نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو کشوری که اگه سوال رو رعایت کنی اگه جواب درست به سوال بدی میندارنت کنار انتظار داری به اعتراضت جواب بدن ؟ یه بار سال 88 اعتراض کردیم بسه
:smile: تو تئوریش هم کم نسوزندن بچه ها رو کلا اونقدر داغونه اوضاع که معلوم نیست سال دیگه بخونی هم چی میشه

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیتونم تشکر بزنم چون از دیروز پوکیده این تشکرات اما اینکه من رو با بقیه بزرگان این سایت هم رده دونستی برام با ارزشه همین که من رو دوست خوبت میدونی برام یه دنیا ارزش داره
پاینده و پیروز باشی کوروش عزیز همینکه تو این مدت کنار هم بودیم یه دنیا برای من ارزش داره و خوشحال که همچین دوست خوبی دارم:)

موفق باشی ولی یه توصیه برادرانه میکنم
حیفه بشینی ارشد بخونی و بعد همین ماجرا دوباره تکرار بشه !!!
آدم وسوسه میشه به این ارشد نمیدونم چرا؟؟؟
اما من میخوام بزارم کنار
درسته سخته واسه کسی که میخواد ارشد بخونه اما سعی میکنم امسال ثبت نام نکنم و بکل بزارم کنار :smile:
کنکور معماری مثله لاتاری میمونه خب من نگران قبول نشدن نیستم و این مساله میتونه کمکم کنه

:smile: تو تئوریش هم کم نسوزندن بچه ها رو کلا اونقدر داغونه اوضاع که معلوم نیست سال دیگه بخونی هم چی میشه
خدا ایشالا توکلی و م.ا.نژاد رو با گتوسو و جرمی کلارکسون و التون جانز بندازه تو یه اتاق توی یه گوشه جهنم
البته جرمی کلارکسون نقش عذاب دهنده داشته باشه ون عاشقشم حیفه بره جهنم :biggrin:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاینده و پیروز باشی کوروش عزیز همینکه تو این مدت کنار هم بودیم یه دنیا برای من ارزش داره و خوشحال که همچین دوست خوبی دارم:)

کنکور معماری مثله لاتاری میمونه خب من نگران قبول نشدن نیستم و این مساله میتونه کمکم کنه

خدا ایشالا توکلی و م.ا.نژاد رو با گتوسو و جرمی کلارکسون و التون جانز بندازه تو یه اتاق توی یه گوشه جهنم
البته جرمی کلارکسون نقش عذاب دهنده داشته باشه ون عاشقشم حیفه بره جهنم :biggrin:
:biggrin::biggrin: ایشالااااااااا. راستی رفیق این مقاله نویسی رو چه کردی؟ من که درگیر شدم نتونستم همون ماقله خودم رو دادم ترجمه ببینم چه میشه کردش. اما تو فکر یه مسابقه داخلی یا خارجیم که تیمی توش شرکت کنیم خیلی امتیاز خوبیه

jon_sina

عضو جدید
خداحافظ ای همنشین همیشهخداحافظ ای داغ بر دل نشستهنمی مانی ای مانده بی منتوتنهاتو را می سپارم به دلهای خستهتو را می سپارم به مینای مهتابتو را می سپارم به دامان دریااگر شب نشینم اگر شب شکستهتورا می سپارم به رویای فردابه شب می سپارم تو را تا نسوزدبه دل می سپارم تورا تا نمیرداگر چشمه واژه از غم نخشکیداگر روزگار این صدا را نگیرد
خداحافظ ای برگ و بار دل من
خداحافظ ای سایه سار همیشه
اگر سبزرفتی اگر زرد ماندم
خداحافظ ای نوبهار همیشه

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin: ایشالااااااااا. راستی رفیق این مقاله نویسی رو چه کردی؟ من که درگیر شدم نتونستم همون ماقله خودم رو دادم ترجمه ببینم چه میشه کردش. اما تو فکر یه مسابقه داخلی یا خارجیم که تیمی توش شرکت کنیم خیلی امتیاز خوبیه
والا چکیدم پذیرش شد اما نشد که ادامش بدم یعنی فرصت نشد.
آقا این و بخیال الان بت مو شکوندم رفتم قسمت تحصیلات تکمیلی دکتری کلا 5-4 نفرن دور همی نشستن قلیون میکشن کلان 7-8تا تاپیک دان اونم هر 3هفته یه پست میذارن باید تا سال بعد بریم اونجارم آباد کنیما:)

