مردم آزاری {طنز }

OJUBE

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

اگر سر دوستتان طاس است، مرتب از آرایشگرتان تعریف کنید.

صابون را کف وان حمام جا بگذارید.

کادوی عروسی دوستتون بهش تراول نیم میلیونی تقلبی هدیه بدید.

در هنگام خروج از توالت، دمپایی‌ها رو خیس کنید.

همه شیرهای آبی که در طول روز می‌بینید تا حد امکان سفت کنید (به کار بردن انبرقفلی نتایج بهتری به همراه دارد).

وقتی میخواهید به توالت بروید، با صدای بلند اعلام کنید (ذکر نوع مواد خروجی الزامی می‌باشد).

وقتی کسی در توالت و حمام است، با عجله به درب دستشویی حمله برده و با سرعت 1000 بار در دقیقه دستگیره درب رو تکان دهید و پشت سر هم بگید این چرا باز نمیشه؟

شبهای جمعه پشت درهای اتاقهای خونه، صداهای عجیب از خودتون در بکنید.

پنج‌شنبه شب‌ها موقع خوبی برای تعریف داستانهای جن و پری است.

توی حموم عربده بکشید.

اگر کسی به حمام رفت. بلافاصله تمام شیرهای آب گرم و سرد خانه را باز کنید.

در صف پمپ بنزین، بوق ممتد بزنید.

سر پیچها و جاهایی که سبقت ممنوع است، با سرعت بیست کیلومتر در ساعت حرکت کنید.

عکسهای عروسی دوستتون رو با دستهای چرب تماشا کنین.

وقتی مامان جاروبرقی رو روشن میکنه از ترس جیغ بکش.

نصفه شب مامان رو از خواب بیدار کن تا بهش نشون بدی که میتونی خودت از تخت بیای پایین!

مرتب جلوی مهمونا از عموی پیرتون که موهاش رو رنگ مشکی زده بپرسین که چه رنگ مویی استفاده میکنه.

اگر کسی توی خیابون تف انداخت بلافاصله صورتتون رو بگیرید و بگید «اخ» (یعنی آب دهن طرف افتاد رو صورتت و میتونید دعوا راه بیاندازید).

هنگام راه رفتن سعی کنید پشت کفش مردم رو با نوک کفشتون بزنید. هر چه بیشتر کفش مردم رو از پا در بیارید، امتیاز بیشتری میگیرید.

وقتی به یک مغازه شیک شلوار فروشی رفتید، برخلاف تاکیدهای فروشنده شلوار را آنقدر پایین بگیرید تا خاکی شود، بعد از آن هم بگویید که آن را نپسندید.

درست در مسیر معلم و یا استادتون نخ نامرئی بکشید.

روی دیوار سفید خانه همسایتان با حروف بزرگ بنویسید: لطفا اینجا چیزی ننویسید.

به کسی که دندون مصنوعی داره، بلال تعارف کنید.

عکسهای قبل از ازدواج خودتان را با حسرت نگاه کرده و با صدای بلند بگویید چه اشتباهی کردم، چی بودم و چی شدم.

در هنگام صرف شام، در حالی که زیر لب با خود زمزمه میکنید، گاهی هم از رستوران نزدیک منزل تعریف و تمجید کرده و با حسرت به غذای همسرتان خیره شوید.

در مناسبتهای مختلف که لباس هدیه میدهید، سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که همسرتان از آن رنگ متنفر است و در زمان اهدا بگویید: دیوانه هم این رنگ را می‌پسندد