من میخوام علیه نظام اموزش و پرورش تحصن کنم ***به خدا جدیه

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه خسته شدممممممممم
امروز کلی اعصابم خورد شد
معلممون برگشت گفت قراره نظام آموزشی رو جوری کنن که معلمها به بچه ها نمره بدن میگفت ما رو چهار روز بردن که بهمون آموزش بدن به بچه ها نمره بدین
میدونین یعنی چی یعنی الکی نمره دادن یعنی درس نخوندن یعنی الکی الکی دانشگاه قبول شدن و حق هزاران نفر ضایع شدن یعنی الکی الکی از دانشگاه مدرک گرفتن و کار بلد نبودن یعنی الکی الکی تورم بیکاری یعنی الکی الکی سر کار اومدن اونایی که بلد نیستن کار کنن
وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
منم خوشم میاد نمره ی بالا بگیرم ولی حاضرم 10 بگیرم ولی به شرطی که نمره خودم باشه درس بخونم اونم زیاد بعد اون نمره رو بگیرم من دلم میخواد وقتی مدرک دانشگاهی گرفتم یه چیزی بلد باشم نه اینکه یه کاغذ با یه مهر و امضا گرفته باشم
اگه این قضیه جدی شه من یکی میخوام تحصن کنمممممممممممممممممممممممممممممم البته اگه مامانم بذاره البته فعلا قراره روی ما آزمایش بشه بیچاره ما شدیم موش آزمایشگاهی حالا چرا ما یکی دیگه ؟؟؟
آخه این اعضای کمیسیون وقتی بلد نیستن درباره ی آموزش و پرورش نظر بدن چرا نظر میدن ؟؟؟حداقل قبلش با چهارتا معلم که تو مدرسه درس میدن مشورت کنن نه با معلمهایی که تو آموزش پرورشن و کیلومترها از بچه ها دور
تو رو خدا اگه اینجا کسی معلمه صدای من رو به معلم های دیگه برسونه آخه این چه وضعشه چرا ؟؟؟

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخیییییییییی عزیزم به خاطر 4 تیکه نمره اینطوری کفو خون قاطی کردی؟؟

بابا نمره چرکه کفه دسته!!!

ما این همه سال 20 گرفتیم چی شدیم که تو حالا داری به خاطرش خودتو پاره می کنی؟

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگه سیندی:biggrin:
ما هم کلی 20 گرفتیم چی شد؟:redface:
الان بیکار ور دل بابامونیم:D

nader azimi

عضو جدید
معلمتووووووووووووووووووووون...;)
.
.
.
.
.
مهندسی معماری.....:eek:
.
.
.
.
.
کدوم مدرسه ای...؟؟؟؟:confused::confused:

FARZANE ASKARI

عضو جدید
بهتر .
تا زمانی که ما دختر مدرسه ای بودیم جونمون به لبمون میرسید که 20 نشه 19
بزار یکم دانش آموزا راحت تر باشن ..

PPF

عضو جدید
اگه این قضیه جدی شه من یکی میخوام تحصن کنمممممممممممممممممممممممممممممم البته اگه مامانم بذاره البته فعلا قراره روی ما آزمایش بشه بیچاره ما شدیم موش آزمایشگاهی حالا چرا ما یکی دیگه ؟؟؟

مامانتم بذاره اونایی که اسمشونو تو امضات گذاشتی نمی ذارن... (اعتراض=اغتشاش):gol:

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
محارب!
محارب!
محارب!

وقتی با سیستم اموزشی مخلفت میکنی یعنی با وزیر مخالفت میکنی!

وقتی با وزیر مخالفت میکنی یعنی با محمود مخالفت میکنی!

وقتی با محمود مخالف میکنی یعنی داری با علی مخالفت میکنی!

وقتی با علی مخالفت میکنی یعنی داری با خدا مخالفت میکنی!

جرمت محاربه با خداست و حکمت اعدام!

(به دلایلی این قسمت حذف شد)

بابا برای پسره بیچاره به خاطر سنگ پرونی حک اعدام بریدند تو میخوای تحصن کنی؟

بگذریم که کلاً دل خجسته ای داری! (اون خجسته نه! این خجسته!)