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته سر تئوری هم کم نسوزوندن مارو من خیلی هارو میشناسم که خیلی خوندن اما سر جلسه شک شدن خیلیا
چه کنیم که دوستم با 700 مکانیک میره خواجه نصیر من با 134 مردود میشم تو معماری خدایا این عشق معماری چی بود از اول دبیرستان انداختی تو دامنمون
من خودم اعتقاد دارم جایی که انسان تلاش میکنه حکمت جایز نیست خدا به اشرف مخلوقاتش فرصت مدیریت هم میده دیگه ما تو این کشور مدیری که اشرف مخلوقات باشه نداریم

saghi23

عضو جدید
خیلی ناراحت شدم بخاطر نیما و هژیر عزیز .. می دونم حقتون خیلی بیش از این هاست .. واقعا درکتتون می کنم ..به خدا این شب ها و روز ها همش در شکم .. میگم من کجای کارم اشتبا بوده ...من واقعا هیچ حس و حالی ندارم.... حتی یادم نمی یاد دزفول را کجای انتخاب رشتم زدم ... اصلا نمی دونم دستم ضعیفه یا قویه ... دیگه موندم چی بگم .. اگه کنکور را بد داده بودم می گفتم حقم بوده وی اسکیس خیلی خوب دادم ...
من مععماری روزانه دزفول قبول شدم ...

سلام فقط میتونم بگم خوش به حالتون-دزفول این دوره دوم که ارشد میگیره ولی دانشکده معماری خوبی داره شاید برای شما خوب نباشه ولی همون شاید منتهای آرزوی خیلیا باشه
میشه لطفا رتبتون و درصداتون رو بگید

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته سر تئوری هم کم نسوزوندن مارو من خیلی هارو میشناسم که خیلی خوندن اما سر جلسه شک شدن خیلیا
چه کنیم که دوستم با 700 مکانیک میره خواجه نصیر من با 134 مردود میشم تو معماری خدایا این عشق معماری چی بود از اول دبیرستان انداختی تو دامنمون
من خودم اعتقاد دارم جایی که انسان تلاش میکنه حکمت جایز نیست خدا به اشرف مخلوقاتش فرصت مدیریت هم میده دیگه ما تو این کشور مدیری که اشرف مخلوقات باشه نداریم
می فهممت،اکثر اوقات پیگیری هامون برای رسیدن به حقوقمون کم نتیجه بوده
یادمه ترم 5 تحویل طرح 2 خیلی بد موقع بود،میخاستیم بدونیم تحویل طرح عقب میفته یا نه،از مدیر گروه پرسیدیم،جواب داد: فعلن که کسی اعتراضی نکرده! با اینکه می دونست زمانش بده،منتظر اعتراض بود تا درستش کنه... و بعدش عقب افتاد
داستان سنجش هم به نظر من بی شباهت نیست، مدیران محترم تا چندین بار اعتراض هایی که تکرار میشن رو نبینن سعی نمی کنن بازنگری ای داشته باشن
به نظرم تو شرایط فعلی ای که داریم، این تاپیک و باشگاه،بهترین فرصت برای شروع این هستن که نظرشون رو ... اعلام کنن.
قبول کن از دست رو دست گذاشتن و به علی چپ زدن بهتره. اگر سودی نکنیم،ضرری هم نکردیم.
ساده ترین و ابتدایی ترین حالتش اینه که یکی مثل "حسینی بای" بیاد یه گزارشی تهیه کنه از قضیه! اقلا برای هزاران دانشجو قضیه یکم روشن میشه. یه بار دیدی تو تلویزیون بحث بررسی آزمون اسکیس معماری بشه؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
می دونی داستان چیه؟
اینه که ما همیشه میگیم دست ما نیست،گذشت...اینجا ایرانه...خدا بزرگه...خدارو شکر سالمم، خدا روشکر بابام زنده اس و.... همیشه میخایم دلداری بدیم،همیشه میخایم بگیم نمیشه کاریش کرد و بعد الکی به خودمون روحیه میدیم که شکست مقدمه پیروزیه و حتما این باعث میشه دفعه بعد بهتر نتیجه بگیرم.....میگیم حکمت توشه و...اینا خوبه ها، اما فرصت میده به کسایی که این وسط ظلم می کنن،از اون دلالای کلاسای اسکیس و کلاسای کنکور گرون قیمت تئوری و آزموناشون بگیر تاااا اون داوری که با ناز و فیس میاد و یه اشاره اش زندگیه صد ها جوون رو زیر و رو می کنه

