كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Amirofff

عضو جدید
خوب خوب خوب ... درس و امتحانات میان ترم مانع از این شده بود که سری اینجا بزنم و با دوستان کیسه حمومی تجدید میثاق کنم ...

اما الان کاملا" مجهز و آماده ام جهت خندیدن به 6تایی های عزیز...

یکی از دوستان عزیز کیسه حمومی در چند پست قبل سخنانی نغز در زمینه قهرمانی اس اس در لیگ هشتم گفته بود که باعث شد پس از طی این ایام سخت و دشوار امتحانات لبخندی بس شیرین بر لبانم نقش ببندد و بارها از خداوند متعال تقاضای شفای عاجل برای این دوستمان کنم... همانا در هزاره سوم باید با عقل و منطق سخن گفت نه رو حساب باد هوا...:w24:
البته ناخوداگاه این ضرب المثل نیز بر من مستولی گشت :

«شتر در خواب بیند پنبه دانه// گهی لف لف خورد گه دانه دانه».

;);)

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیسو دوست دارم با تمام هوادارانش
خدایا این کشتی عشق رو به مقصدش برسون
گرفتار طوفان کیسه حمومی ها نکنش آمین..............:smoke:

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا این 5 تا گل دیروز رو علی الحساب داشته باشید تا بقیه دسته گلا رو هم براتون بفرستیم:rambo:

:w33::w32::w33::w32::w33::w32::w33:

Amirofff

عضو جدید
یه نگاه به جدول بنداز خودت شرمنده میشی:D

تازه وارد هستی و توقع خاصی ازت نمیره تو درک این مسائل :biggrin:;)
2 امتیاز اختلاف از نظر تو باعث شرمندگیه ؟ پس شما که پارسال با 25 امتیاز اختلاف نسبت به پرسپولیس سیزدهم شدید چجوری روتون میشه اسم کثیف اس تق لال رو به زبون بیارید آخه ؟ :biggrin::w18::w24:

sam-smith

عضو جدید
دوست نه چندان عزیز شما حق توهین به هیچ بازیکن یا مربی رو ندارید....چه فوتبال ببینید و چه نبینید...چه طرفدار تیمی باشید و چه بیطرف

در هر صورت چهره ی استقلال با این حرفهای پوچ و تو خالی نه تنها خراب نمیشه.بلکه بیشتر حقانیتش ثابت میشه

به امید قهرمانی اس اس همیشه پیروز

زنده باد استقلال و همه طرفدارانش:w40::w42::w42::w14::w14::w23::w23::w32::w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40::w14::w14::w14::w14:

به من گفته بودی که حق توهین به هیچ کس رو ندارم پس چرا خودت حرفت رو شکوندی و گفتی

کشتیه شکسته و داغون به مقصد نمیرسه

من نظر شخصی ام رو گفتم
و این هیچ ربطی به فوتبال نداره

چرا امیر جونتون همیشه بعد از باخت میاد به بقیه بد و بیراه میگه و توهین میکنه؟

به نظرم همون اکبرپور بود که پارسال بعد از اینکه گل زد اومد به طرفداران و تماشاچیان استقلال توهین کرد

وقتی می گم لات سر کوچه است قبول کن

نمی گم کاشکی پرسپولیس قهرمان بشه
-اگه هم بشه خوشحال میشم-
اما میگم خدا کنه اس تق لا ل قهرمان نشه

لااقل تا زمانی که اون بازیکن ها و مربی داخلش هستن

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
به من گفته بودی که حق توهین به هیچ کس رو ندارم پس چرا خودت حرفت رو شکوندی و گفتی

کشتیه شکسته و داغون به مقصد نمیرسه

من نظر شخصی ام رو گفتم
و این هیچ ربطی به فوتبال نداره

چرا امیر جونتون همیشه بعد از باخت میاد به بقیه بد و بیراه میگه و توهین میکنه؟

به نظرم همون اکبرپور بود که پارسال بعد از اینکه گل زد اومد به طرفداران و تماشاچیان استقلال توهین کرد

وقتی می گم لات سر کوچه است قبول کن

نمی گم کاشکی پرسپولیس قهرمان بشه
-اگه هم بشه خوشحال میشم-
اما میگم خدا کنه اس تق لا ل قهرمان نشه

لااقل تا زمانی که اون بازیکن ها و مربی داخلش هستن
:biggrin:شما انگار هنوز فرق کل کل و توهین رو نمیدونی هنوز:w15:

من کل کل میکنم..اسم شخص خاصی رو که نیاوردم

ای بابا

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب خوب خوب ... درس و امتحانات میان ترم مانع از این شده بود که سری اینجا بزنم و با دوستان کیسه حمومی تجدید میثاق کنم ...

اما الان کاملا" مجهز و آماده ام جهت خندیدن به 6تایی های عزیز...

یکی از دوستان عزیز کیسه حمومی در چند پست قبل سخنانی نغز در زمینه قهرمانی اس اس در لیگ هشتم گفته بود که باعث شد پس از طی این ایام سخت و دشوار امتحانات لبخندی بس شیرین بر لبانم نقش ببندد و بارها از خداوند متعال تقاضای شفای عاجل برای این دوستمان کنم... همانا در هزاره سوم باید با عقل و منطق سخن گفت نه رو حساب باد هوا...
البته ناخوداگاه این ضرب المثل نیز بر من مستولی گشت :

«شتر در خواب بیند پنبه دانه// گهی لف لف خورد گه دانه دانه».

;);)
به به به... میبینم که لنگ خوشگه رو بستیو یا علی از تو مدد...
امیدوارم پس از طی این ایام سخت که بر شما و دوستان لنگیمون گذشت و خلاصه با همت حاج علی نیکبخت واحدی که تو تمرینات پنالتی به دروازه خالی میزنه،اسوده خاطر در زیر سایه سرورتون یه قل دو قلتونو بازی کنینو عقل و منطقو بزارین دم کوزه ابشو بخورین.
:w24:
و ایشالا که قطبی جونتون بر میگردهو بازم مثله کانگورو ...ای وای ببخشین مثله خودتون یه گل به پیام قعر جدولی میزننیو 6متر میرین هوا.
فلک را رسیده جایی بکار
که لنگان کنند همچو زاغ قار قار
چهارم جدول نبود رفتیما...

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به به... میبینم که لنگ خوشگه رو بستیو یا علی از تو مدد...
امیدوارم پس از طی این ایام سخت که بر شما و دوستان لنگیمون گذشت و خلاصه با همت حاج علی نیکبخت واحدی که تو تمرینات پنالتی به دروازه خالی میزنه،اسوده خاطر در زیر سایه سرورتون یه قل دو قلتونو بازی کنینو عقل و منطقو بزارین دم کوزه ابشو بخورین.:w24:
و ایشالا که قطبی جونتون بر میگردهو بازم مثله کانگورو ...ای وای ببخشین مثله خودتون یه گل به پیام قعر جدولی میزننیو 6متر میرین هوا.
فلک را رسیده جایی بکار
که لنگان کنند همچو زاغ قار قار
چهارم جدول نبود رفتیما...

عجب کیا چیا میگن سیزدهمی ها همین زودی یادتون رفت
ما موقه ای که 6تا به شما زدیم هم اندازه شما که 5 تا به پیام زدین خوشحال نشدیم

milad3

عضو جدید
استقلاليها يكي پس از ديگري لب به اعتراف مي گشايند .
دوست عزیز من توهین به کسی نکردم شما هم حق نداشتی توهین کنی .
در ضمن من اعتراف نکردم ، حقیقت رو گفتم . در مورد شما هم حقیقت های تلخ زیادی هست که اگه بگم میگین از روی تعصب حرف زده .:cool:

sam-smith

عضو جدید
:biggrin:شما انگار هنوز فرق کل کل و توهین رو نمیدونی هنوز:w15:

من کل کل میکنم..اسم شخص خاصی رو که نیاوردم

ای بابا

یعنی وقتی به کل تیم توهین میشه به کسی توهین نشده ؟! :surprised:

حالا که اینطوره من هم مجبورم مثل خودتون حرف بزنم تا مشکلی پیش نیاد

کل تیم اس تق لا ل به درد نخوره و هیچ کدومشون انسان نیست

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
درست اینجا برای کل کل ولی در دیزی بازه حیای گربه کجا رفت؟:biggrin:
بیاید با هم دوست باشید:D

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پرسپوليس يعني تيمم در نماز... پرسپوليس يعني عالمي راز و نياز... پرسپوليس يعني شقايق غرق خون... پرسپوليس يعني محبت در درون... پرسپوليس يعني سطحي نا تمام... پرسپوليس يعني بهترين حسن ختام.....:gol::gol:
شاد باشيد....;)

usamilad

عضو جدید
بحث های بیهوده

بحث های بیهوده

من نمیدونم این بحث های بیهوده برای چیه؟

اینکه پرسپولیس سرور استقلاله یه چیز بدیهیه ولی با این وجود برخی استقلالی ها کم نمیارن و هی زور بیهوده میزنن.