فکر کنم مامانت بذاره تا ساعت 5 عصر تحصن کنی و بقیه اش رو به درس و مشخت برسی!

کلاً خیلی باهات حال میکنم! با صفایی!

آخرین ویرایش:

waffen

اخراجی موقت
این چیزا حق دیگران را زیاد ضایع نمیکنه...
برادران بسیجی و خانواده شهدا که 30 ساله دارن مفتی و کشکی وارد دانشگاه میشن حق خیلی ها رو ضایع کردن
آخ گفتی.
من که دیگه دارم خیر فوق رو میزنم بس که قبولی بدبختی شده.
آخه وقتی 5 تا دانشگاه هر کدوم نزدیک 40 نفر برای یه رشته ورودی میگیرند و همینطوری چپ و راست برای فرزند شهید , سپاهی, بسیجی, جانباز و ... سهمیه صادر میکنند دیگه جایی برای ما نیست.

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساغی مگه تو توی باشگاه استخدام نیستی....؟؟؟:D:D
آره:surprised:
ولی بدون حقوق:biggrin:
یه چیزیم باید دستی بدم:razz:

رفتی تحصن قربون دستت بهشون بگو این آخوندا رو زودتر تو مدارس راه بندازن اسلام هر لحظه در خطره :warn:
سارا دارن راه میندازن خبر نداری:tooth:
یه معلماییی که برن مدرسه بچه ها رو ارشاد کنن:w02:
ارشاد مدارس:twisted:

برادران بسیجی و خانواده شهدا که 30 ساله دارن مفتی و کشکی وارد دانشگاه میشن حق خیلی ها رو ضایع کردن
آخ که حرف دل منو زدی:w06:
:w39::w39:

آخ گفتی.
من که دیگه دارم خیر فوق رو میزنم بس که قبولی بدبختی شده.
آخه وقتی 5 تا دانشگاه هر کدوم نزدیک 40 نفر برای یه رشته ورودی میگیرند و همینطوری چپ و راست برای فرزند شهید , سپاهی, بسیجی, جانباز و ... سهمیه صادر میکنند دیگه جایی برای ما نیست.
وافن منم قیدشو زدم;):w27:

waffen

اخراجی موقت
وافن منم قیدشو زدم;):w27:
جدی؟؟؟؟!!! یعنی کلا بی خیال شدی ؟
چرا بره یه دانشگاه خارج از کشور Apply نمیکنی ؟؟؟ دانشگاه های اونجا کشته مرده ی رشته ی برق هستند.
ولش نکن. من مطمئنم سال اول نمیتونم قبول بشم ولی اینقدر میخونم تا بلاخره قبول بشم.
خیلی دلم میسوزه وقتی میبینم یه نفر نمیتونه ادامه تحصیل بده بخاطر این سهمیه های احمقانه.
واقعا که ایران سرزمین رویاهای مرده هست.

Anahita.pb

عضو جدید
دیگه خسته شدممممممممم
امروز کلی اعصابم خورد شد
معلممون برگشت گفت قراره نظام آموزشی رو جوری کنن که معلمها به بچه ها نمره بدن میگفت ما رو چهار روز بردن که بهمون آموزش بدن به بچه ها نمره بدین
میدونین یعنی چی یعنی الکی نمره دادن یعنی درس نخوندن یعنی الکی الکی دانشگاه قبول شدن و حق هزاران نفر ضایع شدن یعنی الکی الکی از دانشگاه مدرک گرفتن و کار بلد نبودن یعنی الکی الکی تورم بیکاری یعنی الکی الکی سر کار اومدن اونایی که بلد نیستن کار کنن
وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
منم خوشم میاد نمره ی بالا بگیرم ولی حاضرم 10 بگیرم ولی به شرطی که نمره خودم باشه درس بخونم اونم زیاد بعد اون نمره رو بگیرم من دلم میخواد وقتی مدرک دانشگاهی گرفتم یه چیزی بلد باشم نه اینکه یه کاغذ با یه مهر و امضا گرفته باشم
آخه این اعضای کمیسیون وقتی بلد نیستن درباره ی آموزش و پرورش نظر بدن چرا نظر میدن ؟؟؟حداقل قبلش با چهارتا معلم که تو مدرسه درس میدن مشورت کنن نه با معلمهایی که تو آموزش پرورشن و کیلومترها از بچه ها دور
تو رو خدا اگه اینجا کسی معلمه صدای من رو به معلم های دیگه برسونه آخه این چه وضعشه چرا ؟؟؟

