اموخته ام ...........

bahane

عضو جدید
آموخته ام ..... كه گاهی تمام چیزهایی كه یك نفر می خواهد فقط دستی است برای گرفتن دست او ، وقلبی است برای فهمیدن وی .
آموخته ام ...... كه راه رفتن كنار پدرم در یك شب تابستانی در كودكی ، شگفت انگیز ترین چیز در بزر گسالی است .
آموخته ام ....... بهترین كلاس درس دنیا كلاسی است كه زیر پای پیر ترین فرد دنیاست .
آ‌موخته ام ....... وقتی كه عاشقید عشق شما در ظاهر نیز نمایان می شود .
آموخته ام ..... تنها كسی كه مرا در زندگی شاد می كند كسی است كه به من می گوید : تومرا. شاد كردی
آموخته ام ..... داشتن كودكی كه در آغوش شما به خواب رفته زیباترین حسی است كه در دنیا وجود دارد .
آموخته ام ...... كه مهربان بودن بسیار مهم تر از درست بودن است .
آمو خته ام ...... كه هرگز نباید به هدیه ای از طرف كودكی ( نه ) گفت .
آموخته ام .... كه همیشه برای كسی كه به هیچ عنوان قادر به كمك كردنش نیستم دعا كنم .
آموخته ام ..... كه مهم نیست كه زندگی تا چه حد از شما جدی بودن را انتظار دارد ،‌ همه ما احتیاج به دوستی داریم كه لحظه ای با وی به دور از جدی بودن باشیم .....
آموخته ام ...... كه زندگی مثل یك دستمال لوله ای است هر چه به انتهایش نزدیكتر می شویم سریعتر حركت می كند .
آموخته ام ..... كه پول شخصیت نمی خرد .
آموخته ام ...... كه تنها اتفاقات كوچك رو زانه است كه زندگی را تماشایی می كند .
آموخته ام ..... كه خداوند همه چیز را در یك روز نیافرید .پس چه چیز باعث شد كه من بیاندیشم می توا نم همه چیز را در یك روز به دست بیا ورم .
آموخته ام ...... كه چشم پوشی از حقایق آنها را تغییر نمی دهد .
آموخته ام .... كه این عشق است كه زخمها را شفا می دهد نه زمان .
آموخته ام ..... كه وقتی با كسی روبرو می شویم انتظار لبخندی از سوی ما را دارد .
آموخته ام ...... كه هیچ كس در نظر ما كامل نیست تا زمانی كه عاشق بشویم .
آ موخته ام ..... كه زندگی دشوار است اما من از او سخت ترم .
آموخته ام ....... كه فرصتها هیچگاه از بین نمی روند ،‌بلكه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد كرد .
آموخته ام ....... كه آرزویم این است قبل از مرگ مادرم یكبار به او بیشتر بگوییم دوستش دارم .
آمو خته ام ...... كه لبخند ارزانترین راهی است كه می شود با آن نگاه را وسعت داد .
آموخته ام ..... كه نمی توانم احساسم را انتخاب كنم اما می توانم نحوه بر خورد با آنرا انتخاب كنم .
آموخته ام ..... كه همه می خواهند روی قله كوه زندگی كنند ، اما تمام شادی ها و پیشرفتها وقتی رخ می دهد كه در حال بالا رفتن از كوه هستید .
آموخته ام ..... بهترین موقعیت برای نصیحت در دو زمان است : وقتی كه از شما خواسته می شود ،‌ وزمانی كه درس زندگی دادن فرا می رسد .
آموخته ام ..... كه كوتاهترین زمانی كه من مجبور به كار هستم ، بیشترین كارها و وظایف را باید انجام دهم ....

s_ghazal

عضو جدید
آموخته ام ...

آموخته ام ...

آموخته ام پیش از آنكه مرا بفهمند دیگران را درك كنم.
آموخته ام كه مرد بزرگ به خود سخت می گیرد مرد كوچك به دیگران.
آموخته ام كه دانش خود را به دیگران آموزش دهم و دانش دیگران را بیاموزم، بنا بر این علم خود را انفاق كرده ام و آنچه را نمی دانم آموخته ام.
آموخته ام پیش از آنكه دوستم بدارند دوست بدارم.
آموخته ام همیشه فردی خوشبین باقی بمانم چرا كه زندگی و موهبت های آن را دوست دارم.
آموخته ام اگر چه از هر چیزی بهترینش را ندارم ولی از هرچیزی كه دارم بهترین را استفاده كنم.
آموخته ام لبخند ارزانترین راهی است كه می توان با آن نگاه را وسعت بخشید.
آموخته ام آنچه امروز در دل دارم ممكن است آرزوهای فردایم باشد.
آموخته ام زندگی مثل یك نقاشی است با این تفاوت كه در آن از پاك كردن خبری نیست.
آموخته ام كه هیچ روزی از امروز باارزشتر نیست.

(زندگی مثل یه دیكته ست كه هی غلط می نویسی و هی پاك می كنی غافل از آنكه اجل می یاد و داد می زنه برگه ها بالا)

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:آموخته ام که:gol:
یادها فراموش نخواهند شد ،حتی به اجبار
رفا قت ها ماندنی اندحتی به سُُُکوت;)

EARTHQEEK

عضو جدید
سلام
اموخته ام داشته هایم را درمیان دست هایم پنهان سازم تا شاید از تمسخر لبخندی در امان باشند
اموخته ام معنای والاتر بودن و ارجمند بودن کتاب دبستانم با واقعیت جامعه فرسنگها فاصله دارد
اموخنه ام همیشه داشتن سزاوار انانی است که فقط به خود می اندیشیده اند و نفع خویش
اموخنه ام زندگی برای من و امثال من سکه یک رویی است کهدردمند بودن بر رویش حک شده است
.........................

بالا