*** کسی جواب این سوالو می دونه ... خیلی مهمه ***

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
لطفا جوابش رو برام بفرستید
ممنون

در یکی از مدارس مذهبی تهران معلم داشته در نمازخانه صحبت میکرده و یکی از بچه های کلاس اول دبستان از معلمش پرسیده مگر وقتی شیطان به آدم سجده نکرد، خدا او را از بهشت بیرون نکرد؟ معلم گفته بله همینطوره. شاگرد گفته پس چطور توانسته دوباره وارد بهشت بشود و آدم و حوا را گول بزند تا سیب را بخورند؟ معلم فقط سکوت کرده و هیچ چیزی برای گفتن نداشته.

کسی جوابی دارد؟

بر همه ی موحدان مبرهن است که شیطان رجیم است و رانده شده از بهشت.پس هنگام گول زدن در بهشت چیکار میکرده؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
لطفا جوابش رو برام بفرستید
ممنون

در یکی از مدارس مذهبی تهران معلم داشته در نمازخانه صحبت میکرده و یکی از بچه های کلاس اول دبستان از معلمش پرسیده مگر وقتی شیطان به آدم سجده نکرد، خدا او را از بهشت بیرون نکرد؟ معلم گفته بله همینطوره. شاگرد گفته پس چطور توانسته دوباره وارد بهشت بشود و آدم و حوا را گول بزند تا سیب را بخورند؟ معلم فقط سکوت کرده و هیچ چیزی برای گفتن نداشته.

کسی جوابی دارد؟

بر همه ی موحدان مبرهن است که شیطان رجیم است و رانده شده از بهشت.پس هنگام گول زدن در بهشت چیکار میکرده؟

والا من داستانشو خوندم
یکمی مسخرس
میگن شیطان لای 2 نیش مار پنهان شد و وارد بهشت شد
مار در بهشت بوده و دست و پا داشته و بخاطر این خیانتش هم دست و پاشو ازش گرفتن هم از بهشت بیرونش کردن

خداییش فقط واسه بچه 5 ساله جواب میده
اگه کس چیز دیگه میدونه بگه ما هم بفهمیم

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من داستانشو خوندم
یکمی مسخرس
میگن شیطان لای 2 نیش مار پنهان شد و وارد بهشت شد
مار در بهشت بوده و دست و پا داشته و بخاطر این خیانتش هم دست و پاشو ازش گرفتن هم از بهشت بیرونش کردن

.
خداییش فقط واسه بچه 5 ساله جواب میده
اگه کس چیز دیگه میدونه بگه ما هم بفهمیم

منم اینو شنیدم ....

که مار هم بال داشته هم دست و پا ...

خیلی هم خوشگل بوده ...

می خوام ببینم این داستان از کجا اومده .... اگه کسی آدرش این داستانو تو قرآن میدونه بگه ..

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااااااااای این تاپیکت بد تکررررررررررررررررررراریه ها.....
ولی بچه ها گفتن بدلیل اینک خدا شیطان رو برای وسوسه کردن انسان آزاد گذاشت تا به هر جایی بره و اونو برای انجام گناه وسوسه کنه..

sarah89

عضو جدید
وقتی خدا شیطونو روند,شیطان از خدا خاس که فقط 3تا حاجتشو برآورد کنه!خدام قبول کرد>
اولیش:عمر بسیار طولانی(چون قسم خورده بود انسان هارو غافل کنه عمر زیاد میطلبید!)
دومیش:دیده نشه و خیلی راحت هر کجا که خاس بره!
سومیشو نگه داش بعد که روز عاشورا بود :از خدا خاس این روزو گرمترین روزی که تا حالا دیده شده قرار بده!!!
(جواب این تاپیکم در شماره 2هس چون میتونس همه جا وارد بشه حتی بهشت...ولی فقط یه جا نمیتونه داخل شه اونم قلب بنده خالص خداس.)
البته خلاصشو بدون جزئیاتش گفتم...اگه نکته ای بود من درخدمتم.

hasti.v

عضو جدید
منم اینو شنیدم ....

که مار هم بال داشته هم دست و پا ...

خیلی هم خوشگل بوده ...

می خوام ببینم این داستان از کجا اومده .... اگه کسی آدرش این داستانو تو قرآن میدونه بگه ..

سلام دوست گلم.من هم همینو شنیدم.(داستان مار)
ولی خوب وقتی شیطان سجده نکرد و خداوند اون رو از بهشت بیرون کرد.خدا به خاطر عباداتش این امتیاز رو به شیطان داد که بتونه ادم ها رو گول بزنه...تنها ادم اون موقع حضرت ادم وحوا بودن که به خاطر این امتیاز خداوند راهی رو میزاره که وارد بهشت بشه.هدفش هم گول زدن ادم ها بوده و تا ابد که اونجا نمونده؟؟؟!!!!

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی خدا شیطونو روند,شیطان از خدا خاس که فقط 3تا حاجتشو برآورد کنه!خدام قبول کرد>
اولیش:عمر بسیار طولانی(چون قسم خورده بود انسان هارو غافل کنه عمر زیاد میطلبید!)
دومیش:دیده نشه و خیلی راحت هر کجا که خاس بره!
سومیشو نگه داش بعد که روز عاشورا بود :از خدا خاس این روزو گرمترین روزی که تا حالا دیده شده قرار بده!!!
(جواب این تاپیکم در شماره 2هس چون میتونس همه جا وارد بشه حتی بهشت...ولی فقط یه جا نمیتونه داخل شه اونم قلب بنده خالص خداس.)
البته خلاصشو بدون جزئیاتش گفتم...اگه نکته ای بود من درخدمتم.

ممنون

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست گلم.من هم همینو شنیدم.(داستان مار)
ولی خوب وقتی شیطان سجده نکرد و خداوند اون رو از بهشت بیرون کرد.خدا به خاطر عباداتش این امتیاز رو به شیطان داد که بتونه ادم ها رو گول بزنه...تنها ادم اون موقع حضرت ادم وحوا بودن که به خاطر این امتیاز خداوند راهی رو میزاره که وارد بهشت بشه.هدفش هم گول زدن ادم ها بوده و تا ابد که اونجا نمونده؟؟؟!!!!

سلام .. میدونی آدرس این داستان تو قرآن کجاست ؟

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این مزخرفات دیگه چیه؟ خدا ادم رو افریده یا باهوش یا احمق/ این داستان ها مال ادمهای نخسته/ اون زمانی که پیرزنها برای نوه هایشون داستان میگفتند/ شیطان و جن و پری این حرفها همش مسخرست

hasti.v

عضو جدید
سلام .. میدونی آدرس این داستان تو قرآن کجاست ؟
اگه منظورت داستان مار هست که تو قرآن نیومده.ولی به هر حال اگه این داستان هم ساختگی باشه بازم فرق نمیکنه.شیطان باید یه جوری گول میزد.خوب خدا این امتیاز رو بهش داده بود و این امتیاز تنها با ورود به بهشت عملی میشد.

hosseinassar

مدیر ارشد
تا انجایی که من می دونم
شیطان از خدا فرصت می خواد تا بتونه تلافی کنه
خدا هم به خاطر عبادت های زیاد شیطان و هم برای امتحان آدم اجازه میده که شیطان به کاری که می خواد اقدام کنه

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا انجایی که من می دونم
شیطان از خدا فرصت می خواد تا بتونه تلافی کنه
خدا هم به خاطر عبادت های زیاد شیطان و هم برای امتحان آدم اجازه میده که شیطان به کاری که می خواد اقدام کنه

ممنون ... منبع این داستانو میدونی ؟