:eek:کلاس چندمی شما؟ مرسه میری؟:surprised:

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز ، باید مواظب باشیم چی میگیم
من با بسیجیا و اون ... هایی که بخاطر این چیزا به جون هموطناشون افتادن کاری ندارم
اما دوست من خانواده شهدا حداقل شهدای جنگ تحمیلی که خونشون رو برای این آب و خاک از دست دادن حق دارن از این امکانات استفاده کنن ، یادمون نره اگر اونا نبودن الان یه عرب سوسمار خور بر ما حکومت میکرد هرچند که خیلی از امروزی ها زیاد با عربها زمان جاهلیت فرقی ندارن
پ ن : من سالها در کنار اعراب خوزستان زندگی کردم و میشناسمشون ، قاعده اونا از اینها جداست ، اونها هم وطن ما هستند هر چند که شاید ما خیلی از رفتارهاشون رو قبول نداشته باشیم اما بهشون احترام باید بذاریم

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی؟؟؟؟!!! یعنی کلا بی خیال شدی ؟
چرا بره یه دانشگاه خارج از کشور Apply نمیکنی ؟؟؟ دانشگاه های اونجا کشته مرده ی رشته ی برق هستند.
ولش نکن. من مطمئنم سال اول نمیتونم قبول بشم ولی اینقدر میخونم تا بلاخره قبول بشم.
خیلی دلم میسوزه وقتی میبینم یه نفر نمیتونه ادامه تحصیل بده بخاطر این سهمیه های احمقانه.
واقعا که ایران سرزمین رویاهای مرده هست.
من با سهمیه دادن بهشون تا این حد مخالف نیستم;)
به نظر من فقط یه جا بهشون سهمیه بدن بسه:razz:
مثلا تو کنکور:razz:
دیگه استخدامی و ............ اضافست:mad:
ما چه گناهی کردیم که..........:(
ما نباید زندگی کنیم؟:cry:
الان کسی که با من همسنه دبیرستان نمونه خوند،با سهمیشم نتونست دولتی قبول بشه رفت آزاد شهریشم که.........،الان زنم گرفته،سمندم زیر پاشه!!یه عروسیم گرفت که دهن همه باز مونده بود!!زنشم برد خونه ای که خریده بود!!یه آپارتمان..با چه وسایلی؟:cool::cool::cool:
آخه یه پسر 24 ساله از کجا میاره این همه پولو:D
خب اگه من نصف اون داشتم هیچی نمی گفتم ولی الان دادم در اومده!!:mad:
تازه این یه نمونشه:surprised:
و من واسه شهدا احترام زیادی قائلم و مخلصشونم:gol:

من با بسیجیا و اون ... هایی که بخاطر این چیزا به جون هموطناشون افتادن کاری ندارم
اما دوست من خانواده شهدا حداقل شهدای جنگ تحمیلی که خونشون رو برای این آب و خاک از دست دادن حق دارن از این امکانات استفاده کنن ، یادمون نره اگر اونا نبودن الان یه عرب سوسمار خور بر ما حکومت میکرد هرچند که خیلی از امروزی ها زیاد با عربها زمان جاهلیت فرقی ندارن
پ ن : من سالها در کنار اعراب خوزستان زندگی کردم و میشناسمشون ، قاعده اونا از اینها جداست ، اونها هم وطن ما هستند هر چند که شاید ما خیلی از رفتارهاشون رو قبول نداشته باشیم اما بهشون احترام باید بذاریم
ما مخلصشونم هستیم ولی دیگه داره زیاده روی میشه ها:razz::gol:

