تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا 54.4 بزنی می ری فضا وای به زمانی که 54.5 بزنی خدا می دونه به کجا می رسی
عجب کری هایی همه برای هم می خونن
حالا تیم ملیت کجاست نکنه شهید بهشتیه اگه اونجاست همین رو بگم اگه بری اونجا شهید می شی اگه هم برزیله باید بدونی که برزیل توی ایرانه و اون هم توی آبادان و دوباره باز هم شهید می شی پس من از همین الان فاتحه ات رو می خونه خب یه نفر الان از دور خارج شد نفری بعدی

تیم ملی من دانش پژوهان اصفهانه. شهید بهشتی ررو میخوام چیکار؟؟؟
اگه قبول شم اولین کاری که میکنم میرم وردست یه نجا وایمیستم کار میکنم بعد میرم دانشگاه ثبت نام میکنم;)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه ميخام تمرين كنم
دست همگي درد نكنه
چه با صفا
داريم ميشيم مثل روزاي اولموناااا
آرم میشیم مثل روزای اول میریم سر جلسه و میگن هرکی به مکعب بکشه بره خونش بعد میایم اینجا میگیم چقد ساده بودو من بهشتی قبولم بعد جواب میاد که .... مردشور این سیستمآموزشی رو ببرن:w09:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی گفتم من؟؟ (گفته های من معمولا از نیمروز خواب رو از سر میپرونه حتما تیکی چیزی گفته:whistle:)

نسبت بین سوال آزمون اسکیس با موضوعات کارگاههای ایوانخانه یا مرکز یا هر جای دیگه ای تقریبا همون نسبت کنکور اصلی بهمن ماه بود با کنکورهای آزمایشی شون. بنابراین خیلی مته به خشخاش اونا نذارین (مخصوصا تو این روزای آخر) چونکه شما رو از کلیت امر اسکیس غافل میکنه. مثل این میمونه که یه هفته مونده به آزمون تئوری تازه کسی بخواد شروع کنه به خوندن گشتاور و ممان اینرسی و محاسبه مقدار نیروی برش در فلان نقطه از سطح مقطع بهمان عضو!
==============================
موزه آب، موزه باد، موزه خورشید، موزه باران، موزه شیشه، موزه زمان، موزه خاک، موزه آتش، موزه جنگ، موزه عشایر، موزه حیات وحش، موزه نجوم، موزه علوم، موزه مردم شناسی، موزه فناوری، موزه مشاهیر، موزه شعر و ادب، موزه سینما، موزه موسیقی، موزه تئاتر، موزه ملل، موزه پلیس، موزه عبرت، موزه صنعت چاپ، موزه تمبر، موزه خودرو، موزه عکس و ... در وهله اول همه و همه یک موزه هستند یعنی یک کلیتی باید داشته باشند که بشود گفت موزه اند حداقل کاری که ما باید بکنیم اینه که یه
موزه طراحی کنیم و به نظرم با این کار بیش از نصف مسیر رو رفتیم اکثر بچه ها بس که تو قید اون کلمه دوم(مثل جنگ و آب و خاک و...) میمونن که زمان میگذره و از کشیدن همین حداقل مفید و لازم هم باز میمونن. داورهای اسکیس حتما قسمت مهمی از نمره رو به همین طراحی موزه میدن. بنابراین ما باید یک فرم و حجم و پلان کلی تو ذهنمون داشته باشیم که روز آزمون بلافاصله شروع کنیم به خط کشیدن و یک ساعت علاف روابط و پلان و حجم و اینا نباشیم.
در طرف دیگر ماجرا قضیه اون کلمه دوم هستش که به نظر میرسه ما باید مظاهر اون رو تو کارمون تا حد ممکن(نه تا حد آرمانی) نشون بدیم مثلا وقتی موزه سنجش مطرحه مظاهر اون از قبیل ساعت های مختلف، ترازوهای گوناگون، متر و ... هستن که خب همه اینها نیارمند طبقه بندی تو گالری های مختلف در کنار هم هستن یا تو موزه آب باز باید دنبال مظاهر و نمودهای آب تو زندگی امروز و دیروز بود احتمالا اینها به ذهنمون بیاد: آب انبار، تصفیه آب، انعکاس، آب تنی، آب و حیوانات، باران و ... که باز نیاز به گالری هایی خواهیم داشت که اینها رو یا مصادیق اینها رو بچپونیم توشون و ... پس تو تموم اونا باز به همون قسمت اول ماجرا یعنی کالبد موزه باید برگردیم. نهایتش اینه که اگه بخواهیم خیلی اختصاصیش کنیم مثلا تو موزه آب از یکی از دیوارهای مجموعه آب میریزه پایین و تا سایت جریان داره یا اصلا همون تیکه ریزان میشه دیوار اون قسمت.
"باغ موزه آب" هم به قرآن مجید همون موزه آب هست که احتمالا باید به خاطر باغ یه مقدار تو کالبد(مثل آب و درخت و گیاه و کوشک و مظهر آب و ...) یا تو مفهوم( تقسیمات 4تایی، دید از پایین به بالای کاربر در مرحله ورود، تفاوت با پیرامون سایت و تشخص نگین وار) یه خورده بیشتر ورزش بدیم تا رو بیاد. (اصولا تو چند سال اخیر به خاطر اینکه کارها خیلی شبیه هم نشن و یه مقدار هم داوطلبین بهتر الک بشن طراحان سوال موضوعات سرراست رو یه مرحله تو فویل می پیچونن مثلا به جای مهد کودک ممکنه بـدن باغ شادی یا به جای یک موزه بدن موزه آب و با فویل بیشتر بشه باغ موزه آب و در ادامه شاید: معراج باغ موزه آب!)
==============================
برای تئاتر و تماشاخانه هم رجوع بشه به نویفرت (تئاتر عروسکی و ... یه سری دیتیل خاص بویژه تو مقطع داره که اونجا هست)
بجای اینکه تمرینات شقاقی را یکبار انجام دهید کامنت بهزاد خان را چند بار بخوانید

