درد دل های مردانه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

پورزکی کلویر

عضو جدید
سلام به داداشای گلم :gol:.
من یه دختر مدافع حقوق مردان هستم!
این روزا تو همه ی دنیا دارن به بانوان و نیازهاشون توجه می کنن ولی از جنتل من های شیک پوش غافل شدن! قدیما به آقایون توجه ی زیادی می شد. یه سری آدم منصف و عالم اومدن گفتن این یعنی تبعیض جنسی و تبعیض کاریست غیر شرافتمندانه.

داشت همه چیز درست می شد که یه سری آدم کوته فکر اومدن گفتن بانوان از آقایان برترند و بعد هم مبحث " ز، ذ" باز شد و دوباره تبعیض جنسی منتها این بار برعکسش!

این جوری شد که تو دنیا همایش های زنانه راه افتاد و صحبت درباره ی بانوان عزیز( یعنی خودم، خودمون، خودشون...) نقل هر مجلس و تو هر وزارت خونه ای گروه بانوان و این حرفا افتتاح شد. البته این ها سودمند و ارزشمنده ولی به شرطی که درباره ی آقایان هم اجرا بشه. شاید این اولین بار در ایران بعد از انقلاب باشه که قراره درباره ی آقایان صحبت بشه.
در اینجا،

از درد دل های مردانه و مشکلات و انتظاراتی که از جامعه، دانشگاه،خانواده و همسرتون دارید، بنویسید.

piscol4g

عضو جدید
اما فکر نمی کنی اینطوری دشمنان زیادی پیدا میکنی ؟:victory:
منظورم از بین خانومها ؟
فکر کنم تا شب نشده کلی مخالف از جنس خودت پیدا کنی مرد سالار مهربون :w02:
اما یه چز دیگم هست که باید بدونی دوست من اصولا یه مرد هیچ وقت با یه خانوم نمیاد دردل کنه اونم در ملا عام
اسم مرد واسه این مرد که اگه کوه درد باشه دم نمیزنه اگرم دردل دلی باشه با یه نفره نه یه گردان آدم
اونیم که میاد اینجا در دل کنه نمی تونه مرد شده باشه هنوز بچه است
بحث مشاوره از درد دل جداست اگه منظورت مشاوره باشه باز قضیه اش فرق میکنه اینطوری میشه واسه نظر سنجی مطلبی رو مطرح کرد تا بقیه نظر بدهند
به هر حال بازم از تاپیکت و لطفی که جنس مخالف خودت داری ممنونم عزیز

آخرین ویرایش:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام به آقایون گل باشگاه:gol:
من به عنوان اولین دختر از جمع خانومای عزیز باشگاه اومدم توی این تاپیک:w01:
ببینین حرف ما خانوما برتری زن به مرد یا برعکسش نیست:w16:
حرف ما فقط تساوی این حقه:w11:
وگرنه ما هیچ وقت منکر حق آقایون نشدیم.:w12:

بازم میام:redface:

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
این روزا تو همه ی دنیا دارن به بانوان و نیازهاشون توجه می کنن ولی از جنتل من های شیک پوش غافل شدن! قدیما به آقایون توجه ی زیادی می شد. یه سری آدم منصف و عالم اومدن گفتن این یعنی تبعیض جنسی و تبعیض کاریست غیر شرافتمندانه.

داشت همه چیز درست می شد که یه سری آدم کوته فکر اومدن گفتن بانوان از آقایان برترند و بعد هم مبحث " ز، ذ" باز شد و دوباره تبعیض جنسی منتها این بار برعکسش!

این جوری شد که تو دنیا همایش های زنانه راه افتاد و صحبت درباره ی بانوان عزیز( یعنی خودم، خودمون، خودشون...) نقل هر مجلس و تو هر وزارت خونه ای گروه بانوان و این حرفا افتتاح شد. البته این ها سودمند و ارزشمنده ولی به شرطی که درباره ی آقایان هم اجرا بشه. شاید این اولین بار در ایران بعد از انقلاب باشه که قراره درباره ی آقایان صحبت بشه.
در اینجا،

از درد دل های مردانه و مشکلات و انتظاراتی که از جامعه، دانشگاه،خانواده و همسرتون دارید، بنویسید.
ممنون تایپیک جالبیه
این موضوعات در بیشتر جاهای دنیا یه موضوع حل شده است نمیدانم اینجا چرا اینهمه کشمکش وجود داره و همه میخوان خود رو اثبات کنن و جنسیت مخالف خودشون رو نفی کنن.
معلوم نیست دلیل اینهمه عداوت و کوته فکری چیه ما که سر در نیاوردیم.:gol:

پورزکی کلویر

عضو جدید
فکر نکنم یه پسر یا مرد به راحتی حرف دلشو تو جمع بزنه
چه برسه به فروم یه سایت!

اما یه چز دیگم هست که باید بدونی دوست من اصولا یه مرد هیچ وقت با یه خانوم نمیاد دردل کنه اونم در ملا عام
اسم مرد واسه این مرد که اگه کوه درد باشه دم نمیزنه اگرم دردل دلی باشه با یه نفره نه یه گردان آدم

مثلا چی میشه آقاییون تو جمع بگن انتظاراتشون از اجتماع و خانواده و همسر چیه؟ اگر منطقت اینه، والا چه عرض کنم :eek: :confused: :surprised:

آخرین ویرایش:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا آقایون جو گیر شدن.
این خانوم میخواست میزان جنبه ی شما رو ببینه که معلوم شد خیلی بی جنبه هستید:biggrin:.

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

در اینجا،

من فکر کردم یکی از اقاییون این تایپیک را زدا اما خوب فرقی هم نمی کنه دوست عزیز تا اقایون و خانومهای روشن فکر این باشگاه میان بفهمن کجان و به جر و بحث ها و مجا دلات بی اساس خاتمه بدن ببخشیدا یه نفر مثثل شما یه تایپیک میزنه و دوباره من بگم تو بگی شروع میشه خواهشمندم تایپیکی بزنید که مفید باشه و گرنه من بگم تو بگی هزار با شده و کل کل کردیم و جواب نداشت مرسی در ضمن خواهشن ابروی خانوما را بیشتر از این حفظ نکن

پورزکی کلویر

عضو جدید
من فکر کردم یکی از اقاییون این تایپیک را زدا اما خوب فرقی هم نمی کنه دوست عزیز تا اقایون و خانومهای روشن فکر این باشگاه میان بفهمن کجان و به جر و بحث ها و مجا دلات بی اساس خاتمه بدن ببخشیدا یه نفر مثثل شما یه تایپیک میزنه و دوباره من بگم تو بگی شروع میشه خواهشمندم تایپیکی بزنید که مفید باشه و گرنه من بگم تو بگی هزار با شده و کل کل کردیم و جواب نداشت مرسی در ضمن خواهشن ابروی خانوما را بیشتر از این حفظ نکن

دوست خوبم اگه به تاپیک خوب توجه کنی میبینی که اگه ما خانوما دخالت نکنیم، قرار نیست کلکلی بشه که البته با بی توجهی همیشگی عزیزان به آنچه در ابتدا خواسته شده بنویسند، پیش بینی میشه که این اتفاق بیفته.

آقایون فقط یکی تون بگه ببینیم اوضاعتون واقعا این قدر خوبه؟ :eek: یعنی هیچ خواسته و انتظاری از اطرافیانتون ندارین؟! :eek:
اول باید انتظارات ونیاز هاتون عنوان بشه تا در آینده برآورده بشه.:gol:

archi_arch

مدیر بازنشسته
لطفا از ارسال تاپیکها و مطالبی که موجب دودستگی، تفکیک جنسیتی، قومی و ... بین اعضا میشه خودداری کنید.
تاپیک درددل تو تالار داریم میتونید به اونجا مراجعه کنید.
قفل شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.