بچه های مکانیک دانشگاه آزاد تاکستان

mirhamida

عضو جدید
سلام ،دیدم که حق ما خیلی داره خورده میشه(آخه از ظرف کی؟)گفتم این تاپیک رو راه بندازم که بچه های مکانیک تاکستان یه محملی داشته باشند. انشاا... که بچه ها همه بیان تو!:redface:

mirhamida

عضو جدید
چرا اتفاقا!تو رو که خوب میشناسم! رییس همه ی ولک هایی!:w08::w15:
البت که مقام کمی به ما ندادی!:w11: کلی جای افتخار داره. راستی می دونستی کارگردان و برنامه نویس بازی مدال افتخار منم ببم جان؟:w01:(این ببم جان توی شهر من یکی از معانی اش همان ولکه!)

anahitat

عضو جدید
البت که مقام کمی به ما ندادی!:w11: کلی جای افتخار داره. راستی می دونستی کارگردان و برنامه نویس بازی مدال افتخار منم ببم جان؟:w01:(این ببم جان توی شهر من یکی از معانی اش همان ولکه!)
بابا تو که اینقدر ذوقمرگ نبودی که!:w00:

m.r.judi

عضو جدید
تو هم که انقدر تو ذوقزن نبودی!!!:cry::biggrin:

سلام دوست عزيز
بنده هم ميخوام تو اين تاپيك مشاركت كنم حالابگو هدف و برنامت چيه؟ آيا برنامه هاي علمي- تحقيقي-معرفي اساتيد دانشگاه تاكستان و يا برنامه ريزي برگذاري سمينارچيزي داري:cool::warn:

mirhamida

عضو جدید
سلام دوست عزيز
بنده هم ميخوام تو اين تاپيك مشاركت كنم حالابگو هدف و برنامت چيه؟ آيا برنامه هاي علمي- تحقيقي-معرفي اساتيد دانشگاه تاكستان و يا برنامه ريزي برگذاري سمينارچيزي داري:cool::warn:
خوبه که شما لا اقل یه سری به ما زدی! ;)دوست عزیز اصلا خود شما شروع کن و ر چیز مرتبط خواستی ایجاد کن! مطمینا بقیه هم کم کم پیدا میشن.به نظر من اگه شما توی این دانشگاه درس میخونی بهترین کار ممکن اینه که این سایت و تاپیک رو به بچه های دیگه معرفی کنی که او نا هم بیان برای مشارکت. :)ممنونم از تماست.!

آخرین ویرایش:

قوامپور

عضو جدید
قوامپور

قوامپور

بابا ما هم آمدیم این قدر کل کل نکنید .

به زودی در دانشگاه تاکستان انجمن علمی هوافضا زیر نظر دکتر ایزدی و با همکاری من و چند تن از مهندسان فعال تشکیل خواهد شد.

mirhamida

عضو جدید
بابا ما هم آمدیم این قدر کل کل نکنید .

به زودی در دانشگاه تاکستان انجمن علمی هوافضا زیر نظر دکتر ایزدی و با همکاری من و چند تن از مهندسان فعال تشکیل خواهد شد.
دوست عزیز از خبر رسانی شما ممنونم.بزرگترین لطفی که می توانید در رابطه با این سایت و خود دانشگاهمان بکنید اینه که به بچه های دیگه هم اطلاع بدید که همچین سایتی وجود داره و منتظر مشارکت اوناس.مطمئنا این به بالاتر رفتن سطح علمی دانشگاه کمک خواهد کرد.البته من خودم فعلا درگیر مسایل پروژه هستم و نمیتوانم به دانشگاه بیام.ممنون.

amirhm7967

عضو جدید
salam be baro baxe bahale takestan ke to har siti ye shobe zadan.
aman az in reshteye ma ke harjaham miri faghat aghayoun hozor daran.kash bachehaye ensaniyam budan makhsosan motarjemiya....
dor az shukhi khaste nabashi.eshala bacheha biyan shologh pologh khube...

ghaneeifard

عضو جدید
salam wa khaste nabashid

salam wa khaste nabashid

man khodam sale 84 dar reshtaye mekanik gerayeshe sayalat ghabol shodam wa 1 salo dar shahre ajib gharibe takestan gozarandim baad man khodamo montaghel kardam sananadaj hala baghyasho onja daram pas mikonam asatidesh baad nabod on mogheha mesle aghaye entezari ke man terme2 estatik bahash dashtam har chand dars namidad faghat sigar mikeshid wali baresh bod hala ozash chetoriye khobe?

ghaneeifard

عضو جدید
salam azizan man ham sale 84 dar reshtaye mekanik gerayeshe sayalat onja bodam wali baad az sale aval khodamo montaghel kardam on mogheha ostade khob dasht mesle posti entezari man sayalato terme 2ba entezari dashtam har chand faghat sigar mikeshid wali baresh bod hala ostadash chetoriyan

babak farhadi

عضو جدید
تنها نیستی عزیزم

تنها نیستی عزیزم

سلام.
خیلی کاره خوبی کردی که این تاپیک رو گذاشتی .خیلی خوشحال شدم.
من دربست در خدمتتم .
بابک فرهادی

mirhamida

عضو جدید
دست پخت جدید صاحاباش!

دست پخت جدید صاحاباش!

دوستای خوبم! تبدیل کتابخانه ی دانشکده رو به کلاسهای لانه کفتری :surprised:به همه شما و به خصوص به همه ی اساتیدی که ادعای بالا بردن سطح علمی بچه ها (ندادن نمره و الکی ادعا کردن)رو دارن، تبریک عرض نموده و پیشنهاد میدم که بابا جان راهرو رو هم میخایم چه کار کنیم؟! اونا رو هم کلاس کنید دیگه!!!میدونم که توالتای زهوار در رفته در اولویت هستن !ولی جای راهرو ها بیشتره، بهتر میشه فله ای دانشجو گرفت!:biggrin:

anahitat

عضو جدید
mirhamida جان! از توالتهای دانشکده تون داستانها شنیدم! :redface:مثلا اینکه چند سال خراب بوده و هنوز هم نیم بند درست نشده! شاید اون کلاسهایی که گفتی توالتهای جدیدند!!!! راستی قبلا کجا میرفتید دستشویی؟ بیابون های بغل دانشکده تون!:biggrin:

mirhamida

عضو جدید
mirhamida جان! از توالتهای دانشکده تون داستانها شنیدم! :redface:مثلا اینکه چند سال خراب بوده و هنوز هم نیم بند درست نشده! شاید اون کلاسهایی که گفتی توالتهای جدیدند!!!! راستی قبلا کجا میرفتید دستشویی؟ بیابون های بغل دانشکده تون!:biggrin:
ببین بلدی کار دست ما بدی!!!:cool:

میرشمس بهاء

عضو جدید
سلام بر همه بچه های مکانیک مخصوصا بچه های مکانیک تاکستان.شما ما رو هم از تنهایی در آوردین.

saeid_sr11

عضو جدید
شما هم خوشین بابا ها , دانشگاه آزاد تاکستان دیگه کجاست؟؟!!!:biggrin:;)

آهای داداش مواظب باشا توهین نداشتیم!!!!!!!

در ضمن اطلاعاتی در مورد تاکستان نداری در موردش اظهار نظر نکن.

بد نیست در مورد دانشگاه تاکستان یه کم تحقیق کنی.

مطالب در موردش فراوان پیدا میشه.

مو فق باشید

santacruz

عضو جدید
درسته ارشد مکانیک تاکستان راحت پاس میکنن؟

کارشناسی که هلو بود 2ترم 36 واحد پاس کردم