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
آب در کوزه ما تشنه لبان می گردیم .....یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم

امروز صبح یه فولدر رو در آرامستان لپ تاپم پیدا کردم که تمام تمرینات رو که ما از اول شروع کردیم با دوستان امیرشقاقی ولی دوستان به دلایلی ادامه نداند همه شون در این فولدر بودند فقط مربوط به زمانی بودند که امیر شقاقی توی مرکز معماری ایران بود یعنی دو دستی زدم توی سر زمین که ای وای من ....
آب در تشنه و ما کوزه لبان می گردیم .....یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم
یه نگاهی کن ببین موضوع اسکیس امسالو نداری؟؟؟ منم از این فولدرا زیاد دارم فیلمهای صدیقه عماد زنده یسر اسکیس خارجیه وقتی تئوری میخوندم برنامم این بود که اینارو ووینم ولی تو این 5ماه هیچی به هیچی

baharestan.f

کاربر بیش فعال
آی عجب جوی راه انداختین بروبچ.
همه خودشونو دارن تخلیه می کنن البته جسارت نشه ها.:confused:
البته من وقتی استرس می گیرم زبونم بند می ره.
یه استرس وارد کنم همیشه موضوع اسکیس از نیاز طراحی همون سال است. پارسال خلیج فارس دغدغه سال بود، امسال حماسه ملی سیاسی.
تو رو خدا یکی این حماسه رو رو کنه. یه اسکیس مونو منتالی یه صحبت فرآیندی. یه دارویی تجویز کنین.
نشه بعد امتحان اسکیس بگین کاش حرف حقیرو جدی گرفته بودین.

soh-rab

عضو جدید
اگه قبول شم اولین کاری که میکنم میرم وردست یه نجا وایمیستم کار میکنم بعد میرم دانشگاه ثبت نام میکنم;)

تو معلومه می خواد رایت بشی یا آندو بشی اینا هم نجار بودند یه زمانی

فکر کنید موضوع امسال ساختمان جدید پاستور باشه

ولی از برنامه ویتامین 3 یه حرف به دلم خیلی می شینه وقتی می گه:
به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم

و توی شعر پایانیش این رو می گه :

