آخرین اشتباهی که کردید چی بوده؟

آفرودیته

عضو جدید
آخرین اشتباهم همین چند دقیقه پیش بود.

برای یه مصاحبه کاری باید میرفتم اداره ولی تلفنی همه چیزو خراب کردم.

آفرودیته

عضو جدید
آخرین اشتباهم این بود که واسه تحقیق علمی یکی از استادای بی ارزشم (البته استاد که چه عرض کنم یه کارشناس ارشد بی سوادکه با پارتی و چرب زبونی شده بود عضو هیئت علمی) جون کندم 6 ماه تو آزمایشگاه روی نتیجه کارش کار کردم تا بلاخره جوابو گرفتم یک جواب طلایی که دهن همه باز مونده بود قرار بود مقالش کنیم و طبیعتا تو مقاله اسم منم بنویسه حتی چکیده مقاله رو باهم ترجمش کردیم حتی صفحه اول مقاله رو به من نشون داد و گفت چک کن ببین اسمتو به لاتین درست نوشتم؟ اما بعد از انتشار مقاله اسمی از من نبود :mad:اسم پادوی آزمایشگاه بود! اما اسم من نبود از اون موقع دو سال میگذره طرف با زنو بچه جم کرده رفته خارج و من هنوز با سرزنش اطرافیان و دوستانم سر میکنم موقع شروع کار همه دوستام میگفتن :آدم با ایمانیه باهاش کار کن تا برای پیشرفتت پله بشه اما بعد این کارش همه همون دوستام بهم گفتن: چقدر تو ساده بودی:mad: نباید از اول با آدم تازه به دوران رسیده ای مثل اون کار میکردی حالا اگه شما جای من بودید برای انتقام گرفتن از اون یا حتی رو کم کردنش چیکار میکردید؟:(

بنظر من اصلا به فکر انتقام نباش.

منم مشابه مشکل شمارو داشتم.با کمی تغییر.

مهم علم شماست که هیچ کس نمیتونه ازتون بگیردش.

شما الان یسری اطلاعات با ارزش دارید که اگر اراده کنید میتونید گسترشش بدید.

sinuhe

عضو جدید
اگه بیای آخرش پشتم حرف در میاد طرف بازیگر تلوزیونه داره فیلم بازی می کنه.....

من با این آواتار 3 بار غرور گذاشتم زیره پا غذر خواستم دریغ از یه .........
از من میشنوی واسه دفعه بعد دست پیشو بگیر تا مجبور نشی معذرت خواهی کنی اگه هم نمیتونی آواتاتو عوض کن وگرنه به خاطر زیر پا گذاشتن غرور این گربه سانان پر غرور مجبور میشی از جمعیت پلنگ های آفریقا هم معذرت خواهی کنی:biggrin:

آخرین ویرایش:

آفرودیته

عضو جدید

sinuhe

عضو جدید

بنظر من اصلا به فکر انتقام نباش.

منم مشابه مشکل شمارو داشتم.با کمی تغییر.

مهم علم شماست که هیچ کس نمیتونه ازتون بگیردش.

شما الان یسری اطلاعات با ارزش دارید که اگر اراده کنید میتونید گسترشش بدید.
ممنون از راهنماییت اما چطور میشه گسترشش داد؟

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
دوست داری به دروغ یه چیزی سر هم کنم؟؟؟؟؟؟
نه چرا دروغ با زبون روزه البته اگه باشی!
من فقط میگم تو رفتار دخترای دورو برت خوب دقت کن .یه دختر حتی اگه بدون تو بمیره هیچ وقت بهت نمیگه که دوست داره اینو تو باید بفهمی...

آفرودیته

عضو جدید
ممنون از راهنماییت اما چطور میشه گسترشش داد؟

دوستم من دقیقا نمیدونم شما در چه زمینه ای فعالیت داشتید.

من خودم در زمینه ثبات رنگها کار کردم.عنوان پایان نامم بود.

الان از اطلاعاتی که من به دست اوردم استادام دارن استفاده میکنن ولی من به این اطلاعاتی که به دست اوردم قانع نشدم.

الان میخوام درمورد رنگهای گیاهی کار کردم.یعنی یه پله پیشرفته تر.

شمام ببین در راستای اطلاعاتی که داری از چه جهتی میتونی گسترشش بدی.

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به یه همکلاسی اعتماد کردم...............البته هرچند تاثیری هم نداشت..........واسه فیزیک 1 استاد پروژه داده بود 2 تایی داشتیم تحقیق میکردیم روز قبل امتحان دیدمش گفته بود متن پروژه رو میاره میده به استادموناما بعد امتحان استادو دیدم ازش پرسیدم گفت نه چیزی بهش نداده........................چی بگممجبور شدم خودم یه چیزی دست و پا کنم برای استاد ایمیل کنم..................خواستم اسمشو پای تحقیق نیارم ولی دلم واسش سوخت.................:biggrin:

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به یه همکلاسی اعتماد کردم...............البته هرچند تاثیری هم نداشت..........واسه فیزیک 1 استاد پروژه داده بود 2 تایی داشتیم تحقیق میکردیم روز قبل امتحان دیدمش گفته بود متن پروژه رو میاره میده به استادموناما بعد امتحان استادو دیدم ازش پرسیدم گفت نه چیزی بهش نداده........................چی بگممجبور شدم خودم یه چیزی دست و پا کنم برای استاد ایمیل کنم..................خواستم اسمشو پای تحقیق نیارم ولی دلم واسش سوخت.................:biggrin:
فیزیک 1 و پروزه؟؟؟؟؟؟رشتت چیه؟

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رشتم مهندسی شیمی هاستادمون خیلی اهل حال بود یه پروژه ی کت و کلفت داد گفت برین تحقیق کنین بهتون 1-2 نمره بدم................:biggrin:
کدوم دانشگاه هستی؟اخه استادای دانشگاه ما هم خیلی گیرن

sonic

عضو جدید
اینکه دوتا درس رو با یه استاد ور داشتم که میانترمش تو یه روزه