در حالی که خیلی از اوقات ما اشتباه نکردیم، حق ما این نبوده،اما چون فرد فرد بودیم و تک تک تصمیم گرفتیم این شده
مسولین هم همیشه بی خیالن،تا اعتراض جدی نشه و این اعتراض تکرار نشه،نمیخان تغییر ایجاد شه
من در جریان 88 نیستم،اما مسلما کسی که اون سال جوابی نداده،همینو میخاسته که سالای بعد اعتراضی نشه!
من اصفهان قبول شدم! اما ممکن بود هیچ جا قبول نشم، ممکن بود بهشتی قبول بشم! این چه وضعیه؟ ما توی این اجتماع مجازی با هدف های همسو و شناخت نسبی از هم، میتونیم کارایی بکنیم، حتی اگر به ظاهر نتیجه ای نگیریم، مسلما بهتر از غصه خوردن و مشاهده ی بلا تکلیفی کلی جوون دیگه در سال های آینده اس.
ریشه کن کردن مشکلات یه شبه رخ نمیده! باید امسال،سال بعد،دو سال بعد... تکرار بشه،بدونن مشکلی هست و بپذیرن،اون موقع این دندون عاریه لق میشه و میشه کندش...
بابا تا کی میخایم فقط بشینیمو نگاه کنیم؟؟چی از دست میدیم اگه هممون اینجا بسیج شیم و بجای درد دل کردن همینجا یه اعتراض گسترده رو سازمان دهی کنیم ؟ سنجش از کجا میخاد بفهمه ما اعتراض داریم به این اوضاع؟میاد حرف بچه های این تاپیکو میخونه؟

hameeda

عضو جدید
با 1000، به نظرتون چی کار کنم؟ برم یا نرم؟

اگه قرار نیست عروس بشی و اگه از این بایت خانوده بهت فشار نمیارن یه بار دیگه تلاش کن حیف نیست دانشجوی لیسناس تهران بره پردیس؟ این نظر من بود

hameeda

عضو جدید
بله خود استاد گفتن که این کارو انجام دادیم.
یکی از اساتید میگفتن مقیاس و رعایت نکنین هیچ موقع بهش توجه نمیکنن اما دوستای من با مقیاس رفتن جلو و به زور تو شیت جا کرده بودن که معلومه نا فرم در میاد در مقابل اونی که 1:100کشیده.

این اوج نامریه اگه یه روزی بتونه این سیستم رو عوض می کنم آقایون که هیچی حالیشون نیست

hameeda

عضو جدید
بر خلاف چیزی که شایعه شده بود، چیزی که مشخصه نمرات اسکیس پایین نبوده، بلکه واریانسش بشدت بالا بوده. به خیلیا صفر دادن و در عین حال خیلیا هم بالای 50-60 درصد گرفتن. امسال از اون سالا هست که ازش افسانه های زیادی برای آیندگان نقل میشه: یه دوست داشتم رتبش 3 هزار بود ولی بهشتی قبول شد و چیزایی از این دست. جابجا شدن رتبه ها و عدم قبولی رتبه های تاپ خیلی زیاد بوده امسال. من اینو به غیر استاندارد بودن اسکیس ربط میدم. مشخصه تصحیح اوراق امسال بشدت کیلویی بوده، کیلیویی تر از همیشه. این نقصان سیستم پذیرش دانشجو تو رشته معماری همیشه بوده، داره سال به سال هم بدتر میشه، و بیشتر از همه هم دودش تو چشم جامعه معماری کشور و همین دانشگاهها میره. نمیدونم واقعا این اتفاق افتاده یا نه، که با توجه به قبولیا ظاهرا افتاده، عدم توجه به مقیاس، عدم توجه به مدارک درخواستی، عدم توجه به موضوع! هستن دوستانی که اصلا گنبد نما طراحی نکردن و نمره خوبی گرفتن. ما همه میدونم فرق 1:50 با 1:100 چقدر زیاده، یا فرق پرسپکتیو پرنده با پرسپکتیو داخلی رو به حرم... اینجور برخورد با جوونایی که 1 سال از زندگیشونو با شوق و ذوق و کلی آرزو گذاشتن برای ورود به دانشگاه و گرفتن مدرک بالاتر، مثل برخورد با یه گله گوسفند میمونه که چوپانشون میبینه انقدر زیادن نمیتونه همشونو جمع و جور کنه. اگه خدایی باشه و اگه عقوبتی در کار باشه، آینده این اساتید دست اندرکار خیلی سخته. من که از حقم نمیگذرم، حتی از همون سوالای غلط تئوری هم نمیگذرم، چه برسه به مقیاس که انقدر سرش بحث کردیم
:d

-------------------------------------------------------------

ولی بهزاد چقدر خدا دوسِت داره
پسر با چه تفکری هنر تهرانو بالاتر از داخلی تهران زده بودی؟ فکر کن یکم اسکیستو بیشتر میدادن قبول میشدی. حیف نبود؟ داخلی تهران عالیه، بخصوص برای تو که معمار فنی ای هستی

-------------------------------------------------------------

از یه چیزی خیلی خوشحالم، اونم اینکه دیگه روی اسکیس و مارکر و شاسی 50*35 رو نمیبینم. صدیق و طایفه و عسگرپور و هزار و یک کوفت زهر مار، همشون برن به جهنم، همشون و همه مصححینشون، همه میزای بدردنخورشون، همه قوانین مسخرشون و همه مقیاساشون، لعنت به همشون که با آرزوهای بهترین جوونای مملکت کاسبی کردن، ایشالله از همین اسفند میریم برای دکترا، هر چقدر دلتون میخواد خوش باشید با این سیستم مسخرتون، ببینم اونجا کی میخواد نقاشی کنه، کی میخواد کلاس اسکیس بذاره، من این مرحله رو رد کردم ولی خاطره تلخی ازش برام موند، اسکیستون برای خودتون، معماراتونم برای خودتون، همیشه که بهار نیست، زمستونم میاد.

این جملات رو که سردر سازمان سنجش که چه عرض کنم باید زد سردر ملل
واقعا نامردی بود

این جملات تو رو باید با آب طلا نوشت زد به سر در سازمان سنجش زد به سردر دانشگاه تهران وهمه دانشگاه ها وپیراهن طایفه و بقیه استاد های اسکیس که چقدر پول در آوردند از ما. نفرین به همشون 2 سال از زندگیمون رو نابود کردند دیگه دکترا این مسخره بازی ها رو نداره ایشالا از 3 ماه دیگه استارت واسه دکترا در کنار شما دوستان
بذار جوهر ارشدت خشک بشه تازه امسال که باید آزمایش امتحان بدی

تو کشوری که اگه سوال رو رعایت کنی اگه جواب درست به سوال بدی میندارنت کنار انتظار داری به اعتراضت جواب بدن ؟ یه بار سال 88 اعتراض کردیم بسه
سیاسیش نکن

والا چکیدم پذیرش شد اما نشد که ادامش بدم یعنی فرصت نشد.
آقا این و بخیال الان بت مو شکوندم رفتم قسمت تحصیلات تکمیلی دکتری کلا 5-4 نفرن دور همی نشستن قلیون میکشن کلان 7-8تا تاپیک دان اونم هر 3هفته یه پست میذارن باید تا سال بعد بریم اونجارم آباد کنیما:)

همه با همه کوچ به سمت دکتری بریم آبادش کنیم

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوسستان یه فضولی میخوام بکنم اما دوست دارم جوابمو بدید اونم با تشکر ک خیلی شلوغ نشه...
به غیر من و pyramids و معماری باشی از بچه های این دوره کی میخواد واسه سال بعد کنکور دوباره بخونه...؟؟؟؟
کیا مثل من و pyramids تازه فهمیدن باید چیکار کنند(هر چند من خودم به شخصه امسال نسبت ب پارسال خیلی زمان کم دارم...اما میخوام انرژی رو تو بچه ها ببینم ک هنوز امیدوارن و میخوان پوز این سازمان سنجش رو بزنند؟

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوسستان یه فضولی میخوام بکنم اما دوست دارم جوابمو بدید اونم با تشکر ک خیلی شلوغ نشه...
به غیر من و pyramids و معماری باشی از بچه های این دوره کی میخواد واسه سال بعد کنکور دوباره بخونه...؟؟؟؟
کیا مثل من و pyramids تازه فهمیدن باید چیکار کنند(هر چند من خودم به شخصه امسال نسبت ب پارسال خیلی زمان کم دارم...اما میخوام انرژی رو تو بچه ها ببینم ک هنوز امیدوارن و میخوان پوز این سازمان سنجش رو بزنند؟

من :redface: البته چند هفتس شروع کردم

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه خبر:

مرکز معماری کلاسای نرم افزارش اگه امروز ثبت نام کنید 40% تخفیف میخوره.

simson

عضو جدید
والا من زنگ زدم پرسیدم
گفت تقریبا کلش 22 میلیون در میاد
بدون خوابگاه و امکاناتو اینا
من پردیس شهید بهشتی قبول شدم،مکانش اکباتانه دیگه؟
سایت درست حسابی نداره که، از کجا بفهمم واسه ثبت نامش چه کنیم؟!
پول رو باید همون موقع بدیم؟ نمی شه صبر کنیم ببینیم نتایج آزاد چی می شه؟!

ماژیک

عضو جدید
ماژیک دلش برای دوستاش تنگیده
اخه کوروووووووووووووووووووووش
هاااااااااااااااااااااااااات
پیرااااااااااااااااااااااااااامید
ساااااااااااااااااااااااااااااااااااالار
.............................
و همه اونهایی که یادم نمی اد اونا رو
دلم براتون تنگ شده
پیرامید
مرد و قولش
فلافل من کو؟
یه دونه بخر نصف مال من نصف مال تو نصف مال کوروش
یه باریکه خیارشور برای هات:w45:

mahan98

عضو جدید
می فهممت،اکثر اوقات پیگیری هامون برای رسیدن به حقوقمون کم نتیجه بوده
یادمه ترم 5 تحویل طرح 2 خیلی بد موقع بود،میخاستیم بدونیم تحویل طرح عقب میفته یا نه،از مدیر گروه پرسیدیم،جواب داد: فعلن که کسی اعتراضی نکرده! با اینکه می دونست زمانش بده،منتظر اعتراض بود تا درستش کنه... و بعدش عقب افتاد
داستان سنجش هم به نظر من بی شباهت نیست، مدیران محترم تا چندین بار اعتراض هایی که تکرار میشن رو نبینن سعی نمی کنن بازنگری ای داشته باشن
به نظرم تو شرایط فعلی ای که داریم، این تاپیک و باشگاه،بهترین فرصت برای شروع این هستن که نظرشون رو ... اعلام کنن.
قبول کن از دست رو دست گذاشتن و به علی چپ زدن بهتره. اگر سودی نکنیم،ضرری هم نکردیم.
ساده ترین و ابتدایی ترین حالتش اینه که یکی مثل "حسینی بای" بیاد یه گزارشی تهیه کنه از قضیه! اقلا برای هزاران دانشجو قضیه یکم روشن میشه. یه بار دیدی تو تلویزیون بحث بررسی آزمون اسکیس معماری بشه؟
من کاملا موافقم که اعتراض کنیم درسته آب از سر ما گذشته ولی اگه اعتراض نکنیم فک میکنن هیچ مشکلی نیست و این وضع همچنان ادامه پیدا میکنه

beni belazi

کاربر بیش فعال
من واقعا عصبی ام اصلا نمی تونم دوباره میخونم...همش میترسم اشتباه کنم...اگه رتبم خوب نشه اگه دوباره اسکیس خراب شه چی؟؟؟ همش فکر میکنم شاید کار درست اینه که یا گرایشمو عوض کنم یا برم دنبال کار کلا......

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا عصبی ام اصلا نمی تونم دوباره میخونم...همش میترسم اشتباه کنم...اگه رتبم خوب نشه اگه دوباره اسکیس خراب شه چی؟؟؟ همش فکر میکنم شاید کار درست اینه که یا گرایشمو عوض کنم یا برم دنبال کار کلا......

اگه به نتیجه ای رسیدی به منم بگو

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
دوستان از سطح علمی دانشگاه زنجان کسی اطلاع داره؟؟
هر وقت كسي پيدا شد كه پام نور بندر قبول شده باشه يه نفرم پيدا ميشه كه از دانشگاه زنجان بهت اطلاعات بده
حالا سطح علميشو ميخاي چيكار؟
اگه قبول شدي كه بايد بري به فرضم كه بد باشه ميخاي چيكار كني؟نري؟
خوب يكي دو سال محروم ميشي پس مجبوري بري
موفق باشی ولی یه توصیه برادرانه میکنم
حیفه بشینی ارشد بخونی و بعد همین ماجرا دوباره تکرار بشه !!!
آدم وسوسه میشه به این ارشد نمیدونم چرا؟؟؟
اما من میخوام بزارم کنار
درسته سخته واسه کسی که میخواد ارشد بخونه اما سعی میکنم امسال ثبت نام نکنم و بکل بزارم کنار :smile:
راس ميگه خودتو اذيت نكن الان لحظه ايه كه وسوسه ميشي دوباره بخوني
خوندن خوبه مخالف نيستم خودمم سال پيش همين وضعيتو داشتم اما اگه بخاي با شرايط امسالت بخوني،ضعف ها رو جبران نكني آپديت نباشي هيچ فايده اي نداره
قشنگ بشين فكراتو بكن احساساتي نشو
هيچ بعيد نيست سال بعد همه چي عوض شه و ايني كه الان هستيم نباشي

خداحافظ ای همنشین همیشهخداحافظ ای داغ بر دل نشستهنمی مانی ای مانده بی منتوتنهاتو را می سپارم به دلهای خستهتو را می سپارم به مینای مهتابتو را می سپارم به دامان دریااگر شب نشینم اگر شب شکستهتورا می سپارم به رویای فردابه شب می سپارم تو را تا نسوزدبه دل می سپارم تورا تا نمیرداگر چشمه واژه از غم نخشکیداگر روزگار این صدا را نگیرد
خداحافظ ای برگ و بار دل من
خداحافظ ای سایه سار همیشه
اگر سبزرفتی اگر زرد ماندم
خداحافظ ای نوبهار همیشه

چرا مدام خدافظي ميكني شما؟
اگه از غیر انتفاعی قزوین قبول میشدین میخوندی؟
اينو بايد مجموعه زيادي هرم جواب بده اما ميدوني چيه؟
كباب خوبه اما وقتي گوشتش بد باشه چه برگ چه سلطاني چه كنجه همش ميشه يه طعم و يه مزه
ما تلاش كرده بوديم براي برتر شدن تو سراسري حالا كه نشده ديگه چه فرقي ميكنه
مجبورم همين دهكوره اي كه قبول شدمو برم
چون نه كاري هست كه من برم سر كار نه ميتونم راكد بمونم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
دوباره اينجا خلوت شد
و سوت و كور
خاك مرده سرده
كنكورم سرده
چقدر زود زخم ها مرحم يافت
اي كاش همه ي سختي ها به اين سرعت ضماد شوند
به كسايي كه به حقشون رسيدن ميگم: تبريك تو استحقاقشو داشتي
به خودم و كسايي كه شرايط منو دارن ميگم : اين نيز بگذرد
و به كسايي كه مردود شدن چيزي ندارم كه بگم مخصوصا اونايي كه رتبه هاي برتر بودن

در هر صورت ميتونست اينجايي هم كه قبول شديم هم قبول نشيم
و بمونيم معلق منتظر تكميل ظرفيت
منتظر سال بعد
منتظر ازمون نظام
منتظر يه كار خوب
و منتظر

شايد براي من و امثال من فان مع العسر يسري/ان مع العسر يسري سالها بعد محقق شه
اما اگه بعد از فان مع العسر يسري ، ان مع العسر يسري نميومد به محقق شدن اسايش بعد تلاش شك ميكردم
اما حالا كه اومده باز هم منتظر ميمونم در صبر با خدا همراه ميشم

morteza2010

عضو جدید
آره که معتبر تره هستند این پردیس ها اسم شهید بهشتی اونقدر سنگین هست که تمام اون کلمه پردیس رو بپوشونه. تو هیچجا مشکلی پیش نمیاد که هیچ از آزاد وپیام نور وحتی غیر انتفاعی بهترم هست بابا داری خدا تومن پول میدیا. بعدشم واسه دکترا اون ور آب که اصلا حرفش رو نزن صد درصد خیلی مهمه همون اسم سراسری که روش خورده البته بگم شاید واسه استخدام و مصاحبه دکترا اینها اگر بدون کنکور بری مشکل بخوری اما شما که کنکور دادین مشکلی پیش نمیاد. در مورد سوال آخرت هم نمیدونم واقعا پیرامید میگه شایعه است دروغه محضه تکذیب میکنه:D