خدا تا آخرین لحظه در باز(bazo) نمی بنده

خدا تا آخرین لحظه در باز نمی بنده

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
آی عجب جوی راه انداختین بروبچ.
همه خودشونو دارن تخلیه می کنن البته جسارت نشه ها.:confused:
البته من وقتی استرس می گیرم زبونم بند می ره.
یه استرس وارد کنم همیشه موضوع اسکیس از نیاز طراحی همون سال است. پارسال خلیج فارس دغدغه سال بود، امسال حماسه ملی سیاسی.
تو رو خدا یکی این حماسه رو رو کنه. یه اسکیس مونو منتالی یه صحبت فرآیندی. یه دارویی تجویز کنین.
نشه بعد امتحان اسکیس بگین کاش حرف حقیرو جدی گرفته بودین.
آره خب شاید موضوع کاخ ریاست جمهوری تو سمنان باشه کانسپتشم میتونه یه صندوق رای باشه که تو سکشن یه سوراخ اون بالاست. فقط باید از کشیدن درختای سبز پرهیز کنید و بجاش تا میتونید از این گل بنفشا بکارید.
از کاشتن گوجه و سیب زمینی هم تو محوطه کاخ پرهیز نکنید.
عجب ایده ای شدا یه کاخ که تو محوطش پر بوته گوجه است. عجب طرح آوانگاردی اقا اگه موضوع این بود ایده کاشت گوجه واسه منه.ا

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو معلومه می خواد رایت بشی یا آندو بشی اینا هم نجار بودند یه زمانی

فکر کنید موضوع امسال ساختمان جدید پاستور باشه

ولی از برنامه ویتامین 3 یه حرف به دلم خیلی می شینه وقتی می گه:
به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم

و توی شعر پایانیش این رو می گه :

خدا تا آخرین لحظه در باز و نمی بنده

رایت میخواست مثل من شه، تمام سعیشو کرد نشد;)
معماری ایرانی وابسته به عناصر زیادیه مثل نجاری موسیقی باغبانی ادامش بدم دامداری بو و ... تا چیز دیگه.
راحتم میشه براش سناریو نوشت. مرد ساعت 6صبح از خواب پامیشه و لاحاف گرمشو کنار میزنه از لاش پنجره ارسی گرگ و میشی هوا معلمه ، از اتاق خواب که بیرون میره زیر طاق بلند ورودی قرار میگیره از اونجا یه راه هست به آشپر خونه و یه راه به بیرون ، اولای صبح یه روز زمستونیه و برف چند روز پیش یخ شده و آب از شیر نمیاد، دستو صورتشو با آب تو کوزه میشوره و زنش رفته که از تو تویله شیر بیاره خودشم داره تیشه و گونیشو حاضر میکنه که بره بوته خشکارو از زیر برف در بیاره، بچه ها خوابند و امروز روز تعطیلشونه. مرد سوار الاغش میشه و میره بیابود. خلاصه اینکه ظهر برمیگرده زیر پنجره ارسی 2-3 ساعت میخوابه آخر شب 3تاشو میگیره دستش 2تا دخت هلو و سیب هم تو حیاط میکاره. بهار هم شد میرن تو حیاط یه بوی گل یاسی میاد :D

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 100 ميزنم به اميد خدا
ضمنا قصد جسارت نبود
قبلا (سر ازمون تئوري) از يكي از بچه هاي باشگا كه اعضاي قديميم بود خاستم براي تئوري كمكم كنه و گفت كه روي اون به عنوان يه رقيب حساب نكنم چون پايان نامه دداره
كه امروز ميبينم يكي از دانشگاه تهران درس ميخونه
چرا دروغ اخه؟؟؟؟؟
اون بدترين ذهنيت رو تو من ايجاد كرد
و يه چيز ديگه اينكه من هميشه از دوستاني ضربه خوردم كه بهم وانمود كردن درس نميخونن اما در نهايت بهترين رتبه ها رو اوردن
نميدونم ما ايرانيا چرا اينطوري هستيم

