سلف دانشگاه هاوارد !! حتما ببین و با سلف دانشگاه خودتون مقایسه کن

piscol4g

عضو جدید
خدمت دوستان

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=6448&stc=1&d=1227098808

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=6449&stc=1&d=1227098858

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    71.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 2.jpg
    2.jpg
    63.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم مال هاگوارتز باشه!!!!
فيلم هري پاتر رو همين جا ساختن ديگه!!!

آخرین ویرایش:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:w29:
فکم افتاد.

*mahdi_joker*

عضو جدید
الان میتونیم پی ببریم به اینکه چقدر ما خوشبختیم که تو هاردوارد قبول نشودیم وگرنه باید اونجا میموندیم و از این سلف لذت میبردیم.من که دیگه از دانشگاه بیرون نمیرفتم.اون موقع نمیتونستیم به بشریت خدمت کنیم:D

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا ایول
فکر کنم مال ما هم دست کمی از این نداشته باشه به نوع خودش :cry:

piscol4g

عضو جدید
بابا ایول
فکر کنم مال ما هم دست کمی از این نداشته باشه به نوع خودش :cry:

آره نظر منم هیمنه اگه یه خورده جای گوشتاشو با سویا و نخود لوبیا عوض کنند و به جای استیک و دیفستراگانف آش خورشت قیمه بدن رو درو دیوارشم با یادگاری و امضا کارکنند مقیاسشم رو هم یک صدم کنند فکر نمیکنم چیزی از دانشگاه ما و شما کم بیاره :(

آخرین ویرایش:

rosemehr87

عضو جدید
نه بابا کمتر هم که نیست تازه این سلف از سلف ما هم چیزایی هم کم داره از ماله ما بهتره
توی هر دو دانشگاه دختر پسرا با هم غذا می خورند تازه بچه ها تو هوا ازاد غذا می خورند اینا توی یه سالن در و پنجره اش بسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:
توی هر دو دانشگاه سلف یه سوله است ولی خوب معماری یه کم فرق می کنه که اونم سلیقه ایه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تازه تو دانشگاه ما خورش سبزی می دن اونجا نمیدن از این غذاهای خوشمزه (باچمن)!!!!!!!!
توی سلف ما وقتی می ری :w47:مدهوش میشی ول اونجا همش بو غذا میاد
آقا در کل سلف ما بهتره حرفی هم توش نیست

TNT.RANDAL

عضو جدید
اینجا سلفه یا کلیسا؟؟؟شایدم اره مال همون هری پاتره!!!!:surprised:
هرچیه مال ما بهتره!!!:w02:

آلوین

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه کی اومده خونه ما :w01:
من قبول ندارم :crying2:
عکس های شخصی خونه ما رو کی اینجا گذاشته :weirdsmiley:

این نهار خوری خونه مون ه :whistle::w12:

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخي چه بامزه اما ميگما اونجا تاريك نيست؟ :w20: چشمشون ميبينه چي دارن ميخورن؟ :w20:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلف دانشگاه ما یه چیزی داره برای اینا نداره؟نصف عمرشون بر فناست.
برای ما مگس داره برای اینا نداره:D

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلف دانشگاه ما یه چیزی داره برای اینا نداره؟نصف عمرشون بر فناست.
برای ما مگس داره برای اینا نداره:D
حالا خوبه براي شما فقط مگس داره ،براي ما غير از مگس موش هم داره......تازه توي غذاهاي ما هم هر چي كه دلت بخواد پيدا ميشه،از ته سيگار گرفته تا موي سر آشپزها،جديدا يه چيز ديگه هم پيدا شده كه فكر ميكنم نگم بهتره

aminson

عضو جدید
بابا مال ما بهتره . :crying:

فقط بايد همين رو به خودمون بگيم چاره ي ديگه اي نداريم :w47::w04:

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دانشگاه شما پکیدس دلیل نمیشه که ، درضمن می خواستی درس بخونی بری دانشگاه های باکلاس;)

sajad_strant

عضو جدید
در دولتي كه قرب و عزت يك چوپان (البته بي احترامي به اونها نباشه) از يك دكتر بيشتره.بودن اين جور

دانشگاه ها و مراكز علمي خيلي عجيب نيست

afa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دانشگاه شما پکیدس دلیل نمیشه که ، درضمن می خواستی درس بخونی بری دانشگاه های باکلاس;)

در دولتي كه قرب و عزت يك چوپان (البته بي احترامي به اونها نباشه) از يك دكتر بيشتره.بودن اين جور

دانشگاه ها و مراكز علمي خيلي عجيب نيست

اما میتونه بهتر باشه ... با این همه هزینه که دریافت می کنند !

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

دوست عزیز راجع به دانشگاه دیگران اینجوری قضاوت نکنید تو همون شریفش هم انقدر آدم بیسواد هست دلیل نمیشه چون یه دانشگاه اسم و رسم داشته باشه بگیم بقیه دیگه تعطیلن. من خودم دانشگاه سراسری مدرک گرفتم ولی هیچ فرقی بین سراسری و آزادش ندیدم. همه اش سر و ته یه کرباسه. بعدشم حالا که یکی پیدا شده داره حرف حق رو می زنه عوض دفاع از ایشون دارین منکوبش میکنین. خب راست میگه دیگه اون سلف ایرانی ها چیه بیشتر شبیه زندان آلکاترازه تا سلف دانشجویی :huh:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه آزاد و يخيال
دانشگاه ما رو چي ميگي همين دانشگاه يزد هم دولتيه هم سطح علميش بد نيس
چرا اونجوري نيس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: afa