مرد , مظلوم یا آب زیر کاه ؟!

ملیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز

[FONT=tahoma, new york, times, serif]:gol:مرد , مظلوم یا آب زیر کاه ؟!:gol:[/FONT]

_۱- به نظر شما ، چرا ۹۹در صد آقایان از همسرشان می ترسند ؟!
الف ) چون خانوم ها ناخن بلند دارند ولی آقایان ندارند !
ب ) چون خانوم ها کفش پاشنه ۱۵ سانتی دارند ولی آقایان ندارند !
ج ) چون خانوم ها جیغ دلخراش دارند ولی آقایان ندارند !
د ) چون خانوم ها اگر با استفاده از مهمات فوق هم زورشان به شوهرشان نرسد ، فقط کافیست سرشان را از پنجره بیرون کنند و از مردم کمک بخواهند تا ظرف ایکی ثانیه ، 15 مرد قلچماق به طرف شوهرشان حمله ور شوند ، ولی آقایان اگر بمیرند هم کسی به دادشان نمی رسد !

۲- چرا آقایان زمانیکه با همسر خود قصد ورود و یا خروج از دری را دارند ، می گویند خانوم ها مقدمند و اجازه می دهند که اول همسرشان از در عبور کند ؟!
الف ) چون حدس می زنند که پشت در ، یک دره ای ، خندقی ، گودالی ، چیزی باشد !
ب ) چون احتمال می دهند که از لب پنجره بالای در ، یک گلدان سنگی در حال سقوط باشد !
ج ) چون گمان می کنند که پشت در ، یک حیوان درنده و گرسنه باشد !
د ) چون می ترسند که اگر آنها زودتر بروند خانومشان در را پشت سر آنها ببندد و دیگر هم باز نکند !

۳ - شما فکر می کنید که اگر روزی همسر مردی از طبقه شصتم ساختمانی سقوط کند و در طبقه پنجاه و هشتم با دست ، میله ای که از دیوار ساختمان بیرون آمده را بگیرد و در هوا معلق بماند ، این مرد برای نجات همسرش چه اقدامی انجام خواهد داد ؟!
الف ) سریعا با استفاده از اره برقی در صدد جدا نمودن میله از ساختمان بر می آید !
ب ) یک عدد سوسک و یا موش را بر روی دست همسرش می گذارد !
ج ) یک طناب پوسیده را برای بالا کشیدن همسرش به طرف او می اندازد !
د ) با به خطر انداختن جان خودش ، هر طور که شده همسرش را نجات می دهد و سپس اینبار طوری او را هل می دهد که دیگر به هیچ عنوان نتواند دستش را به جایی بند کند !

۴ – چرا معمولا در تصادفات رانندگی ، میزان صدمه ای که به خانوم ها وارد می شود بیشتر از آقایانی است که مشغول رانندگی می باشند ؟!
الف ) چون ۵ دقیقه قبل از وقوع سانحه ، آقا خودش را از خودرو به بیرون پرت کرده است !
ب ) چون قبل از وقوع سانحه ، کمربند ایمنی خانوم دستکاری شده بوده تا عمل نکند !
ج ) چون در اینگونه تصادفات ، راننده حتی الامکان سعی کرده که خودرو اش از سمت راست با خودروی روبرویی برخورد کند !
د ) چون بعد از سانحه مشخص شده که علت تشدید جراحات وارده به خانوم ، مواد محترقه ای بوده که به دلایل نامعلوم توسط فردی ناشناس در زیر صندلی او تعبیه شده بوده تا با کوچکترین ضربه ای منفجر شود !

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
زن و مرد هر دوشون بسته به موقعیتش هم آب زیر کاه میشن هم مظلوم:w16:
اینکه بگیم یکیش هستن هیچ وقت نمیشه:w16:
هر کسی هم جنس خودشو خوب میشناسه میدونه که چنین چیزی هست:w16:

Alireza00

عضو جدید
این مردا یک موجودات بدی اند که خدا می دونه !!!!!
واقعا براشون متاسفم ،
َآبزیرکاه
دو رو
بی موالات
.
.
.
اصلا خیلی بدند .

خدا ازشوون نگذره .