اول سلام
دوم مگه شما به امید کس دیگه درس میخونی که حالا میگی ذهنیت بد پیدا کردی
خیلیا میگن ما نمیخونیم نه اینکه تو نخونی به این خاطر میگن نمیخونیم که اگه رتبه خوبی نیوردن زیاد سرزنش نشن اخه نظام اموزشی دیگه معلوم نیست بخونی و قبول بشی
راستی من یادم میاد خیلیا هم گفتن میخونیم و ساعت ورود و خروج به کتابخونه رو هم بهت میگفتن
امیدت فقط به خدا باشه
راستی من واسه اسکیس کار نکردما

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشته باشين
يكي يكي رو ميشه
نفر بعدي پاشه بياد جلو خودشو لو بده
روستاهاي اطرافم سر زدم
ماژيك W.01 كيوركالر گير نمياد
چه خاكي بريزم به سرم
از ترس ماژيكامو ديگه استفاده نكردم
ميترسم تموم شه بدبخت شم

یه روز زودتر پاشو بیا تهران بخر

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا به نظر میاد جوش دار ه به سمت تشنج پیش می ره
کسی وانمود نمی کنه که کار نمی کنه گفتم که یه تایپیک بزنیم که
قبل اسکیس چه کار می کردید؟

دوستان بیاید حدس بزنیم که (هر کس برای خودش چند درصد میاره) عد د بدهید نگید بالای 50 زیر 40 عدد بدهید ممنون
من اگه بخوام صادق باشم با توجه به دست دوستانم توی دانشگاه و دست خودم در اسکیس و کارهایی که اینجا آپ کردم
30
حالا شما بفرمایید چند درصد میارید؟؟؟

من با اعتماد به نفس بالا می گم 60
فقط خدا کنه اعتماد به نفس کار دستم نده:razz::(

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم قشنگ نزدیکی یه واقعه مهیب رو احساس میکنه وقتی میاد اینجا:D یکی میگه اصلا کار نکردم، یکی میگه دیگه کار نمیکنم، یکی میگه میخوام برم نجاری، یکی میگه چرا خالی میبندین که کار نکردین، یکی میگه میخوام برم تیم ملی... بعد تازه میری تاپیک بقل که استراحت کنی، یکی میگه من لیسانسم کشاورزیه، میخوام رتبه 1 معماری بشم، چقدر باید بخونم؟:D

من تا حد زیادی مطمئنم موضوع سیاسی نمیاد و موضوعی که طرح میشه ایدش جوریه که نمیشه پیشبینیش کرد. مگر اینکه بطرز عجیبی بدون زمینه باشه، مثل شورای محله در هر شهری که خواستین. وگرنه حتی اگه خونه دو خوابه هم بدن تو یه زمینه ای میذارنش که ایده جدید و خاص داشته باشه. حالا همه اینا به کنار، ما 3-4 تا موضوع محتمل رو هم تمرین کنیم باز فرق خاصی نمیکنه، تو تمرین همونیکه قراره بکشیم رو میکشیم:D مشکل ما این نیست که نمیتونیم طراحی کنیم، ما اون چیزی که به ذهنمون میرسه رو نمیتونیم رو کاغذ بیاریم، باید انقدری سادش کنیم که بشه کشیدش، بعد ساده کردنم میشه همون طرحی که همیشه میکشیم:D در کل آخرش به این نتیجه میرسیم که دیگه تمرین نکنیم بریم برای ریکاوری که تا آزمون بدنامون آماده باشه:D

پ.ن: من شوخی میکنما، یهو دست از کار نکشید بعد نتایج بگید تو ما رو از راه بدر کردی...

fereshte1111

عضو جدید
خدمت پیرامیدز عزیز عارضم ک برادر احیانا طویله منظورت نبود؟؟:D
موندم سر جلسه میخواین چه کنین؟ اسکیس میزنید با خنده؟:D
خدا خیرتان دهد اینجا تایپیک اسکیسه یا خنده بازاره؟:D

پ.ن: از دوستانی که با شوخی هاشون دیگران رو میخندونن سپاس گزارمو مخصوصا از سهراب که خط کش رو میخواد از عرض کنه دهن مردم!!!!:D:D

soh-rab

عضو جدید
دوستان مردیم از خنده نکنید این کارا رو

دوستانی که پارسال سر جلسه بودند بگن هوای سالن ها چطوره؟خنکه یا باید اونجا عرق بریزیم
اگه گرمه من با خودم یه پنکه شارژی بیارم زود خبر بدین

