیه پولاشم خرج خونوادش کرد که وضع مالیشون .... و خیلی هم کمک به خیریه ها کرد.اگه به اون تیم کمک نکرد بحث سیاسی بود.بهتره اخبارشو تو نت سرچ کنید بعد با یه جمله قضاوت کنین.مطمئنن این کارشم قصدش دهن کجی به دولت بوده چون اخیرا خیلی باهاش بد کردند.نه بحث ماددی.
کلا ملت ایران با یه حرف یکی رو می برن بالا با یه حرفم می آرنش پایین.تو هر دو حالتم بدون تفکر و تحقیق.یادتون نره که چقدر سربلنذمون کرده حتی اگه یه اشتباهم داشته باشه که دلیلشو نمی دونیم
با یه زانتیا که وجه پرستیژ و به نحوی شخصیتشو داره قضاوت نکنین
کل مبلغی که ایران بهش داده برابر یک سوم مبلغ دولت ترکیه نشده:wallbash:

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای ول ای ول
داش هومنو ای ول:w16:
بالاخره یکی به طرفدارا اضافه شد...
امید وارم روز به روز بر تعداد هواداران راستین آن دوست زیر سوال رفته اضافه گرداد! :cry:
آمین:hypocrite:

Matrix

عضو جدید
واقعا همینجوری بود که می گفتین. رضا زاده هنوز مستاجره و منتظره خونش رو تحویل بدن.شهرداری قول یه تیکه زمین بهش داده بود که زیرش زد.بقیه پولاشم خرج خونوادش کرد که وضع مالیشون .... و خیلی هم کمک به خیریه ها کرد.اگه به اون تیم کمک نکرد بحث سیاسی بود.بهتره اخبارشو تو نت سرچ کنید بعد با یه جمله قضاوت کنین.مطمئنن این کارشم قصدش دهن کجی به دولت بوده چون اخیرا خیلی باهاش بد کردند.نه بحث ماددی.
کلا ملت ایران با یه حرف یکی رو می برن بالا با یه حرفم می آرنش پایین.تو هر دو حالتم بدون تفکر و تحقیق.یادتون نره که چقدر سربلنذمون کرده حتی اگه یه اشتباهم داشته باشه که دلیلشو نمی دونیم
با یه زانتیا که وجه پرستیژ و به نحوی شخصیتشو داره قضاوت نکنین
کل مبلغی که ایران بهش داده برابر یک سوم مبلغ دولت ترکیه نشده:wallbash:

دوست من مقصر ما نيستيم !
اين آدم اسطوره ي ورزش ماست ! مسئوليتش خيلي سنگينه ! همه ي مردم تو خاطرشون از اون به عنوان يه فرد بزرگ ياد ميكنند . مايه ي افتخارشون هست ! يعني عيبي داره مستاجر باشه !؟ بله سخته . ولي بدتر اونه كه اسطوره ي يك كشور بره تبليغات مسخره ي دوبي رو قبول كنه! واسه پول ! والا قديما كه ميگفتن نام نيك از هر چيزي بهتره! حالا رو نميدونم!

ايشون اگر واقعا" در اين حد محتاجه ... تو خود ايران هم شركتهايي هستند مسلما" كه آرزشونه يه اسطوره بياد واسشون تبليغ كنه ! هر چند اين هم يه نوع سوء استفاده از نام هست!

آخه مضمون تبليغ'ش هم مسخره بود ! بياييد در دوبي ملك بخريد ! نميدونم چي چي بود ... يه چيز تو همين مايه ها ...

نه كه ما كلا" دل خوشي از اين عربهاي سوسمار خور داريم! كم مونده بود اسطوره'مون هم بره واسشون تبليغ كنه!

HoOMan.tbz

عضو جدید
دوست من مقصر ما نيستيم !
اين آدم اسطوره ي ورزش ماست ! مسئوليتش خيلي سنگينه ! همه ي مردم تو خاطرشون از اون به عنوان يه فرد بزرگ ياد ميكنند . مايه ي افتخارشون هست ! يعني عيبي داره مستاجر باشه !؟ بله سخته . ولي بدتر اونه كه اسطوره ي يك كشور بره تبليغات مسخره ي دوبي رو قبول كنه! واسه پول ! والا قديما كه ميگفتن نام نيك از هر چيزي بهتره! حالا رو نميدونم!

ايشون اگر واقعا" در اين حد محتاجه ... تو خود ايران هم شركتهايي هستند مسلما" كه آرزشونه يه اسطوره بياد واسشون تبليغ كنه ! هر چند اين هم يه نوع سوء استفاده از نام هست!

آخه مضمون تبليغ'ش هم مسخره بود ! بياييد در دوبي ملك بخريد ! نميدونم چي چي بود ... يه چيز تو همين مايه ها ...

نه كه ما كلا" دل خوشي از اين عربهاي سوسمار خور داريم! كم مونده بود اسطوره'مون هم بره واسشون تبليغ كنه!
داش مهرداد نوکرتم
آخه از کجا می دونی علتش مالی بوده؟

HoOMan.tbz

عضو جدید
من مخلصم . البته من سروش'م ! (داش مهرداد : Leanthinker )

مگه دليل ديگه اي هم ميتونه داشته باشه ؟ فكر ميكنم موجه ترين'ش ماليه !
خوب منم با مهرداد بودم.:victory: بدون اطلاعات چیزیرو نگو یه سرچ کن بعدا....
خیلی مخلصیم سروش جان:heart:

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب منم با مهرداد بودم.:victory: بدون اطلاعات چیزیرو نگو یه سرچ کن بعدا....
خیلی مخلصیم سروش جان:heart:
:cry:
من بلد نیستم سرچ کنم!
دلی حرف میزنم هومن جان!:child::w12:
حالا شما که طرف ما بودی چرا به من گیر میدی؟:w05:

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
ممنون مهرداد جان
ایشالا که این فرهنگ زودتر جا بیفته و افتخارات ایران عزیزمون به جایگاههایی که حقشونه برسن
چه از لحاظ مالی ، چه از لحاظ معنوی و ...
راستی آقای رضازاده حق پورسانت ما یادت نره . . .

Matrix

عضو جدید
به نظر من که این مسئله اصلا" ایراد نداره
مگه تمام ورزشکاران مطرح جهان از راه تبلیغات میلیاردر شدن
حالا چه اشکالی داره که این قهرمان ما هم بشه؟

كجاي دنيا رهبر واسه موفقيت يه ورزشكار سري اطلاعيه ميده !

پشتش رئيس جمهور تبريك ميگه ...

ملت ميريزن تو خيابون ...

كجا؟

Matrix

عضو جدید
خوبه .. يه هندونه و نوشابه فروشي اينجا باز كنم بيشتر رضازاده گيرم مياد !:دي

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
كجاي دنيا رهبر واسه موفقيت يه ورزشكار سري اطلاعيه ميده !

پشتش رئيس جمهور تبريك ميگه ...

ملت ميريزن تو خيابون ...

كجا؟

همه جای دنیا سران کشور ، پس از موفقیت یه ورزشکارشون بهش تبریک میگن و چه بسا حمایت و پشتیبانی هایی زیادتر از مال ما هم ازش بکنن . . .