در ضمن ؛
استقلالی ها شکمشون رو صابون نزنن!!
محسن خليلي درباره شايعه حضورش در استقلال، گفت: شايد يك خليلي ديگر وجود دارد كه مي‌خواهد به استقلال برود و او را نمي‌شناسم;) ( لینک خبر)

Schneider

مدیر بازنشسته
من نمیدونم این بحث های بیهوده برای چیه؟

اینکه پرسپولیس سرور استقلاله یه چیز بدیهیه
شما فیلمای تخیلی زیاد نیگا میکنین انگار!!! :biggrin:
"پس .پس" ی که واسه شما تیم شده......جمعیست از عده ای نونهال که تازه پا به توپ شدنو دارن از آبی ها یاد میگیرن #

usamilad

عضو جدید
ehsan_sa405;565535 [SIZE=4 گفت:
"پس .پس" ی که واسه شما تیم شده......جمعیست از عده ای نونهال که تازه پا به توپ شدنو دارن از آبی ها یاد میگیرن # [/SIZE]

و دست بر قضا طبق آمارگیری های برنامه نود و همین سایت ایران انج طرفدارای این تیم نونهال 2 برابر استقلال کهنه کار هستن!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

Schneider

مدیر بازنشسته
و دست بر قضا طبق آمارگیری های برنامه نود و همین سایت ایران انج طرفدارای این تیم نونهال 2 برابر استقلال کهنه کار هستن!!!
آمار مگه اشتباه نمیشه>>>>1
آدما مگه اشتباه نمیکنن>>>>2
قرمزا که از بیخ تو باغ نیستن>>>>3
خود عادل فردوسی مجری 90 استاد دانشگاه ماست....گفته استقلالیم>>>>4
تا "..." شود هر آن قرمز که نتواند دید عشق آبی آسمونیه مارو>>>>5
همین جا اعلام میکنم که رفقا و همشهریای قرمز مون(فقط به خاطر تو Usamilad ;)) ترجیحا به خاطر افتی که برای تیم استقلال داره ، مارو با خودشون مقایسه نکنن.....چون اصلا حسابشون نمیکنیم......این تایپیک هم بیخود پر میشه!!! ولی در عوض میتونید با تیم آرسنال یا منچستر مقایسه کنید؛
این مورد رو از شما میپذیریم، و همین جا از طرف سایر دوستان همیشه آبی بتون قول میدیم از این به بعد نظر قرمز ها رو هم_علی رغم میل باطنیمون_ بخونیم.:biggrin:
موفق باشید;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي بينم كه سمت ما آبي ها پررونق شده و تو اين مدتي كه حال و حوصله بحث نداشتم دوستان جاي مارو پر كردن الانم عين اواخر حالشو ندارم مي دونين چرا آخه تيمي كه مي بره و نتيجه مي گيره نيازي به دفاع كردن نداره كه اونا كه تيمشون داره خراب مي كنه بايد يه جوري با اين حرفا جمعش كنن

ما با وجود برهاني(آقاي گل فعلي) و احتمالا عنايتي(همه مي دونن كه چند بار آقاي گل شده و ركورد دار گلزني هم هست) چه نيازي به خليلي مصدوم داريم؟؟؟

مي بينم كه تا ديروز قرياد افشين امپراطور و عكساش بود امروز افشين پيرواني و عكساش:biggrin::biggrin::biggrin:

راستي اون فيلم رختكن پرسپوليس رو ديدين كه قطبي به بازيكناش ميگه شما فقط پاي بازيكنا رو بزنين و نذارين ازتون رد بشن وااااااااااااااي چه آقاي با شخصيتي فوتبال مدرن و بين المللي بزن تا زده نشوي

Schneider

مدیر بازنشسته
راستي اون فيلم رختكن پرسپوليس رو ديدين كه قطبي به بازيكناش ميگه شما فقط پاي بازيكنا رو بزنين و نذارين ازتون رد بشن وااااااااااااااي چه آقاي با شخصيتي فوتبال مدرن و بين المللي بزن تا زده نشوي
این هم کلیپش
به خاطر حرف آقا افشین ;)
http://www.4shared.com/file/5976737...obileblogskycom_.html?dirPwdVerified=32141ed1
کلا پرسپولیس تیم نیست که ارزش تحلیل داشته باشه
ولی خب.......بالاخره اسمش رو جرگه تیمای باشگاهیه....باید تحملش کرد.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تقدیم به تمام استقلالی ها به خصوص afshin-ss :

پرچم بالاس

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی وقتی به کل تیم توهین میشه به کسی توهین نشده ؟! :surprised:

حالا که اینطوره من هم مجبورم مثل خودتون حرف بزنم تا مشکلی پیش نیاد

کل تیم اس تق لا ل به درد نخوره و هیچ کدومشون انسان نیست
الان لجت گرفته ها :whistle: :w01:

:w11::w25:

mahboob juni

عضو جدید
هیییییییییییییییییییییی عموها و زنموهای اس اسی مثلا که خیلی دیگه داف زدین آره؟:biggrin:
خوشحال باشین اشکالی نداره گناه دارید آخیییییییییییییییییییییییییی:thumbsup:
دعا میکنم امسال لااقل جزو 4تیم اول باشین:lol::w23::w33:پرسپولیس سرورته
اسییییییییی

بالا