آدم قشنگ نزدیکی یه واقعه مهیب رو احساس میکنه وقتی میاد اینجا:D یکی میگه اصلا کار نکردم، یکی میگه دیگه کار نمیکنم، یکی میگه میخوام برم نجاری، یکی میگه چرا خالی میبندین که کار نکردین، یکی میگه میخوام برم تیم ملی... بعد تازه میری تاپیک بقل که استراحت کنی، یکی میگه من لیسانسم کشاورزیه، میخوام رتبه 1 معماری بشم، چقدر باید بخونم؟:D

من تا حد زیادی مطمئنم موضوع سیاسی نمیاد و موضوعی که طرح میشه ایدش جوریه که نمیشه پیشبینیش کرد. مگر اینکه بطرز عجیبی بدون زمینه باشه، مثل شورای محله در هر شهری که خواستین. وگرنه حتی اگه خونه دو خوابه هم بدن تو یه زمینه ای میذارنش که ایده جدید و خاص داشته باشه. حالا همه اینا به کنار، ما 3-4 تا موضوع محتمل رو هم تمرین کنیم باز فرق خاصی نمیکنه، تو تمرین همونیکه قراره بکشیم رو میکشیم:D مشکل ما این نیست که نمیتونیم طراحی کنیم، ما اون چیزی که به ذهنمون میرسه رو نمیتونیم رو کاغذ بیاریم، باید انقدری سادش کنیم که بشه کشیدش، بعد ساده کردنم میشه همون طرحی که همیشه میکشیم:D در کل آخرش به این نتیجه میرسیم که دیگه تمرین نکنیم بریم برای ریکاوری که تا آزمون بدنامون آماده باشه:D

پ.ن: من شوخی میکنما، یهو دست از کار نکشید بعد نتایج بگید تو ما رو از راه بدر کردی...

تو احیانا طراح سوال نیستی ؟ به نظر میاد جاسوس باشی چون هرچی ما می گیم با قاطعیت رد می کنی راستش رو بگو
راستی توی تایپیک بغلی چه کار می کنی نکنه سوال امسال طراحی یه بوته گوچه در حیاط پاستور باشه که باید حتما از آوندهاش الهام رو بگیریم من دیگه دارم هزیون می گم تب کردم

آخرین ویرایش:

sheelan

عضو جدید

دوستانی که پارسال سر جلسه بودند بگن هوای سالن ها چطوره؟خنکه یا باید اونجا عرق بریزیم

تو احیانا طراح سوال نیستی ؟ به نظر میاد جاسوس باشی چون هرچی ما می گیم با قاطعیت رد می کنی راستش رو بگو
راستی توی تایپیک بغلی چه کار می کنی نکنه سوال امسال طراحی یه بوته گوچه در حیاط پاستور باشه که باید حتما از آوندهاش الهام رو بگیریم من دیگه دارم هزیون می گم تب کردم

گرم بود،صبح بهتر بود ولی بعدظهر خیلی گرم بود،

baharestan.f

کاربر بیش فعال
عجب شیرتوشیری شده اینجا.
خوبه میایم روحیمون وا میشه اینجوری.
اصلا بیاین درباره ی قرار دیدارمون حرف بزنیم.
توصیه می کنم اصلا قرار قبل از امتحان نباشه که شدیدا خطرناکه. نجار و بقال و ... همه می افتن به جون هم.
من پیشنهادمه بعد از اسکیس معماری همدیگه رو ببینیم. خدا کنه بعد امتحان ههمون دلشاد باشیم اگرم خدای نکرده خوش احوال نبودیم هیجان دیدن همدیگه دلمونو سایه میزنه.
بیاین سر قرار تو رو خدا.

mbarsen

عضو جدید
عجب شیرتوشیری شده اینجا.
توصیه می کنم اصلا قرار قبل از امتحان نباشه که شدیدا خطرناکه. نجار و بقال و ... همه می افتن به جون هم.
من پیشنهادمه بعد از اسکیس معماری همدیگه رو ببینیم. خدا کنه بعد امتحان ههمون دلشاد باشیم اگرم خدای نکرده خوش احوال نبودیم هیجان دیدن همدیگه دلمونو سایه میزنه.
بیاین سر قرار تو رو خدا.

