كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Anahita.pb

عضو جدید
کمک

کمک

سلام بچه هاااا:cry:،من واسه ماکت درس کارگاهم خیلی مشکل دارم!! استاد انتخاب مصالح رو به عهده خودمون گذشته و من واقعا نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم:(
استادمون هم خیلی افتضاحه:(:cry::cry:

m.karimi

عضو جدید
ويلا ساوووويييييي///كممممممممممممممممك

ويلا ساوووويييييي///كممممممممممممممممك

سلام دوستان عزيزم...من ترم اولي هستم و بايد براي پروژه آخر ترمم ماكت ويلا ساووي را تحويل بدهم...تا 17 دي وقت دارم...
تا حالا فقط با فابريانو و مقوا ماكت كار كردم...و چيز زيادي در مورد ماكت سازي نميدونم...:eek:

ممنون ميشم اگر بگيد چطوري كار كنم بهتره؟:warn:
اگر اندازه هاش رو هم داري به من بديد ممنون ميشم...:warn:

از چي استفاده كنم ؟:surprised:

با تشكر:gol:

memolarch

عضو جدید
سلام
من درباره کابل های کششی مطلب می خوام.البته در باره کابل های داخل سقف!!!!!!!!!!!

sidarta

عضو جدید
سلام من برا مقدمات طراحی 2 مجتمع مسکونی دارم که میخواستم برا نماش کمکم کنید
:heart::heart::heart:

Alireza00

عضو جدید
سلام من این تصویر رو داشتم که مربوط به خونه های گالی پوش توی گیلان می شه .
ولی این کاری که مهندس گفت"ژان مری جیبائو" رو هم گذاشتم ، ضمنا به کار های" فرای اتو "هم یه سری بزن .

dash kia

عضو جدید
سلام. شرمنده من یه کمک کاملا غیر فنی میخوام. :redface: اونم پروژه درس متره و برآورده(مسکونی 3 طبقه با زیرزمین) درس با حالی نیست!!

zhsaffar

عضو جدید
سلام دوستان عزيزم...من ترم اولي هستم و بايد براي پروژه آخر ترمم ماكت ويلا ساووي را تحويل بدهم...تا 17 دي وقت دارم...
تا حالا فقط با فابريانو و مقوا ماكت كار كردم...و چيز زيادي در مورد ماكت سازي نميدونم...:eek:

ممنون ميشم اگر بگيد چطوري كار كنم بهتره؟:warn:
اگر اندازه هاش رو هم داري به من بديد ممنون ميشم...:warn:

از چي استفاده كنم ؟:surprised:

با تشكر:gol:

سلام
اين بنا براي ماكت سازي خيلي راحته.چون نه فرم پيچيده اي داره و هم مداركش به راحتي با يه سرچ گوگل گير ميان.به نظر من براي ساخت سريع تر و در عين حال زيبا و ظريف اين بنا از فابريانو گرم بالا مثلا 400 يا 600 گرمي سفيد و براي ستونهاش هم از اشتنباخ يا فابريانو گرم پايين تر كه راحت لوله بشه بسازي...البته توجه كن كه بافت مقواهايي كه استفاده ميكني با هم جور باشن...براي شيشه ها هم از تلق خيلي تيره استفاده كن.البته چون كار سفيده بايد سعي كني خيلي تميز كار بشه.
من براي ساخت ماكت كلا فابريانو رو به ساير مصالح ترجيح ميدم چون كار سبك و ظريف و زيبا از آب در مياد و كار هم سريع و در زمان محدود بهتر ميشه.

يه تصوير سه بعدي با اندازه هاي بنا:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ضوابط و معیارهای طراحی

ضوابط و معیارهای طراحی

ظوابط و معیار های طراحی

mehrdaaaad

عضو جدید
اماده همكاري

اماده همكاري

salam dostane aziz age kare max khastin man dar kotahtarin zamane momken vasaton anjam midam dar zemn chan ta projeye kamelam daram ke age be dardeton bekhore khoshhal misham dar ekhtiyareton bezaram ke maket, shit va pelanesh hame takmile az ghabile: information center , vila , mojtamae maskoni ,mahde kodak ,bazare mive va tare bar, pole abere piyade,va........ tel:0935 949 0 971

آخرین ویرایش:

سناتور

عضو جدید
کمممممممک فوری

کمممممممک فوری

سلام من از شما در خواست کمک در کوتاهتاهترین زمان دارم "مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن" عنوان طرحمون هست. وقتی کم تا تحویل دارم ممنونتون میشم کمکم کنید

feron

عضو جدید
نياز فوري

نياز فوري

سلام دوستان عزيز من ترم دو كارشناسي معماري هستم براي كنفرانس راجع به موضوعات مصالح معماري گوتيك و نظم در طبيعت نياز به كمك دارم .ممنون ميشم كمكم كنيد:gol::redface:

آخرین ویرایش:

n@st@r@n

عضو جدید
من سورس کد چندتا الگوریتم رو می خوام شما می تونید کمکم کنید؟ Best first search -- Greedy اینارو تو ++cمیخوام

S-B-S

عضو جدید
:cry:سلام به همه دوستان
من دانشجوی ترم یک هستم برای درس ساخت و ارایه1 باید ماکت خانه ویلایی درست کنم نیاز شدید به کمک بچه های ترم بالا دارم:cry:

niloofar68

عضو جدید
سلام بچه ها من باید واسه مقدمات 2 یه بنایی رو نقد کنم ولی نمیدونم چی انتخاب کنم توروخدا کمک کنین تا فردا باید به استادم بگم چی انتخاب کردم مرسی

mori_es

عضو جدید
سلام دوست گرامي
من چون كارهاي دانشجوئي انجام مي دم و ماكت مي سازم مي تونم كمكت كنم
شما ميتونيد از مقوا ماكت - چوب بارسا - يونوليت و فوم ماكت سازي استفاده كنيد كه به ترتيب چوب بارسا فوم مقوا ماكت و يونوليت تميز تر از ديگري توي كار نشان ميدهد كه در آخر كارتون كه تمام شد مي تونيد متريالهايي را متناسب به ديوارهايتان بگيريد و روي آنها بچسبانيد

mori_es

عضو جدید
:)سلام دوست گرامي
من چون كارهاي دانشجوئي انجام مي دم و ماكت مي سازم مي تونم كمكت كنم
شما ميتونيد از مقوا ماكت - چوب بارسا - يونوليت و فوم ماكت سازي استفاده كنيد كه به ترتيب چوب بارسا فوم مقوا ماكت و يونوليت تميز تر از ديگري توي كار نشان ميدهد كه در آخر كارتون كه تمام شد مي تونيد متريالهايي را متناسب به ديوارهايتان بگيريد و روي آنها بچسبانيد;)

صغی ترقه

عضو جدید
سلام دوست عزیز... اتفاقا من هم برای درس ساخت و ارائه پیشرفته این ترم همین ویلا ساوای لوکوربوزیه رو انتخاب کردم... پلان ها و پرسپکتیو و نماها و 2 تا برش هم ازش دارم اگه خواستی ]درس ایمیلتو بهم بده من همه رو برات بفرستم.... البته همه به صورت فایل های اتوکد توی 7 تا فایل هست... امیدوارم بتونم کمکتون کنم...:smile:

سلام دوست عزیز منم برای ساخت ماکتش به فایلcad با اندازه اش احتیاج دارم:cry: اگه اندازه هاشو داری ممنون میشم بهم emailبزنی:gol:

• Like
واکنش ها: Xara

sahar.ss

عضو جدید
از تمامی دوستان عزیز میخوام که هرگونه سئوال و درخواست مطالب در زمینه درس و پروژه های خودشون رو در این تاپیک مطرح کنند . هرگونه تاپیک مشابه ای به این تاپیک منتقل خواهد شد .
سلام
پروزه من طراحی موسسه خیریه برای کودکان سرطانی هست کمی اطاعات میخواستم.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من باید واسه مقدمات 2 یه بنایی رو نقد کنم ولی نمیدونم چی انتخاب کنم توروخدا کمک کنین تا فردا باید به استادم بگم چی انتخاب کردم مرسی
عزیزم میتونی کتاب "معماری تکنولوژیک" نگاه کنی. توش چند تا بنارو نقد کرده. خیلی هم خوب توضیح داده.
من برای مقدماتم فرهنگسرای تجیبائو رو کار کردم. البته قبل از دیدن این کتاب. بعد دیدم توی این خیلی خوب توضیح داده.
در مورد این فرهنگسرا توی کتاب خود رنزو پیانو هم توضیحاتی داده. یه مجله هم روش کار کرده که اسمش یادم نیست. اگه خواستی بگو نگاه کنم شاید پیداش کنم.:gol:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
پروزه من طراحی موسسه خیریه برای کودکان سرطانی هست کمی اطاعات میخواستم.
سحر جان این از موضوعات خاصه باید توی محیط بری و بشناسی. اطلاعات نوشته شده به اون صورت نیمتونی در موردش پیدا کنی. مگر در پایان نامه هایی که این موضوعو داشتن.:gol:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزيز من ترم دو كارشناسي معماري هستم براي كنفرانس راجع به موضوعات مصالح معماري گوتيك و نظم در طبيعت نياز به كمك دارم .ممنون ميشم كمكم كنيد:gol::redface:
دوست عزیزم. توی باشگاه سرچ کن. در این مورد داریم مطالبی.

mina22

عضو جدید
  • سلام دوستان
  • من این ترم پروژه درس برنامه ریزی کالبدی دارم اگه کسی موضوع جالبی پیشنهاد بده ممنون میشم

zhsaffar

عضو جدید

دوست خوبم اول توي تالارها رو بگرديد و بعد سوالتون مطرح كنيد
با اين حال براي مصالح معماري گوتيك به اينجا هم ميتونيد مراجعه كنيد:http://en.wikipedia.org/wiki/Gothic_architecture بريد به قسمت Materials ...البته متن انگليسيه و بايد ترجمه كنيد ولي صفحه در كل مطالب مفيدي داره توي كتاب زيبايي شناسي در معماري يورگ گروتر هم بگرديد يه مطالبي گير مياد.

mehrdaaaad

عضو جدید
salam doste aziz fekr mikonam ketabe koroki mohandes seddigh va hamchenin teknikhaye rando dar memari khaili tasir gozr bashe

sorosh2

عضو جدید
سلام اين كتابها خيلي واسه ترم اول خوبه...
اطلاعات معماري (نويفرت)
معماري: فرم , فضا و نظم
راندو و طراحي با قلم و مركب

sheitonak

عضو جدید
کاربر ممتاز
درباره اینکه توی یه فست فود چه فضاهایی نیازه و هر فضا چقدر جامی گیره اطلاعات می خوام.

وضعیت
موضوع بسته شده است.