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز دل برادر وقتی کسی لیاقت جایی رو نداره واسه چی باید جای کسی که فردا میتونه تو مملکتش مفید باشه و برای کشورش افتخار آفرین باشه رو بگیرن...
من با حرفت موافقم.
آقا من میگم که قبل از کنکور میگیم حقشونه کلاس های رایگان کتب رایگان اساتید رایگان بهشون بدن اما چرا دیگه تو کنکور زحمت دیگران رو پایمال می کنند...
خوب حالا دیدی!!!!!
فرض کنید 2 نفر یکی با رتبه حقیقی خود مثلا 40 شده نمیتونه بره برق شریف حالا یکی با 600 میره با سهمیه...
در آینده چی میشه!!!!
فرار مغز ها
ما جنگ نکردیم که آخرش مغز هایمان فرار کنند...

sina7716

عضو جدید
همه اینا رو بیخیال
یه کشور درست و حسابی به من نشون بده که بچه چون باباش جنگیده خونش نسبت به دوستاش رنگین تر باشه!!
جنگید! واسه دلش جنگید! باریکلا که جنگید! دمشم گرم! دیگه به بچش چه ربطی داره؟
ضمنا مگه یتیما سهمیه دارن که خونواده شهدا داشته باشن؟؟؟؟

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه اینا رو بیخیال
یه کشور درست و حسابی به من نشون بده که بچه چون باباش جنگیده خونش نسبت به دوستاش رنگین تر باشه!!
دمت گرم;)
منم منظورم همین بود:gol:

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه اینا رو بیخیال
:gol::gol::gol::gol::gol:;););)

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید من اینجوری میگم:

کاری که پدران این افراد کردند خدمت و جانبازی به خاطر کشور بوده! بدون شک!

ولی ایا این کاری که این فرزندان میکنند و جای افراد لایق تر از خودشون (از نظر علمی ) رو میگیرند و از امکاناتی که با پول ثروت های ملی و مالیات های این مردم تهیه شده به صورت ویژه استفاده میکنند، چیزی جز خیانت به مملکت هست؟

اگر من با علم به برتری علمی کس دیگه ای جای اون رو در یک پست یا دانشگاه و یا ... بگیرم دزدی نکردم؟ به کشورم خیانت نکردم که اون رو از داشتن یک متخصص شایسته تر محروم کردم؟

این افراد تسهیلات داشته باشند؟ باشه قبول! چرا دانشگاه؟

چرا توی یک رشته دیگه (بدون رفتن به دانشگاه) که حداقل استعدادی در اون داشته باشندمشغول به کار نمیشوند که به مملکت خدمت کنند؟

چرا بشوند یک پزشک یا مهندس بیسواد که ضمن اتلاف سرمایه های کشور توان خدمت رو هم نداره؟

یه مهندس بیسواد خدمت بیشتری میکنه یا یک صنعتگر ماهر؟

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید من اینجوری میگم:

کاری که پدران این افراد کردند خدمت و جانبازی به خاطر کشور بوده! بدون شک!

ولی ایا این کاری که این فرزندان میکنند و جای افراد لایق تر از خودشون (از نظر علمی ) رو میگیرند و از امکاناتی که با پول ثروت های ملی و مالیات های این مردم تهیه شده به صورت ویژه استفاده میکنند، چیزی جز خیانت به مملکت هست؟

اگر من با علم به برتری علمی کس دیگه ای جای اون رو در یک پست یا دانشگاه و یا ... بگیرم دزدی نکردم؟ به کشورم خیانت نکردم که اون رو از داشتن یک متخصص شایسته تر محروم کردم؟

این افراد تسهیلات داشته باشند؟ باشه قبول! چرا دانشگاه؟

چرا توی یک رشته دیگه (بدون رفتن به دانشگاه) که حداقل استعدادی در اون داشته باشندمشغول به کار نمیشوند که به مملکت خدمت کنند؟

چرا بشوند یک پزشک یا مهندس بیسواد که ضمن اتلاف سرمایه های کشور توان خدمت رو هم نداره؟

یه مهندس بیسواد خدمت بیشتری میکنه یا یک صنعتگر ماهر؟
جز خیانت چیزی نیست;);)