ما اول باید شمارو ببینیم تا بیاییم خخخخخخخخخخخخخ

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آره خب شاید موضوع کاخ ریاست جمهوری تو سمنان باشه کانسپتشم میتونه یه صندوق رای باشه که تو سکشن یه سوراخ اون بالاست. فقط باید از کشیدن درختای سبز پرهیز کنید و بجاش تا میتونید از این گل بنفشا بکارید.
از کاشتن گوجه و سیب زمینی هم تو محوطه کاخ پرهیز نکنید.
عجب ایده ای شدا یه کاخ که تو محوطش پر بوته گوجه است. عجب طرح آوانگاردی اقا اگه موضوع این بود ایده کاشت گوجه واسه منه.ا
:biggrin::biggrin: بميري مردم از خنده

ميخاي بياي اصفهان؟؟؟
رایت میخواست مثل من شه، تمام سعیشو کرد نشد;)
معماری ایرانی وابسته به عناصر زیادیه مثل نجاری موسیقی باغبانی ادامش بدم دامداری بو و ... تا چیز دیگه.
راحتم میشه براش سناریو نوشت. مرد ساعت 6صبح از خواب پامیشه و لاحاف گرمشو کنار میزنه از لاش پنجره ارسی گرگ و میشی هوا معلمه ، از اتاق خواب که بیرون میره زیر طاق بلند ورودی قرار میگیره از اونجا یه راه هست به آشپر خونه و یه راه به بیرون ، اولای صبح یه روز زمستونیه و برف چند روز پیش یخ شده و آب از شیر نمیاد، دستو صورتشو با آب تو کوزه میشوره و زنش رفته که از تو تویله شیر بیاره خودشم داره تیشه و گونیشو حاضر میکنه که بره بوته خشکارو از زیر برف در بیاره، بچه ها خوابند و امروز روز تعطیلشونه. مرد سوار الاغش میشه و میره بیابود. خلاصه اینکه ظهر برمیگرده زیر پنجره ارسی 2-3 ساعت میخوابه آخر شب 3تاشو میگیره دستش 2تا دخت هلو و سیب هم تو حیاط میکاره. بهار هم شد میرن تو حیاط یه بوی گل یاسی میاد :D
تو كه اينقد انشات خوبه املات چرا ضعيفه برادر؟؟
ها ها؟؟
تويله؟؟؟؟؟

اول سلام
دوم مگه شما به امید کس دیگه درس میخونی که حالا میگی ذهنیت بد پیدا کردی
خیلیا میگن ما نمیخونیم نه اینکه تو نخونی به این خاطر میگن نمیخونیم که اگه رتبه خوبی نیوردن زیاد سرزنش نشن اخه نظام اموزشی دیگه معلوم نیست بخونی و قبول بشی
راستی من یادم میاد خیلیا هم گفتن میخونیم و ساعت ورود و خروج به کتابخونه رو هم بهت میگفتن
امیدت فقط به خدا باشه
راستی من واسه اسکیس کار نکردما
باز به خودت گرفتي؟؟؟؟ اين قضيه،قضيه داره

اره بابا تو مرموزي ولي بچه ها اين دنفي پشت حلبي ها قلبي از طلا دارد;)

اره گرم
مرديم زا گرما
خيلي گرم
دخترا با شال و مانتو راحت و شلوار ورزشي اومده بودن
اقا امسال ما با لباس خواب ميايم
اگه كسيو ديدين رو لباسش خرس داشت بدونين منم
عجب شیرتوشیری شده اینجا.
بیاین سر قرار تو رو خدا.
اقا قبل زا امتحان اصلا همو نبينين چون ممكنه قضيه عشق و عاشقي پيش بياد كار دستتون بده
بعدشم حال همه گرفتس كسي حوصله ديدن رقيبو نداره
ما اول باید شمارو ببینیم تا بیاییم خخخخخخخخخخخخخ

تو هم هي بگرد ادما رو ببين از دست تو

soh-rab

عضو جدید
چند نفر بگن که این مقطع صحیح هست یا نه لطفا با دلیل
من به نظرم اشتباه هست چون ما برای سینما به برج بالای صحنه نیاز نداریم کافی هست که تصویر آپارات کامل روی پرده بیافته نظر شما چی هست؟

اوس معمار

عضو جدید
جه جوی اینجا راه افتاده:biggrin: آدم این نوشته هاتونو میخونه حس میکنه داره یه نمایشنامه میخونه. خیلی هیجان انگیزه.
آقا من یه جیزی کشف کردم. سیزده تیر امسال مصادفه با چهارم جولای یعنی روز استقلال آمریکا. من میدونم آخرشم موضوع یا سفارت آمریکاست یا طراحی یادمان واسه روز استقلال آمریکا، که این دومی احتمالا سایتش رو به رو میدون آزادیه. بعد از اسکیسم هممونو دستگیر میکنن میبرن اوین.:cry: من شنیدم اوین نزدیک دانشگاه بهشتیه. خوبه حداقل به نزدیکیاش میرسیم.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
جه جوی اینجا راه افتاده:biggrin: آدم این نوشته هاتونو میخونه حس میکنه داره یه نمایشنامه میخونه. خیلی هیجان انگیزه.
آقا من یه جیزی کشف کردم. سیزده تیر امسال مصادفه با چهارم جولای یعنی روز استقلال آمریکا. من میدونم آخرشم موضوع یا سفارت آمریکاست یا طراحی یادمان واسه روز استقلال آمریکا، که این دومی احتمالا سایتش رو به رو میدون آزادیه. بعد از اسکیسم هممونو دستگیر میکنن میبرن اوین.:cry: من شنیدم اوین نزدیک دانشگاه بهشتیه. خوبه حداقل به نزدیکیاش میرسیم.
سق سياهت
زبونتو بگاز

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
اووووووه چه خبره اینجا!
بزارین یه چیزی بگم یه کم حواستون از قول و قرارتون پرت بشه:D
دوستان من پارسال هی به دلم افتاده بود بخاطر حساسیت ویژه ایی که واسه خلیج فارس تو جنوب درست شده بود یه موضوع مرتبط میدن اما چیزی نگفتم که کسی بعدا شاکی نشه.
حالا امسالم هی حس میکنم یه موضوعی میدن مرتبط با گنبد قابوس چون ثبت ملی شده.... خلاصه یه کم به ایده هایی که میشه از این بنا گرفت هم فک کنید. بد نیس;)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز

من خودم به شخصه دونفیدلیو رو بعنوان مربی برتر سال بهمراه بهزاد خان انتخاب میکنم و لقب افتخاری مربی تیم ملی رو بهشون میدم.

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدمت پیرامیدز عزیز عارضم ک برادر احیانا طویله منظورت نبود؟؟:D
موندم سر جلسه میخواین چه کنین؟ اسکیس میزنید با خنده؟:D
خدا خیرتان دهد اینجا تایپیک اسکیسه یا خنده بازاره؟:D

پ.ن: از دوستانی که با شوخی هاشون دیگران رو میخندونن سپاس گزارمو مخصوصا از سهراب که خط کش رو میخواد از عرض کنه دهن مردم!!!!:D:D
همون که گفتم تویله. وجه تسمیش هم از تو + یله میاد که میشه در رهایی و اینجو چیزا اونیکه شما میلی محل نگهداری گاو و گوسفنده ولی این که من گفتم یه جاییه کنج خونه خودم که بطور اتفاقی یه بز رفته توش:yellowcard:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز

:exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::evil::evil::evil: من نگفتم ایده کاشت گوجه واسه منه؟؟؟؟؟ بیا بعد میگن چرا کاراتونو نمیزارید تو روز روشن ایده آدمو میدوزدند.
حتماً فردا mbarsen میاد سر کوچه ما نجاری میزنه و تیک آف هم میاد پشت مهاجم رقیب پست من میشه واسه تیم ملی

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin: بميري مردم از خنده
ميخاي بياي اصفهان؟؟؟
تو كه اينقد انشات خوبه املات چرا ضعيفه برادر؟؟
ها ها؟؟
تويله؟؟؟؟؟
باز به خودت گرفتي؟؟؟؟ اين قضيه،قضيه داره
اره بابا تو مرموزي ولي بچه ها اين دنفي پشت حلبي ها قلبي از طلا دارد;)
اره گرم
مرديم زا گرما
خيلي گرم
دخترا با شال و مانتو راحت و شلوار ورزشي اومده بودن
اقا امسال ما با لباس خواب ميايم
اگه كسيو ديدين رو لباسش خرس داشت بدونين منم
اقا قبل زا امتحان اصلا همو نبينين چون ممكنه قضيه عشق و عاشقي پيش بياد كار دستتون بده
بعدشم حال همه گرفتس كسي حوصله ديدن رقيبو نداره
تو هم هي بگرد ادما رو ببين از دست تو
ای بابا انشا چیه خیر سرم ادبیات خوندم این نوشته یک نوول بود.
باید واسه همه توضیح بدم که تویله با طویله فرق میکنه:wallbash: هیچی نباشه 4نفر تو محل آدمو مهندس صدا میکنن آبروی آدمو سر یه تویله میخواید ببرید؟؟
من از بچگی املام همیشه 17.5 بوده.کلا علاقه خاصی به 17.5 دارم

آقا ما خونمون یه کولر آبی ته زیرزمینمون داریم فقط 3-4 تا از بچه ها بیان کمک بیاریمش:biggrin:
منم یه شلوار شیرازی دارم روش 2تا خنجر گلدوزی شده برادرا هرکی منو دید بشناسه
یکی به منم یاد بده چطوری 700 تا نقل قولو تو یه کامنت جواب بدم:cool:

آخرین ویرایش:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز

شایدم موضوع بدن کانون حمایت از سرخ پوستان . شایدم بخاطر توطئه 28مرداد 1332 که توش برادر زاده روزولت دست داشته یه موضوع مفهومی بدن که اشاره به استقلال و عدم استقلال امریکا بدن شایدم طراحی یه سفارت مجازی برای امریکا بدن. الانم که بحث صحبت با امریکا داغه ..
اصلاً این تاپیک خوب نیست باید به کسایی که دنبال موضوع اسکیس میگردن بریم کمک کنیم. شایدم سال بعد بریم کارمند ایوانخانه یا مرکز معماری شیم بالاخره هرچی بگیم از موضوعات اونا که پرت تر نیست

اووووووه چه خبره اینجا!
دوستان من پارسال هی به دلم افتاده بود بخاطر حساسیت ویژه ایی که واسه خلیج فارس تو جنوب درست شده بود یه موضوع مرتبط میدن اما چیزی نگفتم که کسی بعدا شاکی نشه.
حالا امسالم هی حس میکنم یه موضوعی میدن مرتبط با گنبد قابوس چون ثبت ملی شده.... خلاصه یه کم به ایده هایی که میشه از این بنا گرفت هم فک کنید. بد نیس;)

تو دروازه دولت اصفهان هم یه ساختمون داشتن میساختن اها ارگ
که بخاطرش داشتن میدون نقش جهانو از ثبت یونسکو در می اوردن
آقا برادر بسیجی شهید هوگو چاوز هم به ملکوت اعلا پیوسته .ا من نگاه کردم مقبره ای درخوش نساختن شاید موضوع اونم باشه .ا

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
اووووووه چه خبره اینجا!
خدا نکنه از این موضوعات کانسپچوال بدن 1 ساعت باید فکر کنی فقط!ایشالا عملکردی باشه

soh-rab

عضو جدید
چند نفر بگن که این مقطع صحیح هست یا نه لطفا با دلیل
من به نظرم اشتباه هست چون ما برای سینما به برج بالای صحنه نیاز نداریم کافی هست که تصویر آپارات کامل روی پرده بیافته نظر شما چی هست؟

چرا کسی جواب این رو نمی ده؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.