نه دوست عزیز نهایتا 18 تومانه اما برخا تا 16 تومانم میشه
یعنی با 16 تومن تو پردیش مدرکت میگیری ؟
همه اینایی که گفتی رو من همش تو دلم به خودم میگم. واقعا منم نمیگذرم از داورا که همینجوری کشکی بدون در نظر گرفتن مقیاس درصد دادن.خیلی فرقه بین 1/100 و 1/50 .من نصف انرژیمو فقط رو این گذاشتم که چجوری جا بدم،هرچیم پلانو مبلمان میکردم،هاشور میزدم بازم نسبت به 1/100 خالی به نظر میومد.بقیه مدارک هم همینطور.آخه تا کی تو این مملکت باید وقت و انرژی و پولمون بخاطر این سیستم آموزشی مزخرف هدر بده!
اقا من عمران هستم بعد کاردانی هم دست به راپید نزدم میتونم تو فرصت بعد کنکور برم کلاس اسکیس یاد بگیریم تو 3 ماه
===
بچه ها من لیسانس عمران دارم و کاردانی معماری و تو دبیرستان هم نظری ریاضی
خوب من تا صفحه 44 تایپک خوندم و حسابی دپرس شدم همه یه چوب برداشتید و زدید تو سر امیدی که داشتم
یه راهنمای میخوام منو بکنید بالاخره پیشت کسوت هستید
من هدفم برای قبولی ارشد اینه که یه دانشگاه دولتی قبولشم و بتونم برای ارشد دوباره و یا دکتری بورسیه بگیریم از اینجا بروووووووم الهی
حالا با توجه به اینکه من این هدف دارم به نظر شما چکار بکنم ؟
یه چیز یادم رفت بگم عاشق معماری هستم

آخرین ویرایش:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماژیک دلش برای دوستاش تنگیده
اخه کوروووووووووووووووووووووش
هاااااااااااااااااااااااااات
پیرااااااااااااااااااااااااااامید
ساااااااااااااااااااااااااااااااااااالار
.............................
و همه اونهایی که یادم نمی اد اونا رو
دلم براتون تنگ شده
پیرامید
مرد و قولش
فلافل من کو؟
یه دونه بخر نصف مال من نصف مال تو نصف مال کوروش
یه باریکه خیارشور برای هات:w45:
پیرامیدزززززززز زززززززززززززززز
pyramidS$s$sS
شدم عین عین الله
هی شما بگید عین الله من بگگم باقر زاده

اتفاقاً الان انقلاب بودم انقده حوس کردم:)
دیشب ساعت 1 سر فوتبال دستی یه آبگوشتم باختم:)
همتون جمع شید دربند مهمون من هرچی خاستید بخورید ولی خودتون حساب کنید:)

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
...
کوروش حس میکنم دیگه وقتشه یه تاپیک بزنیم برای بچه های 92 بریم تو ش تا دلمون بخواد اسپم بزنیمو از میخ رو دیوار تا حلیم فروشی محله بهزاد خان رو به چالش بکشیم;)

مجموعه ای از هرم ها، بهت هشدار میدم با عباس آقا حلیم پز شوخی نکنی:biggrin: کم کمش جای پدربزرگته:whistle:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه به نتیجه ای رسیدی به منم بگو

سلام دوستان ،میدونم ادم بخونه و قبول نشه خیلی سخته دوباره کتاب تکراری دوباره درس های تکراری ولی اگه این جور و با این روحیه بخواید ادمه بدید که نمیشه
اگه قرار بود هر کی یبکبار شکست بخوره و این جور بشه فک کنم هیچ کار بزرگی توی دنیا انجام نمی شد به نظرم برید داستان زندگی یکی از بزرگان یا دانشمندان بخونید ببینید چندبار شکست خوردن تا بالاخره موفق شدن
همه مون که دیگه داستان ادیسون خوندیم به نظرتون اگه ما ها جای ادیسون بودیم اصلا برق اختراع می شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من با استرس و نگرانی تصمیمی نگیرید بزارید اروم شید چند روز بعدش یک تصمیم درست بگیرید چون تصمیم امروز شما فرداتون میسازه
ارشد به نظر من اگه بخونید50-50ولی اگه بخونید مسلما چیزی را از دست نمی دید
برای همه تون ارزوی موفقیت دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا