یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
عید غدیر بر همه ی دوستانم مبارک

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه سوال در مورد قانون جاذبه دارم:
با این قانون اگه طرف یه آدم باشه بهش میرسی؟

سلام به دوستای عزیز و گلم!!:)
راستش مدت هاست من درگیر این مسئلم.قانون جاذبه!!
حالا تصمیم گرفتم یه تاپیک بزنم تا اینجا هم در موردش صحبت کنیم و هم اهدافمون رو چه بلند یا کوتاه(فرقی نمی کنه!!) بنویسیم تا بهشون عمل کنیم!!
در واقع جذبشون کنیم!!
در ضمن به اونایی که به اهدافشون می رسن هم جایزه تعلق می گیره!!
تاکید می کنم هدف نباید حتما دراز مدت باشه!!مثلا می تونه خرید یه چیز کوچیک باشه!!
ما تنها باید سعی کنیم که این قانون رو به کار ببریم!!
خب نظرتون چیه؟؟؟
من منتظر نظرات شما هستم!!:gol:
سلام یاکریم هستم تو می توانی هر چه که می خواهی داشته باشی شادی سلامتی ثروت

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه سوال در مورد قانون جاذبه دارم:
با این قانون اگه طرف یه آدم باشه بهش میرسی؟
با اجازه دوستان من جوابتون رو میدم .
عزیزم قانون راز میگه شما یه هر چیزی که فکر کنی اون رو به سمت خودت جذبش میکنی و بدستش میاری .
برای کاینات فرقی نمیکنه که ما چی میخواهیم فقط نگاه میکنه ما به چی فکر میکنیم تا همون رو برای ما بیاره .
البته این به اون معنا نیست که هر روز که از خواب بیدار میشیم بگیم من فلان چیز رو میخوام ولی هیچ تلاشی برای بدست آوردنش نکنیم .. ما باید به موضوع مد نظرمون فکر کنیم و خودمون رو توی حالتی تجسم کنیم که انگار به هدفمون رسیدیم بعد بگیم : درسته این همون چیزیه که من میخوام و بعد شروع کنیم به حرکت به سمت اون .. مطمئن باش که به هر چیزی که بخواهیم میرسیم

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس این آق مدیر اینجا چیکارست!!؟؟؟
الان یه قانون جدید تصویب می کنیم که امتیاز دادن به سیما واجب و لازم است..:w16:
تمام..

بالخره ما صلوات بفرستیم یا دست بزنیم یا حرکات......انجام بدیم؟؟؟:lol:
راستی دوستان جذاب و مجذوب و جذبی خودم
خب سلام خانم مدير عزيز و دوست‌داشتني:w11:
خوبي، خوشي، سلامتي؟؟

اتفاقاً قبل از اينكه شما بگيد من و سيما با هم تعامل كرديم كه هر وقت پست داد من اولين نفري باشم كه تنكس مي‌دم.

به اذن خانم مدير خوبمون از اين منبعد تنكس از پست‌ها واجب و در اين رابطه امر به معروف و نهي از منكر به طرز خيلي جدي اجرا خواهد گرديد.

خوب شما هر كاري دوست دارين انجام بدين من اينجوري گذاشتم كه بچه‌ها توي معذوريت نباشن ديگه!! خانم مدير درك كن!!!

بابت گلهاتم خيلي ممنون، لطف كردي.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
موقع مرگ آدم لازم نیست که حتما با درد و رنج و ناراحتی این دنیا را ترک کند. تو می توانی بدن مادی ات را به وقت لازم با آرامش و راحتی و بدون هیچ درد و رنج و عذابی ترک کنی. در واقع تو هرگز نمی میری ! تنها اتفاقی که می افتد این است که تو به وقت مقرر تصمیم می گیری پوست بیاندازی و قالب دیگری را برای حیات انتخاب کنی. این موجودی که پوست می اندازد و قالب عوض می کنی همان تکه بزرگتر یخ است که در این دنیا زیر آب پنهان شده و ما نمی بینیم.

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ماجراي اين راز 2 چيه؟ کسي فيلمش رو ديده؟
سيما جان فكر نكنم درست باشه، چون حداقل من كه خيلي وقته در رابطه با اين قانون دارم تحقيق مي‌كنم از كسي يا سايتي چنين چيزي نشنيدم، ولي شايد خيلي جديدباشه؟؟؟؟

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدرس سايتش رو دادم. ديدي؟
ميگه 10 تا DVD!!!!!!!!!!!!!!!
آخه خود راز يه DVD بود من دارمش . انگليسيش هم يک DVD بود. تازه با کيفيت هاي پايين تر که کمتر هم ميشه در حد يک CD هم ديدم.
فکر کنم کلک پول به جيب زني باشه. به هر حال اينم يه جور استفاده از رازه!!

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سیما جان خوبی
فکر کنم درست باشه همون قضیه همیشگی ....
در ضمن من هم شمارش رو برداشتم و هم آدرسش رو تا بهش سر بزنم و از نزدیک ببینم
و نتیجه شو میگم بهتون موفق باشید

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سنت (کمتر از یک دلار) - داستان واقعی Posted: 17 Dec 2008 09:30 AM CST
يه روز یه دختر کوچولو کنار یک کلیسای کوچک محلی ایستاده بود؛ دخترک قبلا یک بار آن کلیسا را ترک کرده بود چون به شدت شلوغ بود. همونطور که از جلوی کشیش رد شد، با گریه و هق هق گفت: "من نمیتونم به کانون شادی بیام!"
کشیش با نگاه کردن به لباس های پاره پوره، کهنه و کثیف او تقریباً توانست علت را حدس بزند و دست دخترک را گرفت و به داخل برد و جایی برای نشستن او در کلاس کانون شادی پیدا کرد.
دخترک از اینکه برای او جا پیدا شده بود بی اندازه خوشحال بود و شب موقع خواب به بچه هایی که جایی برای پرستیدن خداوند عیسی نداشتند فکر می کرد.
چند سال بعد، آن دختر کوچولو در همان آپارتمان فقیرانه اجاره ای که داشتند، فوت کرد. والدین او با همان کشیش خوش قلب و مهربانی که با دخترشان دوست شده بود، تماس گرفتند تا کارهای نهایی و کفن و دفن دخترک را انجام دهد.
در حینی که داشتند بدن کوچکش را جا به جا می کردند، یک کیف پول قرمز چروکیده و رنگ و رو رفته پیدا کردند که به نظر می رسید دخترک آن را از آشغال های دور ریخته شده پیدا کرده باشد.
داخل کیف 57 سنت پول و یک کاغذ وجود داشت که روی آن با یک خط بد و بچگانه نوشته شده بود: "این پول برای کمک به کلیسای کوچکمان است برای اینکه کمی بزرگ تر شود تا بچه های بیش تری بتوانند به کانون شادی بیایند."
این پول تمام مبلغی بود که آن دختر توانسته بود در طول دو سال به عنوان هدیه ای پر از محبت برای کلیسا جمع کند.
وقتی که کشیش با چشم های پر از اشک نوشته را خواند، فهمید که باید چه کند؛ پس نامه و کیف پول را برداشت و به سرعت سمت کلیسا رفت و پشت منبر ایستاد و قصه فداکاری و از خود گذشتگی آن دختر را تعریف کرد.
او احساسهای مردم کلیسا را برانگیخت تا مشغول شوند و پول کافی فراهم کنند تا بتوانند کلیسا را بزرگ تر بسازند. اما داستان اینجا تمام نشد ...
یک روزنامه که از این داستان خبردار شد، آن را چاپ کرد. بعد از آن یک دلال معاملات ملکی مطلب روزنامه را خواند و قطعه زمینی را به کلیسا پیشنهاد کرد که هزاران هزار دلار ارزش داشت. وقتی به آن مرد گفته شد که آن ها توانایی خرید زمینی به آن مبلغ را ندارند، او حاضر شد زمینش را به قیمت 57 سنت به کلیسا بفروشد. اعضای کلیسا مبالغ بسیاری هدیه کردند و تعداد زیادی چک پول هم از دور و نزدیک به دست آن ها می رسید.
در عرض پنج سال هدیه آن دختر کوچولو تبدیل به 250000 دلار پول شد که برای آن زمان پول خیلی زیادی بود (در حدود سال 1900). محبت فداکارانه او سودها و امتیازات بسیاری را به بار آورد.
وقتی در شهر فیلادلفیا هستید، به کلیسای Temple Baptist Church که 3300 نفر ظرفیت دارد سری بزنید و همچنین از دانشگاه Temple University که تا به حال هزاران فارغ التحصیل داشته نیز دیدن کنید.
همچنین بیمارستان سامری نیکو (Good Samaritan Hospital) و مرکز "کانون شادی" که صدها کودک زیبا در آن هستند را ببینید. مرکز "کانون شادی" به این هدف ساخته شد که هیچ کودکی در آن حوالی روزهای یکشنبه را خارج از آن محیط باقی نماند.
در یکی از اتاق های همین مرکز می توانید عکسی از صورت زیبا و شیرین آن دخترک ببینید که با57 سنت پولش، که با نهایت فداکاری جمع شده بود، چنین تاریخ حیرت انگیزی را رقم زد. در کنار آن، تصویری از آن کشیش مهربان، دکتر راسل اچ. کان ول که نویسنده کتاب "گورستان الماسها" است به چشم می خورد. این یک داستان حقیقی بود که نشان میدهد خداوند قادر است که چه کارهایی با 57 سنت انجام دهد.

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عـــــاشقم
نـه که عاشـق شخص و فردی
عاشق ِ این هــوا و عشق ِ حقیقی
.
لحظه رو خودمون می سازیم
لحــــظه ام خـدایی است
.
خواستـــم سهیـــم باشـــی
.
یک نـفس ِ عـمیـق / یک بغـــل حــس ِ خوب / یک دنیــــا تــــازگی
.
همین حالا رفتم و چند نفس عمیق کشیدم
حـــالم از خوبی ِ زیاد رو به دیوانگی ست
.
با این هــــــوا این روزهـــا زنــــــدگی کــــُــــــن
و
بـا لبـــــخـــــند ادامــــــه بـده

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
آژير قرمز
اعلام خطر

بچه ها Alone:exclaim: مي خواد هممون رو بکشه. بريد زير ميزاتون قايم بشيد. تا نگفتم کسي بيرون نياد.
از اين پس به جاي alone بگوييد
":exclaim:اسمش رو نبر:exclaim:"

آخ سرم.... واي نزن :w39:alone نه ببخشيد اسمشو نبر.
فرار کنيد.:w45:

آخرین ویرایش:

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی شده مگه؟!؟!؟ :w04:
alone چی کار... نه یعنی اسمشو نبر چی کار قراره بکنه؟! :w29::w45:

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
آژير قرمز
اعلام خطر

بچه ها Alone:exclaim: مي خواد هممون رو بکشه. بريد زير ميزاتون قايم بشيد. تا نگفتم کسي بيرون نياد.
از اين پس به جاي alone بگوييد
":exclaim:اسمش رو نبر:exclaim:"

آخ سرم.... واي نزن :w39:alone نه ببخشيد اسمشو نبر.
فرار کنيد.:w45:
سيممممممممممممممممممماااااااااااااااااااااااااااا خيلي نامردي مگه من چيكار كردم اينجوري داري بچه‌هاي تالار رو بر عليه من بلند مي‌كني؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا من روحمم از اين موضوع خبر نداره سيما مگه اينكه دستم بهت نرسه خيلي ناممممممممممرررررررررررررررررررردددددددددددييييييييييييي!!!!!!!

*anis*

عضو جدید
دوستان عزيزم

محفل آریائی تان طلائی ، دلهایتان دریائی

شادیهایتان یلدائی ، پیشاپیش مبارک باد این شب اهورايي:w27::w27: . . .

*anis*

عضو جدید
سيممممممممممممممممممماااااااااااااااااااااااااااا خيلي نامردي مگه من چيكار كردم اينجوري داري بچه‌هاي تالار رو بر عليه من بلند مي‌كني؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا من روحمم از اين موضوع خبر نداره سيما مگه اينكه دستم بهت نرسه خيلي ناممممممممممرررررررررررررررررررردددددددددددييييييييييييي!!!!!!!

واجب شد يه انجمن حمايت از alone تشكيل بديم

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم
اینجانب در همین جا عضویت خود در انجمن دفاع از alone را تکذیب ... نه تایید می کنم و امیدوارم شخص ایشان به مقامات بالا دست پیدا کنند.
ضمنا از همین جا اعلام می کنم جناب alone هیچ قصد بدی ندارند و این یک سوء تفاوت ساده بوده است.
به امید روزهای بهتر برای تاپیک.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
هان راستی یادم رفت aloneجان از روند تاپیک شکایت داشتن می خواستن قهر کنن اینطوری کردم که مجبور بشن جواب بدن لذا قهر نکردن دیدین قصد خیر داشتم.

ولي خدايي خيلي خنديدم. ديدين چجوري آتيش گرفته بود.

آخرین ویرایش:

*anis*

عضو جدید
بچه ها كتاب "هفت قانون معنوي موفقيت " رو حتما بخوونيد نوشته : "ديپاك چوپرا"

"تو عميق ترين آرزوي محرك زندگي خويشتني ، هر چه آرزوي توست اراده توست ، هر چه اراده توست ، عمل توست و هر چه عمل توست تقدير توست "
اول همين كتابه نوشته

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
قانون اول از هفت قانون معنوي

قانون اول از هفت قانون معنوي

1 - قانون توانائی مطلق : منشاء همه آفرینش، آگاهی مطلق وتوانائی مطلق است و راه پیوستن به توانائی مطلق مراقبه سرشار از سکوت، اتصال با طبیعت و عدم داوري است.

تمرین سکوت یعنی این که با خود عهد ببندید مدت زمان معینی فقط باشید. تجربه سکوت یعنی مدت معینی از گفتگو، از تماشاي تلویزیون، گوش دادن به رادیو ،خواندن کتاب و انجام هرکار دیگري خودداري کنید . فاصله میان اندیشه ها،وسیله اتصال شما به حیطه توانائی مطلق است.

داوري، ارزیابی مدا م امور به صورت درست و نادرست یا نیک و بد است. وقتی مدام سرگرم ارزیابی و طبقه بندي و برچسب زدن و تجزیه و تحلیل باشید، در گفتگوي درونتان تلاطم بسیار ایجاد می کنید . این تلاطم موجب بند آمدن جریان نیرو میان شما و حیطه توانائی مطلق م یشود.
هر روز مدتی را در ارتباط با طبیعت و نظاره خاموش هوشمندي درون موجودات زنده سپري کنید. خاموش به تماشاي غروب بنشینید، به صداي اقیانوس یا جویبار گوش فرادهید یا از بوئیدن عطر گلی سرمست شوید.

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يعني چي؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry:
انيس جون ناراحت نشه، سيما هيچ منظوري از اين نوشته‌ها نداره خب شماها هم تنكس روي پست‌ها يادتون نره!!!

مثل پاك يادتون نره!!!!!!