(این بخش رو فقط آقایان بخوانند !
خانم نخون !
با شمام خانم ، نخون دیگه!
بچه ها شب عیده . بزارید اینهام خوش حال باشند ، ما مردیم باید هوای اینها رو داشته باشیم .:hypocrite: )

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی بداد من برسههههههههههههه.
آخه یه نگاهی به پستای من و جواباش و البته تعداد تشکرام و تشکراتون بندازین بعد ببینین من مظلوم ترم یا شما که هنوزم از من تشکر نکردین :cry:

بچه ها بياين اين يكي واقعا مظلوووووووووووووووووووووومه ها :D:eek:
ما اين همه مرد مظلوم داشتيم خودمون خبر نداشتيم ؟؟ هاااااااااااااا ؟؟؟؟ :confused:

الهي نازي بيا اينم تشكر فقط به خاطر اين كه ديگه اين جوري گريه نكني :cry::wallbash::crying2::crying:

مظلومي جونم كسي اذيتت كرد بگو خودم بيام حسابشو برسم داداشي :w43:

srashedian

عضو جدید
[FONT=tahoma, new york, times, serif]:gol:مرد , مظلوم یا آب زیر کاه ؟!:gol:[/FONT]​

ای بابا چرا شما انقدر بی معرفتین. :cry: :cry:

چون همسرانشون هم از اونا میترسن. شاید هر دو سلاحی برای دفاع داشته باشند. عشقشون به هم دیگه.

۲- چرا آقایان زمانیکه با همسر خود قصد ورود و یا خروج از دری را دارند ، می گویند خانوم ها مقدمند و اجازه می دهند که اول همسرشان از در عبور کند ؟!

چون دوست دارن همسرشونو چند لحظه بیشتر ببینن.

۳ - شما فکر می کنید که اگر روزی همسر مردی از طبقه شصتم ساختمانی سقوط کند و در طبقه پنجاه و هشتم با دست ، میله ای که از دیوار ساختمان بیرون آمده را بگیرد و در هوا معلق بماند ، این مرد برای نجات همسرش چه اقدامی انجام خواهد داد ؟!
حاضرن جاشونو با همسرشون عوض کنن.

۴ – چرا معمولا در تصادفات رانندگی ، میزان صدمه ای که به خانوم ها وارد می شود بیشتر از آقایانی است که مشغول رانندگی می باشند ؟!
کم لطفی میکنید. در اکثر موارد شکستگی دنده ها به دلیل ضربه فرمان به قفسه سینه باعث داغون شدن و احیانا پوکیدن آقایون میشه در حالی که خانما ککشون هم نمیگزه. (به نظر من این اصطلاح غلطه)

srashedian

عضو جدید
بچه ها بياين اين يكي واقعا مظلوووووووووووووووووووووومه ها :D:eek:
ما اين همه مرد مظلوم داشتيم خودمون خبر نداشتيم ؟؟ هاااااااااااااا ؟؟؟؟ :confused:

الهي نازي بيا اينم تشكر فقط به خاطر اين كه ديگه اين جوري گريه نكني :cry::wallbash::crying2::crying:

مظلومي جونم كسي اذيتت كرد بگو خودم بيام حسابشو برسم داداشي :w43:

ممنون عزیز. آخه خانما درکمون نمیکنن. :w12:

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=tahoma, new york, times, serif]:gol:مرد , مظلوم یا آب زیر کاه ؟!:gol:[/FONT]​

ای بابا چرا شما انقدر بی معرفتین. :cry: :cry:

چون همسرانشون هم از اونا میترسن. شاید هر دو سلاحی برای دفاع داشته باشند. عشقشون به هم دیگه.

چون دوست دارن همسرشونو چند لحظه بیشتر ببینن.

حاضرن جاشونو با همسرشون عوض کنن.

کم لطفی میکنید. در اکثر موارد شکستگی دنده ها به دلیل ضربه فرمان به قفسه سینه باعث داغون شدن و احیانا پوکیدن آقایون میشه در حالی که خانما ککشون هم نمیگزه. (به نظر من این اصطلاح غلطه)

بچه ها زياد به حرفاي ايشون توجه نكنين :biggrin:

ايشون بيش تر پاچه خوار تشريف دارن :eek:;)

فقط اميدوارم بچه ها گول حرفاتو نخورن :confused:

srashedian

عضو جدید
ممنون از لقب جالبت اما ایشالا میبینیم روزی را که تو هم مثل امیر Amir پاچه خواری کنی شیر مرد. :w07: